Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Akıllı Güvenlik Ürünleri

" araması için 6986 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Akıllı Güvenlik Ürünleri Trendyolda!

Günün her anında çalışma ortamları ve barınma alanları için akıllı güvenlik kamerası güvenlik konforunuzu destekler. İş yerinde çalışanlarınızın ve ortam güvenliğinin kontrolünü her an takip edebilmeniz mümkün olur. Kamera sayesinde evinizin ortam görüntülerine ulaşabilir; çocuklarınızı, sevdiklerinizi uzak mesafede olsanız dahi izleyebilirsiniz. Dilediğiniz oda ya da barınma alanına rahatlıkla yerleştirilebilir. Akıllı güvenlik sistemleri sayesinde kontrolü sağlanmak istenen alanlar kolay bir şekilde takip edilebilir. Hem eşya hem de sevdiklerinizin güvenliği için dilediğiniz önlemi bu sistemler sayesinde alabilirsiniz. Tatil, iş gezisi gibi evden uzaklaştığınız durumlarda ortam güvenliğini rahatça sağlamak güvenlik sistemleri ile mümkündür. Satın alınan cihazların kullanım konforu ve fonksiyonları önem taşır. Parmak izinin yanı sıra kartlı kullanım seçenekleri, zil özelliği bulundurur. Cihaz özellikleri içerisinde maaş ve mesai hesaplarını kontrol edebilmeniz için düşünülmüş bir yazılım yer alır. Yazılımı internet üzerinden rahatça kurabilirsiniz. Şifre kayıt kapasitesi 1000 olup değişen şifre seçenekleri ile cihazları kullanabilirsiniz. USB cihazınızla bağlantı sağlayabilirsiniz. Ürünler renkli ekran özelliği ile müşterilere sunulur. Farklı markaların sunduğu akıllı pratik alarm seti sayesinde güvenlikli ortam sağlanır. Akıllı ev güvenlik sistemleri ile yaşanılan alan içerisinde konforlu yaşam sürdürülür. Kumanda ile uzaktan yönlendirme yapılır. Sesli yönlendirme özelliği bulunur. Eviniz, iş yeriniz, bahçeleriniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz model ve çeşide Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sunan Akıllı Güvenlik Ürünleri

Kablosuz olarak kullanılan kapı, pencere alarm seçeneği ikili set şeklinde tercih edilebilir. Wi-Fi aracılığı ile kullanılır ve uzaktan bildirim özelliği bulunur. Pil ile kullanmak istemeniz durumunda bu seçeneği de tercih edebilirsiniz. Akıllı güvenlik ürünleri kullananlar 5 MP lensli 1080P Full HD yüksek çözünürlüklü özelliği olan modeli tercih edebilir. Güvenlik kameraları yüksek kaliteli materyallerden üretilmiş olup IP66 kasa özelliği ile su geçirmezdir. Ayrıca buğu yapmayan camı ile her tür değişen hava şartları karşısında dayanıklılığını korur. Uzun süreli kullanımlar sonrası cihaz kasa yapısı üzerinde bozulmalar görülmez. Kameraların gece görüş özelliği bulunur. Ev içerisinde kullanacağınız sistemler ile güvenlik öncelikli yaşam alanlarında bulunabilirsiniz. Görüntü alabilme özelliği ile internete bağlanabilen fonksiyonu kalitesini sergiler. Her an dilediğiniz yerden görmek istediğiniz alanı izleyebilmeniz mümkün hale gelir. Görüntüleri izlemek için kayıt cihazı ya da telefon kullanmak mümkündür. Yapılan kayıtların belleğe aktarımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı kilit sistemleri sayesinde güvenli ortamları konfordan ödün vermeden deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda besicilik ile uğraşan müşteriler görüntüleme sistemleri sayesinde hayvancılık yaptıkları alanlarının kontrolünü rahatça sağlayabilir. Depolara yerleştirilen izleme sistemleri depo içerisinde yer alan malzemelerin bulunduğu alanları rahatlıkla denetleyebilir. Malzeme denetim ve kontrolünün her yerden rahatlıkla yapılması mümkün olur. Böylece güvenlik önlemleri de artırılarak konforlu kullanım ön planda tutulur. Akıllı sensör sayesinde hızlı şekilde algılama özelliği ile müşterilere sunulur. Ortam içerisine yerleştirilen kameraları gece görüşü ile rahat bir şekilde kayıt yaparak izleyebilirsiniz. Gece gündüz fark etmeksizin net görüntü sunar. Akıllı güvenlik ürünleri okul, kamu kurumları, hastaneler, şantiye alanları ve market gibi binaların hem iç hem de dış her kullanım alanlarının izlenmesini kolaylaştırır. Okul koridorları, market raflarının bulunduğu alanların yanı sıra şantiyenin bahçe bölümü rahatlıkla kontrol edilebilir. Ofis içerisine yerleştirdiğiniz bir görüntüleme sistemi ile iş yerinde olmadığınız zamanlarda da uzaktan kontrol sağlayabilirsiniz. Tüm sistemler, avantaj sağlayan özellikleri ile müşterilere sunulur. Farklı modellere göz atmak ve dilediğiniz tasarıma rahatlıkla ulaşmak için Trendyol aracılığıyla ürünleri inceleyebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Akıllı Güvenlik Ürünleri

Güvenliğinizi destekleyen ürün tasarımları müşterilere özenle sunulur. Her türden ortamın ihtiyacı için düşünülmüş akıllı güvenlik ürünleri modelleri içerisinde ihtiyacınıza uygun cihaza kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm modeller özellikleri ile müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere sunulur. Bahçe içerisinde güvenlik sağlayan model ile çalışma ortamları içerisinde kontrol amacıyla üretilen cihaz farklı olabilir. İhtiyaç duyulan tüm izleme sistemlerini günün her anında farklı ortamlardan birkaç adım ile kolayca kurulum yaparak kullanabilirsiniz. Hem mobil cihazınız aracılığıyla hem de bilgisayar ya da tablet üzerinden kurulum yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum sonrası hızlı şekilde bağlanıp istenilen bölge izlenebilir. Akıllı güvenlik ürünleri tavsiye eden müşteri değerlendirmeleri yeni izleme sistemlerinden satın almak isteyenler için destekleyici olur. Müşteri yorumlarının bulunduğu tavsiyeler, merak edilen konular hakkında bilgi verir. Satın alınan cihazlar duvar üzerine sabitlenerek Ethernet kablosu ile modeme takılarak kullanılabilir. Alternatif olarak disk ya da kablo aracılığı ile aktarma yapılarak kullanıma başlanır. İş yeri için tercih edilen cihazlar çalışanların parmak izlerini kaydeder. Personel parmak izlerini kaydeden cihaz yazılımı sayesinde maaş ödeme günü için kayıt yapılır. Arayüz kullanımı kolay bir şekilde cihaz içeriğine yüklenir. Basit arayüz kurulduktan sonra maaş hesabı için iki hamle ile hesap dökümü alınır. Hesap dökümünü bilgisayar programlarına aktarmak mümkündür. Veri raporlamasını yazılı olarak basılı döküm üzerinden değerlendirebilirsiniz. Akıllı güvenlik ürünleri indirim günlerinde avantajlı olanaklar ile sunulur. Ürün çeşitliliği olarak farklı modellerin sunulduğu izleme sistemleri arasında yer alan taşınabilir mini kamera, pratik kullanımıyla beğeni kazanır. Tüm izlem ve gözlem beklentinizi karşılamak üzerine düşünülür. Düşük ışıklı ortamlarda izleme yapabilir. Akıllı güvenlik ürünleri online alışveriş seçeneklerinden yararlanabilir, farklı modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Bütçe Dostu Akıllı Güvenlik Ürünleri Fiyat Aralıkları

Ürünler, tasarım aşamasında farklı malzemelerden oluşturularak dizayn edilir. Malzeme çeşidi ve miktarının değişmesi fiyatları etkiler. Boyutu, özelliği birbirinden farklı ürünler müşterilere fiyat açısından değişkenlik göstererek sunulur. Akıllı güvenlik ürünleri satın almak isteyenler diledikleri özelliğe sahip modelleri kolayca inceleyebilir ve ihtiyaçlarına uygun olanı tercih edebilir. Kızılötesi ışın özelliği bulunan ürünlerde gece görüşü yeterli miktardadır. Mini kameralar taşınabilir özelliği sayesinde otomobilde, bebek arabasında, evcil hayvan kamerası olarak kolay kullanılır. Aksiyon kamerası olarak tercih etmek isteyenler beklentilerini karşılayacak performansı alabilir. Akıllı güvenlik ürünleri yorum ve değerlendirmeleri arasında yer alan bilgiler fikir edinmenizi kolaylaştırır. Dadı kamerası olarak tercih edilen ürün oda içerisinde doğru şekilde kamufle olur. Yerleştirilen dadı kamerası gece karanlık ortamda da net görüntü sunar. Gizli kamera özelliği sayesinde güvenli bilgi almak kolaydır. Casus mini kamera olarak bilinen cihaz pil ile çalışır. Akıllı güvenlik ürünleri kampanya zamanlarında müşterilere farklı fiyat alternatifleri ile sunulur. 150 derecelik görüş açısına sahip olan kameralar hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan müşteriye sunar. Anlık görüntü alma imkanı sayesinde kameranın bulunduğu ortamdan uzak olsanız bile canlı olarak izleme sağlayabilirsiniz. Akıllı güvenlik ürünleri fiyat aralıklarını her bütçeye uygun şekilde görebilirsiniz. Bu sayede her müşterinin bütçesine uygun ürün kolayca bulunur. Sunulan tasarımlar özellik açısından farklılık gösterdiği için fiyat olarak da değişebilir. Döner başlıklı modeller 270 derece yatay şekilde açı oluştururken 90 derece dikey dönüş imkanı sunar. Çift anten sinyali sayesinde 5 DB gücü ile kullanıma olanak tanır. Akıllı gece görüşü olan modellerde aynı zamanda hareket sensörü bulunur. Böylece beklentinize ve bütçenize uygun modeli Trendyol üzerinden kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz.