Fiyat
Renk
Cinsiyet
Kamera
GPS
Sim Kart Türü
Suya/Tere Dayanıklılık
Çocuk Cinsiyeti
Kasa Çapı
Nabız Ölçme Sistemi
Adımsayar
Titreşim
Uyku Takibi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kameralı Akıllı Saat

" araması için 255 sonuç listeleniyor

Modern Teknolojili Kameralı Akıllı Saat Modelleri Trendyol’da!

Okul çağına gelmiş çocuklar artık kendileri dışarıya çıkabilir, oyunlar oynayabilir. Ebeveynler her ne kadar çocuklarının yanında kalsalar da bazen uzak mesafelerde oldukları zamanlar da olabilir. Bu anlamda güvenliklerini kontrol edebilmek istediklerinde yaşlarına uygun olmadığı için hemen iletişime geçebilecek bir telefonları da olmaz. Hele de okul zamanında telefonları olan çocuklar olsalar bile okul içerisinde kullanımı yasak olması sebebiyle yanlarında olmasına müsaade edilmez. Bu yüzden kameralı akıllı saat modelleri devreye girer ve çocuklarınızı takip ederek onların nerede olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda sesli mesaj gönderme sistemi olan cihazlarda ve SIM kartı olan modellerde direkt iletişim kurabilmek mümkündür. Sim kartlı kameralı akıllı saat çeşitleri, özellikle hat desteği sayesinde belirlenen 10 kişiyi arayarak anında iletişim kurabilmenizi sağlar. İçerisindeki sim kartı hat üzerindeki çekim gücüne göre aramalar oluşturabilir. Sim kartın içerisinde bulunan internetten yararlanarak bu aramayı sağladığı için hat çeken alanlarda rahatlıkla çalışır. Kameralı akıllı saat kullananlar, çocuklarıyla haberleşebilme, görüntülü görüşebilme ayrıcalığı sağladığı için oldukça memnun kaldıklarını dile getirir. Aynı zamanda konum takip sistemi sayesinde kaybolma gibi durumlarda anında yer tespiti yapabilir. Bu özellik oldukça faydalı bir teknolojik araç olarak görülmesini sağlar. Trendyol’da bu ürünlerin mavi, kırmızı, sarı gibi birçok farklı renkte modelleri bulunur. Bileklerine göre kasa çapı seçebilmeniz de mümkün olur. 40 mm’den başlayarak 45 mm’ye kadar kasa çapına sahip olan bu ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Göz Alıcı Kameralı Akıllı Saatlerin Özellikleri

Göz Alıcı Kameralı Akıllı Saatlerin Özellikleri

Modern teknolojik cihazlar, gün geçtikçe ilerlemeye ve yeni versiyonlarıyla Trendyol’da yerini alır. Akıllı telefonlar, bu teknolojik gelişmeler içerisinde hız kesmeden ilerlemeye devam ederken akıllı saatler de bu gelişimden payını alır. Telefonlara uyumlu olan kameralı akıllı saat ürünlerinin birçok özelliği bulunur. Bunlardan biri ders modu özelliği olarak söylenebilir. Okuldayken ya da ders çalışırken bildirim ya da arama almamasını istediğinizde bu modu aktifleştirerek odaklanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda alarm kurabilme özelliği de bulunur. Sabah kalkmakta zorlanan çocuklar, bu özellik sayesinde sorunsuz bir şekilde uyanabilir. Kameralı akıllı çocuk saatleri içerisinde yer alan bir diğer özellik ise farkında olmadan çocuğunuzu izleyebilmenizdir. Konumunu ve yanında kimlerin olduğunu bilerek güvenliği için endişe etmenize gerek kalmaz. Bunun haricinde telefon özelliği olması ile karşılıklı konuşmalar yapabilme imkanı bulabilirsiniz. Belirlediğiniz kişiler arasında aramalar yapabilirsiniz. Kameralı akıllı saat satın al anlar şarjın uzun süreler gitmesine de dikkat eder. Saatin şarjı %10 kaldığında otomatik olarak uyarı verir. Bildirim sayesinde tekrar şarja takarak uzun süreler kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunların haricinde sesli mesaj bırakabilir ve sesli mesajlar alabilirsiniz. Çocuğunuzun güvenliği çok önemli bir konu olurken aynı zamanda da tasarım odaklı olan bu ürünler şık bir görüntü de sağlar. Kol saatine ihtiyaç duymaz ve tarz bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu anlamda çocukların zevkleri ve fikirleri oldukça değerli olur. Satın almadan önce onların fikirlerini alarak istediği renk modeli tercih edebilirsiniz. Renk skalası oldukça geniş olması sebebiyle de satın alınan bu modeller, bileklerin inceliğine ve kalınlığına göre de tasarlanır. İnce bilekler için 40 mm’lik olan modelleri tercih edilebilir. Akıllı saat kameralı su geçirmez olması da büyük bir avantaj olarak dikkat çeker. Türkçe menüsü olması sebebiyle de rahat bir kullanım arayüzüne sahip olur. Çocukların rahat kullanabilmesi için yan tarafında 3 düğme olarak tasarlanır. Şarj olması için USB girişi de diğer tarafında bulunur. Diğer akıllı cihazlardan farkı adım sayar, nabız ölçme ve uyku takibi gibi özelliklerinin yer almaması olur. Bu modellere Trendyol’dan ulaşarak çocuklarınız yanınızda olmadığında onlara ulaşmak için kullanabilirsiniz.

Çocuklar İçin Kameralı Akıllı Saat Yorum Tavsiyeleri

Çocuklar İçin Kameralı Akıllı Saat Yorum Tavsiyeleri

Kız ve erkek çocuklar 7 yaşından sonra özellikle aksesuar takmayı sevdikleri görülür. Kendilerine ait olan eşyaların farkında olarak gelişimlerini sürdürür. Okula başladıklarını kırtasiye ürünlerine ilgileri de artmaya başlar. Okul çantalarına evlerinden getirdikleri her şeyi koymayı sevdikleri görülür. Aynı zamanda modern teknolojik cihazlara da ilgi duyulur. Fakat bağımlılık olmaması ve devamında odaklanma problemleri yaşamamaları için tablet ya da telefonlardan minimum seviyede uzak kalmaları önemli bir durum olarak söylenir. Fakat ebeveynlerin çocukları takip edemedikleri zaman onlarla iletişim kurmak istediklerinde telefon ya da tablet gibi bir cihazı okula getiremez. Bu yüzden kameralı akıllı saatler bu açığı kapatmak için oldukça uygun olarak tasarlanır. Bu cihazlar uzaktan kontrol sağlanabilmesi açısından da ebeveynlere kolaylık sağlar. İstedikleri zaman ulaşabilecekleri kameralı akıllı saat tavsiye ve önerileri Trendyol’daki ürünlere yazılan yorumlarda dile getirilir. Faydası olan özellikleri sayesinde anne ve babanın her daim ulaşabileceği bir cihaz olarak satışta olur. Çift kameralı akıllı saat modellerinde ise android tabanlı olması sayesinde birçok farklı uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz. 4G ağı destekleyen bu modeller,1080 mAh güce sahip oluşuyla dikkat çeker. Kameralı akıllı saat yorum bölümünde ebeveynler çocukları için uygun olduğundan ve sıkıntısız şekilde kurulum sağladıklarından bahseder. Ses sistemleri de oldukça gelişmiş olarak tasarlanır. Bu sayede sesli görüşmelerde kesintisiz bir iletişim sağlar. Anne ve babalar; çocuklarının güvenliğini düşündükleri için bu tarz bir akıllı saat almayı ister. Pembe, mavi, kırmızı ya da turuncu renklerde üretilmiş olmasından dolayı hem erkekler için hem de kızlar için kullanılabilir. Trendyol’da kaliteli markaların bu tarz ürünleri bulunur. Uygun fiyatlar sayesinde herkesin bütçesini zorlamayan bu modeller, ihtiyaca yönelik olur. Birçok farklı genişliğe sahip ürünü inceleyebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Kameralı Akıllı Saat İndirim Fırsatları

Şık Tasarımlı Kameralı Akıllı Saat İndirim Fırsatları

Şık ve modern saatler üretimlerinde artık teknolojiden de faydalandıkları görülür. Sevdiklerinize hediye etmek istediğinizde akıllı saatlerden birini seçebilirsiniz. Yetişkinlerde bulunan bu saatler artık çocuklar için de tasarlanır. Onların güvenliğini düşünen ebeveynler Trendyol’daki kameralı akıllı saat indirim fırsatlarından yararlanarak kaliteli ürünü satın alır. Birbirinden farklı renk seçenekleri sayesinde kıyafetlerle uyumlu kombinler yapabileceğiniz bu ürünler hayatı kolaylaştırması açısından önemli bir teknolojik araç olur. Her daim iletişim içerisinde olmak, haberleşebilmek ebeveynler için gerekli olur. Çocuklarının gözlerden uzakta oyun oynadıkları ya da okul içerisindeyken de iletişimde olmak istersiniz. Kameralı sesli görüşmeli akıllı saat ürünleri sayesinde hem görüntülü hem de sesli olarak iletişim halinde olabilirsiniz. Uzun süre giden şarjı sayesinde cihazınızı istediğiniz ortamda kullanmaya devam edebilirsiniz. SOS acil arama özelliği sayesinde tuşa 3 saniye boyunca basılı tuttuğunuzda otomatik olarak ilk sıradaki kişiyi arar. Eğer cevap alamazsa listedeki diğer kişileri sırasıyla aramaya başlar. Bu özellik sayesinde acil durum teşkil eden durumlarda çocuklarınız hızlı bir şekilde iletişim kurabilir hale gelir. Kameralı akıllı saat fiyatları da ebeveynlerin memnuniyetini kazanır. Trendyol’dan herkesin rahatlıkla satın alabildiği bu cihazlar, hayatınızı kolaylaştırmasının yanı sıra tasarımlarıyla da oldukça şık bir görüntü elde etmenizi sağlar. Çocuklar oyun oynarken de bu ürünleri kolunda taşıyabilir. Fakat futbol gibi daha sert oyunlarda kolunda takılı olması tavsiye edilmez. Su geçirmez özelliğe sahip olduğundan su ile temas ettiği zaman etkilenmeden işlevlerini yerine getirmeye devam eder. Anaokula ya da ilkokula giden çocuklar gezmeyi ve oyun oynamayı çok sever. Sitede ya da parklarda oyun oynarken bir anda gözden kaybolmaları söz konusu olabilir. Bu anlamda kolundaki akıllı saat sayesinde konumuna hemen ulaşabilirsiniz. Trendyol’da kameralı akıllı saat online fırsatlardan yararlanarak hem kız hem de erkek çocuklarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.