Form
Çeşit
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat
Set İçerik Adeti
Aroma
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Zade Vital

" araması için 789 sonuç listeleniyor

Zade Vital

Zade Vital Ürünleri

Zade Vital Ürünleri

Zade vital, ürettiği onlarca yağ çeşidi, probiyotik ve takviye edici gıdalarla tanınan güvenilir bir bitkisel ürün markasıdır. Hyaluronic acid + marine collagen, multivitamin, D3 ve K2 vitaminli tablet, A vitamini, sambucus nigra kapsül, sambucus nigra ekstre, zade vital kara mürver, probiyotik, C vitamini, Passiflora, nigefix nazal sprey,curcumin forte, kollajen kapsül, combo fit blaster, oral D3 vitamini, biotin blister, E vitamini kapsül, ocean curcumin, demir içeren kapsül, zeytin yaprağı ekstresi, curcumin zerdeçal, koenzim Q10 omega 3 blister, artofix blister, zeytinyağlı kudret narı, B12 vitamini, combo venus blister, likopen plus blister, easy probiyotik maya kapsül, nigefix nazal sprey, magnezyum, arı sütü içerikli kapsül, panax ginseng ekstresi ve çinko gibi birçok vitamin ve mineral takviyesi içeren güvenilir gıdalar üretilmektedir. Farklı ürün seçenekleriyle her ihtiyaca yönelik alternatifler sunar. Markanın bir ürünü olan Zade vital c vitamini saşe şeklinde satılmaktadır. C vitamini, zeytin yaprağı ekstresi, B2 vitamini ve çinko içeren bir gıda takviyesidir. Ürünün içinde yoğun olarak C vitamini bulunmaktadır. 1000 mg C vitamini, 20 mg zeytin yaprağı ekstresi, 15 mg B2 vitamini ve 10 mg çinkoya sahiptir. 11 yaş ve üzeri yetişkinlerde 1 saşe bir bardak ılık suda eritilerek tüketilebilir. Zade vital sambucus nigra ise kara mürver meyvesinden yapılan bir takviye gıda olarak kara mürver nigra olarak da bilinmektedir. Her bir kapsül; 150 mg kara mürver meyve ekstresi, 200 mg C vitamini ve 6 mg çinko ile zengin bir içeriğe sahiptir. Vejetaryen olan ürün, gluten de içermemektedir. Zade vital kudret narı kudret narı meyvesinden üretilen bir takviye edici gıdadır. Oksitlenme özelliğinden dolayı hassas koşullarda saklanması gereken bir üründür. Yaraları iyileştirme özelliği konusunda tıbbi çalışmalar yapılmıştır. Zade vital probiyotik içerikli birden çok ürünü piyasa sürmüştür. Üzüm çekirdeği ekstresi, probiyotik reforma, easy probiyotik, feminine probiyotik, daily probiyotik, pasiflora incarnata, arı sütü, ginkgo biloba ve panax ginseng probiyotik içeriği barındıran çeşitlerden yalnızca bazılarıdır. Probiyotikler insan vücudu için yararlı bakterilerin artırılmasını sağlarken zararlı bakterilerin azaltılmasında rol oynar. Bu nedenle markanın çıkarmış olduğu ürünlerden faydalanarak sizler de bağışıklığınıza katkıda bulunabilirsiniz.

Zade Vital Yağ Ürünleri

Zade Vital Yağ Ürünleri

Omega 3 balık yağı, keten tohumu yağı, çörek otu yağı, yer fıstığı yağı, aspir yağı, ruşeym yağı, kayısı çekirdeği yağı, ceviz yağı, nar çekirdeği yağı, zerdeçal yağı, hindistan cevizi yağı, sarı kantaron yağı, üzüm çekirdeği yağı, tatlı badem yağı, kabak çekirdeği yağı, deve dikeni tohumu yağı, kişniş yağı, ısırgan tohumu yağı, kereviz tohumu yağı, susam yağı, kenevir yağı, incir çekirdeği yağı, pamuk yağı, defne tohumu yağı, yeşil kahve çekirdeği yağı, anason yağı, chia tohumu yağı, rezene yağı, anason yağı, ketencik yağı, menengiç yağı, sızma zeytinyağı ve kereviz yağı markanın üretmiş olduğu yağ çeşitleridir. Her bir yağ çeşidinin faydaları farklı ve oldukça zengindir. Zade vital hindistan cevizi yağı yapısında birincil yağ asidi laurik asit bulunur. Protein kaybını önleyici olarak cilt ve saç bakımı ya da gıda olarak kullanılabilir. Trans yağ içermemektedir. Zade vital aspir yağı aspir bitkisinde üretilmiştir ve yüksek miktarda doymamış yağ asidi olan Konjuge Linoleik asidi içermektedir. Vücudun yağ depolama faaliyetini azaltarak vücut yağ oranının düşmesine ve kan kolesterol düzeyinin dengede kalmasına yardımcı olur. Zade vital çörek otu yağı üretimini yapmış olduğu yağ çeşitlerinden biridir. 1800 mg çörek otu yağında 19,3 kcal / 79,0 kj besin enerjisi bulunmaktadır. 1,08 g çoklu doymamış yağ, 0,45 g tekli doymamış yağ ve 0,27 g doymuş yağ çeşitleriyle beraber toplamda 1,80 g yağ içermektedir. Kolesterol ve karbonhidrat bulunmamakla beraber 0,18 g proteine sahiptir. Bu ürünün 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 2-4 kapsül kullanılması tavsiye edilmektedir. Zade vital yer fıstığı yağı lif ve protein açısından zengin yer fıstığından üretilmiştir. İçeriğinde yer alan tekli ve çoklu doymamış yağ asitleriyle hem beslenme menülerine eklenebilir, hem de tüketimiyle sağlıklı kalori alımını gerçekleştirilebilir. Zade vital fıstık yağı aynı zamanda manganez, bakır, fosfor, demir, magnezyum gibi birçok mineral açısından zengindir. Zade vital üzüm çekirdeği yağı esansiyel yağ asitleri açısından ve antioksidan etkili maddeler donanmıştır. Damar sağlığı açısından önemli bir etkiye sahiptir. Üzüm çekirdeğinden soğuk sıkım yöntemiyle elde edilir. Zade vital ruşeym yağı fiziksel dayanıklılığı artırıcı etkisiyle bilinir. 1 adet 500 mg kapsüşde 4.5 kcal / 18.5 kj besin enerjisi, 0.10 g tekli doymamış yağ, 0.27 g çoklu doymamış yağ, 0.14 g doymuş yağ bulundurur. Kolesterol, lif, sodyum, karbonhidrat ve protein bulundurmamaktadır. Kendi ihtiyacınıza yönelik olan yağı seçip marka güvencesiyle, yağların sağlamış olduğu faydalardan yararlanabilirsiniz.

Zade Vital Ürün Grupları

Zade Vital Ürün Grupları

Zade vital badem yağı tatlı badem yağının sağladığı yağ asitleriyle saç ve bıyık gibi kıl kökenli oluşumları destekleyici özelliği vardır. Bununla beraber markanın bu ürün modeli, cilt bakımındaki faydalarıyla bilinir. Nemlendirme ve yumuşama takviyeleriyle cildi besler. Sizler de bakıma verdiğiniz önemi Zade Vital farkıyla artırmak istiyorsanız markanın çıkarmış olduğu bu ürün grubunu kaçırmayın. Zade vital kekik yağı markanın bünyesinde barındırdığı badem yağı ürünleriyle kullanılarak ve suyla karıştırılarak saç ve cilt bakımında kullanılabilir. Badem yağı ve kekik yağının mucizevi etkisiyle bakım konusunda istenilen seviyeye ulaşmak mümkündür. Zade vital sarı kantaron yağı yalnızca vücudun belli bir bölümüne sürülerek kullanıma uygundur. Cilt yaralanmalarını kısa sürede onarmaya yardımcı olmaktadır. En etkili seviyede kantaron yağından faydalanmak istiyorsanız markanın Zade Vital kantaron yağı ürün grubuna göz atabilirsiniz. Zade vital kenevir tohumu yağı omega 6 ve omega 3 bakımından zengin olan bir yağ çeşididir. İçeriğindeki doymamış yağ asit miktarıyla cildin sağlıklı görünümünü destekler. Doymuş yağ oranı oldukça düşüktür, böylelikle sağlıklı yağ tüketimi hedeflenir. Marka bu ürün modelinde tetrahidrokannabinol ve cannabidiol içermeyişiyle sağlıklı ve şeffaf tüketimi garanti eder. Markanın üretimini yaptığı bir diğer yararlı yağ çeşidi kabak çekirdeği yağıdır. Zade vital kabak çekirdeği yağı bitki sterolleri, tokoferoller ve esansiyel yağ çeşitleri bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Kabağın doğasında barındırdığı cucurbitacin ve sitosterol ile kabak çekirdeği insan sağlığını olumlu yönde etkiler. Yağ asitleri açısından oldukça önemli bir yere sahip olan Omega 3 içerikleri de markada yer alır. Zade vital omega 3 barındıran birçok ürünü bünyesinde barındırır. Bunların haricinde sade olarak omega-3 balık yağı bulunur. Zade vital balık yağı omega 3’ün tüm faydalarıyla donanmıştır. Beyin ve göz sağlığını, bunlarla beraber büyüme ve gelişmeyi destekler, cilt sağlığına iyi gelir, cildin canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. İştahı dengeler, bağışıklığı güçlendirerek hastalıklara karşı korumada ve mücadelede ön planda savaşır. Sizler de omega 3’ün bu ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız markanın üretmiş olduğu balık yağı ürün grubuna göz atabilirsiniz. Zade vital yağ çeşitleriyle hem cilt ve saç sağlığını desteklemekte, hem bazı ürün gruplarında yemeklerde lezzeti artırma amaçlı kullanılmakta ve bunları %100 hijyen ve kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Zade Vital Kullananlar

Zade Vital Kullananlar

;"> Zade vital multivitamin içinde 13 vitamin, 9 Mineral, Koenzim-Q10, L-Karnitin, Zeytin Yaprağı Ekstresi ve Panax Ginseng bulunduran bir takviye gıdadır. 13 vitaminin içinde B1, B2, B3, B5 B6, B7, B12, A, D C, K2 vitaminleri yer almaktadır. Demir, bakır, krom, mangan, iyot, çinko, selenyum ve molibden içermektedir. Silikon Dioksit ve gluten bulundurmamaktadır. Zade vital multivitamin yorumlar incelendiğinde zengin içeriğiyle müşteri memnuniyetini sağladığı görülmektedir. Birbirinden zengin vitaminleriyle bağışıklığa takviye yaparken vücudun beslenmesini sağlamaktadır. Her türlü yağ içeriği, probiyotik takviyesi ve mineral, vitamin çeşidini güvenle piyasa süren marka, tereddütsüz şekilde tercih edilebilir. Kaliteli ve şeffaf ürün içeriğiyle müşterinin aklında soru işaretine yer bırakmamaktadır. Zade vital kolajen ürün grubu kolajenin faydalı tüm özelliklerini bir araya getirir. Bu ürün modeli; eklemlerin desteklendirilmesi, yaraların hızlı iyileşmesi, cilt dokusunu sıkılaştırarak kırışıklıkların azaltılması ve sindirim sistemini güçlendirilmesi gibi sağlığa yararlı etkenleri barındırır. Kullanımı oldukça güvenli olan kolajen ürün grubu, günün her saatinde aç veya tok karnına tüketilebilir. Kolajenin etkilerinden faydalanmak istiyorsanız, bu ürün grubuna fırsat tanıyarak sağlığınız için olumlu bir adım atabilirsiniz. Markanın bir diğer ürün grubu, magnezyum iyonu temelindeki Zade vital magnezyum ürünüdür. Enzimlerin işlevini artırmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azaltılmasına, kas ve kemik yapılarının güçlenmesine ve duygu-durum dengesinin korunmasına yardımcı olma gibi faydaları bulunan magnezyum önemli bir mineraldir. Zade vital arı sütü genç işçi arılar tarafından üretilen arı sütünün eşsiz tüm özelliklerini sizlerle buluşturur. Prebiyotik bileşenler, vücut için gerekli olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını sağlar. Bunlarla beraber bu ürüne sahip olmak için; kan basıncını ve kolesterol seviyesini düşürme, kanser tedavisine destek olma, yaşlanmayı geciktirme, sindirim sistemine destek olma, karaciğeri koruma ve iltihabı azaltma etkileri bile başlı başına yeterlidir. Zade vital c vitamini efervesan takviye edici bir gıdadır. Vücudun ihtiyacı olan C vitaminin dışarıdan alınmasını sağlar. Kan, kas, kıkırdak ve kemik dokulardaki proteinlerin oluşmasında rol oynama, vücudun hastalıklardan korunmasına yardımcı olma, antioksidan özelliği gösterme gibi olumlu etkileri bulunur. Depolanabilen bir vitamin türü değildir. Zade vital zeytin yaprağı ekstresi zeytin yaprağının bir özütüdür. Yaprakta bulunan oleuropein, ürün grubunun ana bileşenidir ve etkilerinden sorumlu olan kısımdır. Kuvvetli bir antioksidandır. Siz de zeytin yaprağı ekstresi ile bitkisel yöntemleri denemek istiyorsanız ürün grubunu inceleyebilirsiniz.

Zade Vital Bitkisel Ürünler

Zade Vital Bitkisel Ürünler

Zade vital vitamin ürün grubuyla öne çıkar ve sağlıklı içeriğiyle müşteri memnuniyetini kazanır. Zade vital d vitamini içerikli takviye gıda üretimi yapar. Hastalıklara karşı koruyucu ve bağışıklık sistemini güçlendirici D vitamini etkisi bu ürün grubunun barındırdığı özelliklerdendir. Fosfor ve kalsiyum gibi minerallerin emilerek vücuda kazandırılmasında büyük rol oynayan D vitamini takviyesini, marka tüketicilere sunar. Bu vitamin çeşidinin ön plana çıktığı bir diğer nokta diş ve kemik sağlığını destekleyici, kas işlevselliğini artırıcı etkisidir. Marka, D vitaminini kapsamıyla beraber Zade Vital D3 K2 ürün grubuyla içerikleri alternatif şekillerde zenginleştirir. K ve D vitaminleri birlikte çalışarak vücudu güçlendirici niteliklerini artırmaktadırlar. K vitamini, kandaki mevcut kalsiyumun kemik sağlığını kuvvetlendirmek üzere kemiklere geçişini kolaylaştırır. Bu ürün modeli kandaki kalsiyum düzeyinin dengelenmesine yardımcı olur. Sizler de D vitamini faydalarından en yüksek verimle faydalanabilmek için markanın D vitamini ürün grubu seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Zade Vital zerdeçal ürünleri zerdeçal bitkisinin ekstrelerinden elde edilir. Zerdeçal içeriğindeki kurkumin maddesinin antienflamatuar özelliğiyle ödemi azaltıcı etki yapar. Vücudun antioksidan özelliğini artırarak hastalıklara karşı korur. Beynin işlevselliğini artırır ve nörolojik bozuklukların oluşmasını engeller. Zade Vital E Vitamini markanın vitamin grubundaki önemli ürünlerden biridir. E vitamini alyuvar oluşumuna sağladığı katkı, bağışıklık sistemini güçlendiriciliği, kolesterolü dengeleyerek kalbi koruyuculuğu ve damar sağlığına bulunduğu önemli katkılarla genel vücut sağlığının korunmasına yardımcı olur. Markanın üretimi olan e vitamininin hücreden organizmaya katkılarından, antioksidan özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız vitamin grubu ürününe göz atabilirsiniz. Zade vital demir ürün grubu demir elementinin faydalı özelliklerini taşır. Demir eksikliğinden meydana gelen kansızlık hastalığının önüne geçici etkisi vardır. Çünkü demir elementi, hemoglobin ve kırmızı kan hücresi oluşumunu destekler. Böylece kansızlığın neden olduğu yorgunluk, bitkinlik, unutkanlık, el ve ayaklarda uyuşma, sinirlilik, uğuldama ve baş dönmesi gibi belirtilerden de sakınılmış olunur. Marka bu ürünü, sindirim sistemi değişikliklerinden etkilenmeyecek, aksine emilimi kolaylaştıracak şekilde tasarlayarak piyasaya sunar. Prebiyotik bileşenler içerdiğinden bağırsak gelişimine de yardımcı olur. Demir elementinin metalik tadı özel oluşumu sayesinde hissedilmez. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sağlığı güçlendirmeyi hedefleyen markanın ürünleri, kullanıcılar tarafından beğeni kazanır.

Zade Vital Ne İşe Yarar?

Zade Vital Ne İşe Yarar?

Teknolojinin getirdiği fırsatları sağlık sektörüne taşımayı amaçlayan marka, mevcut tüm yenilikleri takip eder. 50 yılı aşkın tecrübe ve birikimleriyle, henüz keşfedilmemiş olanı keşfetme güdüsüyle insanların hayatlarına dokunmayı amaç eder. Bu kapsamda marka, ürettiği bitkisel yağlar ve takviye gıdalarla insan sağlığına olumlu etkiler kazandırır. Tüketimi kolay olmayan bitkisel özütleri, mineralleri, vitaminleri ve yağ içeriklerini kolay ve hızlı tüketilebilir hale getirerek müşteriye kolaylık sağlar. Daha iyi işler için işbirliklerine açık olan marka, yüksek kalite standartlarından hiçbir koşulda ödün vermez. Sağlık kapsamını genişletirken bu oluşumları müşterinin bütçe ve ekonomik standartları zorlamadan yerine getirir. Mevcut bütçeleri zorlamadan dilediğini takviye edici gıda ve yağlara markanın farkıyla sahip olabilirsiniz. Zade vital yorum incelemeleri yapıldığında; kolay tüketim, güvenilir içerik, sağlıklı ürün ve inovatif bakış açısıyla etik değerler kapsamında olan ürünlere olumlu geri bildirimler verildiği görülmektedir. Peki, Zade vital nasıl kullanılır? Ürünlerin kullanım şekliyle ilgili bilgiler kullanım talimatı içinde yer almaktadır. Böylelikle satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra kullanım bilgilerini okuyarak güvenle tüketim yapabilirsiniz. Zade vital faydaları ve güvenilirliğiyle bilinen değerli bir markadır. İşlevsel ürünler ve geleneksel bitkisel tıbbi ürün deneyimlerinde uzmanlaşmış olan bir isim olarak, donanımlı tesisi ve hijyen şartlarıyla en iyiyi hedefler. Onlarca ürün çeşidiyle daha sağlıklı nesiller yetiştirme hedefinde olan markanın tüm gıdalarını tereddüde kapılmadan tüketebilirsiniz. Markanın kendine özgü sistem ve yöntemleriyle ortaya koyduğu bu ürünü incelemek ve satın almak için Trendyol fırsatlarından yararlanabilirsiniz.