İlgili Kategoriler
Priz Sayısı
Fiyat
Enerji Tüketim Bildirimi
Sesle Kontrol
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Kullanım Yeri
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Voltaj
Priz Tipi
Frekans
Ürün Puanı
"

Akıllı Priz

" araması için 367 sonuç listeleniyor

Kontrolü Kolaylaştıran Akıllı Priz Modelleri Trendyol’da!

Akıllı priz tasarımları yaşam alanlarında talep edilen elektrik akışının kontrol altında tutulmasını destekler. Wi-Fi donanımına sahip mekanizmalar sayesinde elektronik cihazlarınızı koruyabilir, kontrollerinizi konforunuzu bozmadan sürdürebilirsiniz. Güvenli cihazlardan faydalanmak yaşam alanlarının olası zararlardan korunması adına önem kazanır. Bu amaçla onlarca marka tarafından özenle hazırlanan ürünler tasarımları ve ek özellikleri ile ilgi çeker. Akıllı ev priz sistemi duvarda yer alan prizin üzerine takılarak aktif hale getirilebildiği için müşterilere kolaylık sağlar. Ayrıca bir çabaya gerek duymadan akıllı bir hale getirebilirsiniz. Ürünlerin sağladığı faydalar arasında uzaktan kontrol, enerji tasarrufu, gözetim ve güvenlik gibi imkanlara yer verilir. Ofiste olmadığınız zamanlarda açık kalan prizleri kontrol etmek ve yönetmek üzere bu sistemlerden faydalanabilirsiniz. Elektrik faturalarından tasarruf etmeniz de bu yöntem ile mümkün hale gelir. Akıllı anahtar priz modelleri komut alabilen donanımlarda da tasarlanabilir. Akıllı sistemler vasıtasıyla güne başlarken gerek duyabileceğinizi kahvenizi tek bir tuşla hazırlayabilirsiniz. Modeller vasıtasıyla yataktan çıkmadan ışığı kapatabilir, yoğunluğunu kısabilirsiniz. Ekipmanın ortamı güvenli forma sokması, müşterilerin gösterdiği ilgi düzeyini tetikler. Elektronik aletlerin açık kalmasını önlemek üzere temin edeceğiniz sistemlerin tasarımları da sürekli olarak geliştirilir. Yaşam tarzınız ile uyum içerisindeki mekanizmaları tercih edebilir, modern ve teknolojik bir ev tasarlayabilirsiniz. Dış yüzeyinde çıkıntı olmayan akıllı gömme priz modelleri ile çocukların korunmasını da sağlayabilirsiniz. Teknolojik aletleri Trendyol’dan alabilirsiniz.

Tasarruf Sağlayan Akıllı Priz Çeşitleri

Akıllı priz modelleri güvenlik, kontrol ve estetik açıdan tercih edilebilir. Uygun fiyat aralığı ile popülerliği artan ürünler uzun vadede de tasarruf etmenizi destekler. Cihazların uzaktan kontrol edilebilir yapısı tempolu çalışan müşterilerin ilgisini kazanabilir. Evden çıkarken bu yapıların durumundan emin olmayı hedefleyebilirsiniz. Bunun için rotanızı değiştirmek veya endişeye kapılmak yerine akıllı cihazlarınızdan ürünün durumunu kontrol edebilirsiniz. Stres düzeyinizi azaltan ve düşünmeniz gereken temel unsurları asgari düzeye indiren ekipmanı temin edebilirsiniz. Ürünlerin programlanabilir olması da hayatınızın konfor düzeyini artırabilir. Uykuya gitmeden, uyandığınızda yapmanız gereken birçok aktiviteyi bu cihazlar vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Kahve makinesinin çalışması için cihazın aktifleşeceği zamanı ayarlamak, yerinizden kalkmadan prizi açmak, eve gelmeden klimayı çalıştırmak veya birçok elektronik cihazı evde olmadan dahi çalışır duruma getirmek üzere Wi-Fi akıllı priz modellerinden faydalanabilirsiniz. Elektrikle işiniz bittiğinde ise ürünleri tekrar pasif hale getirebilirsiniz. Ürünlerin birçok amaca hizmet etmesi tasarımlarında değişiklikler yaratabilir. Tekli ve çoklu aletlerin yanı sıra zamanlayıcılı, uzaktan kumandalı, sesli komutlu ve enerji izleme olanaklı türlere ulaşabilirsiniz. Aktif görev alan enerji miktarını görmek, alışkanlıklarınıza göre ürünleri aktifleştirmek memnuniyet düzeyinizi artırabilir. Akım ölçer akıllı priz modelleri profesyonel veya kişisel yaşam alanlarında tercih edilebilir. Yaşam alanlarının niteliğine göre akım ölçmeli ve akım korumalı akıllı priz modelleri kategorilere ayrılabilir. Talebiniz doğrultusunda zaman ayarlı akıllı priz modellerinden de faydalanabilirsiniz. Belirli rutinler oluşturma evresinde yardım alabileceğiniz zaman ayarlı cihazlar hayatınızı kolaylaştırabilir. Eski alışkanlıklarınızı kırmayı hedeflediğiniz durumlarda istediğiniz saat ve güne ayarlayabileceğiniz ürünleri çalıştırabilirsiniz. Ürünler sesli veya görsel uyarı verebilir. Alarm, müzik gibi sesli bildiriler ile zamanında uyanmanız ve güne sakin bir biçimde başlamanız mümkün olabilir. Işığın açılması, kahve makinesinin çalışması gibi eylemlerle de uykunuzdan uyanabilirsiniz. Uzaktan kumandalı akıllı priz modellerini sahip olduğunuz teknolojik cihazlardan kontrol edebilmeniz ürünlerin beğenilen özellikleri arasında yer alır. Mekanda olmasanız dahi güvenliği sağlayabilirsiniz. Güvenliği azami düzeye taşıyan termostatlı akıllı priz tasarımları uzaktan kontrol edilmesinin yanı sıra elektrik akışını kontrole de izin verir. Modelleri Trendyol’dan alabilirsiniz.

Her Ortama Uygun Akıllı Priz Önerisi

Akıllı priz önerisi alırken ihtiyaçlarınızı bilmeniz önem kazanır. Çalıştırmayı hedeflediğiniz cihaz sayısı, beklentileriniz ve bütçeniz ürün siparişlerinizde yönlendirici bir etki kazanabilir. Ürünlerin sayısı ve tasarımı faydalanmak istediğiniz cihaz miktarı ile ilişkilendirilebilir. Birden fazla cihazı çalıştırmak üzere çoklu modelleri alabilirsiniz. Bununla birlikte mekanda göze çarpmayan, minimalist bir ekipman bulundurmayı hedefleyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda ise markaların gizlenebilir ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Sıva altı akıllı priz modelleri dışarıdan çıkıntılı görünmez. Duvara gömülerek normal bir priz görünümü alır. Bu sayede alanın modern ve sade görüntüsünün korunması mümkün hale gelir. Modellerin uzaktan kontrolünü yapmanız veya programlamanız yine mümkün olabilir. Bunun için sipariş verdiğiniz ürünlerin özelliklerine odaklanabilirsiniz. Her markanın ve sunduğu ürünün sağladığı avantajlar ya da imkanlar değişiklik gösterebilir. Taleplerinizi karşılayan modelleri, bütçenizin sınırları dahilinde sipariş vermeyi hedeflediğinizde ise markalar genelinde bir inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Uzun dönemler faydalanabileceğiniz, nitelikli markaların tasarladığı akıllı duvar priz modellerini keşfedebilirsiniz. Ürünlerin boyutları, kurulumları, donanımları ve uyumlu çalıştıkları cihazlar değişebilir. Bu detaylara hem markalar hem de ürünü öncesinde deneyimleyen müşteriler değinebilir. Detaylı incelemeler ve araştırmalar sonucunda hayatınızı kolaylaştıran, kontrol mekanizmanızı geliştiren ekipmana sahip olabilirsiniz. Ürünlerin arasından tercihte bulunurken edinmek istediğiniz donanımları belirleyebilirsiniz. Uzaktan kumandalı, programlamalı, enerji izlemeli, sesli komutlu ürün arayışınız varsa akıllı priz tavsiye ve önerilerinden ilham alabilirsiniz. Sağlanan imkanlar vasıtası ile hem iş yerinizi hem de evinizi güvenlikli, enerjiden tasarruf eden ortamlar haline getirebilirsiniz. Kormalı alternatifler, küçük çocukların olduğu alanlarda işlevselliğini artırır. Kreş, anaokulu, eğlence merkezleri gibi alanlarda küçük çocukların dikkatini çekmeyecek bir biçimde tasarlanan, korunaklı, enerji aktarımı kapatılabilen kablosuz akıllı priz tercih edebilirsiniz. Gençlerin ve yetişkinlerin cihazlarını, mekanlarını koruyan cihazları Trendyol’dan alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Akıllı Priz Fiyat Aralıkları

Akıllı priz fiyat aralığı makul düzeylerde tutularak farklı bütçeden insanın erişimini destekler. Bununla birlikte sistemlerin elit markaların bünyesinde hazırlanması, kalitelerini ve tasarımlarını etkiler. Bu değişiklikler ile beraber aletlerin fiyatları da dağınıklık gösterebilir. Mekanizmaların değişik beklentilerdeki müşterilere hitap etmesini arzulayan markalar tasarımlarını veya donanımlarını şekillendirebilir. Tekli modellerin yanı sıra 2’li, 3’lü veya daha çok prizin yan yana geldiği ürünleri keşfedebilirsiniz. Elektronik aletin fazla olduğu iş yerlerinde, konaklama merkezlerinde, restoran mutfaklarında veya ofislerde akıllı çoklu priz tercih etmek işlevselliği artırabilir. Prizlerin tek bir duvar prizine takılması ile beraber sayıca çok mekanizmalara da güç sunabilir hale getirilmesi memnuniyet ile karşılanır. Telefon, tablet ve bilgisayarınızı eş zamanlı şarj edebilirsiniz. Bu imkan ile açık havada seyahat etmeniz halinde teknolojik cihazlarınızda şarj problemi yaşama riskini düşürür. Teknolojik aletlerin aktifleştirilmesinde önemli bir yer edinen akıllı grup priz modelleri güvenlik ve koruma açısından ilgi ile karşılanır. Grup modellerin, cihazlara iletilen gücü ölçmesi, koruması ve sınırlaması elektronik aletlerin zarar görmesine ek olarak fazla akıma maruz kalmasını önler. Koruma yöntemleri sayesinde elektronik cihazların faaliyet ömrü arttırılabilir. Ürünlerin formları, tasarımları ve donanımları müşterilerin kısa sürede karar verebilmesini kolaylaştıran bir özenle tasarlanır. Müşteriler marka ve modelleri karşılaştırır, taleplerine ve bütçelerine hitap eden cihazları temin edebilir. Akıllı 3’lü priz koleksiyonu yaşam alanlarının kontrolünü daha fazla elinize almanızı destekler. Devamlı seyahat halinde olmanız, tempolu bir hayat yaşamanız veya masrafları kontrol altında tutmanız kontrolü yüksek cihazlara yönelmenizi destekler. Tekli, üçlü veya ikili akıllı priz modelleri aynı donanımlara sahip tasarlanabilir. Birden fazla ürünü takmak üzere edineceğiniz cihazlar ile minimalist yaşamınızda değerlendireceğiniz aletler aynı olmayabilir. Bu yönüyle ürünleri Trendyol’dan bir arada görebilirsiniz.