Yıldızlı Ürünler
Genişlik
Derinlik
Renk
Fiyat
Materyal
Yükseklik
Özellik
Boyut/Ebat
Yükseklik
Ölçü
Ürün Değerlendirmesi
"

Yurudesign

" araması için 541 sonuç listeleniyor

Yurudesign Çalışma Masası Modelleri ile Etkileyici Dekorasyon

Mobilyalar geçmişten günümüze kadar olan her dönemde evlerin en büyük ihtiyaçları arasında yer alır. Bir evin dizaynı için mobilyalar önemli bir yere sahiptir. Bugün piyasaya bakıldığında her çeşit mobilya modeli bulmak mümkündür. Özellikle koltuk takımları, masa sandalye setleri ve gardıroplar revaçta olan ürünler arasında yerini korur. Yurudesign markası modern çizgilerin yer aldığı tasarımları ile kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına karşılık verir. Evinize ve zevkinize uygun mobilya tasarımları ile rahat ve konforlu alanlar oluşturmanıza katkı sağlar. Markanın bünyesinde ana mobilyalar dışında şifonyer, çalışma masası, konsol ve portmanto gibi yardımcı olan mobilyalarda mevcuttur. Ürünlerin her bir sağlam işçiliğe sahip olup kaliteli şekilde tasarlanırlar. Birçok ağaç çeşidinden elde edilerek ortaya eşsiz tasarımlar çıkarılır. Bu tasarımlar kullanıcıların hayatların kolaylık sağlayarak evlerinin istediği görünümü kazanmasına yardımcı olur. Markanın hem dayanıklı hem de fonksiyonel mobilya tasarımları yaşam alanlarınızı güzelleştirin ve yaşanılır bir hale getirir. Uzun zamandır sektörde olan marka orijinal model gruplarına sahip tasarımları ile adından sıklıkla söz ettirmeyi başarır. Markanın ürün kategorisine bakıldığında farklı materyaller ile tasarlanmış mobilya çeşitleri bulmak mümkündür. Mobilyalar her dönem kullanıcıların hayatına kolaylık sağlayarak ve pek çok eşyayı karmaşık durumdan kurtarır özelliklere sahiptir. Bu konuda şifonyer modelleri, dolaplar ve Portmanto modelleri ön planda yer alır. Üretilen ürünler insan sağlığına zarar vermeyecek hammaddeler ile üretilir. Marka aynı zamanda çevreye de bu konuda zarar vermez. Günümüzde mobilyalar artık eskiye nazaran her alanda kullanılabilecek şekilde üretilir. Dar ve geniş alanlar için ayrı ayrı modeller kullanıcıların ihtiyaçlarına kolaylıkla karşılık verir. Artık gelişen teknoloji ile de birlikte saha portatif ve kullanımı dinamik olan mobilya modelleri üretilir. Aynı zamanda marka değişen ev modası trendlerine de rahatlıkla ayak uydurarak ortaya modern görünümlü birçok mobilya tasarımı çıkarır. Dar alanlarda kullanıcılar daha çok kibar ve kullanışlı mobilya modellerine yoğunlaşır. Markanın kullanışlı ve dayanıklı mobilyaları sayesinde istediğiniz alanlarda kendinize özgür bir yaşam oluşturabilirsiniz. Böylelikle kibar ürünler sayesinde az olan alanlardan da tasarruf ederek kendiniz için daha toplu ve düzgün bir ev dizaynı elde edebilirsiniz. Hayatınızın her alanında kolaylık sağlayabilecek ve zevkinize hitap edebilecek mobilyalar birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler ile tasarlanır ve sizlerin beğenisine sunulur.

Yurudesign Mobilya ile Evinize Yepyeni Bir Dizayn

Yurudesign Mobilya ile Evinize Yepyeni Bir Dizayn

Her türlü ev için uygun olan bu ürünler bugün kullanıcılar tarafından ilgiyle ve severek tercih edilir. Markanın mobilya olarak ürün kategorisi oldukça geniş yelpazeye sahiptir. Mobilya kategorilerine baktığınızda birbirinden farklı ve kaliteli şekilde dizayn edilmiş ürünler bulabilirsiniz. Markanın içerisinde bulunan mobilyaların birden fazla çeşidi sahip olması kullanıcı ihtiyaç ve istekleri ile doğrudan orantılı bir durumdur. Ürün modelleri içerisinde yer alan Yurudesign çalışma masası farklı modellerle kullanıcıların karşısına çıkar. Tamamen ahşap malzemeden üretilen bu ürün farklı renklere de ev sahipliği yapar. Renk olarak tamamen ahşap görünümlü ya da beyaz gibi tonlar mevcuttur. Aynı şekilde ahşabın farklı renklerle kombin edildiği fonksiyonel çalışma masaları da oldukça revaçtadır. Bazı modeller sade tasarıma sahipken bazıları ise kitaplık detayı eklenerek tasarlanır. İstediğiniz ölçülerde çalışma masasını markanın içerisinden rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Markanın bir diğer çok sık tercih ürünü ise Yurudesign portmanto modelleridir. Geniş model seçeneğine sahip olan bu tasarımlar bulundukları yeri modern görünüme ulaştırma özelliğine sahiptir. Seçenekler içerisinde metal detaylı ve aynı aksesuarlı modellerde yaş alır. Bazı tasarımların ise çekmece detayı da mevcuttur. Ayakkabılarınızı ve kaban ya da mont gibi dışarı kıyafetlerinizi rahatlıkla sığdırabileceğiniz ölçülere sahiptir. Kullanacağınız alana göre demonte olan bu tasarımlardan istediğinizi güvenle tercih edebilirsiniz. Marka genel olarak demonte ürün tasarımı yapar. Kurulumu oldukça basittir ve kaliteli yapısı sayesinde tercih ettiğiniz portmanto modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Marka üretimde titizlikle hareket ederek kaliteli hammaddeler kullanırız. Bu nedenle mobilyaların hiçbiri kolay kolay deforme ya da herhangi bir olumsuz durum yaşamaz. Yurudesign vestiyer modellerinin tamamına sayfamızdan ulaşabilir detaylı incelemeler sonucunda zevkinize uygun bir ürün tercih edebilirsiniz. Böylelikle artık evinizin istediğiniz kısmı daha modern görünüme sahip olmuş olur. Ahşap renginin beyaz ve füme rengi ile birleşmesi sonucunda ortaya eşsiz tasarımlar çıkmış olur. Yurudesign Vilamo çok amaçlı dolap tasarımlarını da evinizdeki fazlalıkları ve kalabalığı düzenli bir hale sokmak için tercih edebilirsiniz. İstediğiniz alanda kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Model seçenekleri içerisinde çekmeceli ya da kapaklı tasarımlar yer alır. İç kısımları geniş olmalarından dolayı dilediğiniz kadar fazlalık eşyanızı muhafaza edebilirsiniz. İstediğiniz yükseklik ve genişlikte olan modelleri sayfamızdan inceleyerek tercih edebilirsiniz.

Kolay Kuruluma Sahip Yurudesign Mobilyalar

Kolay Kuruluma Sahip Yurudesign Mobilyalar

Birçok kullanıcının aradığı mobilya modeli farklı olduğu için marka ürün çeşitlerini her geçen gün daha çok geliştirerek kullanıcıların beklentilerine karşılık verir. Marka üretimde tamamen kullanıcı endeksli olarak hareket eder ve dinamik yapıda ürünler tasarlar. Modeller her eve ve alana uygun şekilde yerleştirilebilir özelliğe sahiptir. Seçeneklerin içerisinde yer alan Yurudesign Tywin kitaplık raflı çalışma masası modeli suntalam malzemeden üretilir. E1 kalite standartlarına uygun olan bu tasarım hiçbir şekilde kanserojen madde içermez. Kurulum bakımından oldukça rahat olan bu model uzun zaman rahat bir şekilde kullanılabilir. Çocuğunuza veya kendinize bu kitaplık raflı çalışma masası sayesinde özgür bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Düz renklerde üretildiği gibi aynı zamanda ahşap ve diğer renklerin bir araya getirmesi sonucunda da üretilen modelleri vardır kullanacağınız alanda bulunan diğer mobilyalar ile uyum yakalaması için kombin yapabileceğiniz renk tonunda bir model seçebilirsiniz. Bu ürüne ait tüm parçalar birinci sınıf kaliteye sahiptir. Masanın derinliği 50 cm olup kitaplık derinliği ise 40 cm’dir. Yurudesign çok amaçlı dolap tasarımlarını ister evinizin odalarında kullanabilir isterseniz de mutfağınızda düzen amaçlı tercih edebilirsiniz. İçerisine bardak, tabak ya da günlük kullandığınız mutfak araç gereçlerini rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Aynı şekilde banyolarda da kullanım için ideal olan ürünlerdir. Suntalam malzemeden üretilen bu tasarımların kulp detayları ise tamamen metal olup kolay kolay paslanmaz ya da oksitlenme yapmaz. Her ürün kendi içerisinde spesifik özelliklere sahiptir. Markanın çok amaçlı dolapları ve kitaplık detaylı çalışma masaları da buna örnek olarak gösterilebilir. Kıyafetler için tasarlanan tasarımların en başında gardıroplar yer alır. Birçok farklı özelliğe sahip olan bu giysi dolapları kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilir niteliklere sahiptir. Yurudesign gardrop genel olarak üç çekmeceli ve ayna detaylıdır. Kendiliğinden şifonyer bağlantılı olan modeller dışında sadece kapaklı dolap modelleri de mevcuttur. Çam beyaz veya çam füme rengi gibi seçenekleri de vardır. Hammaddeleri birinci sınıf kalite sahip olan bu tasarımlar kabarma ya da renk değiştirme gibi olumsuzluklar yaşatmaz. Markanın dolap ürünleri birebir aynı ölçülere sahiptir. Odanızın şekline göre bir seçim yapabilirsiniz. Tercih yapmadan önce beğendiğiniz tasarımların ölçülerine dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Bu ürünler sayesinde kıyafetlerinizi rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. İnsan ruhunun daha düzenli ve dinç kalması için bulundukları alanlarında hem ferah hem de konforlu olması önemlidir. Düzenli olan mekanlar hem başarılı hem de dinç bir hayata kapı açar. Bu nedenle her şeyin belirli ve düzenli bir şekilde olması kullanıcıların hayatında büyük bir yere sahiptir. Yurudesign Visor vestiyer portmanto ayakkabılık dört kapaklı, İki raflı ve iki aynalı olmak suretiyle tasarlanır. Boydan olan aynası sayesinde üzerinize çeki düzen verebilirsiniz. Markanın ürünlerini ait bütün parçalar bilgisayar destekli ve yüksek teknoloji kapsamında kesilip şekil verilir. Yurudesign mutfak dolabı modellerinden herhangi birini tercih ederek kendinize kolaylık sağlayabilir ve mutfağınızda daha çok alana sahip olabilirsiniz. Fazlalık olan mutfak gereçlerini rahatlıkla içerisine yerleştirebilir ihtiyacınız olduğu zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Yurudesign tv ünitesi Modern görüntüsü ile salonlarınıza farklı bir hava katar. Ürünü oluşturan parçalar Minifix bağlantı sistemi ile meydana getirilir. Ürün demonte olduğu için defalarca sökülüp takılma özelliğine sahiptir. Tüm parçaları numaralandırılarak paket içerisinde vida ve kurulum belgesi yer almaktadır. Model içerisinde kullanılan aksesuar ve materyaller Avrupa kalite standartlarına uygun ve aynı zamanda birinci sınıf kaliteye sahiptir. Farklı renk seçenekleri ile sizlerin beğenisine ve tercihine sunulur. En büyük boş televizyondan orta boy televizyona kadar istediğiniz ölçüde televizyonunuzu rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Yurudesign dolap çeşitleri içerisinden arzu ettiğiniz ve zevkinize uygun tasarımları özgürce tercih edebilir ve kısa sürede kurulum sayesinde kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Bir diğer ürün modeli ise Yurudesign Laura çalışma masası tasarımıdır. Dilediğiniz alanda kullanarak hayatınızı kolaylaştırabilir aynı zamanda tüm masa başı işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Şifonyerler yatak odalarının vazgeçilmez mobilya parçalarından biridir. Bir diğer adı ile makyaj masası olarak da kullanım imkanı sunar. Bazı modeller birden fazla çekmeceli iken bazıları ise sadece tek çekmece olarak üretilir. Modeller içerisinde aynalı olan tasarımların yanı sıra aynasız olan tasarımlar da mevcuttur. Yurudesign Vilamo şifonyer ahşap ayaklı olup beş çekmeceli bir modeldir. Ürün ahşaptan üretilip bütün parçaları yüksek kaliteye sahiptir. Montaj esnasında çivi gerektirmeyen arkalık özelliğinde üretilir. Diğer mobilyalarınız ile kolayca kombin yapabilir aksesuarlarınızı ya da diğer kişisel eşyalarınızı içerisine yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz Yurudesign şifonyer modellerinin tamamına sayfamızdan ulaşım sağlayarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yurudesign Mobilyaları İçerisinden Seçim Yapmak

Yurudesign Mobilyaları İçerisinden Seçim Yapmak

Bir ürün seçiminde bulunmadan önce birçok detaya dikkat etmek gerekir. Bu detayların an başında ise ürünlerin kaliteli malzemelere sahip olması yer alır. Bir diğer detay ise ihtiyaca uygun olmasıdır. Kullanıcılar ürün seçiminde bulunurken detaylı incelemeler sonrasında satın alım yapmalıdır. Ölçüleri uygun olmayan tasarımlar istediğiniz performansı elde etmenizi engelleyebilir. Bu nedenle kullanacağınız alanın ölçüsünü göz önünde bulundurarak seçim yapmanız daha iyi sonuç verir. Yurudesign konsol tasarımı sayesinde yemek odalarının ve takımlarının vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alır. Oldukça modern ve kaliteli duruşu kullanıcıların göz zevkine hitap etmeyi de başarır. Performans bakımından üstün özellik sağlar. Model seçenekler arasında metal ve aynalı tasarımlar da vardır. Buna ek olarak beyaz rengin hakim olduğu sadece kapaklı tasarımlar da kullanıcıların beklentisine karşılık verir. Tasarım olarak çekmeceli olan modeller sıklıkla tercih edilir. Siz de zevkinize ve kullanım amacına göre bir modeli tercih edebilirsiniz. Yurudesign Vilamo serisinden istediğiniz mobilyayı alarak evinize estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Markanın her ürünü farklı özellikler ile tasarlanır. Bu detayları da dikkate alarak seçim yapmak gerekir. Yurudesign masa tasarımları içerisinde çalışma masası ve yemek masası ürün grupları yer alır. Aynı zamanda mutfak masası da kategorilerin arasındadır. İhtiyacınız olan alana göre tercih edebilirsiniz. Bu sayede hayatınıza farklılık ve yenilik katabilirsiniz. Yurudesign orta sehpa tasarımları da en çok tercih edilen mobilyalar arasında yerini alır. Salonda ya da günlük oturduğunuz odada mobilyalarını ile uyum yakalayabilirsiniz. Çayınızı ya da kahvenizi üzerine koyarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Dilerseniz de üzerine çeşitli aksesuarlar ve biblolar koyarak değişik bir görünüm elde edebilirsiniz. Yurudesign ayakkabılık hayatı kolaylaştıran yardımcı mobilyalar sınıfındandır. Birden çok ayakkabıyı içerisine sığdırarak evin dağınık görüntüsünü giderir. Aynı zamanda ayakkabıları muhafaza ederek tozlanmasını ya da zarar gelmesini engeller. Doğru ürün tercihinde ölçülerin tam alınması, ihtiyaçların ve ürün özelliklerinin iyice incelenmesi gerekir. Seçtiğiniz dolap ve şifonyer modellerini genç odası kurulumunda da kullanabilirsiniz. Çocukluktan yetişkinliğe geçen gençlerin ayrı odası ve eşyaları olması sorumluluk sahibi olmalarında ihtiyaç duyulur. Markanın mobilyaları taşınma durumunda da kolayca sökülebilir ve yine aynı şekilde kolayca demonte edilebilir şekilde üretilir. Bu özellikte kullanıcılar için ekstra bir avantaj ve kolaylık sağlar. Kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir önemli detay ise seçtikleri ürünlerin fiyat unsurlarıdır.

Ürünlerde kullanılan malzemeler fiyatlar hususunda etkilidir. Aynı şekilde boyut ve ölçülerde fiyat değişikliklerine neden olur. Portatif ve hızlı kurulum sayesinde markanın mobilyaları sıklıkla tercih edilir. Marka fiyatlandırma konusunda her kesim kullanıcının bütçesine hitap edebilecek şekilde hareket eder. Fiyatlar ürünlerde kullanılan malzemelere göre farklı listelere sahiptir. Aynı şekilde modellerde ayrıcalık sağlanan aksesuarlarda fiyatlandırma da rol alır. Trendyol bünyesinde bulunan Yurudesign markasının bütün ürünlerini avantajlı fiyatlar ile kullanıcılar ile buluşturur. Farklı tarzlar ve farklı ihtiyaçlara uygun olan model çeşitliliği geniş olan bu tasarımlar fiyat bakımından da kullanıcılardan tam not almayı başarır. Yurudesign Mobilya kurulduğu ilk günden beri üstün hizmet sağlamaya devam eder. Çift kapılı ve çekmeceli olan ürün modelleri ile tek kapaklı ya da aynalı olan ürün modelleri arasında hem özellik hem de fiyat farklılıkları söz konusudur. Ürün birden çok çeşide sahip olması kullanıcıların her birinin beklentisinin farklı olması ile alakalı bir durumdur. Markanın mobilya tasarımlarının temizliği de kurulumu kader basittir. Ahşap olan mobilyalar hafif nemli bir bez ile silinmelidir. Parlak zemin olan mobilyalar ise normal nemli bir bez ile silinebilir. Kuruluk esnasında kitapçıktan yardım almak işinizi kolaylaştırır. Sorunsuz bir kurulum için kullanım ve kurulum talimatlarına dikkat ederek hareket etmeniz tavsiye edilir. Ürünlerin yanında kurulum için gereken vida ve montaj aletleri yer alır. Aynı şekilde bilgi kitapçığı da mobilyalar ile beraber gelir. Sayfamızdan ihtiyacınız olan tasarımları bütçenizi göz önünde bulundurarak satın alabilirsiniz. Dilerseniz belirli zamanlarda olan indirim fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Yatak odanız için mükemmel tasarımlara sahip Yurudesign komidin modellerinden herhangi birini tercih ederek uyku alanınızı daha modern bir hale getirebilirsiniz. Diğer ürün kategorileri arasında hem fiyat hem de özellik araştırması ve karşılaştırması yapabilirsiniz. Seçim sürenizi daha az indirmek için Yurudesign yorum kısmından da faydalanarak doğru seçimler yapma imkanına sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olan mobilya çeşitlerine avantajlı fiyat doğrultusunda sahip olarak sayfamız sayesinde ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. Kullanacağınız alanların aydınlığına göre istediğiniz renkte bir mobilya tercih edebilirsiniz. Eğer aydınlık bir eve sahipseniz füme ve çam renginin hakim olduğu tonlara sahip mobilyalar eviniz ile uyum sağlar.