İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Data Prizi

" araması için 587 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Data Prizi Çeşitleri Trendyol’da!

Zayıf akım sorunlarının çözülmesini sağlayan data prizi her evin olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında yer alır. Bu ürünler elektrik akımlarının düzgün bir şekilde iletilebilmesine de yardımcı olur. Bununla birlikte bağlantılarınızın da hızlanmasını sağlar. Birbirinden farklı ürün arasından dilediğinizi satın alabilir ve kolay bir şekilde kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ofis, ev ya da okul gibi alanlarda kullanarak güvenli bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Bağlantılarınızın bir uçtan diğer uca çekmesini sağlayarak iletimlerinizin kuvvetini artırabilirsiniz. Bununla birlikte dilerseniz uzun dilerseniz de kısa kablolarla kullanabilirsiniz. Herhangi bir düşük akımın önüne geçen bu prizler ile birlikte güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Genel olarak tercih edilen telefon prizi çeşitleri zayıf akımlarınızın önlenmesinde yardımcı olur. Ayrıca sizi arayan ya da sizin aradığınız insanların konuşması sırasında herhangi bir kesinti yaşamazsınız. Bununla birlikte oluşabilecek karıncalanmaların da meydana gelmesini önleyebilir ve kesintisiz telefon görüşmeleri sağlayabilirsiniz. Kontaklı yapıya sahip olan ikili data prizi çeşitleri sayesinde iki farklı bağlantıya sahip olabilirsiniz. İşiniz olmadığında kontağı kapatabilir ve işiniz olduğunda kontağı rahatlıkla açabilirsiniz. Bununla birlikte içerisine herhangi bir su ve toz girmesini önleyebilirsiniz. Birbirinden farklı renklerinden faydalanarak duvarlarınıza ve mobilyalarınıza uyum sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kaliteli malzemelerinden faydalanarak oluşabilecek aksaklıkların önüne geçebilirsiniz. Siz de konforlu kullanım imkanı sunan bu prizleri Trendyol’dan satın alabilir ve her ortamda güvenle tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Kullanım İmkanı Sunan İkili Data Prizi Modelleri

Kaliteli Kullanım İmkanı Sunan İkili Data Prizi Modelleri

Data bağlantılarınızı güvenli hale getiren priz çeşitleri müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kaliteli markaların satışa sunmuş olduğu bu modeller sayesinde kullandığınız alandaki bağlantıları kuvvetlendirebilirsiniz. Bununla birlikte birbirinden farklı renk ve yapıya sahip olarak dekoratif bir görünüm elde edebilmenize yardımcı olur. Dilerseniz ofis dilerseniz de ev ortamlarında data priz bağlantısı tercih edebilir ve geniş bir alanda kullanabilirsiniz. USB girişine sahip olan bu çeşitler sayesinde kullanım konforunuzun da artmasını sağlayabilirsiniz. Kesintisiz bağlantılar sayesinde işlerinizi kaliteli bir şekilde halledebilirsiniz. Duvarların üstünde kullanılan sıva üstü data prizi çeşitlerini satın alarak şeffaf bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sıvaların üzerinde kullanılan bu priz modelleri tamamlayıcı bir kullanım sunar. Sabitleme çerçeveleri mekanizmaları cihazın güçlü bir şekilde tutulabilmesinde etkilidir. Beyaz renkli yapısı sayesinde kaliteli ve dekoratif bir görünüme sahip olabilmenize yardımcı olur. Maksimum güç tüketimi sağlayarak hızlı bir şekilde çalışır ve kaçakların önlenmesinde büyük rol oynar. Bununla birlikte kısa devre korumasına sahip olarak bağlantılarınız arasında oluşabilecek elektrik kaçaklarının önüne geçer. Tüm modem ve telefon cihazlarına uyum sağladığından her ev ve ofiste gönül rahatlığıyla tercih edilir. İletim kolaylığı sağlayan Ethernet prizi çeşitleri her türlü kablo kullanımına uygundur. Bununla birlikte uzun ya da kısa yapılı kablolarınızı güvenli bir şekilde prize takabilir ve hızlı bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bağlantılarınız arasında oluşabilecek kaçakların ve elektrik aksaklıklarının önlenmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz fazla bağlantı elde edebilmek için 3’lü internet prizi çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Bu prizler sayesinde kullanım konforunuzun artmasını sağlayabilirsiniz. 3’lü modeller sıklıkla ofis kullanımlarına uygundur. Bununla birlikte nadir olarak evlerde de tercih edilir. Ofis ortamlarının bağlantılarını kuvvetlendiren bu ürünler internet bağlantısının artmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kaçakların önlenebilmesinde de oldukça etkilidir. Bununla birlikte çalışma alanlarınızın da verimini artırarak yüksek performans elde edebilmenize yardımcı olur. Sıklıkla tercih edilen Cat5 priz ile internet ve telefon bağlantılarını güçlü bir hale getirebilirsiniz. Böylece kullandığınız alandaki internet kontağının kuvvetlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Güçlü Bağlantılar İçin Data Telefon Prizi Çeşitleri

Güçlü Bağlantılar İçin Data Telefon Prizi Çeşitleri

Cat6 priz demirli bir yapıya sahip olarak üretilir. Bu sayede bağlantılarınızı kuvvetlendirerek güçlü ve dayanıklı bir hale getirir. Sinyal iletimini düzgün bir şekilde yaparak elektrik kaçaklarının önlenmesinde oldukça etkilidir. Bununla birlikte iç yapının korunmasında da önemli bir rol oynar. Sinyallerin verimli ve güçlü bir şekilde çalışmasını sağlayarak geniş bir alanda rahat kullanım imkanı sunar. Bakır malzemelerle üretildiğinden dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede uzun süre formunu korur ve güvenli bağlantı imkanı sağlar. Verilerinizin iletimini sağlıklı ve güçlü bir hale getirir. Bu sayede müşteriler arasında sıklıkla tercih edilen modellerden biri olarak bilinir. Kablo kanalı aksesuarlarından biri olan data priz soketi çeşitleri, bağlantınızın güçlenmesinde oldukça etkilidir. Plastik ham maddesi sayesinde uzun süre formunu ve dayanıklılığını korur. Bu sayede kullanım imkanınızın artmasına yardımcı olur. Beyaz ve gri seçenekleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Prizlerinize uyum sağlayan ürün çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte iç haznesinde bulunan 8 adet kontaktan faydalanarak dilerdiğinizde kapatıp açabilirsiniz. Bu sayede kaçakların da önüne geçebilirsiniz. Ayrıca kullanım konforunuzun artmasını da sağlayabilir, dilediğiniz süre kadar ev ve ofislerinizde tercih edebilirsiniz. Cat6 data prizi çeşitleri sayesinde güvenli bir elektrik kullanımına sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte kablo ve cihaz arasında oluşan bağlantılarınızın kuvvetlenmesini sağlayabilirsiniz. Cat6 adı verilen prizler geniş bir alanda kaliteli kullanım imkanı sunar. İnternet ve telefon girişinden faydalanabilir ve çok fonksiyonlu bir şekilde dilediğiniz ortamlarda kullanabilirsiniz. Tek bir alanda kullanım elde edebilmek istiyorsanız data telefon prizi çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede telefon cihazlarınızın kesilmesini ve karıncalanmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca bozuk ve zayıf akımların sonlanmasını sağlayabilir, bağlantılarınızı güçlü hale getirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kanal Üstü Data Priz Çeşitleri

Uygun Fiyatlı Kanal Üstü Data Priz Çeşitleri

Dataların kuvvetlendirilmesinde etkili rol oynayan priz çeşitleri kaliteli bir kullanım imkanı elde edebilmenize yardımcı olur. Kanal üstü data priz çeşitleri günlük olarak sıklıkla tercih edilen ve güvenli kullanım imkanı sunan çeşitler arasında yer alır. Ev, ofis, fabrika ve alışveriş merkezlerinde kullanılarak elektrik akımlarının güçlendirilmesinde etkilidir. Elektriğin dışarıya sızmasını ve oluşabilecek kaçakların engellenmesinde önemli rol oynayan bu sistemleri tercih edebilir ve güvenli bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Yalıtım imkanınızın artmasını sağlayarak cihazlar arasında oluşan bağlantıların kuvvetlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kullanım imkanınınızın da artmasını sağlayabilir ve kaliteli bir sisteme sahip olabilirsiniz. Kısa devre korumasına sahip olan sıva üstü Ethernet prizi çeşitleri kaliteli ve güvenli bir sistem oluşturabilmenize yardımcı olur. Elektromanyetik uyumu ile birlikte her türlü cihaza bağlayabilirsiniz. Bununla birlikte güvenli bir şekilde ofis, alışveriş merkezi, ev ve ofis gibi ortamlarınızda tercih edebilirsiniz. Nominal çalışma sıcaklığına uyum sağlayan bu priz çeşidi sayesinde kaliteli bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Elektrik kablolarına kolayca bağlanan sıva altı data priz hızlı bir kurulum sunar. Bununla birlikte yuvasına pratik bir şekilde oturarak dilediğiniz ürünü bağlayabilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda kaliteli bir kullanım imkanı sunarak şık görünümüyle dekoratif bir alan oluşturabilmenize yardımcı olur. Dayanıklı malzeme kalitesinden faydalanabilir ve uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. Çift ya da tekli data prizi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte kullanım olanaklarınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Sıva altı kasalarda kurtarıcı parça olan bu ürünü satın alabilir ve ideal boyutunu tercih edebilirsiniz. Siz de Trendyol sayesinde data prizi fiyatına ulaşabilir böylecde avantajlı ve ekonomik alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.