Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Kalıp
Yaka Tipi
Fiyat
Materyal
Kol Tipi
Bel
Kumaş Tipi
Kol Boyu
Boy
Yaş
Siluet
Fiyat Geçmişi
Sürdürülebilirlik Detayı
Cep
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Wrangler

" araması için 2575 sonuç listeleniyor

Wrangler Ürünleri ile Tarzınızı Ortaya Çıkarın

Günlük hayatta giyim, her kesimden her insanın özen göstermesi gereken bir konudur. Giyim tarzı, insanların psikolojilerini ve kişiliklerini yansıtan bir unsurdur. Moda ve giyim, özellikle son yüzyılda oldukça gelişmeye ve değişmeye başlamıştır. Pek çok moda akımının yaratılmasıyla birlikte her insanın zevkine uygun tarzda giyim seçenekleri de ortaya çıkmıştır. Giyimin özelliklerinden biri giyen kişinin rahat hissetmesini sağlamaktır. Ayrıca giyim, iklimlere ve mevsimlere göre de değişmektedir. Sıcak havalarda giyim, genel olarak terlemekten ve güneşin zararlarından korurken, soğuk havalarda ise üşümeyi engellemesi açısından önem taşımaktadır. Bu nedenle sıcak havalarda daha ince giysiler tercih edilirken, soğuk havalarda daha kalın giysiler tercih edilmektedir. Her insanın kendine özgü bir giyim tarzı vardır. Kimi insan etek giymeyi severken, kimileri de pantolon tercih edebilir. Bazı insanlar tişört modelleri ile rahat kombinler oluştururken bazıları da şık olmayı ister.

Wrangler Giyim

Wrangler Giyim

Kadın, erkek ve çocuklar için çeşitli giyim seçenekleri mevcuttur. Günlük hayatta rahatlıkla tercih edilen giysiler, kişilerin tarzını da ortaya koymaya yardımcı olmaktadır. Bu nedenle seçilecek giysiler için özen gösterilmelidir. Özel konseptlerde, tasarımlarda, farklı renk ve modellerde her tarza uygun giysi seçenekleri bulunmaktadır. Tişörtlerden sweatshirtlere, Jean modellerinden gömleklere kadar pek çok giysi türü mevcuttur. Farklı beden ve yaş gruplarına uygun giysiler herkesin stilini yansıtmasına yardımcı olmaktadır. Her sezon pek çok markanın sunduğu giysiler, günlük kombinlerin kilit parçasıdır. Wrangler tişört ürünleri olarak günlük kombinlerde kullanabileceğiniz pek çok model sunmaktadır. Wrangler ürünleri, tişört, sweatshirt, gömlek, pantolon, Jean, kapri, şort, boxer, kazak, ceket, kemer gibi seçenekler sunmaktadır. Giyim seçeneklerinin yanı sıra valiz çeşitleri de sunulmaktadır. Böylece yolculuklarınızda size eşlik edecek bir valize sahip olabilirsiniz. Wrangler ile çoğu ihtiyaca uygun ve farklı modellerde sunulan ürünlerden zevkinize uygun bir parça bulabilirsiniz. Kadınlar giyim konusunda oldukça seçici olabilmektedir. Çünkü giysi modelleri, estetik ve şık bir görünüm elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Modaya uygun tasarımlarla ve renklerle hazırlanan giyim seçenekleri, farklı fiyatlarda olabilmektedir. Hem yaz hem de kış aylarında giyinilebilecek ürünler farklı beden seçeneklerine sahiptir. Wrangler, sportif bir tarzı benimseyen kadın ve erkekler için pek çok seçenekte ürün sunmaktadır. Farklı desenler ve renklerde tasarlanan gömlekler tercih edilebilir modeller arasında yer almaktadır. Daha çok kasvetli havalarda kullanılabilecek renkli montları da tercih edebilirsiniz.

Wrangler Kadın ve Erkek Giyim

Wrangler Kadın ve Erkek Giyim

Çoğu kültürde kadınlar ve erkekler, cinsiyet farkından dolayı farklı türlerde giysiler giymektedirler. Bu fark, giysilerin rengi ya da modellerinde kendini göstermektedir. Pek çok toplumda topuklu ayakkabılar ve etekler daha çok kadın giyiminde görülür. Pantolonlar ve boxer çeşitleri ise erkek giyiminde görülmektedir. Eski zamanlarda pantolonlar, sadece erkeklere özgü bir giyim türüyken, günümüzde toplumların gelişmesi ve değişmesiyle birlikte pantolonlar, kadın giyiminde de tercih edilmektedir. Hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilen pantolonlar, pek çok model ve renk seçenekleriyle üretilmektedir. İnsanların dikkat ettiği hususlardan biri dış görünüştür. Bu nedenle bir kıyafet seçerken dikkat edilmesi gerekir. Çoğu insan günlük yaşamda hem rahat hem de şık görünmek ister. Bu nedenle de ürün seçiminde oldukça titiz davranılmaktadır. Wrangler farklı renk tonları ve modelleri barındıran kıyafet seçenekleri ile her gün farklı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Giysi seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan biri moda takıntısıdır. Kendi tarzınızı yansıtacak ürünler seçmeyi tercih etmelisiniz. Ne tarz bir kıyafet seviyorsanız onları tercih edebilirsiniz. Rahat giysiler tercih etmek, günlük hayatta rahat hareket etmenize yardımcı olur. Bu nedenle sportif tarzda kıyafetler seçebilirsiniz. Pek çok markanın sportif tarzda ürünleri bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Wrangler de günlük hayatta tercih edebileceğiz ürünlerle rahat etmenizi sağlar. Son yıllarda pek çok insan şık olmaktan ziyade rahat olmaya özen göstermektedir. Bu nedenle de insanlar konforlu ve rahat kıyafetleri tercih etmektedir. Böyle olunca da sportif tarzdaki giyim son zamanlarda gelişim göstermiştir. Pek çok marka sunduğu ürünler arasında sportif tarzdaki giyime yer vermektedir. Hem kadınların hem de erkeklerin rahat giyime ilgileri gün geçtikçe artmaktadır. Tişört, sweatshirt ve pantolon gibi birçok kıyafet rahat giyim kategorisinde yer almaktadır. Rahat tarzlardaki ürünler sokakta da tercih edilebilmektedir. Seçeceğiniz üst giyim ya da alt giyim ürünleri ile kendinizi ifade etme şansı bulabilirsiniz. Wrangler özel tasarım ürünler sunmaktadır. Bu özel tasarımlarla günün her anında görünümünüzle mutlu olabilirsiniz. Özellikle kot pantolonlara yakışan gömlek modelleri hem kadınlar hem de erkekler için tercih edilebilmektedir. Seçeceğiniz Wrangler Pantolon ve tişört ile sade bir tarz yaratabilirsiniz. Bu kombini ister spor ayakkabı ile isterseniz de sandalet ile tamamlayarak kullanabilirsiniz. Zevkinize uygun bir tişört modelini etek ya da pantolon ile kombinleyebilirsiniz.

Kaliteli Ürünleriyle Wrangler

Kaliteli Ürünleriyle Wrangler

Markaların pek çok stil seçeneği bulunmaktadır. Pantolonlar, etekler, şortlar, pamuklu tişörtler ve gömleklerle sportif bir tarz yakalamak mümkündür. Bisiklet yaka ya da V yaka tişörtler hem tek başına hem de gömleklerle birlikte kullanılabilen modellerdir. Kot pantolon ya da eteklerle bir araya getirilebilen tişörtler, kullanışlı bir giyim tarzı yaratmada yardımcı olmaktadır. Kadınlar da erkekler de kıyafet konusunda özen göstermektedir. Özellikle bir kadının kendini ifade etmesi için tercih ettiği yöntemlerden biri kıyafetlerdir. Bu konuda yardımcı olan Wrangler ürünleri erkekler için de modern seçeneklerde tasarımlar sunmaktadır. Tişörtten kazağa, pantolonda boxer modellerine kadar farklı seçeneklerde ürünler bulunmaktadır. Erkek giyim modelleri, sportif, yazlık ve kışlık alternatiflerle tasarlanmıştır. Pantolon, kazak, tişört, sweatshirt ve gömlek gibi pek çok Wrangler ürünü ile istediğiniz görünümü yakalamanız mümkündür. Kadın ve erkek giyim modellerinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Tasarımlar ve kumaşlar bu fiyatların değişikliğinde rol oynamaktadır. Bu nedenle bir bütçe belirleyerek ürün aramak daha doğru olacaktır. Yaz ayları geldiğinde genellikle tişört, kapri ve deniz şortu gibi ürünler daha çok tercih edilmektedir. Bu yönde pek çok markanın tasarladığı modeller bulunmaktadır. Siz de vücut tipinize, yaşam tarzınıza ve zevkinize uygun alternatifler arasından beğendiklerinizi seçebilirsiniz. Pamuklu kumaşlardan üretilen bu ürünler rahat ve terletmeyen bir yapıya sahiptir. Kış ayları geldiğinde ise özellikle kalın giysiler dikkat çekmektedir. Pamuklu gömlekler ve sweatshirtler, kış aylarında daha çok tercih edilmektedir. Kot pantolonlarla kombin yapılabilen bu ürünler sayesinde rahat ve kullanışlı bir giyim tarzı yaratmak mümkündür. Pek çok seçeneği değerlendirerek uygun tasarımlardaki ürünlere sahip olabilirsiniz. Sportif bir tarzı benimseyen kişiler için çeşitli ürünler sunan Wrangler, farklı modeller ile çoğu insanın gözdesi olmaktadır. Bu ürünler arasında yaşınıza ve zevkinize uygun modeller bulmak mümkündür. Sade ve renkli tasarımlarla rahat edebilir ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Hem yaz hem de kış aylarında tercih edebileceğiniz pantolon, gömlek, tişört ve sweatshirt modelleri ile günlük giyimde rahat ve konforlu bir görünüme sahip olabilirsiniz. Wrangler markası herkesin giyebilmesi için özenle tasarladığı ürünleri sizlere sunmaktadır. Trendyol ile siz de Wrangler markasının kaliteli ürünlerine indirimli fırsatlarla sahip olabilirsiniz.