İlgili Kategoriler
Yükseklik
Renk
Fiyat
Materyal
Stil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sürgülü Portmanto

" araması için 28 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Sürgülü Portmanto Modelleri Trendyol’da!

Evlerin giriş bölümünde yer alan kullanışlı ürünlerden biri portmantodur. Her evde önemli bir ihtiyaç olan bu dolaba mont, ceket ve ayakkabı gibi genellikle dışarıda ihtiyaç duyulan kıyafet ve aksesuarlar yerleştirilir. Bunlar; evlerin girişinde, holde ya da çıkış kapısına yakın bir noktada konumlandırılır. Sürgülü portmanto dolapları çoğunlukla MDF malzemeden üretilen şık ve gösterişli ürünlerdir. Sürgülü kapısıyla dar alanlarda dahi sorunsuz kullanılır. Çoğu model gösterişli bir tasarıma ve şık renklere sahiptir. Bu dolaplar aynı zamanda vestiyer olarak da bilinir. Dışarıdan eve ilk girildiğinde ayakkabı, ceket ve mont gibi kıyafetlerin yerleştirildiği dolaptır. Dolapların iç dizaynları birbiriyle benzerlik gösterir. Bir tarafında ayakkabı konulan raflı bölmeler bulunurken diğer tarafında ise ceket tarzı kıyafetlerin asıldığı bir askı kısmı yer alır. Alt kısımda ise fazla eşyaların ve ev terliklerinin saklanması için ayrı bir bölme olabilir. Defalarca kez sökülüp takılabilecek şekilde dizayn edilen bu ürünlerin çoğunun montajı vidasız yapılabilir. Sürgülü vestiyer modelleri beyaz, kahverengi, siyah ya da çok renkli olabilir. Ağaç desenli ya da aynalı tasarıma sahip modeller de markalar tarafından müşterilere sunulur. Ayna, genellikle kapak kısmına yerleştirilir. Bazı modellerde tek kapakta, bazılarında iki kapakta birden ayna olabilir. Dolapların ölçüleri ise kullanım alanına göre çeşitlendirilir. Sürgülü portmanto vestiyer hemen her evin ihtiyacı olan ürünler arasındadır. Evinizde şık ve göz alıcı bir portmanto modeline ihtiyacınız varsa Trendyol’da bulunan ürünlere göz atabilirsiniz.

İşlevsel Sürgülü Portmanto Özellikleri

İşlevsel Sürgülü Portmanto Özellikleri

Sürgülü portmanto online olarak geniş seçeneklerle müşterilere sunulur. Portmantolar genellikle iki kapaklı olarak tasarlanır. Kapaklardan birinin arkasında ayakkabıların muhafaza edildiği raflı bir bölme yer alır. Alt alta sıralanan bu raflara kullandığınız tüm ayakkabıları yerleştirebilirsiniz. Evdeki ayakkabıları bu şekilde yerleştirmeniz hem ürünlerin düzenli bir şekilde durmasını sağlar hem de etrafa kötü koku yayılmasını önler. Bunun yanında sürgülü kapaklı portmanto çeşitlerinde mont ve ceket gibi kıyafetlerin asılması için ayrı bölmeler bulunur. Bu kısım sayesinde kışlık kıyafetlerinizi, çantalarınızı ve diğer eşyalarınızı asabilirsiniz. Sürgülü sistem sayesinde kapak kapandığı anda eşya kalabalığı ve düzensizlik ortadan kalkar. Aynı zamanda kapakta bulunan aynalar boy aynası işlevi görür. Orta boyutlarda bir vestiyer ölçüleri yaklaşık 190 cm boy, 40 cm derinlik ve 110 cm genişliktedir. Bu ölçüler, markadan markaya değişiklik gösterir. Kayar kapılar sayesinde kullanım oldukça kolaydır. Kapaklar birbiri üzerine kapanan şekilde yana kaydığı için ürünler tek elle kolayca açılır ve kapatılır. Aynı zamanda sürgülü kapı yerden tasarruf sağlar. Dar alanlarda kolaylıkla açılıp kapatılabilen kapılar, oldukça uzun ömürlü olmasıyla da öne çıkar. Genellikle MDF malzemeden üretilen sürgülü portmanto ayakkabılık modelleri sağlam yapılarıyla dikkat çeker. MDF malzemeden tasarlanan bu modeller, tekrar montaj yapılabilecek şekilde tasarlanır. Bu sebeple, ürünlerde vida ve çivi yerine genellikle birbirine geçmeli parçalar kullanılır. Bu parçalar bir şarjlı tornavida sayesinde kolayca sıkıştırılabilir ve sökülebilir. Modellerin bazılarında dolap kapaklarında ayna da bulunur. Bu aynalar modelin tasarımına göre tek kapak ya da iki kapak üzerinde bulunabilir. Dikdörtgen aynaların kapakları tamamen kapladığı modellerin yanı sıra elips kesimli farklı tasarımlar bulmanız da mümkündür. Evin dekoruna göre ağaç desenli ya da beyaz renkte modeller tercih edilebilir. Bazı ürünler ise iki renkli olarak tasarlanır. Aynalı sürgülü modelleri rahat kullanımıyla hemen her evin ihtiyacıdır. Bu ürünleri evlerinizde giriş bölümlerinde ya da koridorda bulundurabilir, ayakkabı ve mont gibi dışarıda giyilen kıyafetleri dolap içerisinde saklayabilirsiniz. Trendyol’da bulunan sürgülü portmanto yorum paylaşımlarına göz atarak modelleri inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olan ürüne karar verebilirsiniz.

Şık Sürgülü Portmanto Tasarımları

Şık Sürgülü Portmanto Tasarımları

Sürgülü portmanto modelleri genellikle benzer bir şekle sahip olsa da tasarım olarak birbirinden ayrılır. Ürünlerin boyutları genişlik, derinlik ve uzunluğa göre farklı olabilir. Modeller, genellikle dikdörtgen dolap şeklindedir. Fakat kapakların tasarımı, renkleri ve malzeme deseni müşteriler için alternatif yaratır. Temel olarak sürgülü modellerde kapak tasarımı aynalı ve aynasız olmak üzere ikiye ayrılır. Aynalı modellerde de tasarım detayları farklılık gösterebilir. Her iki kapakta yer alan aynalar derinlik yakalar. Bunun yanı sıra taleplere göre aynanın tek kapağa yerleştirilmesi de mümkündür. Aynı zamanda aynanın şekli de ürün tasarımında etkilidir. Sürgülü aynalı vestiyer modelleri şık tasarımlarıyla dikkat çeken mobilyalardır. Bazı modeller yere sıfır olarak tasarlanırken bazıları yüksek ve ayaklı olarak üretilebilir. Ürünlerin malzemeleri genelde MDF’dir. Orta yoğunluktaki lif levha olarak da bilinen bu ürünler ahşap parçalarının yüksek ısı, tutkal ve bazı işlemlerle bir araya getirilmesiyle kaliteli bir mobilya malzemesi halini alır. Sürgülü portmanto çeşitleri renklerine göre de birbirinden ayrılır. MDF malzemesine renk verilmesiyle üretilen bu modeller, ahşap desenli ya da desensiz düz renklerde olabilir. Ahşap desenli ürünler genellikle kahverenginin farklı tonlarına sahiptir. Düz renkliler ise kahve tonlarında ya da beyaz, siyah gibi renklerde bulunur. Aynı zamanda iki renkli modeller de mevcuttur. Kapak tonu ve dolabın kendi rengi birbirinden farklı olabilir. Bazı ürünlerde kapak üzerine farklı desenler uygulanarak estetik bir tasarım oluşturulur. Dolaplar, bu sayede sade dekore edilen alanlara hareket katabilir. Tüm bu büyük sürgülü portmanto çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Evinize ya da iş yerinize uygun olan modele sürgülü portmanto tavsiye paylaşımları sayesinde kolaylıkla karar verebilir, Trendyol sayesinde güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Avantajlı Sürgülü Portmanto Fiyatları

Avantajlı Sürgülü Portmanto Fiyatları

Sürgülü vestiyerlerin fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Ürünlerin boyutu, tasarımı ve malzemesi fiyat üzerinde etkilidir. Modellerde ayna bulunması, iç kısımdaki rafların, askı bölmelerinin tasarımı ve sayısı da fiyatları değiştirebilir. Sürgülü portmanto fiyatları ürünlerin işlevlerine göre uygun olarak kabul edilebilir. Evlerin giriş bölmelerinde ya da koridorlarında kullanılan bu ürünler işlevsel mobilyalardır. Dışarıdan eve girildiğinde, günlük giyilen ayakkabılar ve mont gibi kıyafetler bu dolaplara yerleştirilir. Bunlar, aynı zamanda misafirlerin eşyalarının koyulduğu, büyük kolaylık sağlayan ürünlerdir. Ağaç desenli ve kahverengi modellerin yanı sıra sürgülü beyaz vestiyer çeşitleri de büyük ilgi görür. Beyaz modeller duru görünümü ve şık tasarımıyla dikkat çeker. Aynı şekilde ağaç desenli ürünler de şık ve göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Kayar kapı konseptiyle ilgi çeken bu tasarımlar, dar alanlarda rahatlıkla kullanılır. Tek elle kolayca açılıp kapanabilen modeller, mekanizmasıyla uzun ömürlü hale gelir. Sürgülü portmanto satın alan müşterilerin kolaylıkla montajını yapabilmeleri için özel olarak hazırlanır. Vida ve çivi yerine birbirine geçen ve sıkışan parçalardan üretilir. Böylelikle defalarca demontaj ve montaj yapılabilir. MDF malzemeden üretilen modeller sağlam ve dayanıklıdır. MDF malzeme ağaç parçalarının belli işlemler ile yüksek sıcaklıktan geçirilerek bir araya getirilmesinden elde edilir. Bu sayede kaliteli, sağlam olan ürünler rutubet gibi olumsuz durumlardan etkilenmez. Sürgülü portmanto çeşitleri mont, ceket, ev terliği ve ayakkabıları içine alarak dışarıda giyilen tüm günlük kıyafetlerin bir araya toplanmasını sağlar. Hem eve gelen misafirlerin hem de günlük kıyafetlerin yerleştirilebilmesi için geniş alana sahiptir. Şık görünümlü, kayan aynalı ve aynasız çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, sürgülü portmanto indirim fırsatlarıyla istediğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.