İlgili Kategoriler
Kullanım Yeri
Bağlantı Türü
Kamera Çözünürlük
Fiyat
Gece Görüşü
Güç Kaynağı
Ses Çıkışı
Görüş Açısı
Hareket Algılama
Renk
Garanti Tipi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Akıllı Kamera

" araması için 1771 sonuç listeleniyor

Akıllı Kamera Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Akıllı Kamera Nedir?

Güvenlik ihtiyacının kalabalıklaşan şehirlerde üst düzeye çıktığı günümüzde akıllı kameralar, bu ihtiyacın karşılanmasında önemli rol oynar. Evlere, iş yerlerine takılan akıllı kamera ile kişi o anda orada olmasa dahi yapılanları görme imkanı bulur. Ev kamerası olarak özellikle hırsızlık olaylarına karşı önlem alınmasını sağlar. Evde kameraların olması hırsızların girmesini önlemediği durumlarda ise kimliğinin tespitini sağlar. Bunun yanında evde küçük çocukları olan aileler çocuklarını evde olmadıkları zamanlarda da görebiliyor. Ev kamerası evde bulunan çocuğa ya da yaşlıya bakan kişilerin nasıl davrandıklarının tespiti için de kullanılır. Evde güvenlik kamerası olması ile kişilerin geceleri kendilerini güvende hissederek uyumalarında etkili olur. Akıllı kameralar günümüz ev güvenlik sistemlerinin önemli bir parçası olarak kullanılır. Görüntülemenin yanında kayıt alma imkanı ile gerekli durumlarda delil toplanmasını da sağlar. Siz de akıllı kamera tercih ederek evinizin güvenliğini üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Akıllı Kamera Nasıl Bağlanır?

Ev kamerası bağlama sırasında ilk olarak adaptörün prize takılması gerekir. Her ev kamerası için onu network sistemine bağlamanızı sağlayacak bir ıp numarası bulunur. Bu numarayı kutu üzerinde bulabilirsiniz. Numarayı girerek kamerayı bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Ip numarası girme ile kamera çalışmaya başlar. İşlemleri yapma sırasında desteğe ihtiyaç duymanız halinde üretici firmadan teknik destek alabilirsiniz. Evinizin güvenliğini üst düzeye taşımak için akıllı kameralar tercih etmeniz mümkün olmaktadır. Akıllı kameralar evlerde güvenlik amacıyla kullanılır. Kişinin evde olmadığı zamanlarda evde olan hareketleri görebilmesini sağlar. Kullanımı ile güvenlik önlemlerinin üst düzeye taşındığı ev kamerası satın alan kişiler için nasıl kurulacağı merak konusu olmaktadır. Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi akıllı kameralarda da kurulumun nasıl yapılacağını anlatan bir kılavuz bulunur. Bu kılavuzda belirtilen işlemler yapıldığında kameranın kolayca kurulması mümkün olmaktadır.

Akıllı Kamera Uzaktan Kumanda Edilir mi?

Akıllı kameralar evlerin güvenliği için kullanılan son teknolojik cihazlar arasında yer alır. Kamera kurulduğu takdirde evin içinde olan hareketleri ve izinsiz girişleri kontrol etme imkanı bulunur. Akıllı kameralar kurulmasının ardından sahip olduğu özelliğe bağlı olarak görüntü ve ses olarak kayıt yapabilir. Kayıt yapmasının yanında o an için yapılan hareketleri ve evde olan kişinin görülmesini ev kamerası sağlar. Görüntülerin kayıt edilebiliyor olması ise eve hırsız girmesi halinde kimliğinin belirlenmesi açısından önem teşkil eder. Ev kamerası günümüzde aynı zamanda evde bulunan çocuk ve yaşlı bakımı yapan kişilerin kontrol edilmesi amacıyla da kullanılır. Online çalışan akıllı kameradan gelen görüntüler anlık olarak cep telefonundan ya da bilgisayardan izlenebilir. Uzaktan kumanda özelliğinin olması ile kayıt istenen zamanlar için alınabilir. Trendyol’da yer alan akıllı kameraları siz de tercih ederek güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.