"

Würth

" araması için 2328 sonuç listeleniyor
Würth Mekanikçi Eldiveni Nitril
WürthMekanikçi Eldiveni Nitril
(21)
20,00 TL
14,99 TL
Sepete Git

Würth

Würth

Würth, yüksek kaliteli bileşenlerle ürettiği temizleme, restorasyon ve bakım ürünleriyle tüketicilerin farklı beklenti ve taleplerine uygun çözümler üretir. Marka; ağır metal paslanmalarında, cam yüzeyler ve lastik bakımında, radyatör, enjektör, klima, motor içi,  jant ve döşeme temizliğinde kullanabileceğiniz bakım ve temizlik ürünlerinin yanı sıra parlatıcı, dönüştürücü ve yapıştırıcı gibi  ürünleriyle de yenilemek istediğiniz iç ve dış mekan unsurları için restorasyon imkânı sunar. Uygulanması kolay ve yüksek performanslı temizlik ürünleriyle inatçı kirleri söker atar. Kir ve pas nedeniyle çalışmayan ya da verimi düşen araç elemanlarına yeniden işlerlik kazandırır ve verimini yükseltir. Üstün Alman teknolojisiyle üretilen bakım ve restorasyon ürünleri, yüksek kaliteli bileşenler içerir. Tüm iç ve dış mekânlarda, yapı malzemelerinde ve aracınızda güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Würth Enjektör Temizleyici

Yaygın olarak kullanılan tüm binek araçlarının ve kamyon dizel motorlarının ağız adaptörünü ve enjeksiyon pompasını temizlemek için üretilen enjektör temizleyiciler, hidrokarbon bazlı ürünlerdir. Bu ürünler, mikro düzeylerde bile tortuları giderir, temiz bir yanma sağlar, asit yoğuşma suyunu nötralize eder ve bağlar. Yakıt sistemini olası korozyona karşı korur ve yakıt deposundan başlayıp yanma odasına kadar temizlik ve koruma sağlar. Yakıt kaynaklı vuruntuyu azaltır, setan sayılarını iyileştirir. Sentetik bazlı aktif madde konsantrasyonundan oluşan içerik, hem yerli hem de uluslararası dizel yakıtlarda kullanılanlarla benzer özellikler taşır. Motor ve enjeksiyon sistemi ile ilgili tüm tamir ve onarım süreçlerinden sonra enjektör temizleyici depoya eklenerek kolayca uygulanabilir. 30 - 50 litre dizel motorlar için 300 ml, 200 litre motorlar için ise 1000 ml yeterlidir. 

Würth Motor Temizleyici Sprey

Motor üzerinde biriken inatçı kirleri temizlemek için üretilen yüksek performanslı motor temizleyici sprey, binek tipi araçlarınızda, motosikletlerinizde, çim biçme makinelerinizde ve buna benzer tüm motor tiplerinde kullanmak için uygundur. Yıkama gerektirmeyen motor temizleyici spreyler, motor aksamındaki hiçbir parçaya zarar vermez, aksine motor yüzeyinde koruma sağlar, parlaklık kazandırır ve yüzeyi korur. Hızlı ve kolay bir temizlik sağlayan motor temizleyici sprey, Neft yağı bazlıdır. Çevreye ve ozon tabakasına zarar vermeyen itici gazlar içeren ürün, sızma özelliği sayesinde ulaşılması en zor noktalara nüfuz eder detaylı temizlik yapar. Temizlik aşamasında elektronik devrelere, plastik, kauçuk ve boyalı yüzeylere hiçbir zarar vermeyen sprey, silikon içermez. Ürün uygulanırken sıcak ve çalışmakta olan motorun, ateş ya da akkorun üzerine asla sıkılmamalıdır. Yanıcı kaynaklardan uzak tutulmalı, uygularken sigara içilmemelidir. Uygulama esnasında yeterli hava akışı sağlamak sağlığınız için önemlidir. Uygulama bittikten sonra motoru çalıştırmadan evvel duman oluşumunu önlemek için olası ürün kalıntılarının mutlaka temizlenmesi gerekir. Spreyi iyice çalkaladıktan sonra 20 cm mesafeden kirli yüzey üzerine sıkarak kire ve yağa nüfuz etmesini ve kalıntıların akmasını bekleyin. Daha sonra motoru yıkayabilir ya da temiz ve kuru bir bezle silerek ürün kalıntılarını giderebilirsiniz. Ağır kirli ve yağlı yüzeylerde işlemi birkaç kez tekrar edebilirsiniz. 

Würth Silikon

Würth silikon sprey, restorasyon ürünlerinden biridir ve araç içinde ve dışında bulunan lastik, plastik ve metal parçaların bakımını, yalıtımını yaparak uzun süreli koruma sağlar. Mineral yağ bazlı silikon sprey, plastik parçaların kırılganlıklarını giderir ve parlak bir görünüm kazandırır. Kauçuk materyallerin bakımını yaparak kırılganlaşmalarını önler ve böylelikle dondan etkilenmelerinin ve yapışmalarının önüne geçer. Toz itici antistatik etkiye sahip olan ve leke bırakmayan ürün aynı zamanda koltuk raylarını, kayar tavanları ve emniyet kemeri makaralarını akıcı bir şekilde çalıştırır, katlanır tavan ve kapakları emprenye eder, elektrik kontaklarını nemden korur, plastik ve metal gibi birbirinden farklı malzemeler arasındaki gıcırtıyı engeller ve hortum bağlantılarında montaj yardımcısı işlevi görür. 

Würth Klima Temizleme Spreyi 

Markanın sunduğu klima temizleme spreyi, sabit, mobil ve araç klima ünitelerinin temizliğinde kullanılmak üzere tasarlanan bir temizlik ürünüdür. Biyosit içermeyen klima temizleyici sprey, koruyucu bileşenlerle sulu yüzey aktif madde temizleyici bazlı bir üründür. Klima sistemlerinin temizlenmesinde ve korunmasında kullanılan sprey, yüzey kısımda biriken kirleri temizler. Yanıcı ve korozif bir ürün değildir ve uygulanması son derece kolaydır. Klima ünitesini ve fanları kapattıktan sonra sprey üzerindeki sensörü klima üzerinde bulunan yoğuşma çıkışına yerleştirin ve kutu içeriğini yaklaşık 10 saniye süreyle püskürterek etkisini göstermesini bekleyin. Tüm kir ve atıkların giderilmesi için kutu içeriği bitinceye kadar bu işlemi tekrar edebilirsiniz.   

Würth Motor İç Temizleyici

Tüm benzinli/dizel motorların iç temizliğinde kullanabileceğiniz hassas ve hızlı temizleme özelliğine sahip motor içi temizleyicisi aynı zamanda tüm mineral/sentetik bazlı motor yağları için uygun ve katalitik konvertörler ve contalarla uyumludur. Ürün, Alifatik hidrokarbon bazlı bir temizleyicidir. Yağ kanallarını ve motoru iç taraftan hızlı ve hassas bir şekilde temizleyerek sıkışmış olan piston sekmanlarını çözer ve egzoz emisyonu optimizasyonu sağlar. Motor içi temizleyici ile temizlenmiş motor, yeni ilave edilmiş motor yağı ile maksimum gücüne ulaşır. Kullanımı oldukça kolay olan motor içi temizleyici içeriğini araç motoru çalışma sıcaklığındayken eski yağa ekleyin ve motoru rölantide 10 dakika kadar çalıştırın. Daha sonra yağı ve filtreyi değiştirerek işlemi tamamlayabilirsiniz. 5 litre yağ için 400 ml, 10 - 15 litre yağ içinse 1000 ml yeterlidir. (Bu ürün, motor yağıyla çalışan yağlı debriyaj sistemleri için uygun değildir.)

Würth Partikül Temizleyici

Kül ve karbon tortularını dizel partikül filtrelerinden sökmek için geliştirilen partikül temizleyici, kirle dolmuş dizel partikül filtrelerinden kaynaklanan arızaları ve performans düşüşlerini gidermek amacıyla kullanılan bir üründür.Temizlik işlemi sonrasında filtre yeniden tam kapasite ile çalışmaya başlar. Aminik kokulu ve su bazlı içerik ile nötr, kül ve metal içermeyen bir formüle sahip olan ürün, partikül filtresini sökmenize gerek kalmadan dizel partikül filtrelerinde biriken kül ve karbon kalıntılarını çözerek temizler. Yeni bir filtre taktırmak zorunda kalmayacağınız için (partikül filtresinin durumuna göre) masrafları azaltır. Ardında kalıntılar bırakmadan buharlaşan ürün yanıcı değildir. 1 adet partikül filtresi için bir kutu ürün yeterlidir

Würth Cam Suyu

Tüm araç modellerinde kullanmak için uygun olan antifrizli cam temizleme suyu, cam yüzeyin her noktasını aynı incelikte ıslatarak pratik temizleme etkisi oluşturur. Uzun süre kalıcı temizlik etkisi sayesinde kirlerin ve tozların cam yüzeyler üzerinde tutunmasını önler ve daha geç kirlenme sağlar. Ferah limon esansıyla kokulandırılmış olan ürün, iyileştirilmiş antifriz özelliğine sahiptir. Olağanüstü temizleme performansı ile yol tuzu, yağlı yol kiri ve kış şartlarında oluşan yol kirlerine rağmen tamamen temiz kalan camlar ve açık görüş imkânı sunar. Far ve cam yıkama mekanizmalarının donmasını güvenli ve etkili bir biçimde önler. Nozuller için uygun olan bu ürün, polikarbonat camı çizmez, kauçuğa ve boyaya zarar vermez. (Ürünün viskozitesi sebebiyle yelpaze şeklindeki püskürtme jeti, 1:1 seyreltmeyle -15°C sıcaklığa kadar garanti sunar)

Würth Radyatör Temizleyici

Tüm motorlarda kullanılmak için uygun olan radyatör temizleyici, radyatör tamiri ve soğutma sistemindeki bakım çalışması esnasında düşen soğutma performansını yeniden yükseltmek amacıyla kullanılır. Kireç artıklarını nötralize eden radyatör temizleyici, soğutma devresinde oluşan korozyon ve çamur birikintilerini gidererek soğutma sisteminin işleyiş emniyetini yükseltir. Ürün, antifrizlerle uyumludur ve alkalik değeri 9 ile 11 aralığında bulunur. Radyatörün imalatında kullanılan tüm malzemelerle uyumlu olan radyatör temizleyici, soğutma devresindeki birikintileri ve soğutma sistemini temizler; yağ artıklarının silindir kapaklarda neden olduğu arızaları giderir. Radyatör temizleyiciyi her soğutma suyu değişimi esnasında önlem olarak kullanabilirsiniz. 250 ml ürün 10 litre soğutma suyu için, 1000 ml ürün ise 40 litre soğutma suyu için yeterli gelecektir. (Bu ürün, toplu taşımalarda kullanmak için uygun değildir.)

Würth Araç İçi Tazeleme Spreyi, Würth Oto Kokusu

Markanın kullanımınıza sunduğu Biyosit içermeyen araç içi tazeleme spreyi, aracınıza ferah ve hoş bir koku verir. Araç içerisinde ve havalandırma kanallarında oluşan kötü kokuların giderilmesini sağlar. Su bazlı tazeleme spreyini kullanmadan evvel kuvvetlice çalkalayın ve klimayı kapatın. Havalandırmayı iç sirkülasyon kademesine getirerek fanı maksimum düzeyde ve en soğuk ayarda çalışmaya alın. Spreyi aracınızın içinde bir merkezi konuma yerleştirerek püskürtme düğmesine basın ve araçtan hemen çıkarak kapıları kapatın.10 dakika sürecek olan bu işlem sırasında araç içerisinde kimsenin bulunmaması ve kapıların kapalı tutulması gereklidir. Ayrıca işlemden önce tüm elektrikli cihazların kapalı olması ve araç içinde yanıcı bir kaynağın bulunmamasına özen göstermeniz gerekir. İşlem sona erdikten sonra kalıntıları nemli bir bez yardımıyla silebilir ve kapıları açarak aracınızın içini iyice havalandırabilirsiniz. (Tazeleme spreyi kutusunu yeterli derecede havalandırılan bir yerde depolamanız, sıcaktan, dondan, nemden ve alevden korumanız gereklidir.) Marka; aracınız, iş yeriniz ve eviniz için doğal kokulu ferahlatıcı spreylerden oluşan oto kokuları sunar. Oldukça etkili bir ferahlık sunan bu ürünler istenmeyen kötü kokuları izole eder. Kapalı ve havasız mekanlarda oluşan kokuları gidererek ortamın havasını güzelleştirir. Kumaşlar üzerinde çekinmeden kullanılabilir. Uzun süre kalıcı olan formülüyle evcil hayvanların neden olduğu kokuları ve sigara kokusunu izole eder. Kullanıma hazır hâlde satılan oto kokularını ortama püskürttükten bir süre sonra odayı havalandırabilirsiniz. Ürün, alerjiye neden olabileceği için hamileler, bebekler ve solunum rahatsızlığı olanların bulunduğu ortamlara, gıda maddelerine ve vücuda püskürtülmemeli, doğrudan solunmamalı ve çocuklardan uzak tutulmalıdır. 

Würth Yapıştırıcı

Üniversal uygulama özelliği ile bir çok farklı yüzey ve malzeme üzerinde çok kuvvetli yapıştırma performansı sunan bu yapıştırıcı, boyalı yüzeyler, ahşap, metal, taş, plastik (sert PVC, polyester), beton gibi zemin/ yüzey malzemelerinde güçlü sızdırmazlık ve çok değişik yapıştırma işlemleri için kullanılır. ISEGA sertifikasına sahip olan bu yapıştırıcı, gıda maddelerinin işlendiği alanlarda sızdırmazlık ile yapıştırma işlemlerinin uygulanması için onaylanmış bir üründür. Nihai kürleşmenin tamamlanmasından sonra sağlık için bir tehdit oluşturmaz.Yüksek elastikiyeti sayesinde birbiriyle aynı ve  farklı formda maddeleri yapıştırmak mümkündür. Yapıştırıcı sayesinde değişik malzeme genleşmeleri dengelenmiş olur, titreşimler ve sesler sönümlenir. Uzun süren kabuk bağlama zamanı sayesinde geniş yüzeyler için de uygun olan ürün, montaj elemanlarını yeniden konumlandırabilme imkânının yanı sıra karmaşık maddelerin birbirine yapıştırılması ve sızdırmazlık sağlanması için yeterli süreyi tanır. Ürün kabuk bağladıktan sonra mekanik olarak işlenebilecek hâle gelir ve yüzey aktive edilmeden zımparalanabilir ve boyanabilir. Ürün korozif olmadığı için metal korozyonu engellenir. Kokusuz ve silikon içermeyen yapıştırıcının uygulanması kolaydır. Ürünün minimum yapıştırıcı et kalınlığı 3 mm'dir. Uygulanacak zemin/yüzey, kuru, temiz, yağ ve tozdan temizlenmiş olmalı ve uygulama sıcaklığı +5°C ile +35°C arasında bulunmalıdır.

Würth Pas Sökücü

Markanın beğeninize sunduğu yüksek kaliteli bu pas sökücü; inşaat makineleri, ticari araçlar, binek tipi araçlar ve tarım araçlarında pas ya da oksitlenme sebebiyle sıkışan civata ve somunları çözebilmek için üretilmiştir. Silikon, Asit, AOX ve Reçine içermeyen bir üründür. Aeresol kutusu içerisinde satışa sunulan ürün, yüksek kapiler etkiye sahiptir. İdeal derecede sızma özelliği sayesinde ulaşılması zor paslanmış tüm noktalara kolayca ulaşır ve nüfuz eder. Aşırı derecede paslanarak sıkışmış somun ya da civata bağlantıları kolayca çözülür ve açılır. Yüksek seviyede su itme özelliğiyle ıslaklığın altına geçerek suyu iter ve uzaklaştırır. Korozyon önleyici katkı maddeleri sayesinde korozyon oluşumunu kalıcı bir şekilde engeller. Lastik ve contalarla uyumlu olan bir üründür. Son derece basit bir şekilde uygulayabileceğiniz pas sökücüyü uygulama parçasının üzerine püskürterek ürünün etki etmesi ve tüm noktalara nüfuz etmesi için bekledikten sonra paslı parçaları kolayca açabilirsiniz. Çok problemli bağlantılarda uygulamayı birkaç kez tekrar edebilirsiniz.

Würth Zincir Yağı

Makine parçaları, zincirler, motosiklet zincirleri, tel kablolar gibi çok süratli dönen metal parçaların yağlanması için üretilmiş olan zincir yağı, kuru sentetik vaks özelliği ile hızla dönen ve hareket eden parçalarda yüksek tutunma kabiliyetine sahiptir. Korozyona karşı dirençli olan zincir yağının aynı zamanda kir yapışması oranı da düşüktür. Sentetik balmumu oksitleyici bazlı ürün, Silikon, Asit, AOX ve reçine içermez. Yüksek sıcaklığa dayanıklı PTFE katı yağlayıcı içerir. Ürün, zayıf asitlerde, tuzlu suda, zayıf alkali çözeltilerinde ve su sıçramasında dayanıklıdır. Yüksek seviyede sızma özelliğine sahiptir ve akma olmadan en ulaşılamaz boşluklara bile kolayca nüfuz edebilir. Yüksek malzeme uyumu sayesinde O-Ring ile X-Ringleri koruyarak bakımını sağlar. Boyalı yüzeylere/zeminlere zarar vermeyen zincir yağlayıcı plastik ile uyumlu bir üründür. 

Würth Lastik Parlatıcı

Her türden lastik yanağına bakım ve koruma sağlayan lastik parlatıcı, lastiğinizin yeni alınmış gibi görünmesini sağlar. Markanın sunduğu lastik parlatıcı; lastiğe gereken bakımı ve korumayı sağlarken aynı zamanda uzun süre kalıcı parlaklık sunar. Kauçuklar, alüminyum jantlar veya boyalı yüzeylerle son derece uyumludur ve kauçukların esnekliğini korur. UV ışınlara oldukça dirençli olan lastik parlatıcı, çözücü içermez. Islak lastikler üstünde de güvenle kullanılabilir. Uygulamadan önce çok kirli olan lastikleri temizlemeniz yerinde olacaktır. Lastik yanak parlatıcısını lastiklerinize doğrudan ve eşit miktarda uygulayarak açık havada kurumaya terk edin. Lastik dişlerine, fren disk ve kampanalarına ürünü sıkmayın. Uygulama sonrası lastik üzerine parçacık birikimini önlemek için lastiklerinizin kuru olduğundan emin olduktan sonra aracınızı kullanmanız gerekir. 

Würth Boya Koruma ve Würth Döşeme Temizleyici 

Yeni alınmış ve kullanılmış aracınızı çok kısa bir sürede parlatan ve boya koruyucu özelliği olan parlatıcı sprey, tatlımsı kokulu silikon içermeyen bir üründür. Aracınıza yeni parlatılmış bir görünüm veren ürünü parlatılacak yüzeyin üzerine doğrudan püskürterek temiz ve kuru bir bez yardımıyla parlatabilirsiniz. Marka, döşeme temizleyici ürünüyle iç ve dış mekân temizliğinde de size destek sunar. Araç tavanı, kapı içleri, gösterge paneli, konsol, koltuk arkalıkları, koltuk döşemeleri ve güneşliklerden oluşan tüm iç aksamların  temizliği için antistatik katkılı özel temizleme köpüklü döşeme temizleyici spreyi kullanabilirsiniz. Bu ürün, 2-propanol bazlı, şeftali kokulu, Silikon ve AOX içermeyen ve biyolojik olarak ayrışabilen bir üründür. Tek seferde aracın iç mekânını kolayca temizleyebileceğiniz döşeme spreyi, tüm boyalı ve cam yüzeylere, plastik parçalara ve tekstil döşemelere sinen kiri, tozu ve nikotini derinlemesine temizler. Antistatik katkılı ürün, yüzeylerin üstünde geçici bir toz koruması sağlayarak uzun süreli bir temizlik etkisi yaratır. Uygulama sonrası dikey zeminlerden akmaz. Yoğun etkili içeriğiyle kiri kolayca çözer. Tekrar tekrar uygulamaya gerek bırakmaz. Lekeli bölgelere bir kez sıkmanız yeterlidir. Ürünü kullanmadan evvel çalkalamak ideal derecede köpük oluşmasını sağlar. Hassas zeminler/yüzeyler üstüne doğrudan sıkmak yerine bir beze sıkarak lekeli alanları silebilirsiniz.

Würth Paslanmaz Bakım Spreyi ve Würth Pas Dönüştürücü 

Metal yüzeylerin bakımı için paslanmaz çelik bakım spreyi, ilaç özellikli, sentetik yağlı, beyaz yağ bazlı bir üründür. Biyolojik olarak ayrışabilen bu ürün, AOX ve Silikon içermez. Temizleme etkisine sahip krem emülsiyon formunda üretilmiş olup, parmak izi, bez izi, toz, kir ve lekeleri kolayca giderir. Dikey bir konumda kullanılan ürünü, kuru olan ve kaba kiri önceden temizlenmiş olan çelik yüzey üzerine sıkıp yumuşak bir bez yardımıyla ovarak temizleyebilirsiniz. Marka, pas dönüştürücü ürünüyle de beklentilerinize başarılı bir şekilde cevap verir. Bu ürün uygulamadan 3 saat sonra üstü tüm son kat boyalarla boyanabilen bir üründür ve macun da sürülebilir. Dispersiyon bazlı bir dönüştürücü olduğu için çevreyle uyumludur. İş yerleri için tehlike oranı düşük ve güvenlidir. Korozyonu durdurur, ek boyama işlemleri için en ideal zemini hazırlar. Ürün, pasın kalbine nüfuz ederek bileşenini değiştirip dönüştürür. Uygulama öncesi yüzeyin kuru, temiz ve yağdan arınmış olması gerekir. Rulo veya fırçayla düzgün bir şekilde yüzeye uygulayın ve akmasını engelleyin. Tepkime süresini uyarak 48 saat geçtikten sonra üzerine boya sürebilirsiniz. 

Würth Buz Çözücü Sprey ve Würth Jant Temizleyici

Markanın sunduğu süper buz çözücü sprey, ağır bir biçimde buzlanan camları, kazımaya gerek kalmadan kırağıdan ve buzdan çok hızlı ve etkili bir biçimde temizler.Turunçgiller kokulu, Etanol bazlı ürün, Metanol, AOX ve Silikon içermez. Camların yeniden buzlanmasını önler. Üstün malzeme uyumu sayesinde boya, kauçuk ve plastiklere zarar vermez.Jant temizliğinde de size destek sağlayan marka, hafif metal jantların temizliği için fosfor asidi içerikli temizlik maddeleri sunar. İnatçı kirler, katran lekeleri ve tozla kaplı jant yüzeylerine sürüp fırça ve sünger yardımıyla ovalayarak jant yüzeylerini kolayca temizleyebilirsiniz. Bunu yaparken 30 saniyelik nüfuz etme süresini aşmamaya dikkat etmeniz önemlidir. Uygulama sonrası yeni kirlerin yapışması engellenir. AOX ve silikon içermeyen ürünü, güneş altında uygulamaktan ve kızgın jantlara sıkmaktan kaçınmalıdır. 

Yüksek Alman teknolojisiyle üretilen tüm mükemmel Würth ürünleri şimdi Trendyol üzerinde sizlerle buluşuyor. Siz de ihtiyacınız olan ürüne tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.