placeholder
"

Adel

" araması için 3138 sonuç listeleniyor
Adel Suluboya 24 mm 12 Renk
HIZLI TESLİMAT
AdelSuluboya 24 mm 12 Renk
(137)
Suluboya 24 mm 12 Renk
16 TL
Sepete Git
Adel Meyveli Jöle Şeker 700*gr
AdelMeyveli Jöle Şeker 700*gr
49,99 TL
Sepete Git
Adel Kırtasiye Set
HIZLI TESLİMAT
KARGO BEDAVA
AdelKırtasiye Set
120 TL
Sepete Git
Adel Uzun Boy 12 Renk Kuru Boya
AdelUzun Boy 12 Renk Kuru Boya
(159)
Uzun Boy 12 Renk Kuru Boya
20 TL
16,85 TL
Sepete Git
Adel Dev Silgi Not Today
AdelDev Silgi Not Today
16,24 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adel

Adel Tüm İhtiyaçlarınıza Yanıt Oluyor

Adel özel kırtasiye ürünleri ve birinci sınıf malzemeleriyle her yaştan, herkesin beğenerek kullandığı kırtasiye markaları arasındadır. Çeşitli ürünleri sayesinde kişilere büyük bir kullanım konforu sağlayan bu marka, aynı zamanda da özel tasarımları yapısı sayesinde kişilerin severek kullanabileceği ürünler arasına girmektedir. Adel kalemcilik içerisinde çeşitli ürünler bulunmaktadır, kişiler ihtiyaç duyduğu bütün kırtasiye ürünlerini Adel çeşitleri üzerinden temin edebilirler. Özel yapısı sayesinde, içerisinde sağlığa zararlı madde bulundurmayan bu ürünler bütün faaliyetlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirmek için bu ürünleri tercih edebilirler. Özel kalem yapısı sayesinde kişilere sınırsız bir yazı yazma imkanı yaratan bu markanın, aynı zamanda da kalemleri kişilere özel bir tutuş imkanı yaratmaktadır. Özel uç sistemi bulunan bu kalemlerin aynı zamanda da içerisinde, silgi bulunmaktadır. Bu ürünlerin içerisinde grafit, kil ve kalem minesi bulunmaktadır. Adel uçlu kalem çeşitleri farklı renk ve modelleri sayesinde kişilere pürüzsüz bir çizim ve yazı yazma imkanı yaratmaktadır. Özel kalem tutuşu yapısı sayesinde kişilere, oldukça rahat bir kalem imkanı yaratan bu ürünlerin aynı zamanda içerisinde emprenye kimyasallar bulunmaktadır. Özel bir yazım kalitesi sağlayan bu kalemlerin kalem minesi içerisinde dayanıklılık verici madde, kuvvetlendirici yapı ve özel siyahlık veren uç sistemi bulunmaktadır. İçerisinde bulunan kaliteli mine sayesinde, kişilere kaliteli çizim, yazı ve faaliyet yapma imkanı yaratan bu kalemler aynı zamanda da oldukça rahat bir şekilde kalemi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Adel kuru boya çeşitleri ise çocuk, genç ve profesyonel olarak herkese hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Bu ürünler oldukça farklı renklere sahiptir ve bununla beraber kişiler kaliteli bir görsel oluşturmak için bu ürünleri tercih edebilirler. Teneke kutu içerisinde bulunan Adel boya kalemi modelleri ortalama 36 renk barındırmaktadır. Üç yaşından sonra kullanıma uygun olan bu boyalar içerisinde herhangi bir sağlığa zararlı madde barındırmamaktadır. Adel oyuncak çeşitleri arasında figür oyuncaklar, kitaplar ve çeşitli oyuncak çeşitleri bulunmaktadır. Bu oyuncak modelleri, çocuklar tarafından rahatça kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Adel figür yapboz oyuncak modelleri ise ortalama 48 parçadan oluşan ve çeşitli karakterlerin resimlerini barındıran yapboz ürünleridir. Özellikle çocukların severek izlediği çizgi film karakterlerinin bulunduğu, bu yapboz parçaları aynı zamanda da çocukların göz ve el koordinasyonunu geliştirmektedir. Özel figürlerle tasarlanan oyuncak modelleri ise tamamen ergonomik ve organik malzemelerden üretilmektedir. Özellikle oyuncaklar küçük yaşta ki çocuklarında rahat bir şekilde kullanabileceği oyuncak modelleri arasındadır.

Herkesin Severek Kullanabileceği Adel Kırtasiye Ürünleri

Adel kurşun kalem modelleri yuvarlak, üçgen ve kare şekillerde üretilen farklı renk, figürlere sahip olan özel kurşun kalem modelleri arasındadır. Bununla beraber, kişiler bu ürünleri takım veya ayrı olarak temin edebilirler. Özel renkleri sayesinde, oldukça dikkat çekici olan bu kalem modelleri aynı zamanda da özel uç sistemine sahiptir. Bu kurşun kalem modelleri oldukça sağlam kalem minelerinden üretilmiştir. Bu kalemler iz bırakmadan kolay bir şekilde silinmektedir ve defterde hiçbir şekilde iz bırakmamaktadır. Özel dirençli ucu sayesinde herhangi bir şekilde bu kalemlerin ucu hasar almamaktadır. Dirence karşı özel yapıştırma özelliği bulunan bu kalemler kaliteli bir şekilde kalem kullanmak isteyen kişilerin tercih edebileceği ürün modelleri arasındadır. Adel pastel boya çeşitleri profesyonel, çocuk ve amatör kullanıma oldukça uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Özel figürlü, özel yapılı ve düz formları sayesinde çeşitli olarak herkesin tercih edebileceği bu ürünler, kaliteli yapısı sayesinde rahat bir şekilde kullanılmaktadır. En az 12 renkten oluşan bu ürünler, kaliteli boya yapısı sayesinde herkesin severek kullanabileceği ürünler arasındadır. Figürlü mum boyadan üretilen bu ürünler aynı zamanda da aç, çevir sistemine sahiptir. Özellikle küçük yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği bu ürün modelleri, rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Adel boya kalemi çeşitleri kişilerin rahatlıkla kullanabileceği, ürünler arasındadır. Özellikle resim sevmek isteyen, çocuklarına severek faaliyet yaptırmak isteyen kişiler bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirler. Özel yapısı sayesinde, sürekli olarak kullanılabilecek olan bu ürünler içerisinde herhangi bir şekilde sağlığa zararlı madde bulunmamaktadır. Adel jumbo kuru boya modelleri, özel yapısı sayesinde özellikle küçük yaş grubun rahatlıkla kullanabileceği bu ürün modelleri, faaliyet yapmak isteyen çocukların rahatlıkla kullanabileceği ürün modelleri arasındadır. 12 farklı renkten üretilen bu ürün modelleri aynı zamanda da üçgen şekilde üretilmektedir. Ortalama 3 yaştan sonra kullanılabilecek olan bu ürünler, kalem tutmayı öğretmek isteyen kişiler bu ürünleri tercih edebilirler. Bununla beraber organik malzemelerden üretilen bu ürünler, kişilerin severek kullanabileceği ürünler arasındadır. Bu ürünler aynı zamanda, kaliteli bir renk imkanı sağlamaktadır. Üstün kullanım performansı sayesinde, kişilerin rahat bir şekilde kullanabileceği bu ürünler kaliteli ve sağlıklı resim yapmak için tercih edilebilecek faaliyet kalemleri arasındadır.

Renkli Resimler İçin Adel Kalem Modelleri

Adel silgi çeşitleri pvc içermeyen yapısı sayesinde, kişilerin sağlığını koruyan son derece esnek yapılı ve oldukça kullanışlı ürünler arasındadır. Doğa dostu olan bu ürünler aynı zamanda da karışık renkli, farklı modellerle üretilen ürünler arasındadır. Bu ürünler özellikle iz bırakmadan silme özelliği sayesinde, kişilerin severek tercih edebileceği ürünler arasına girmektedir. Tüketici dostu olan bu ürünler, soft bir şekilde yazılarını temizlemek, çizgilerini temizlemek isteyen kişilerin tercih edebileceği silgi ürünleri arasındadır. Bu ürünler alerjik yapısı olan çocuklar tarafından da rahat bir şekilde kullanılabilir. Sınavlar, resimler ve yazılar için rahatlıkla kullanılabilecek olan bu ürünler her yaş grubu tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Yoğun sınav döneminde olan ve kaliteli silgi kullanmak isteyen kişiler bu ürün modellerini zevklerini rahat bir şekilde tercih edebilirler. Adel fineliner kalem modelleri farklı uç yapısı ve çeşitli renkleri sayesinde kişilerin severek kullanabileceği ürünler arasındadır. Bu ürünler farklı paketlerle temin edilebilmektedir aynı zamanda da kişiler 12’li ve 40’lı paketlerle bu ürünleri tercih edebilirler. Havalandırmalı uç yapısı sayesinde, kişilerin rahat bir şekilde kullanabileceği bu ürünler yazı, resim ve şablon çıkarımı için rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Oldukça rahat bir kalem tutuşu sağlayan bu ürünler kişiler tarafından rahatlıkla kullanılması için tasarlanmıştır. Kaliteli renkleri sayesinde, oldukça sağlam çizgiler sağlayan bu ürünler kişiler tarafından severek kullanılabilecek kalem modelleri arasına girmektedir. Adel keçeli kalem modelleri farklı renk ve uç seçenekleri sayesinde kişilerin severek kullanabileceği kalem modelleri arasındadır. Özel yapısı sayesinde, oldukça kaliteli bir kullanım sağlayan bu ürünler, sürekli olarak kullanılabilen bir yapıya sahiptir. Kutulu ve ayrı satılan bu ürünler 0.4 mm başlayan uçlara sahiptir. Özel kutusu sayesinde rahat bir şekilde taşınabilecek olan bu ürünler, kişilerin sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermemektedir. Tahta yüzeylerde kolay bir şekilde kullanılabilecek olan bu ürün modelleri aynı zamanda da cam yüzeylere de uygulama sağlayabilirler. Kesik uç, yuvarlak ve kare uç olarak üretilen bu ürünler aynı zamanda da kişilerin rahat bir şekilde tercih edebileceği ürünler arasındadır.

Her Yaş Grubuna Uygun Adel Kırtasiyecilik Ürünleri

Adel sulu boya modelleri 12 ve 21’li farklı paletleri sayesinde kişilerin rahat bir şekilde kullanabileceği, oldukça kaliteli suluboya ürün modelleri arasındadır. Parlak renklere sahip olan bu ürünler, sürekli olarak kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Özel yapısı sayesinde, sağlığa zarar vermeyen bu ürünler aynı zamanda da örtücü renklere sahiptir. Bununla beraber kişiler örtücü özelliği bulunan bu ürünler sayesinde, rahat bir şekilde resimler yapabilirler. Renk karıştırmaya yardımcı olan bu ürünler, farklı zengin renk seçeneklerine sahiptir. Kişiler bu ürünleri birbirine karıştırarak daha sonrasında da temizleyebilirler. Bununla beraber kağıt, karton, resim kağıdı ve ahşap yüzeylere de bu ürünler rahat bir şekilde uygulanmaktadır. Eğlenceli bir kullanım sağlayan bu ürünler, rahat bir şekilde kullanılabilir ve aynı zamanda da içerisinde fırça bulunmaktadır. Adel 12’li kuru boya modelleri özel yapısı sayesinde kişilere kaliteli bir kullanım sağlayan bu ürünler aynı zamanda da özel uç yapısı sayesinde kişilere, kolay bir kullanım imkanı yaratmaktadır. İçerisinde kaliteli mine bulunan bu ürünler pürüzsüz, parlak ve canlı renkler vermektedir. İçerisinde 12 farklı renk bulunan bu ürünler, kolay bir şekilde açılır ve tıraşlanır. Özellikle ince bir şekilde çizim yapmak isteyen kişiler, bu ürünleri severek kullanabilirler. Üç yaştan sonra kullanıma uygun olan bu ürünler, her yaş tarafından kolay bir şekilde kullanılır. Parlak renkli olan bu ürünler, özel uç kırılmasına karşı özel dirençli bir sistemli yapılmıştır. Adel fosforlu kalem modelleri canlı renk seçenekleri sayesinde kişilere yüksek mürekkepli bir kalite sağlayan bu ürünler aynı zamanda da özel dayanıklı uçlara sahiptir. Canlı ve parlak renkleri sayesinde sürekli olarak kullanabileceği bu ürünler herhangi bir şekilde yüzeye, kağıda ve benzeri yerlere zarar vermemektedir. Bütün işaretleme işlemlerinizi bu ürünler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Adel tükenmez kalem çeşitleri özel uçları sayesinde, kişilerin severek kullanabileceği ürün modelleri arasındadır. İşyerinde, evde ve okulda kullanılabilecek olan bu ürünler, rahat bir şekilde günlük kullanım için tercih edilebilir. Kaliteli mürekkebi sayesinde, 0,7 mm iğne uça sahip olan bu ürünler, farklı renk seçenekleriyle rahat bir şekilde kullanılabilir. Uzun süre boyunca kullanılabilecek olan bu ürünler, aynı zamanda da kişilere kaliteli bir şekilde yazı yazma imkanı ve resim çizme imkanı yaratmaktadır. Kişiler bu tükenmez kalemleri ihtiyaçlarına uygun renklerde tercih edebilirler. Adel kalemtıraş modelleri tek bıçaklı olarak farklı renklerle, ergonomik bir tasarımla üretilmektedir. Kurşun kalemler ve boya kalemleri için kolay bir şekilde kullanılabilecek olan bu ürünler, aynı zamanda da sürekli olarak kullanıma uygun bir şekilde kullanılmaktadır. Kalem atıklarını içerisinde toplayan bu ürünler aynı zamanda da çıkan kalem atıklarının dışarıya çıkmasını engellemektedir.

Ergonomik Yapısıyla Adel Kırtasiye Ürünleri

Adel fon kartonu özel renk seçenekleri ve kaliteli kağıt yapısı sayesinde kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği ürünler arasındadır. Bu ürünler aynı zamanda da özel yapısı sayesinde projelerde ve ödevlerde rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Son derece parlak ve şık duran bu ürünler, her renkten farklı bir şekilde üretilmektedir. Kişiler rahat bir şekilde faaliyet yapmak için bu ürünleri tercih edebilirler. Bununla beraber bu ürünler küçük yaş grubu tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Adel boya çeşitleri sulu, kuru ve guaş olarak farklı olarak üretilen ürün modelleri arasındadır. Üç yaşından sonra rahatlıkla kullanılabilecek olan bu ürünler aynı zamanda da kişilere herhangi bir şekilde zarar vermemektedir. Aynı zamanda da bu boyalar kişiler renkli ve canlı bir resim yapma imkanı yaratmaktadır. Adel mum boya çeşitleri özellikle farklı renkleri ve kolay kullanım yapısı sayesinde kişilerin severek kullanabileceği ürünler arasındadır. Bu ürünler aynı zamanda da oldukça ergonomik ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Bu boyalar, çocuk sağlığına zarar vermeyen malzemelerden üretilmektedir. Bununla beraber bu ürünler farklı birçok renk barındırmaktadır, kişiler kaliteli bir şekilde resim çizmek için, çocuklarına faaliyet yaptırmak için bu ürünleri tercih edebilirler. Her yaş grubu tarafından kolaylıkla tercih edilebilecek olan bu ürünler, sürekli olarak kullanılabilir ve oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Adel tahta kalemi modelleri ise farklı renk ve modelleri sayesinde kişilerin birçok farklı ortamda kullanabileceği ürün modelleri arasındadır. Tahta üzerinde rahat bir şekilde kullanılabilecek olan bu ürünler, aynı zamanda da kolay bir şekilde silinebilir. Adel versatil kalem modelleri ise özel yapısı ve kalem tutuşu imkanı sayesinde kişilerin severek kullanabileceği ürünler arasındadır. Ergonomik yapısı sayesinde kişilerin rahatlıkla kullanabileceği bu ürünler, kişilere özel bir yazı yazma imkanı yaratmaktadır. Bu kalem modelleri 0.5, 0.7 ve 0.9 kalem ucuna sahiptir. Farklı renkleriyle kişilerin severek kullanabileceği bu ürünlerin üzerinde silgi sistemleri de bulunmaktadır. Kişiler bu kalemlerle rahat bir şekilde günlük işlerini halledebilirler. Adel Türkiye kişilere eşsiz bir kırtasiyecilik faaliyeti sağlamaktadır. Kişiler kırtasiye ürünlerini rahat bir şekilde Adel ürün modelleri üzerinden tercih edebilirler. Bununla beraber bu ürünler, kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. İçerisinde herhangi bir şekilde zararlı madde barındırmayan bu ürünler özel renkleri, yapımı ve malzemeleri sayesinde kişiler severek bu ürünleri tercih edebilirler.

Adel Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Adel boya seti kuru boya, sulu boya ve guaş boya çeşitleri bulunmaktadır. Kişiler özellikle severek bu ürünleri tercih edebilirler. Özel kuru boya yapısı sayesinde, kişilerin rengarenk resim yapabileceği bu ürünler her yaş tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu ürünler aynı zamanda da kişilere sürekli olarak kaliteli resim yapma imkanı yaratmaktadır. Adel sulu boya çeşitleri ise 12’li ve 24’lü olarak üretilmektedir. Canlı ve parlak renklere sahip olan bu ürünler aynı zamanda da kağıt üzerine herhangi bir zarar vermemektedir. Bununla beraber Adel boyaları sürekli olarak kullanılabilen özelliklere sahiptir. Adel fırça seti modelleri ise farklı renk ve modellerde üretilen özel yapım fırça modelleri arasındadır. Bu fırça modelleri aynı zamanda da özel bir kıl yapısına sahiptir. Farklı uç boyutlarına sahip olan bu fırçalar aynı zamanda da kaliteli bir şekilde resim yapmak isteyen kişilerin tercih edebileceği ürünler arasındadır. Bu ürünler amatör ve profesyonel olarak resim yapmak isteyen kişilerin tercih edebileceği ürün modelleri arasındadır. Adel makas ürünleri ise özel paslanmaz yapısı sayesinde son derece kullanışlı olan bu makaslar aynı zamanda da çocuk emniyet kilitli şekilde üretilmektedir. Farklı boy ve modellerde üretilen bu makaslar faaliyet ve ürün yapımı için kullanılabilecek ürün modelleri arasındadır. Bu makaslar aynı zamanda da kişilerin rahat bir şekilde kesme işlemlerini yapması için kullanabileceği ürünlerdendir. Çocuklar faaliyet yapmak içinde bu ürünleri tercih edebilirler. Adel parmak boyası çeşitleri ise 6’lı ve çeşitli farklı renk çeşitleri bulunmaktadır. Kişiler çocukları için veya yetişkin faaliyeti göstermek için kolayca bu ürünleri tercih edebilirler. Bu parmak boyaları içerisinde herhangi bir şekilde sağlığa zararlı madde bulunmamaktadır. Özellikle ergonomik ve organik yapısı sayesinde kişilerin ellerine, vücuduna ve benzeri herhangi bir şekilde zarar vermeyen bu ürünler, rahatlıkla faaliyetler için tercih edilebilmektedir. Ortalama 3 yaşından sonra kişiler bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirler. Adel yapıştırıcı çeşitleri ise yüksek kalitesi sayesinde kişilerin, rahat bir şekilde tercih edebileceği kullanışlı yapıştırıcı çeşitleri arasına girmektedir. Bu yapıştırıcılar stick, uhu ve çeşitli farklı formlarda üretilmektedir. İçerisinde solvent içermeyen bu ürünler herhangi bir şekilde sağlığa zararlı madde bulundurmamaktadır. Bu ürünler aynı zamanda da içerisinde yıkanabilir bir özelliğe sahiptir, kişiler bulaşma durumunda bu ürünleri rahat bir şekilde yıkayarak çıkarabilirler. Kağıt, karton ve benzeri birçok şeyi kolay bir şekilde yapıştırılabilen bu ürünler genel olarak bütün el işi faaliyetleri için kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Çocuklar bu ürünleri rahat bir şekilde kullanabilirler ve tercih edebilirler. Adel ürün çeşitlerini daha detaylı inceleyebilmek için ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilmek için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.