placeholder
"

19V69 ITALIA

" araması için 2070 sonuç listeleniyor

19V69 Italia

Versace 19V69 Italia, İtalyan şıklığını, stiline önem veren kadın ve erkek tüketicilerle buluşturuyor. Moda sektöründe adından başarıyla söz ettiren ve sezon trendlerine öncülük eden marka, şık bir görünüm yakalamak isteyen bireylerin beklentilerini karşılıyor. Dış giyimden iç giyime kadar çok geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği sunan marka, tarzınızı tamamlamanıza yardımcı olacak parçaları da bünyesinde barındırıyor. Çanta ve ayakkabı gibi sıklıkla kullanılan ve kıyafetlerin tamamlayıcısı niteliğinde olan parçalar, 19V69 güvencesi ve kalitesi ile sunuluyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markanın ürünleri, dayanıklı ve kaliteli malzemelerin birleşiminden imal edildiğinden uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Özgün tasarımlı modelleri ile dikkat çeken 19V69 Italia, Trendyol'daki zengin ürün çeşitliliği ile iddialı bir koleksiyona sahip olmak isteyenlere hitap ediyor.

Gece Davetleri ve Çeşitli Organizasyonlarda Göz Kamaştıran Çanta Modelleri

19V69 Italia kadın çanta kategorisinde bulunan çanta modelleri, takımlama yapılan kıyafet ve ayakkabılara uyum sağlıyor. Ergonomik tasarımları sayesinde rahatlıkla taşınabilen çanta modelleri, farklı boyutları ve modelleri ile ön plana çıkıyor. 19V69 kadın portföy çanta modelleri, klasik abiye kıyafetlerle birlikte kullanılabiliyor. Gece davetleri ve çeşitli organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen portföy çanta seçenekleri, ihtiyaç duyulan eşyaları taşımayı kolaylaştırıyor. Davetlerde şık bir görünüm yakalamaya yardımcı olan ve takımlama yapılan kıyafetleri en ideal şekilde tamamlamayı kolaylaştıran el çantası modelleri, sağlam malzemelerden üretilen iç astarı sayesinde eşyaların kaybolmasını önlerken dış yüzey dokusu sayesinde de kolay bir tutuş olanağı sunuyor. 19V69 Italia çanta modellerinin iç ve dış kısımları kolaylıkla temizlenebiliyor. Gündelik olarak da kullanıma uygun olan el çantası çeşitleri, klasik ve spor kıyafetler ile rahatlıkla kullanılabiliyor.

Şık Bir Görünüm Elde Ederken Rahatlıktan Ödün Vermeyin

19V69 Italia çanta modelleri arasında yer alan sırt çantaları ise her yere rahatlıkla taşınabiliyor ve fonksiyonel bir kullanım olanağı sunuyor. Kurumsal hayatta çalışan iş kadınlarından öğrencilere kadar çok geniş bir kitleye hitap eden 19V69 Italia sırt çantası, minimalist tasarımı ve sırt ergonomisine uyum sağlayan yapısı sayesinde kadınlar için pratik bir kullanım olanağı sunuyor. Her mevsim rahatlıkla kullanılabilen ürün seçenekleri, sıklıkla seyahat eden kullanıcıların kurtarıcı parçaları arasında bulunuyor. Şık bir görünümün yanı sıra rahatlığına da önem veren kadınlar tarafından rağbet gören sırt çantası modelleri çeşitli ebatlarda cepler içeriyor. Eşyaları kolaylıkla yerleştirmeyi ve taşımayı mümkün kılan sırt çantası modelleri, fermuarlı yapısıyla ürünlere kolaylıkla ulaşmayı sağlıyor. 19V69 Italia omuz çantası modelleri, taşıma kısımlarında kullanılan zincir detayıyla ön plana çıkıyor. Omuzlara rahatsızlık vermeyen zincir detayları, İtalyan modasını ve spor şıklığını bir arada sunuyor.

Ayak Ergonomisine Uyum Sağlarken Stilinizi Tamamlamaya Yardımcı Olan Ayakkabılar

19V69 Italia ayakkabı modelleri, kadın ve erkek bireylerin ayak ergonomilerine uygun olarak üretiliyor. Ayaklara uyum sağlayan ürün seçenekleri, konforlu bir yürüyüş deneyimi yaşamaya yardımcı oluyor. Erkek kullanıcılar için özel olarak üretilen klasik ayakkabı modelleri, takım elbiseler ile birlikte takımlama yapılarak kullanılabiliyor. Yoğun iş temposunda çalışan ve gün boyu ayakta kalan erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilen ayakkabı modelleri, ayakların hareket kabiliyetini engellemiyor. 19V69 Italia erkek spor ayakkabı modelleri, yürüyüş ve egzersiz yaparken rahatlıkla tercih ediliyor ve ayakların şeklini alabiliyor. 19V69 Italia ayakkabı bayan kullanıcılar için özel olarak tasarlanan modelleriyle ön plana çıkıyor. Gündelik kullanıma uygun olan kadın ayakkabı çeşitleri; etek, pantolon, kapri gibi parçalarla uyumlu bir şekilde eşleştirilebiliyor. Ayakları dış etkenlerden korumaya yardımcı olan ürün seçenekleri dengede kalmayı kolaylaştırıyor.