İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Materyal
Kullanım Alanı
Taban Tipi
Bağlama Şekli
Topuk Boyu
Desen
Dış Materyal
Ortam
Fiyat Geçmişi
Topuk Tipi
Ürün Puanı
"

adidas Erkek Sneaker

" araması için 2727 sonuç listeleniyor

Adidas Erkek Sneaker Modelleri ile Şıklık ve Rahatlık Trendyol'da!

Ayakkabılar günlük hayatımızda en sık kullandığımız giyim eşyalarından biridir. Ayakkabılar, gün boyunca ayaklarınızı zeminle doğrudan temastan korur. Ayrıca ayaklarınızı çeşitli dış faktörlerden ideal bir seviyede korur. Ayrıca ayakkabılar kombinlerin tamamlayıcı bir parçasıdır. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Ayak sağlığı için üretilen spor ayakkabı tercihi oldukça önemlidir. Köklü üretim geçmişine sahip olan Adidas markası özellikle ayakkabılar noktasında birbirinden çeşitli pek çok ürünü kullanıcıların beğenisine sunar. Şık tasarımı ve ayak sağlığına uygun malzemeleriyle Adidas erkek sneaker modelleri ayaklarınızın ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri sizlere sunar. Bu modeller her zevke ve her ihtiyaca hitap edebilmeyi başardığı için de her kullanıcı kendisine uygun bir modele direkt olarak ulaşabilir.

Gün Boyu Rahatlık Sunan Adidas Erkek Sneaker Modelleri

Gün Boyu Rahatlık Sunan Adidas Erkek Sneaker Modelleri

Sneaker ayakkabıların asıl amacının rahatlık ve konfor sağlamak olduğu düşünüldüğünde Adidas markası ürünlerini bu yönde geliştirir. Marka, özel tasarım özelliklerine sahip olan adidas erkek sneaker siyah modeli ile gün boyu rahat bir ayak iklimi sunar. Bu model şık tasarımı, rahatlık ve konfor sunan yapısı ve ayak sağlığına uygun olan bileşenleri ile gün boyu keyifli bir kullanım gerçekleştirmenizi sağlar. Adidas beyaz sneaker erkek modeli klasikten şaşmayan kullanıcıların aradığı görünüm ve rahatlığı kullanıcılara direkt olarak sunar. Beyaz renkli yapısı ile tüm giysilerle rahat bir şekilde kombin yapılabilir. Adidas breaknet beyaz erkek sneaker ayakkabı estetik tasarımı ve son derece hafif olan yapısı ile tercih edilmektedir. Esnek yapı, gün boyunca aktif aktiviteler sırasında rahat ayak hissi sağlar. Yumuşak yapısı rahat bir kullanım sağlar, bu sayede uzun süre giyseniz bile ayaklarınız zarar görmez. Leke tutmaz suni deri yapısı onu ideal bir ürün haline getirir. Bu özellik ürünü çizilmelere ve kesilmelere karşı dayanıklı hale getirir. Ürünün Adidas breaknet siyah erkek sneaker ayakkabı modeli de siyah renkten vazgeçemeyenler için idealdir.

Etkileyici Tasarımlarla Adidas Erkek Sneaker Çeşitleri

Etkileyici Tasarımlarla Adidas Erkek Sneaker Çeşitleri

Ayakkabının rahatlığının yanında dış görünüşü de oldukça önemlidir. Stil ve modanın temelini oluşturan ayakkabılar, kullanılan parçalara göre çeşitli tiplere ayrılmaktadır. Çeşitli spor dalları için çeşitli tasarımlarla ürünler yaratan markaların ortak noktaları, kaliteli doku ve uzun ömürlü kullanımdır. Uzun yıllardır geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilen model adidas hoops 2.0 beyaz erkek sneaker ayakkabı özellikle de basketbol gibi spor aktivitelerinde ayağa tam bir konfor ve koruma sağlar. Seçilen diğer giysiler ile de kolayca uyum içerisine girer. Adidas vs pace gri erkek sneaker ayakkabı her yönden rahatlık için tasarlanmıştır. Kaliteli nubuk deri yapısı modern görünüm elde etmeyi sağlarken rahat iç tabanı gün boyu ayaklarınızın terlemeden ve sıkışmadan hareket edebilmesine yardımcı olur. Adidas erkek gri sneaker modeli hem Jean pantolonlarınıza hem de eşofmanlarınıza yakışacak modeldir.

Beklentilerinizi Karşılayan Adidas Erkek Sneaker Modelleri

Beklentilerinizi Karşılayan Adidas Erkek Sneaker Modelleri

Her şeyden önce, bu serideki ayakkabılar, markanın kalitesinde yaratılan tüm ayakkabılar gibi, beklentilerinizi karşılamak için tasarlanmıştır. Bu sayede ayakkabı serisi kendine has bir dünya yaratmış ve birçok kullanıcının beklentilerini fazlasıyla karşılamıştır. Çeşitli spor dallarında kullanılan ayakkabıları gündelik hayatın moda yönü ile birleştiren ayakkabılar performansları ve tasarımları ile beklentilerinizin adeta üzerine de çıkar. Modeller arasındaki adidas strutter siyah erkek sneaker ayakkabı modeli gün boyu maksimum rahatlık sunarken özgün tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur. Adidas erkek beyaz klasik sneaker ise ikonikleşmiş bir ürün olarak tüm parçalarınız ile uyumludur. Dilerseniz ürünler arasından seçimler yaparken Adidas erkek sneaker yorumları seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Tüm ürünlere Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.