placeholder
"

Adell

" araması için 475 sonuç listeleniyor
Adell Siyah Mutfak Bataryası
KARGO BEDAVA
AdellSiyah Mutfak Bataryası
3.368,25 TL
Sepete Git
Adell Azure Mutfak Bataryası
KARGO BEDAVA
AdellAzure Mutfak Bataryası
3.368,25 TL
Sepete Git
Adell Azure Banyo Bataryası
KARGO BEDAVA
AdellAzure Banyo Bataryası
2.963,25 TL
Sepete Git
Adell Lea Mutfak Bataryası
KARGO BEDAVA
AdellLea Mutfak Bataryası
2.828,25 TL
Sepete Git

Adell

Adell

Mutfak ve banyo başta olmak üzere evlerdeki armatür ve batarya ihtiyaçlarını karşılayan Adell, bu alanda Türkiye’nin öncü markaları arasında yer alıyor. Su tesisatı malzemelerinden duş sistemlerine, yedek parçalardan musluklara geniş bir ürün yelpazesi bulunan marka, dayanıklı ürünleriyle büyük beğeni topluyor. Fiyat performans modelleri ile herkesin üstün performans ürünlerine ulaşmasını kolaylaştıran Adell batarya, ısıtma sistemleri için vanalar, kolektör kelepçeleri ve sifon gibi özel bağlantı unsurları da üretiyor. Yüksek kalitesi paslanmaz çelik kullanılarak üretilen modeller, suyla temas eden parçalarında dahi uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Ergonomik ve çağdaş tasarımları ile öne çıkan Adell armatür seçenekleri, kullanışlı yapıları ve şık görünümleri ile büyük beğeni topluyor. Adell musluk ve batarya modelleri mutfak ve banyonun yanı sıra batarya ihtiyacı olan tüm alanlarda verimli sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

Zengin renk, model ve malzeme seçeneği sunan markanın farklı modellerine Trendyol aracılığıyla kolaylıkla ulaşılabiliyor. Hamam tipi klasik musluklardan termostatlı Adell termostatik batarya radyatör vanası ürünlerine ihtiyaç duyulan modeller uygun fiyat seçenekleriyle rahatlıkla satın alınabiliyor. Musluk, batarya ve tesisatlarda zamanla yıpranan parçaların oldukça pratik biçimde değiştirilmesini sağlayan yedek parçalar da markanın ürün yelpazesi içinde yerini alıyor. Markanın ürünlerini tek tek satın almak mümkün olduğu gibi, özel banyo ya da mutfak setleri olarak alınabilen takım seçenekleri de bulunuyor. Set halinde ya da çoklu alımlarda daha makul Adell musluk fiyatları sağlanabiliyor.

Güçlü Altyapı, Geniş Ürün Yelpazesi

Türkiye’nin alanında öncü markalarından biri olan Adell, uzun yıllara dayanan iş tecrübesi ve güçlü teknolojik altyapısı ile dikkat çekiyor. Çağdaş üretim tesisleri sayesinde dünya standartlarında üretim yapan marka, enerji ve su kaynaklarını daha tasarruflu kullanılmasını kolaylaştıran doğa dostu çözümleri ile beğeni topluyor. Su tüketimini azaltmaya yardımcı olan doğa dostu modeller kullanıldıkları süre zarfında hem enerji, hem zaman, hem de su tasarrufu yaparak sürekli olarak kazandırıyor. Yenilikçi ve yüksek kaliteli ürün yapısı ile tercih listelerinin ilk sıralarında yer alan marka, mimari alandaki yükselen estetik ve trendleri yakından takip ederek mükemmel çözümler geliştiriyor. Su tesisatlarının her aşamasında üstün performans ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken markanın tek ya da çift kollu bataryalardan termostatik vanalara, fotoselli musluk seçeneklerinden ankastre ürünlere ve duş sistemlerine oldukça geniş bir ürün gamı bulunuyor. Klasik tasarımlardan çağdaş modellere hemen her beğeniye hitap eden özgün tasarım stilleri sunan marka, mekanik modeller dışında elektronik yöntemlerle kumanda edilen özel sistemler de kuruyor.

Entegre üretim tesislerinde tüm sıhhi tesisat süreçlerine dair özel çözümler geliştiren marka, OEM bazlı üretim seçenekleri ve proje temelli kişiselleştirilmiş tasarım olanakları da sunuyor. Sadece paslanmaz çelik batarya ve armatürler değil, sektörün bütün ihtiyaçlarına yönelik Ar-Ge faaliyetleri yürüten ve Proje Destek Birimi ile bütünlüklü bir planlamayı mümkün kılan marka, ürün seçiminden monte etme aşamasına tüm süreçlere dair çözümler üretiyor. Türkiye pazarı dışında uluslararası piyasalarda da ürünleri büyük ilgi gören Adell armatür ürünleri, konutların yanı sıra AVM’ler, oteller ve hastaneler gibi büyük projelerde de yaygın olarak kullanılıyor. Marka, yaygın servis ağı ile satış sonrası süreçlerde de kullanıcıları yalnız bırakmıyor. Marka profesyonel kullanım için geliştirdiği özel projelerin yanı sıra günlük kullanım içinde oldukça işlevsel modeller tasarlıyor. Ayrıca ürün gamı içerisinde bu modellerin yanı sıra banyo ve mutfakların günlük kullanım ürünleri de bulunuyor. Krom malzeme kullanılarak üretilen tuvalet kağıtlığı, havluluk, aynalık, sabunluk, askılık, etejer ve diş fırçalık gibi ürünler, kalıcı mutfak eşyaları ile uyumlu bir görünüm sunuyor. Armatürlerdeki krom tesisat bağlantı elemanlarına benzeyen bir tasarım sunan bu modeller, tek tek alınabildiği gibi içinde pek çok parçanın yer aldığı setler olarak da tercih edilebiliyor.

Adell Batarya Modelleri ve Özellikleri

Sıcak ve soğuk suyun istenen miktarlarda karıştırılmasını sağlayan mutfak batarya modelleri, duvara, tezgaha ya da evyeye monte edilen seçenekler sunuyor. Adell mutfak bataryası başta olmak üzere tüm batarya modellerinde gelişmiş işlevsellik ile üstün estetik anlayışı başarıyla buluşturuyor. Klasik tek ya da çift musluklu bataryalardan geniş hareket olanağı sağlayan spiralli batarya seçeneklerine her türlü ürün kolaylıkla tercih edilebiliyor. Markanın batarya ürünleri arasında duvar bağlantılı modellerin yanı sıra evye batarya çeşitleri de bulunuyor. Adell evye bataryaları krom, siyah, krem ya da altın gibi renk seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Yüksek kalite pirinç kaplı malzeme çok daha uzun süre kullanım olanağı sağlarken, diğer bataryalarda olduğu gibi Adell evye bataryaları da 2 ile 10 yıl arasında değişen gelişmiş garanti özellikleri sunuyor.

Adell mutfak bataryası seçenekleri dekoratif tarz ve tasarım açısından farklı stillerdeki mutfaklara kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Spiralli bataryaların sağladığı geniş hareket imkânı dışında başlığı çevrilebilen döner borulu mutfak bataryaları da büyük ilgi görüyor. Hareket imkânı veren musluk başlıkları özellikle meyve sebze yıkama gibi işlemler esnasında büyük kolaylık sağlıyor. Dar alanlarda suyun istenilen bölgeye akıtılmasını sağlayan döner borulu modeller, uzun boruları ile daha pratik bir kullanım sunuyor. Yuvarlak hatlı kuğu modellerin yanı sıra dik açılı musluklar da estetik seçenekler oluşturuyor. Duvara ya da evye bağlantılı batarya modelleri markanın geniş ürün gamı içinde yerini alıyor. Dayanıklı malzeme yapısı ve güçlü tasarım özellikleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlayan mutfak sistemleri, 10 yıl garanti seçenekleriyle güvenli bir kullanım sağlıyor. Pislik tutucu filtreler, kartuşlar, farklı conta ve bağlantı yapıları ile öne çıkan mutfak bataryaları, ihtiyaç duyulduğunda değişik yedek parça modellerine kolayca erişim olanağı da sağlıyor. Markanın yoğun su tasarrufu sağlayan zebra fıskiyesi gibi ürünler de işlevsel özellikleri ile ön çıkıyor. Kullanıldığı yere göre yarı yarıya su tasarrufu sağlayabilen zebra fıskiye seçenekleri, çalışma prensibi gereği su ve havayı birbirine karıştırıyor ve daha yumuşak bir etki sağlıyor. İşlevsel olarak ya da kullanım konforu açısından herhangi bir azalmaya yol açmayan bu özel ürün, su miktarını ciddi oranda azaltarak aynı işlevin yerine getirilebilmesini sağlıyor.

Banyoya Özel Batarya Seçenekleri

Adell musluk çeşitleri banyolardaki farklı kullanım alanları için de ürünler geliştiriyor. Estetik yapıları yanında oldukça işlevsel tasarımlar sunan taharet musluğu ürünlerinden çamaşır makinesi musluklarına, duş başlıklarından lavabo bataryalarına pek çok seçenek sunuyor. Klasik görünümlü basit kullanımlı musluklar banyoların görünmeyen noktalarında işlevsel roller üstlenirken, özel başlıklı çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi musluk seçenekleri uzun yıllar sorunsuz biçimde görevini yerine getiriyor.

Adell lavabo bataryası modelleri ise hem klasik tarzdaki modelleri, hem de yenilikçi tasarımları ile tercih listelerinin ilk sıralarında yerini alıyor. Yoğun kullanılan ortamlarda musluğa teması ortadan kaldıran ve tasarruflu kullanım sunan fotoselli musluklar önemli bir işlev üstleniyor. Su kaynaklarının doğru kullanımını kolaylaştıran ve doğa dostu özellik taşıyan bu özel musluk seçenekleri, hijyen açısından da tercih ediliyor. 360 derece dönebilen uzun kuğu borulu Adell lavabo bataryası ürünleri de kullanışlı yapıları ile öne çıkıyor. Banyo bataryalarında sıcaklık ayarının tutturulamaması ya da kendiliğinden değişmesi can sıkıcı durumlar oluşturabildiğinden termostatik modeller büyük konfor sağlıyor. Adell termostatik batarya radyatör vanası dışında duş sistemlerinde de tercih ediliyor.

Adell taharet musluğu olarak da kullanılabilen ara musluk seçenekleriyle de uzun süre kullanım olanağı sunuyor. Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen Adell taharet musluğu modelleri, standart seçeneklerin yanı sıra oldukça estetik tasarımlar da sunuyor. Genellikle küçük boyutları ve ergonomik tasarımları ile öne çıkan bu ürünler, farklı pek çok işlev için kullanılabiliyor. Görünen alanlarda banyonun genel tasarımı ile uyumlu estetik ve şık modeller tercih edilirken, gizli kalan bölümlerde bulunan musluklar için makul fiyatlı standart seçenekler ön plana çıkabiliyor. Oldukça uygun fiyatlarla satın alınabilen ara musluk ürünleri, krom kaplı parlak yüzeyleri ile farklı renk seçenekleri sunuyor. Ara musluklar ayrıca klozetlerde sifona giden suyu kontrol etmek, evye bataryalarında sıcak ve soğuk su ayarlarını yapmak gibi işlevler de üstlenebiliyor.

Banyo Bataryaları ve Duş Başlığı Modelleri

Adell banyo bataryası ürünleri, duş setlerinin parçası olarak satın alınabildiği gibi, tek tek de seçilebiliyor. Adell duş başlığı, lavabo sifonu online olarak satın alınabilen ürünler arasında yer alıyor. Banyoların duş yapılan bölümlerinde sıcak ve soğuk su bulunan bataryalardan, duş sistemlerine pek çok farklı ürün bulunuyor. Adell duş seti içerisinde özel tasarlanmış duş başlıklarından musluk bataryalarına, spiral borulardan diğer duş ürünlerine pek çok ürün bulunuyor. Tercihe göre yuvarlak ya da kare seçenekleri bulunan duş başlıkları arasında suyun şiddetini ve yoğunluğunu ayarlamaya izin veren modeller bulunuyor. Yumuşak ya da güçlü sprey etkisi sunan modellerin yanı sıra suyu değişik açılarla püskürten başlıklar da büyük ilgi görüyor. Tek püskürtmeli ürünler klasik ve standart ürünler olarak hâlâ tercih listelerindeki yerini koruyor. Tazyikli biçimde su püskürten bu model dışında çift taraflı duş başlığı ya da çok işlevli başlıklar gibi farklı seçenekler de bulunuyor.

Adell duş seti banyo alışkanlıklarına ve kişisel tercihe göre farklı duş başlığı seçenekleri içerebiliyor. Çok fonksiyonlu ürünler el duşu ve yağmur duşu gibi özelliklerin yanı sıra masaj etkisi de sunabiliyor. Yağmur duş başlıklarının yoğun su harcadığı düşünülse de üzerindeki ayar düğmeleri yardımıyla suyun miktarını ve yoğunluğunu belirlemek mümkün oluyor. Yağmur duş başlıkları rahatlatıcı etkisi ve tüm vücuda eşit biçimde su püskürtmesi nedeniyle yoğun olarak tercih ediliyor. Tepe duş başlığı ürünlerinde ise su geniş bir alana tam yukarıdan püskürtülüyor. Duş başlığı satın alırken kullanım alışkanlarına dikkat edilmesi, çocuk ya da evcil hayvan kullanımı içini özel seçenekler olduğunu akıldan çıkarılmaması tavsiye ediliyor. Standart başlıkla evcil hayvanlar ya da küçük çocuklar için uygun olmadığından farklı seçenekler sunan ayarlanabilir başlıklar daha doğru bir seçim oluşturuyor. Duş başlıkları tasarımları ve kullanım özelikleri ile çok farklı seçenekler sunabildiğinden, Adell banyo bataryası ve duş başlığını da içeren uygun setleri seçmek daha uyumlu banyo dekorasyonları yapmayı kolaylaştırıyor. Banyolarda sık sık açılıp kapatılacak bataryalar ile sadece zorunlu hallerde açma kapama işlemi yapılan çamaşır makinesi musluğu, sifon ara musluğu gibi ürünler farklı özellikler gerektiriyor. Dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemeden yapılan modeller, uzun ömürlü bir kullanım sunuyor ve uzun vadede çok daha ekonomik bir çözüm oluşturuyor.

Batarya Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfak, banyo ve evin diğer bölümleri için batarya seçimi sırasında bazı noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Kullanım amacına, kişisel alışkanlıklara ve ihtiyaca uygun doğru seçimler yapabilmek için dikkatli olunması tavsiye ediliyor. Banyo ya da mutfak için alınan ürünlerin birbiri ile uyumlu olması, hem renk, hem tasarım özellikleri açısından bir bütünlük oluşturması da gerekiyor. Evye ya da tezgaha monte edilen ürünler biraz daha kolay biçimde takılabilirken, duvar monteli ürünlerde yer değişikliği yapmak çok daha zor olabiliyor. Satın alınan mutfak ya da banyo bataryasının takılacağı yere uygun olup olamadığının mutlaka öncesinden belirlenmesi tavsiye ediliyor. Boyut ve kullanım rahatlığı açısından her musluk tipi farklı ihtiyaçlara yanıt verdiğinden doğru modelin seçilmesi büyük önem taşıyor. Tasarım açısından da granit ya da krom kaplamalı biçimde satılan modellerin renk ve doku özelliklerinin mutfak ve banyodaki diğer modeller ile uyumlu olması tercih ediliyor. Hijyenik batarya seçenekleri ise uzun süreli kullanımlarda bataryanın iç kısımlarında bakterilerin ve mikroorganizmaların üremesinin önüne geçiyor. Conta sistemlerinin de buna uygun olarak insan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermemesi gerekiyor. Kurşun zaman içinde suda eriyebilen bir maden olduğundan seçilen ürünlerde mümkün olduğunda kurşun bulunmaması tavsiye ediliyor.

Batarya seçerken kolay monte edilebilen ürünlerin tercih edilmesi de tavsiye ediliyor. Armatürün montajı kadar sonrasında ihtiyaç duyulduğunda conta ya da filtre değişimlerinin de kolay yapılabilir olması gerekiyor. Kapalı bataryaların su basıncının etkisiyle su sızdırmaması için güçlü malzeme yapısına sahip olması gerekiyor. Kalitesi bilinmeyen markaların uygun fiyatlı ürünleri bazen daha yüksek maliyetli tamirat sorunlarına yol açabiliyor. Bilinen, yüksek kaliteli ürünleri almak her zaman avantajlı bir tercih oluyor. Korozyona ve zamanın aşındırıcı etkilerine dayanıklı olan ürünler, çok daha uzun süre ilk günkü performansı ile kullanılabiliyor. Model seçimi de sonrasındaki kullanım alışkanlıkları açısından dikkat edilmesi gereken noktalar arasında bulunuyor. Tek kollu ya da aç kapa bataryalar farklı işlevleri yerine getirdiklerinden soğuk ya da sıcak suya doğru biçimde ulaşabilmek için amaca uygun bataryanın alınması gerekiyor.

Musluk ve Armatür Fiyatları

Adell ara musluk, su armatürleri, vana, küresel vana ve diğer tüm sıhhi tesisat modelleri özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleri sunuyor. Gelişmiş mutfak ve banyo dekorasyonları ile uyumlu estetik modeller biraz daha yüksek fiyat düzeyleri sunabiliyor. Minimalist tarzda döşenen mutfak ve banyolarda ise malzeme kalitesi fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Klasik tasarımlar, retro çizgiler ya da tarihi dokuyu anımsatan özel modeller tercih listelerinde yerini alıyor. Modern tasarımlı işlevsel ürünler de yoğun olarak tercih edilen modeller arasında başı çekiyor. Adell musluk fiyatları, banyo ve mutfak armatürlerinin satın alma koşulları malzeme yapısından ürünün büyüklüğüne pek çok faktöre bağlı olarak değişebiliyor. Her bütçeye uygun modeller geliştiren marka, fiyat performans kategorisinde de oldukça zengin bir model yelpazesi sunuyor. Termostatik vanalar, çok fonksiyonlu duş başlıkları gibi özellikler de ürünlerin fiyatları üzerinde etkili oluyor. Standart ürünlere göre biraz daha yüksek fiyat seçenekleri bulunan bu modeller, uzun vadede malzeme kaliteleri ve su tasarruf özellikleriyle daha ekonomik olabiliyor.

Trendyol’un geniş ürün yelpazesi içine pek çok ürününe kolayca ulaşılabilen marka, özel fiyat avantajları ile her bütçeye uygun seçenekler sağlıyor. Yüksek kaliteli ve uzun ömürlü modelleri makul fiyat seçenekleri ile satın almak mümkün olurken, çoklu alımlar ve özel setler de cazip fiyat fırsatları sunuyor. Dönemsel kampanyalarla mutfak ve banyolardaki ürünleri makul fiyat seçenekleriyle değiştirmek mümkün olurken, outlet kategorisinde de önemli fiyat fırsatları sunulabiliyor. Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyası markanın üstün performans sunan batarya ve armatür ürünlerini uygun fiyatlarla almayı kolaylaştırıyor.