İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Boyut
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Zımba

" araması için 6208 sonuç listeleniyor

Zımba

Her Alanda İşlevsel Çeşitleri

Kağıt ve çeşitli materyalleri bir araya getirmek amacıyla kullanılan araçlar, mekanik basınçla çalışır. Delgeç görevi üstlenen materyalde kağıtlar zımbanın ara bölmesine yerleştirilip basınç uygulandıktan sonra metalik tel yardımıyla birbirine tutunur. Ev, ofis ve okul gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir ve geniş kullanımlarıyla belgelerin saklanmasında öne çıkan araçlar arasında yer alır. Önem taşıyan belge ve raporların kaybolmadan bir arada depolanması adına gelişmiş özellikteki araçlar tercih edilir. Hızlı ve kolay yoldan dosyaları düzenlemeye yardımcı olan makineler, farklı boyut ve donanımlarda günlük işlerinizi pratik hale getirir. Özellikle çalışma masalarından eksik edilmeyen ürünler, U şeklindeki metal tellerle istediğiniz tüm belgeleri bir araya getirmenize imkan tanır. Çok fazla sayıdaki kağıdı bir araya getirmede ataçlar yerine delgeç özellikteki sistemler tercih edilir. Birlikte depolamak istediğiniz belgelerin adedine, türüne veya niteliğine göre dosyalayabilirsiniz. Masa ve çekmecelerde depolanan ürünler, ideal boyut seçenekleriyle her alanda işlevsellik kazanır. Belgeleri yanlış ve eksik bir şekilde bir araya getirdiğinizde makinenin arkasında yer alan tel sökücü kısımla ayırabilirsiniz. Böylelikle ofisteki veya günlük yaşantınızdaki işlerinizde hız kazanabilirsiniz. Arşiv tipi kullanımlarda aynı anda 250 veya daha fazla belgeyi tutturmak için tercih edilen büyük zımba seçimleri, geniş kapasitesiyle işlerinizi kolaylaştırır. Tercih edeceğiniz makinenin derinliğine bağlı olarak tutturacağı sayfa sayısı değişkenlik gösterir. Uzun kollu tasarımıyla tek seferde istediğiniz miktardaki belgeleri kolayca bir araya getirebilirsiniz. Daha çok profesyonel kullanımlara hitap eden el zımba seçenekleri, koltuk veya mobilya döşemelerinde işinin ehli ustalar tarafından tercih edilir. Taşınabilir ve hafif yapıdaki aletler, yoğun iş temposunda ihtiyacınız olan kolaylığı sağlar. Delme yapılacak yüzeylerde ekstra sağlamlık sağlayan ekipmanlar, kumaş ve mobilyaların birbirine tutunması için gereklidir. Güçlü ve sağlam bir gövdeye sahip olan profesyonel aletler, çeşitli alanlarda kullanılan çok yönlü özelliğiyle dikkat çeker. İnce işçilik gerektiren durumlarda el tutuşunu ergonomik hale getiren tasarımıyla ekstra konfora imza atar. Yüzey üzerinde hareket özgürlüğü sağlayarak işlerinizi kolay bir şekilde halletmenize yardımcı olur. İster ofis isterseniz de işçilik gerektiren sektörler için ihtiyaç duyduğunuz donanımdaki makinelerle alışverişinizi Trendyol farkıyla tamamlayabilirsiniz.

Her Alanda İşlevsel Çeşitleri

Ofis ve kırtasiye malzemeleri arasında önemli bir yere sahip olan ürünler, kullanım amacına göre farklı isimlere sahiptir. Kağıt ve evrak benzeri belgeleri bir arada tutmak için kullanılan toparlayıcılar, iş yerlerinde ve ofislerde sık tüketilir. Standart ve pens tipi olarak iki farklı modeli olan zımba çeşitleri, kullanıma göre seçilir. Farklı markaların ürünü olan standart modeller, pratikliği sayesinde her alanda kullanılır. Ev ve ofis kullanımına uygun olan çeşitler ergonomik dizayna sahiptir. Evrakların tek parça olarak düzenlenmesini sağlayan kollu makineler, çoklu delme seçimleri yapabilmenizi mümkün kılar. Sağlam ve uzun yapısı istediğiniz kadar kağıdı aynı anda delme imkanı sağlar. Metal iskelete sahip olan ürünlerin her biri farklı kapasiteleri ile değişik kullanıma hitap eder. Kullanım yerine göre boyutları değişen ürünler, belge ve dosyaların tasnif edilmesinde fayda sağlar. Küçük olan modeller daha çok kişisel kullanıma uygunken, kapsamlı makine tipleri yoğun iş yükü olan ofisler için idealdir. Ofislerde zımba delgeç seti bir arada kullanılarak daha kısa sürede fazla miktarda dosyaların arşivlenmesi sağlanır. Küçük ve kompakt tasarıma sahip olan bu setler, aynı renk tonunda seçilerek görsel açıdan uyum sağlanır. Ele oturan ergonomik yapıya sahip olan ürünler, kağıdı ayarlayarak düzgün delme işlemi yapmanızı sağlar. Üzerinde yer alan ayar çubuğu delme işiniz için gerekli olan ideal aralığı ayarlar. Daha profesyonel bir set arayanlar için üçlü olanlar tercih edilir. Kağıt delme kapasitelerine göre farklı olan ürünler, keskin bıçakları sayesinde tüm kağıtları aynı hizada deler. Hem delgeç hem de zımba makinesinin yanında tel sökme aparatı da size tüm ofis işlerinizde konfor sağlar. Yanlış istiflediginiz dosyaları zarar vermeden çıkarmanızı sağlayan aparatlar minik yapılarıyla her yere sığar. Rahatlığı ve pratikliği bir araya getiren setler, ofis ve iş yerlerinin vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alır. Pens olarak adlandırılan büyük boy zımba, sağlam olması adına kaliteli çelikten üretilir. Zımba makinesi olarak tanımlanan ürünler 30 ile 35 adet kağıt zımbalama kapasitesi sunar. Fazla sayıdaki evraklar için uygun olan modeller, dayanıklı yapıları sayesinde uzun kullanıma uygundur. Kırılmadan size uzun yıllar eşlik eden modellerde diğer ürünlerde sıklıkla yaşanan tel sıkışması gibi problemler oluşmaz. Aynı performansı uzun süre devam ettiren ürünler, minimal tasarımları ile az yer kaplar. Hem masa üzerinde hem de dolaplarda kullanılabilen çeşitler, farklı renkleri ile ortamlara detay kazandırır. Farklı yüzeylerde oluşan zımba dikiş ihtiyaçlarına çözüm üreten seçimler en iyi sonuçları almanızı sağlar. Arşivlerde ve depolama gerektiren alanlarda işlevselliği ile kullanılan makineler, çoklu kullanıma göre dizayn edilir. Her alanda geniş bir kullanıma sahip olan modeller arasından kendinize uygun seçimleri Trendyol'dan yapabilirsiniz.

Profesyonel Kullanımlara Özel Zımba Makineleri

Profesyonel Kullanımlara Özel Zımba Makineleri

Daha çok ofis ve işyeri kullanımına göre tasarlanan ürünler, iş yükünü azaltmaya yöneliktir. Profesyonel kullanım için tercih edilen zımba makinesi ile farklı ölçülerde zımba atımı yapabilirsiniz. Evrak sayısına göre değişen ölçülere uygun ürün seçimi yapabilirsiniz. Ev tipi kullanımda daha küçük çeşitler tercih edilirken ofis ve iş yerlerinde kapsamlı olan ürünler seçilir. Günlük kapasitesi fazla olan makinelerin dayanıklı çelikten yapılmış olanları size uzun kullanım ömrü yaratır. Ev ve profesyonel kullanıma uygun makinelerle evlerinizdeki basit tamirat işlerini tamamlayabilirsiniz. Uygun ebatlarda zımba teli ile kullanılan çeşitler geri tepmesiz özelliğe sahiptir. Ergonomik kullanım imkanı sunan aparatlar, kilit sistemi sayesinde güvenlidir. Tüm hobi işlerinizi kolay bir şekilde yapmanız için tasarlanan ürünler, her alanda aktif kullanım detayı sunar. Plastik, metal ve elektronik malzemelerden yapılan zımba çakma makinesi, güvenliği sağlamak için manuel açma kapama düğmesi ile sunulur. Dakikada 20 atom yapabilen makine, yuvarlak zımba teli ve brad alma özelliğine sahiptir. Elektrikli olması kullanım esnasında kolaylık sağlar. Profesyonel kullanıma uygun olan ürünler tekstil sektöründe de geniş bir alanda tercih edilir. Ele tam oturan kompakt makineler gösterge bölümü sayesinde içeride ne kadar tel kaldığını belirtir. Şarjlı olan modelleri her alanda kullanma ayrıcalığı bulabilirsiniz. Kutu içerisinde uygun zımba teli ve şarj aparatı ile beraber sunulan modeller, kilit mekanizması sayesinde olası kazaları önler. Sanayi ve tekstilin her alanında yaygın olarak kullanılan makineler, hafif yapıya sahip kompakt ürünler arasında bulunur. Her seriye göre farklı ölçülere sahip olan zımba makinesi teli, kutu içerisinde çoklu olarak satışa sunulur. Her makinenin ihtiyacına yönelik olarak üretilen teller, dayanıklı yapıları ve çelik olmaları açısından uzun kullanım için idealdir. İster küçük modellerde isterseniz tabancalarda kullanıma göre satın alacağınız tellerle farklı sayıdaki dosya ve belgeleri arşivleyebilirsiniz. Tellerin boyutları kişisel kullanım amacına göre değişkenlik gösterir. Trendyol müşteri memnuniyetini sağlamak için profesyonel kullanımda öne çıkan uygun fiyatlı kaliteli ürün grubuyla bütçenize göre seçimler yapmanızı sağlar. Makineniz için uygun ebatlardaki tüm tel çeşitlerine ve aletlere Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Zımba ve Zımba Seti Seçimi

Zımba ve Zımba Seti Seçimi

Delgeç, tel ve evrakları bir arada tutmaya yönelik olarak tasarlanan zımba seti, uygun fiyatı ve cazip renkleriyle ofis masalarında şık bir tarz yaratır. Setin içerisinde bulunan aparatlar sayesinde tüm dosyalarınızı istediğiniz anda delerek birleştirme imkanı bulabilirsiniz. Gerek küçük gerek büyük boyutlu olarak tercih edeceğiniz ürünler, uygun tellerle desteklenerek masalarınızın vazgeçilmez destekçileri haline gelir. Renklerini uyumlu olarak seçebileceğiniz setler; ev, ofis ve okul kullanımına göre tasarlanır. Evrakları yanlış zımbaladığınızda kağıtlara zarar vermeden tekrar düzenlemenizi mümkün kılan aparat desteği büyük kolaylık sağlar. İş yeri ve ofislerde bazı gerekli evrakların belli bir düzende saklanması son derece önemlidir. Bunu sağlamak amacıyla yapılan setlerle kaybolmasını istemediğiniz dosyaları bir arada tutabilirsiniz. Yüksek kalitede çelikten üretilen farklı setler pimleri yerinden çıkarmak için de kullanılır. Geniş çap aralığında üretilen çeşitler, derin delik ihtiyacında kullanılır. Kalın pimlerin yerine oturtulmasında tercih edilen modeller çeliğin dayanıklı özelliğiyle desteklenir. Daha çok sanayi ve endüstriyel alanda tercih edilen pimli seçenekler, kısa sürede birden fazla iş yapmanızı sağlar. Bakır ve çelik kullanılarak yapılan yardımcı ekipmanlar arasında bulunan teller, makineye kolay yerleşebilmesi için özel maddelerle bir arada tutturulur. Canlı renkleri ve tasarımlarıyla öne çıkan modeller uygun zımba teli ile kullanılır. Her ebattaki ürünler için farklı boyut ve sayıya sahip olan tellerin kullanılması gerekir. Teller, kaliteli malzemelerden yapılarak dayanıklılığı ve tutma gücü artırılır. Numaralandırma sistemiyle satın alınacak teller yüksek kalitede galvaniz materyallerle kaplanır. Beyaz ve sarı renkli ürünler sık kullanıma uygun sayılarda satışa sunulur. Trendyol, tüm ürünlerinde uyguladığı uygun fiyat politikasıyla müşteri memnuniyetini baz alır. İhtiyacınız olan ofis ve okul malzemeleriniz için kalitenin adresi Trendyol 'u tercih edebilirsiniz.

Zımba Tabancası Nasıl Kullanılır?

Zımba Tabancası Nasıl Kullanılır?

Her alanda işlevselliği öne çıkan ürünler, kullanım yerine ve şekline göre farklılık gösterir. Ofis ve okul ihtiyaçları için küçük modeller uygun olurken sanayide kullanılan çeşitler büyük ve elektrikli olabilir. Farklı kullanıma özel üretilen modelleri, tercihlere göre satın alınır. Resmi yazışmaların ve evrakların düzenli olarak bir arada tutulmasını destekleyen çeşitler, her kullanım yerine göre değişik boyutlarda üretilir. Arşiv ve tekstilde kullanılan ürünler, diğerlerine göre daha büyük ve kapsamlı olur. Okul ve ofis malzemeleri arasında sıklıkla satın alınan ürünler, renkli yapılarıyla çantaların vazgeçilmezleri haline gelir. Ev ve işyeri kullanımı için satın alınacak çeşitler ihtiyaca göre set halinde tercih edilebilir. Masanızın kombinasyonuna göre renk seçimi yaparak canlı ortamlar oluşturabilirsiniz. Kumaş ve tekstil sektöründe monteleme aşamasında sıklıkla kullanılan zımba tabancası,boyutlarına göre tercih edilir. En zorlu yerlerde bile kolay ve pratik kullanım sağlayan ürünler, dayanıklı yapılarıyla öne çıkar. Derinlik ayar düğmesi ve farklı boyutlar için ayarlanabilen üç çalışma düzeneğine sahip olan aletlerle kendi mobilyalarınızı kaplayabilirsiniz. Kilitlenebilen emniyet kolu, ürünün kullanılmadığı zamanlarda güvenliğini sağlamada etkilidir. Hem atölyelerde hem de evde kullanılabilen modeller, ergonomik tutuşuyla kolay kavranabilme desteği oluşturur. Daha profesyonel kullanıma uygun olan elektronik modeller, ulaşılması en zor alanlarda bile en iyi sonuçlara ulaştırır. Tavan montajından döşemelere kadar geniş bir aralıkta kullanılabilen ürünler, ayarlanabilen atım aralığıyla dikkat çeker. Trendyol, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümlere uygun fiyatlarla ulaşmalarını sağlar. Evde çalışmanız için yeterli kablo uzunluğuna sahip olan tüm modellere Trendyol ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Zımba Tabancası ve Fiyatları

Zımba Tabancası ve Fiyatları

Hem ufak hem de büyük ölçekli olarak üretilen modeller fiyatları ile makul seviyede seyreder. Evinizde küçük tamirat işlerinde kullanıma yönelik olan ürünlerin fiyatları, ofislerde kullanılanlara göre biraz daha üst seviyede olur. Tekstil ve sanayide kullanılan modeller daha kompleks bir yapıya sahiptir. Boyut olarak en dar alanlarda çalışmayı mümkün kılan çeşitler, ergonomik tasarımlara sahiptir. İstediğiniz renk alternatifleriyle satın alınacak ürünler hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanım detayı oluşturur. Hem manuel hem de elektrikle çalışan zımba fiyatları, modelin markasına, büyüklüğüne ve işlevine göre değişkenlik gösterir. Markasına göre çeşitler diğerlerine göre farklı fiyatlardan satışa sunulur. Kalitesi ve uygun fiyatlarıyla satılan çeşitler arasından ihtiyacınıza yönelik seçimlerde bulunabilirsiniz. Her bütçeye ve kullanıma hitap eden zengin ürün seçenekleri, müşterilerin tercih yapmaları aşamasında farklı alternatifleri değerlendirmelerini destekler. İhtiyacınız olan modele karar verdikten sonra ona uygun telleri satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Metalden yapılan teller, özel yapışkanlı yüzeyleri sayesinde kolay kullanım imkanı oluşturur. Kaliteye ve özelliklere göre çeşitlenen zımba tabancası fiyatları, geniş kullanım imkanlarıyla her alanda tercih edilir. Makineler daha çok döşeme ve tadilat işlerinde öne çıkar. Gerek elektrikli gerekse manuel seçimler kişisel kullanıma göre değişkenlik gösterir. Evinizdeki tamirat işlerini daha kısa sürede tamamlamanızı destekleyen çeşitler, her markanın kendine özgü detaylarıyla satışa sunulur. Hem ofis hem de sanayide yaygın olarak kullanım imkanı tanıyan modeller, boyut, işev ve kalite bakımından çeşitlilik gösterir. Her alanda geniş bir kullanıma sahip olan ürünler, çoklu paketlerdeki metal tel ve yardımcı ekipmanlarla avantajlı fiyatlara satılır. Trendyol, müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sağladığı geniş ürün gamıyla bütçeleri de düşünür. Ev ve diğer alanlarda yaygın kullanımı olan tüm modelleri Trendyol farkıyla inceleyebilirsiniz.

Zımbaya Dair Aradıklarınız Trendyol’da

Zımbaya Dair Aradıklarınız Trendyol’da

Her bütçeye ve beğeniye uygun seçimlerle öne çıkan Trendyol, müşterilerin kullanımına hitap eden modellerle ihtiyaçlarınızı karşılar. Marka ve model olarak birbirinden farklı özelliğe sahip geniş ürün gamı, seçim yapmanızı kolaylaştırır. İster ev isterseniz ofis ortamına uyumlu modeller size her alanda kullanım olanağı yaratır. Çocuklarınızın okul malzemelerinden tadilat işlerinize kadar geniş bir alanda kullanım imkanı sağlayan çeşitler sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Her marka ve modelin bulunabildiği Trendyol'dan yapacağınız alışverişlerde ihtiyacınıza uygun bir zımba satın alarak aradığınız ürüne sahip olabilirsiniz. En kaliteli ürünleri bütçenize uygun fiyat farkıyla almanızı sağlayan ürünler, tamamen ihtiyacınıza göre seçilir. Özellikle ofis ve okul alışverişleri zamanında yoğun olarak satın alınan aparatlar, hem işlevsel hem de minimalist tasarımlara sahiptir. Ofis ve ev tipi kullanımlarının yanı sıra endüstri ve sanayi alanlarında tercih edilen ekipmanlar, Trendyol güvencesiyle kolay alımlar yapmanızı sağlar. Küçük çocukların kullanımını güvenli hale getiren emniyet kilitli tasarımlar, ideal boyutlarıyla çanta ve kalem kutularında az yer kaplar. Profesyonel kullanımın yanı sıra çocukların el becerilerini geliştirecek aktivitelerde kağıtları bir araya getirmek amacıyla kullanılır. Set olarak satın alındığında çocuklara eğlenceli zaman geçirecek oyuncak tasarımları yapabilirsiniz. Kağıtların katlanarak oluşturulduğu farklı şekiller, onların gelişimine büyük katkı sağlar. Yediden yetmişe her yaş grubunda kullanılan aparatlar, diğer kırtasiye ürünleri ile birlikte müşterilerin beğenilerine sunulur. Farklı renk skalası ve boyut seçenekleriyle ihtiyaç duyduğunuz her anda işlevsellik kazanır. Her alanda güvenle tercih edilen materyaller, özel kilit sistemleriyle kağıt ve karton gibi yüzeylerde ekstra kolay kullanım sağlar. Trendyol avantajlarıyla ister ofis ister endüstriyel isterseniz de ev işlerinde kullanmak üzere ihtiyacınız olan niteliklere sahip ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Zımba Teli Nasıl Takılır?

Zımba teli oldukça kolay bir şekilde takılır. Yedek olan zımbaları büyük parçalar hâlinde koyarak uzun bir süre bu işlemi yapmanızı sağlar. Bu kırtasiye ürünün kol kısmını yukarı doğru açtığınızda tellerin konulduğu bir yuva bulunur. Bu yuva içerisine yedek olan parçaları koymanız gerekir. Düzenli biçimde yerleştirdiğiniz telleri kızaklı yapı sayesinde ürünün uç kısmına getirebilir. Sonrasında yukarı kaldırdığınız kolu aşağı indirerek zımbayı kullanıma hazır hâle getirilmiş olur. Bu şekilde oldukça kolay biçimde biten tellerin yerine yenisini eklenir. Bu değişim sırasında elinize zımba gelmemesine dikkat etmek gerekir. Yuvaya oturtulan teller kullanıma uygun biçimde yerleştirilir. Aksi hâlde kırtasiye ürünü görevini yerine getiremez. Zımbaların büyüklüğüne göre bu tellerin boyutları değişiklik gösterir. Bu yüzden de kırtasiye ürününe uygun olan tellerin tercih edilmesi gerekir. Büyük bir zımbaya küçük boyutlarda tel taktığınızda bu teller düşer, ürünü kullanılmaz. Zımba tellerini değiştirdikçe bu konu hakkında alışkanlık kazanılabilir.

Zımba İle Neler Yapılır?

Zımba yardımıyla bir bütün hâlinde durması gereken kağıtları birleştirebilirsiniz. Bu sayede kağıtları kaybolmadan kullanırsınız. Öğretmenler, öğrencilerin birden fazla yaprak kullanabileceği sınavlar yapabilir. Bu tarz sınavların cevaplarının bir arada durması gerekir. Zımba bu tarz durumlarda oldukça kullanışlı bir alettir. Mobilyalar üzerinde kumaş değişikliği yapmak istenebilir. Bu tarz durumlarda kumaşı ahşaba zımba yardımıyla bağlanır. Bu sayede zorlanmadan aşama aşama yeni kumaşı mobilyaya uygulanır. Resim yapan kişiler kendi tuvallerini oluşturmak için kanvasları çerçeveye bu ahşap zımbalar yardımıyla sabitler. Sağlık sektöründe de farklı türden bir zımba çeşidi kullanılır. Yapılan ameliyatlar veya gelen açık yaralarda bazen dikiş atmak mümkün olmaz. Bu tarz durumlarda hastanın ihtiyacı olan bölgesi, tıbbi zımba yardımıyla kolaylıkla kapatılır. Cerrahi olarak özel üretilen bu tarz ürünler sayesinde hastaların dikilmeyecek iç organlarına bir çözüm olur. Hastalarda oluşan yaranın büyümesine ve iltihaplanmasına karşı kullanılan bir üründür.

Zımba Nerede Satılır?

Zımbalar, farklı kullanım alanlarında işlev görür. Bu kullanım alanlarında değişik özelliklere sahip olan zımbalar kullanılır. Bu yüzden hangi işlevde zımba istiyorsanız ona göre bir model seçmeniz gerekir. Bu sayede işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Zımba, tehlikeli bir alet olduğu için küçük yaşta olan kişilerden uzağa konulması gerekir. Bu sayede yaşanabilecek kazaların önüne geçilmiş olunur. Kırtasiye malzemelerini kullanmaktan hoşlanıyorsanız sevdiklerinize bu tarz bir ürün hediye edebilirsiniz. Bu şekilde zorlu hediye seçme düşüncesini atlatırsınız. Büyük yer kaplayan zımbalar olduğu gibi kalem kutunuza koyabileceğiniz tarzda zımbalar da vardır. Bu seçenekler arasından kendinize uygun olan ve beğendiğiniz ürünü alabilirsiniz. Sağlam ve oldukça farklı seçeneklerde olan zımba çeşitlerine uygun fiyat seçenekleriyle Trendyol üzerinden kolaylıkla sahip ulaşabilirsiniz.