Marka
Güç (Watt)
Renk
Materyal
Fiyat Geçmişi
Fiyat
Zamanlayıcı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Maksimum Sıcaklık
Özellik
Plaka Materyali
Voltaj
Priz Tipi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yui

" araması için 102 sonuç listeleniyor

Farklı Özellikte Yui Elektrikli Aletleri Sizlerle

Yui markası 2019 yılında Bilişim Elektronik İthalat İhracat Ltd. Şti. olarak kurulan bir firmadır. İstanbul merkezli olan bu şirket bünyesinde tüketici elektroniği ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve küçük ev aletleri bulunmaktadır. Yui sonicface siyah nokta giderici kozmetik bakım ürünü özellikle siyah noktalardan mustarip olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu kozmetik ürün ile kişiler tıkanmış gözeneklerdeki yağ, kir ve toz parçacıklarından kurtulabilirler. Kan dolaşımını arttırıp cildi derinlemesine temizler ve sivilceleri yok etmektedir. Bazı cilt yapıları yağlı olabilmektedir. Yağlı cilt yapısı da gözenekleri tıkayarak siyah noktalara sebep olur. Ayrıca ergenlik döneminde hem kızlarda hem de erkeklerde sivilceler görülür. Bu görüntü kişilerin rahatsız olmasına sebep olur. Yüzündeki sivilcelerden ve siyah noktalardan rahatsız olan kişiler Yui yüz temizleme cihazı ürününden yararlanabilirler. Bu ürün ile cildinizi derinlemesine temizleyebilir ve yüzünüzdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz. Yui yüz temizleme cihazının farklı amaçlar için farklı başlıkları bulunmaktadır. Aynı zamanda cihaz şarj olma özelliğindedir. Esnek fırçası sayesinde cildi derinlemesine temizler. Cihazın aynı zamanda cilt basıncını azaltma özelliği bulunmaktadır. Cilt bakımı kadar saç bakımı da kişisel bakımın en önemli parçalarından bir tanesidir. Günümüzde saç bakımına kadınların ilgi duyduğu kadar erkekler de ilgi duymaktadır. Saç düzleştirmek ya da şekillendirmek isteyenler Yui saç şekillendirici ürününden yararlanabilirler. Saç şekillendiriciler ile kişiler diledikleri saç modelini kendilerine uygulayabilirler. Yui saç şekillendirici ürünleri saç düzleştirici tarak, maşa, saç düzleştirici cihaz olarak bulunabilmektedir. Bu ürünler ile kadın ve erkekler saç düzleştirebilir, su dalgası şekli verebilir ya da kıvırcık yapabilirler. Her amaca uygun olan Yui saç şekillendirici ürünlerini farklı renklerde ve modellerde bulabilirsiniz. Saçlarınıza vereceğiniz şekil ile bulunduğunuz ortamın göz kamaştıran yıldızı siz olabilirsiniz.

Yui Ürünleri Çeşitleri

Yui Ürünleri Çeşitleri

Teknolojik ürünler son zamanlarda insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Teknolojik ürünler arasında en çok beğenilen ürünler de iletişim kurmayı sağlayan cihazlardır. Müzik dinlemeyi seven kullanıcılar tarafından sıkça tercih gören Yui Fg 69 Bluetooth kulaklık, her anınızı keyifli kılmaktadır. Hem müzik dinlemeyi hem de konuşmayı sağlayan bu cihazın farklı renklerini seçebilirsiniz. Bluetooth kulak üstü kulaklığın gelen çağrıyı cevaplama özelliği bulunur. Ayrıca güç göstergesine sahip bu cihazın katlanabilir özelliği bulunmaktadır. Ses kalitesi oldukça güçlüdür. Uzun süre şarjı bitmeyen cihazın SD kart girişi bulunmaktadır. Kullanıcılara iki farklı işlem sunan bu cihaz son dönemlerin en çok tercih edilen ürünüdür. HD ses kalitesi sayesinde konuşma esnasında her iki tarafın da birbirilerinin sesini net bir şekilde duymayı sağlar. Yui kulaklık modelleri arasında bluetooth kulak üstü kulaklık, kulak içi kulaklık ve wireless uyumlu sport kulaklık bulunur. Yui kulaklık IOS, Android ve mobile işletim sistemleri ile uyumlu bir cihazdır. Dahili mikrofonu sayesinde kişilere hem konuşabilme hem de müzik dinleme imkanı sunmaktadır. Kulaklıklar müzik dinlemeye yaradığı kadar konuşma fırsatı da tanımaktadır. Özellikle kalabalık ortamlarda görüntülü konuşma esnasında sesin dışarıya iletilmemesini sağlarlar. Yui Bluetooth kulaklık bu konuda ideal bir seçimdir. Bu ürünün farklı renk seçenekleri sayesinde sizler de sevdiğiniz renkteki bir ürünü tercih edebilirsiniz. Özellikleri çok fazla bu ürün sayesinde işe giderken ya da farklı zamanlarda müzik dinleme amaçlı kullanarak yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Yui kablosuz şarj cihazı ile ister evde ister araç da cep telefonunuzu kolay bir şekilde şarj edebilirsiniz. Uzun yollarda şarj derdine son dedirten bu ürün sayesinde cep telefonunuzu dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Yui bot da kişilere pek çok imkan sunmaktadır.

Yui Elektronik Cihazlar

Yui Elektronik Cihazlar

Son dönemlerin en modern ve en ilgi çekici ürünü robot süpürgedir. İnsan gücü gereksinimi duymadan çalışan bu süpürge sayesinde evinizin tamamını süpürebilirsiniz. Dilediğiniz zaman çalıştırabileceğiniz Yui robot süpürgesi siz çayınızı yudumlarken evde toz bırakmayacaktır. Evinizin konumunu cihaza girdikten sonra ezberleme kapasitesi sayesinde evin bütün odalarını temizlemektedir. Ayrıca normal elektrikli süpürgelere göre çok daha sessiz olduğundan dolayı robot süpürge çalışırken sizleri rahatsız etmez. Son dönemlerin en çok tercih edilen elektronik cihazları arasında elektronik bileklikler bulunmaktadır. Yui markası da bu konuda çığır açmış markalardan bir tanesidir. Özellikleri saymakla bitmeyen akıllı bileklikler sayesinde kullanıcılar çok rahat etmektedir. Yui akıllı bileklik kişilere günlük kaç adım attıklarını göstermektedir. Aynı zamanda spor esnasında ya da istirahat halindeyken dijital ekrandan nabızlarını takip edebilirler. Suya ve toza karşı korunaklı olan bu ürünün bluetooth özelliği de bulunmaktadır. Yaz günlerinin korkulu rüyası olan sivrisineklerden korunma özelliği sayesinde de kişilerin konforlu bir hayat sürmesini sağlamaktadır. Bu bileklik modellerinin klasik görünümlü seçenekleri olduğu gibi taş işlemeli seçenekleri de bulunur. Zevkinize uygun modeli seçerek akıllı bileklikler sayesinde sizler de hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Yui akıllı bileklik modelleri arasında en çok özelliğe sahip ve en çok tercih edilen model ise Yui smart band 4 saat ayarlama modelidir. Aynı zamanda saat görevi de gören bu bilekliğin pek çok farklı özelliği bulunmaktadır. Özellikleri arasında alarm, nabız ölçme, adım sayma, saat, tarih ve hava durumunu gösterme bulunmaktadır. Ayrıca bluetooth versiyonu ve sms bildirim özelliği de bulunur. Şarj edilebilir bu akıllı bileklik sayesinde günlük attığınız adımları takıp edebilirsiniz.

Yui Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yui Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yui markası yeni bir marka olmasına rağmen bünyesinde farklı ürünler barındırır. Kişisel bakım kadın ve erkeklerin en çok dikkat ettiği konudur. Özellikle ergenlik dönemindeki kişiler yüzlerinde çıkan ergenlik sivilcelerinden rahatsız olurlar. Yui kişisel bakım ürünleri sayesinde hem sivilcelerden hem de siyah noktalardan kurtulabilirler. Genç ya da yaşlı fark etmeksizin çoğu kişinin cildinde siyah noktalar bulunmaktadır. Yüz temizleme cihazı ve siyah nokta giderici ile insanlar bu ürünlerden yararlanabilir. Yui markası ürünleri sadece kişisel bakım ile sınırlı değildir. Aynı zamanda elektronik cihazlar da yer almaktadır. Bluetooth kulaklıklar, saç düzleştiricileri, akıllı bileklikler en çok tercih edilen ürünlerdir. Akıllı bileklik ile kullanıcılar cep telefonlarına gelen SMS bildirimlerini alabilirler. Aktiviteleri esnasında kalp atışlarını takip edebilirler. Bakımlı olmayı seven kadınların en çok ihtiyaç duyduğu ürünler arasında saç düzleştiricileridir. Yui saç düzleştirici ile kıvırcık ya da dalgalı saçlardan kurtulabilir ve dümdüz saçlara sahip olabilirsiniz. Isısı ayarlanabilen saç düzleştiriciler aynı zamanda tarak formunda da bulunabilmektedir. Uzun ya da kısa saçları düzleştirmek için ideal bir üründür. Yui saç şekillendirici yorumları incelendiğinde kullanıcılar bu üründen oldukça memnun olduklarını belirtmektedir. Saçları düzleştirmek için kuaförlerde sıra bekleme derdine son veren bu ürün sayesinde evde saçlarını kolay bir şekilde düzleştirebildiklerini ifade etmektedirler. Düzleştirme, su dalgası görüntüsü verme ya da kıvırcık saç şekli verme özelliğine sahip olan bu ürünler ile sizler de evde kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. 3 farklı kategoride ürünleri bulunan Yui markasını tercih edebilir ve dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Trendyol ile Yui markasına ait kişisel bakım, küçük ev aletleri ve elektronik cihazlara erişebilir, farklı çeşitleri inceleyerek uygun fiyatlara beğendiniz ürünü temin edebilirsiniz.