İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
"

Xolo

" araması için 4715 sonuç listeleniyor
xolo Newarc Filtreli Ara Musluk
xoloNewarc Filtreli Ara Musluk
(1)
29,39 TL
16,79 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Xolo

Xolo ile Evinizdeki İhtiyaçlarınızı Tamamlayın

Xolo ürünleri ile ev ya da ofislerin pek çok ihtiyacını karşılamak mümkün olmaktadır. Kaliteli ve kullanışlı ürün tasarımı ile günlük yaşamı daha kolay hale getirebilme imkânı bulunmaktadır. Sadece ev ihtiyaçları değil günlük bakım için gerekli olan çeşitli cilt bakımı ürünlerini de bulabilmek mümkündür. Teknoloji ile desteklenen pek çok yardımcı cihazla ile günlük bakım yapılabilir ve konforlu bir hayat sürdürülebilir. Son dönemlerde çok popüler olan Xolo yüz temizleme cihazı ile cildin günlük kirden temizlenebilmesi mümkündür. Sadece cilt temizliği için değil, cildin kan dolaşımının hızlanması için de etkili rol oynayan bu cihaz ile cilt canlanarak parlak bir görünüme kavuşabilmektedir. Xolo yüz temizleme cihazı yorum yapan kişilerden kullanıcı deneyimleri ile ilgili bilgi sahibi olunabilmektedir. Günlük kullanım için uygun olup, özellikle temizleme jelleri ile birlikte kullanıldığında ölü derilerin de temizlenmesinde etkin rol oynamaktadır. Bu ürün ile ciltte bulunan gözeneklerin de küçülmesi mümkün olup, içinde birikmiş olan cilt yağları ve siyah noktaların da temizlenmesi ve azaltılabilmesi mümkündür. Evlerin görselliğinin geliştirilebilmesi için pek çok kişi led lambalara yönelmektedir. Bu kapsamda Xolo led ışıklar ile evin her köşesinde farklı bir aydınlatma yakalayabilmek mümkündür. Özellikle daha loş ışık seven kişilerin tercih ettiği aydınlatma türü olan led ışıklar aynı zamanda daha yoğun güçte üretilmiş olan seçeneklerinin kullanılmasıyla aydınlatmalar güçlendirilebilmektedir. Farklı renklerde tercihler yapılarak ev dekorasyonu renklendirilebilir. Dekoratif ürünler arasında bulunan Xolo led masa lambası da pek çok kişinin tercih ettiği aydınlatma ürünü olarak bilinmektedir. Yer kaplamayan tasarımı ve kullanım kolaylığı ile günlük hayatta pratik bir aydınlatma seçeneği olarak tercih edilmektedir. Mevcut olan aydınlatma ürünleri için de Xolo led ampul seçenekleri kullanılabilmektedir. Enerji tasarrufu için kullanılabileceği gibi farklı renk seçenekleri ile pek çok abajur için de kullanılabilmektedir. Xolo şerit led ise genellikle vitrin içi ya da dolap içi kullanımlar için tasarlanmıştır. Gün ışığı, beyaz ışık ya da renkli ışık olarak seçenekleri bulunmaktadır.

Xolo ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Xolo Türkiye kapsamında ev yaşamını ve günlük yaşamı daha kolay hale getirebilmek için pek çok farklı ürün bulabilmek mümkündür. Bunlar arasında özellikle yaz ayları için gerekli olan sinek koruyucu paneller pek çok kişinin tercih ettiği teknolojik ürünler arasında yer almaktadır. Xolo güneş enerjili sinek kovucu ile enerjiden tasarruf ederken konforlu bir yaşam alanı ortaya koyabilmek de mümkün olmaktadır. Elektrik enerjisi ya da pil kullanımı gerekmeden sineklerin yaklaşmasını engelleyen sistemi ile kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Evde kullanılan eşyalar arasında musluk bataryaları da bulunmaktadır. Son teknoloji ile üretilmiş olan bataryalar, çok fonksiyonlu olduğundan dolayı pek çok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. Xolo batarya ile renkli musluklara sahip olunabileceği gibi kaliteli yapısından dolayı uzun süre kullanım sağlayabilmek de mümkün olmaktadır. Sadece batarya olarak değil, duş setleri ile de farklı tasarımlar seçebilme imkânı mevcuttur. Bu kapsamda Xolo duş seti modelleri arasından her türlü banyoya uyum sağlayan ve kişilerin hayalindeki banyo tasarımını tamamlamalarına olanak veren seçimler yapılabilmektedir. Ev ihtiyaçları arasında bulunan tornavida setleri de pek çok kişinin özenle seçtiği yardımcılar arasında yer almaktadır. Xolo tornavida seti seçenekleri arasından ihtiyaca göre seçimler yapabilmek mümkündür. Pek çok monteleme işlemlerini yapabilmek için tornavidalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple hem yıldız tornavida hem de düz tornavida seçeneklerinin farklı boyutlarda sunulduğu tornavida setlerinden yararlanılabilmektedir. Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen ve yapıştırma özelliği bulunan Xolo silikon tabancası ile sıcak silikon kullanımları pratik bir hal almaktadır. Evlerde ya da atölyelerde kullanılabilen silikon tabancaları, günlük hayatı daha da kolay hale getirebilmektedir. Kırılan bir ürünü birleştirmek için ya da farklı maddeleri birbirine yapıştırma işlemi için sıcak silikon kullanımı pek çok kişinin tercih ettiği yöntemler arasında yer almaktadır. Mesleki bir ihtiyaç olarak bilinen kafa feneri kullanımı ise sadece mesleki faaliyetler için değil, günlük yaşamda da tercih edilen aydınlatma çeşitleri arasında yer almaktadır. Xolo kafa feneri ile görüş alanının belirlenerek hareket alanının genişletilmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca ayarlanabilir lastikli bir kemer yapısına sahip olduğundan dolayı, herkesin rahatlıkla kullanabileceği portatif aydınlatma seçenekleri arasında yer almaktadır.

Xolo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Xolo ne işe yarar sorusuna, günlük yaşamda kişilerin ihtiyacı olan her türlü araç ve gerecin bulunabildiği marka cevabı verilebilmektedir. Bu kapsamda bahçe hortumu, masa lambası, led ışıklar, musluk bataryaları gibi gereçlerin pek çok modelini ve farklı özellikteki ürünleri bulabilmek mümkün olmaktadır. Xolo yüz temizleme kullanımı kişisel bakım ürünleri arasında bulunan destekleyici ürünlerin nasıl uygulanması gerektiği ile ilgili bilgi sahibi olunmasını sağlamaktadır. Bu ürünlerin farklı pek çok rengi bulunduğundan dolayı, kişiselleştirilebilmektedir. Herkes için ayrı bir ürün kullanılması önemli olmakla beraber, çeşitli cilt sorunlarının oluşmaması için de dikkat edilmesi gereken bir husustur. Xolo şarj edilebilir silikon yüz temizleme cihazı ile her zaman her yerde pratik bir şekilde cildin temizlenebilmesi mümkündür. Bu ürün, silikon yüzeyi sayesinde cildi nazikçe temizleyip ve kan dolaşımını da hızlandırmaktadır. Xolo yüz temizleme, bu ürünler ile en pratik şekilde tamamlanabilmektedir. Yüz temizleme ürünleri arasında siyah noktalar ve gözenekler için de geliştirilmiş ürünler bulunmaktadır. Bu kapsamda Xolo siyah nokta temizleme aletleri pek çok kişinin tercih ettiği elektronik aletler arasında yer almaktadır. Diğer bir yüz temizleme aleti ise, Xolo vakumlu yüz temizleme aleti olarak bilinmektedir. Vakumlu yapısı sayesinde ciltteki yağ birikintilerini ve ölü derileri kolaylıkla temizleyebilmek mümkündür. Aydınlatma ürünleri arasında yer alan Xolo mini okuma lambası ile gece ışık kullanmadan sadece kitaba ışığı yönlendirebilmek mümkün olmaktadır. Pil ile çalıştığından ve taşımasının da kolay olmasından dolayı, pek çok kişi için kullanışlı bir model olarak bilinmektedir. Xolo lamba çeşitleri arasında kitap okuma lambası dışında farklı lamba seçenekleri de bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında ise en çok Xolo spiral şarjlı led dokunmatik masa lambası dikkat çekmektedir. Spiral şeklinde olması ve kolay kullanım sağlaması ile genellikle masa lambası arayışında olan kişilerin tercihleri arasında bulunan bu lamba çeşidinin en dikkat çekici özelliği dokunmatik olmasıdır. Dokunmatik masa lambaları, son zamanlarda pek çok kişinin tercih ettiği bir özellik olarak bilinmektedir. Herhangi bir elektriksiz ortamda kalınması durumunda cep telefonlarının şarj edilebilmesi için gerekli olan cihaz ise Xolo powerbank olarak bilinmektedir. Sadece cep telefonu için değil, az enerji ile çalışabilecek elektronik ürün kullanımında da powerbank çeşitlerinden yararlanabilmek mümkündür. Ev ürünleri gibi otomobil için üretilmiş olan ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün ise, Xolo oto araç süpürgesi olarak bilinmektedir. Bu süpürge ile istenilen zamanda araçların iç temizliğinin yapılabilmesi mümkün olup, hafif yapısı ile de kullanım kolaylığı sağlanabilmektedir. Tüm ürünlerin modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını Trendyol üzerinden inceleyebilmek ve satın alabilmek mümkündür.