"

Zülfü Livaneli Kitapları

" araması için 489 sonuç listeleniyor
Koss Craft Son Ada'nın Çocukları

Koss CraftSon Ada'nın Çocukları

(3)
Son Ada'nın Çocukları
89,90 TL
Sepete Git
İnkılap Kitabevi Leyla’nın Evi

İnkılap KitabeviLeyla’nın Evi

(105)
Leyla’nın Evi
99,99 TL
Sepete Git

Etkileyici Zülfü Livaneli Kitapları Trendyol’da!

Ömer Zülfü Livaneli 20 Haziran 1946 tarihinde Konya'da dünyaya gelen, yazar ve yönetmen kimliği ile bilinen sanatçılardan biridir. Halk arasında bilinen adı ile Zülfü Livaneli hayatı boyunca birçok başarılı işe imza attığı için genç, yaşlı her yaş grubundan insanın dikkatini çekmeyi başarır. Zülfü Livaneli kitapları ile ün salsa da politikacı kimliği de dikkat çeker. Hayatının belirli dönemlerinde çeşitli siyasi partilerde görev alan yazar, düşünce yapısı ve düşündüklerini kağıda aktarış biçimi ile beğeni toplar. Eğitimini Amerika'da konservatuvar bölümünde tamamladıktan sonra bağlama çalarak başladığı müzisyenlik hayatında insanlara kazandırdığı birçok eser ile gözleri üzerine çeker. Zülfü Livaneli nota kitabı ile de bestelerini herkesin erişimine sunar. Sanatçının ilk eserlerinden olan Arafat'ta Bir Çocuk adlı romanı, piyasaya sunulduğu ilk yılından bugüne farklı okuyuculara ulaşan birçok farklı kitaptan biridir. Livaneli kitapları dünya çapında okuyucu kitlesine ulaşır. Birçok farklı dile çevrilen hikaye ve şiir kitaplarındaki usta dili ve dikkat çekici kurgusu ile beğeni kazanır. Zülfü Livaneli bütün kitapları incelendiğinde aşk temasının hikayelerde yer aldığı görülür. Zülfü Livaneli aşk kitapları, aşkın çarpıcı yönlerini dikkat çeken bir dille okuyucuya sunar. Yazarın romanlarını okuyarak edebiyat dünyasının farklı bir penceresinden bakmak isterseniz Zülfü Livaneli kitaplarını set olarak satın alabilirsiniz.

Zülfü Livaneli Şiir Kitapları ve Hikayeleri

Zülfü Livaneli Şiir Kitapları ve Hikayeleri

Müzisyen kimliğinin yanı sıra yazar olarak da dikkatleri üzerine toplayan Zülfü Livaneli birçok hikaye ve romanı okuyucular ile buluşturur. Eserlerini uzun yılların getirdiği birikimler ve deneyimler sonucu şekillendiren yazar, okuyucuların beğenisini kazanır. Serenad adlı kitap, aşk teması ile okuyucuyu içine çeken romanlar arasında yer alır. Aşk hikayesinin içinde işlenen siyasi olaylar da dikkat çeker. İç içe geçmiş olayları akıcı bir kurgu ile aktaran yazar, okuyucuların beğenisini kazanır. Kardeşimin Hikayesi adlı kitap ise Serenad eserinden sonra yazar tarafından ortaya çıkarılan hikayelerden biridir. Bir cinayet olayını çözmeye çalışırken yaşanan, hayatın içinden birçok olayı okuyucuya yansıtan eser, çarpıcı bir sona sahiptir. Aşkın yalnızca güzel yanlarını değil kötü tarafını da gösteren eser, dünya çapında birçok okuyucu ile buluşur. Konstantiniyye Oteli ise yazarın beğenilen bir başka eseridir. Eser, İstanbul'u birçok farklı açıdan ele alır. İstanbul'un büyüleyici dünyasının arka planında yer alan görüntüleri, yaşamları da anlatan kitap farklı dil yapısı ile beğenileri kazanır. Yazarın Arkadaşıma Veda adlı eseri ise aşk temasından sıyrılarak bir ülkenin kurtuluş destanı ele alınır. Mustafa Kemal Atatürk'ü yardımcısının dilinden anlatan eserde vatan sevgisi uğruna verilen mücadeleye yer verilir. Zülfü Livaneli eserleri dizi ve filmlere de konu olur. Zülfü Livaneli Kefaret, yazarın Konstantiniyye Oteli adlı eserinden esinlenerek seyirciye sunulur. Türk televizyonlarında izleyiciyle buluşan dizi, sürükleyici kurgusu ile yazarın kitaplarına olan ilgiyi de artırır. Yazarın öyküleri ve romanlarına ek olarak sanatçının müzisyen kimliği ile ortaya çıkardığı nota kitabı da dikkat çeker. Bunun yanı sıra şiir ve şarkı sözlerinin bir arada yer aldığı eser de okuyucuların beğenisini kazanır. Her yaş grubuna Zülfü Livaneli kitapları tavsiye edebilirsiniz. Bir Kedi Bir Adam Bir Ölüm gibi çarpıcı eserleri okuyarak ufkunuzu genişletebilir, yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Zülfü Livaneli Huzursuzluk eseri gibi popüler seçenekleri de Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Zülfü Livaneli Kitapları Yorumlar

Zülfü Livaneli Kitapları Yorumlar

Zülfü Livaneli çok yönlü kişiliği sayesinde birçok farklı dalda eser üretir. Yazar kimliği ile ön plana çıkarken; hikaye kitapları ile de dikkatleri üzerine çeker. Zülfü Livaneli Mutluluk adlı eseri 3 farklı karakteri bir araya getirir. Birbirinden yaş olarak ve yaşam şekli olarak farklı olan bu karakterler içsel dünyalarında yolculuk yaparak mutluluk kavramına ulaşmaya çalışır. Engereğin Gözü, Son Adanın Çocukları Zülfü Livaneli tarafından okuyucu ile buluşturulan eserler arasında yer alır. Yazarın Bizi Sürükleyen Nehir adlı eseri ise kurgu hikayelerin yanında daha sade dil yapısı ile günlük hayatın içinde yer alan düşünceleri anlatır. Zülfü Livaneli Son Ada adını verdiği eseri ile roman dünyasını sarsmayı başarır. Usta yazarlardan büyük övgüler alan bu roman, birçok kez farklı dile çevrilerek yurt dışında satışa sunulur. Zülfü Livaneli Sevdalım Hayat adlı romanı, kaleme aldığı 2007 yılından bugüne ilgi görmeye devam eder. Yazar bu romanında kendi hayat hikayesini betimleme sanatı ile birleştirerek okuyuculara sunar. Rüzgarlar Hep Gençtir romanı da biyografi özellikleri taşır. Yazarın düşünce yapısı, hayat felsefesi hakkında fikir edinmek için bu kitapları okuyabilirsiniz. Zülfü Livaneli romanları arasında sıra dışı çizgisi ile dikkat çeken bir diğer eser ise Elia ile Yolculuk kitabıdır. Zülfü Livaneli eserleri her yaş grubundan insanı büyüler. Şapka Zülfü Livaneli tarafından yazılan çocuk romanlarından biridir. Çocuklara empati yapmayı, hayata güzel bir pencereden bakmayı aşılayan kitap ebeveynlerin dikkatini çeker. Edebiyat dünyasının içinde yer alan insanlardan çocuklara kadar farklı statü ve hayat görüşüne sahip birçok okuyucuya hitap eden eserleri inceleyebilirsiniz. Kitaplar hakkında yapılan yorumları Trendyol’da görebilirsiniz. Zülfü Livaneli Gökyüzü Herkesindir adlı eserinde olduğu gibi şiirlerin bir arada bulunduğu kitapları da okuyuculara sunar. Trendyol’da yer alan birçok farklı eseri inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Okuyucu yorumlarından faydalanarak kitaplar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Trendyol Avantajlarıyla Zülfü Livaneli Kitapları Fiyatları

Trendyol Avantajlarıyla Zülfü Livaneli Kitapları Fiyatları

Edebiyat severlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan roman ve hikaye kitapları Trendyol’da satışa sunulur. Beğenilen eserler incelendiğinde Zülfü Livaneli kitaplarının ön planda yer aldığı görülür. Zülfü Livaneli tüm kitapları incelendiğinde farklı yaş gruplarına hitap eden eserler dikkat çeker. Yazarın eserleri aşk, tarih, biyografi gibi farklı konulara sahiptir. Zülfü Livaneli çocuk kitapları ise sade dil yapısı ve sürükleyici anlatımı ile beğenilir. Kitap çeşitleri arasında birçok farklı konunun yer aldığı eserler görülür. Yazar, kitaplarını uzun yıllar boyunca yazarak geniş bir arşiv oluşturur. Günümüzde de hala yazılarına devam eden yazar, okuma meraklılarını heyecanlandırmaya devam eder. Beğenilen eserler arasında yer alan Livaneli Bizi Sürükleyen Nehir adlı kitapta kişisel kaygı ve düşünceler hikayeleştirilerek anlatılır. Zülfü Livaneli Atatürk kitabı ise tarihe ayna tutan eserler arasında yer alır. Yakın tarihte yaşanan gelişmeler, siyasi olayların işlendiği bu romanda dil yapısı akıcı şekilde kullanılır. Zülfü Livaneli Gölgeler adlı eseri ise roman kurgularından farklı içeriği ile okuyuculardan tam not alır. Zülfü Livaneli İyiliği Düşünmek psikolojik kitap yapısı ile dikkatleri üzerine çeker. Zülfü Livaneli öyküleri fiyat açısından incelendiğinde farklı aralıklarda olduğu görülür. Yazarın çarpıcı eserleri fiyatlandırılırken cilt yapısı, sayfa sayısı ve kitap popülaritesi dikkate alınabilir. Dikkat çeken eserleri tek seferde almak için Zülfü Livaneli kitapları set şeklinde satılan ürünleri de inceleyebilirsiniz. Zülfü Livaneli kitap serisi olarak toplu satılan ürünler fiyat olarak incelendiğinde avantaj sağlar. Kitap okumaktan keyif alan bir yapıya sahipseniz farklı bir bakış açısı kazanmak için yazarın eserlerini tercih edebilirsiniz. Trendyol tarafından sunulan ürünü satın alan kişilerin yorumlarını okuyarak kitap içerikleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Zülfü Livaneli Kitapları Hangi Sırayla Okunmalıdır?

Zülfü Livaneli kitapları arasında ilk olarak Araf’ta Bir Çocuk isimli eseri okunmaya başlanmalıdır. Bunun ardından diğer yayımlanan kitapları sırayla okunmalıdır. İlk eserden sonra gelen kitaplar arasında anlatım farklılıkları bulunur. Bu nedenle sıralamaya dikkat ederek okumak, eserleri anlamayı da kolaylaştırır. Eğer öne çıkan kitaplardan okuma sırası tercih edilirse ilk sırada Serenad eserine yer verilmesi uygun olur. Yazar çeşitli eserlerinde farklı konulara ve anlatımlara yer verir. İstenen tarza göre sıralamada değişiklikler yapılması mümkündür. Kitapların her kişiye hitap eden bir dili olması nedeniyle soluksuz okunabilir. Anlatımı sayesinde okuyucuların kitapları sırasıyla okuması için merak uyandırıcı bir yanı vardır.

Zülfü Livaneli Kitapları Konusu Nedir?

Zülfü Livaneli kitaplarının genel olarak içeriği, toplumsal gerçeklere dayalıdır. Kendi içinde yer alan duyarlı yönü ve güzellik ilmi anlayışına eserlerinde de yer verir. Çeşitli alanlarda yapmış olduğu işlerin somut yansımasını kitap konularında görmek mümkündür. Pek çok kitabında aşk konularını farklı bakış açısıyla değinir. Bu olaylar içinde toplumun kendini nasıl yok ettiğini bakış açısına uygun olarak kitaplarına aktarır. Kurgular, tarihi zamanlara dayalı olarak ele alınır. Romantik, sosyal ve tahlil türlerinde romanları ile son derece anlaşılır bir kalemi vardır. Kişilerin okuduğu kitaplarda kendilerine ait bir şeyler bulabilmesi olasıdır. Okunmak istenen hangi kitabı olduğu fark etmeksizin gerçekçi ve akıcı anlatıma sahiptir. Kitaplarındaki konular hemen herkese hitap eder.

Zülfü Livaneli Kitapları Nerede Bulunur?

Trendyol, Zülfü Livaneli kitapları için son derece kapsamlı seçeneklere yer verir. İstenen ve beğenilen kitaplara ulaşmak bu sayede oldukça kolaydır. Kaliteli basıma sahip pek çok kitap alternatifi vardır. Yazarın tüm kitaplarına uygun olan kategori üzerinden ulaşım sağlanabilir. Seçilen kitapların incelemesi de detaylı şekilde yapılabilir. Çeşitli yayınevlerinin bastığı farklı kitapları mevcuttur. Türleri ve içeriği hakkında bilgi sahibi olarak kitap alınması mümkündür. Okunmak istenen hangi kitabı ise kolaylıkla seçim yapılabilir. Sunulan kitap çeşitleri arasından içeriği ile ilgi çeken eser tercihi yapılır. Kitapların konu ve türlerine göre beğenilen seçeneklere Trendyol ile rahatlıkla erişilerek alımını yapabilirsiniz.