placeholder
"

Alla Turca

" araması için 545 sonuç listeleniyor

Birbirinden Özel Tasarımları ile Alla Turca Sizlerle

Konforlu ve deliksiz bir uyku her yaş ve cinsiyet için enerjik, katılımcı ve mutlu bir günün ilk şartları arasında yer alır. Alla Turca tekstil markası, bunun için sürekli yeni dolgu malzemeleri, kumaşlar ve tekniklerle farklı uyku tekstili ürünleri ortaya çıkarır. Uyku tekstili yorganlardan yastık yüzlerine kadar geniş bir alana hitap eder. Siz uyurken gece boyu cildinize temas eden neredeyse her ürün bu alana girer. Dolayısıyla yeni ev kuranlar ve evlenenler için uyku tekstili ürünleri başlı başına büyük bir alışveriş demektir. Kişiler gece boyunca konforlu ve huzurlu olmayı desteklerken günün geri kalan zamanlarında şıklığıyla yatak odasını süsleyecek tüm ürünleri Alla Turca markasından edinebilir. Kelime anlamı olarak Türk tarzı veya Türk usulünü ifade eden marka ismi, 2000 yılında Türkiye’de duyulmaya başlanır. Uygun fiyatları ve yüksek kaliteli ürünleriyle kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine sahip olan marka, yatak odasında veya evin genelinde ihtiyaç duyulan neredeyse tüm tekstil gruplarını üretir. 700’den fazla model çeşitliliği ve bunların her birinin farklı renk ve desenleriyle oldukça geniş bir ürün gamına sahiptir. Marka hem günlük kullanıma hitap eden sade ve şık ürünler hem de çeyiz hazırlığındaki müşterilerin beğenisini kazanacak gösterişli tasarımlar ortaya çıkarır. Siz de ihtiyaçlarınıza ve beğenilerinize uygun Alla Turca ev tekstili ürünlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Konforlu Uykular İçin Alla Turca Yorgan ve Yastık Modelleri

Konforlu Uykular İçin Alla Turca Yorgan ve Yastık Modelleri

Kaliteli bir uykunun ardından güzel ve mutlu bir sabaha başlamak için yatağınız, yorganınız ve yastığınız büyük önem taşır. Marka bunun için farklı malzemelerle çeşitli yoğunluklarda doldurulmuş geniş yastık seçenekleri sunar. Standart olarak 50x70 cm boyutlarında olan yastıklar, tek başına veya setler halinde satın alınabilir. Alla Turca yastık çeşitleri sıklıkla silikon dolgu malzemesiyle beğeni kazanır. Alerjik ve kanserojen madde içermeyen yüksek kalite silikon malzeme, doğal yatış pozisyonunda boyun ve sırt ağrılarının önüne geçebilmek için tercih edilir. Nefes alan dolgu malzemesi ve kumaş kaplamasıyla üşüme veya terlemeyle bölünen uykuların önüne geçer. Pamuklu kumaşlar, parçacık salınımına izin vermeyen yoğun dokumalı yapılarıyla silikon dolgunun solunum yollarını rahatsız etmesine engel olur. Kimi modellerde ek olarak kapitone desenli veya düz alez kılıflar bulunur. Bunlar uyku sırasında veya gündüz sıvı geçişine engel olarak yastıklarınızın her an hijyenik kalmasını sağlar. Fermuarlı Alla Turca alez çeşitleri kolayca sökülerek makinede yıkanabilir. Silikon dolgunun yanı sıra doğal bambu liflerinden yapılan yastıklar da oldukça beğeni kazanır. Bunlar hafif ve sağlıklı malzemeleriyle her mevsim ısı dengesi sağlar. Bambu lifleri günün yorgunluğundan ve stresinden kolayca arınmanıza yardımcı olur. Alla Turca silikon yan yatış yastığı rahat ettiğiniz uyku pozisyonunu kolayca alabilmenizi sağlar. Alışkanlık veya gerekliliklerden dolayı sürekli yan pozisyonda uyuyan bireylerin kol, göğüs, karın ve bacakları üzerindeki baskıyı azaltır. Bunlar ayrıca hamilelerin rahat ve konforlu bir uyku için tercih ettiği ürünlerin başında gelir. Alla Turca kırlent çeşitleri ise standart yastıklardan küçük boyutları ve kare şekilleriyle dekoratif amaçla kullanılır. Kırlentler çeşitli renk, desen ve süslere sahip kılıflarla yatak odasında veya oturma alanlarında şık bir detay olarak tercih edilir. Alla Turca yorgan seçenekleri silikon, bambu, yün dolgularıyla mevsim koşullarına uygun, deliksiz, konforlu bir gece geçirmenizi sağlar. Nefes alan ve ısı dengesi sağlayan dolguları ve kumaşları sayesinde uykuya kolayca geçebilmenize yardımcı olur. Gece boyunca sizi yumuşak bir dokunuşla saracak yorgan ve yastıklara Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Tarzınızı Yatak Odanıza Yansıtacak Uyku Tekstili Ürünleri

Tarzınızı Yatak Odanıza Yansıtacak Uyku Tekstili Ürünleri

Nevresim, yatak örtüleri, pikeler yatak odasını şık ve düzenli bir görünüme kavuşturur. Aynı zamanda yumuşak ve nefes alan dokularıyla gece boyunca konforlu olmanızı sağlar. Alla Turca yatak örtüsü takımları şık, sade, gösterişli birçok modeliyle farklı beğenilere hitap eder. Saten kumaş üzerine gösterişli ve süslü modeller sıklıkla çeyiz hazırlıklarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Yatağı bir gelin gibi göz alıcı şekilde saran Alla Turca nakışlı yatak örtüsü çeşitleri, misafirlerinizin tarzınız ve kişiliğiniz hakkında da bilgi sahibi olmasını sağlar. Sade ve şık tasarımlar ise hem günlük hem de özel kullanımlar için ideal parçalar olur. Kapitone desenli pamuklu kumaşlardan tasarlanan örtüler, yatak odasının gün içinde düzenli, temiz ve şık kalmasını sağlar. Yatak örtüsü takımları sıklıkla bir örtü, iki veya dört Alla Turca yastık kılıfı ve bir adet de kırlent kılıfından oluşur. Alla Turca kırlent kılıfı ve yastık yüzü çeşitleri markanın setleri içerisinde sıklıkla yer alır. Ancak tek veya çift halinde satılan kılıflar da oldukça talep görür. Bunlar dekoratif modellerin veya uyku yastıklarının hem şık görünmesi hem de hijyenik olması için sıkça kullanılır. Kişiler yataklarını çoğu zaman set içinde bulunan veya tek satın alınabilen Alla Turca battaniye çeşitleriyle örtmeyi de tercih eder. Yumuşak ve pürüzsüz dokuya sahip battaniyeler soğuk günlerde de hafif ve kullanışlı ürünler olur. Nevresim takımları da bunun gibi farklı seçenekleriyle beğeni kazanır. Farklı dokuma yoğunluklarıyla kaliteleri ve görünümleri birbirinden ayrılan nevresimler gece boyu nefes alarak sizi ideal sıcaklıkta tutar. Yatak odanızı hem şık hem de konforlu hale getirmek için Trendyol’dan ürünlere göz atabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Alla Turca Tekstil Fiyatları Trendyol’da

Her Bütçeye Uygun Alla Turca Tekstil Fiyatları Trendyol’da

Markanın setleri kadar tek başına satışa sunduğu tamamlayıcı ürünler de oldukça beğeni kazanır. Tamamlayıcı ürünlerin başında gelen düz çarşaflar oldukça geniş ebatları ve çok yönlü kullanımıyla tercih edilir. Lastikli olanlar pratikliği ve kalıcılığıyla oldukça beğeni kazanır. Alla Turca çarşaf seti seçenekleri tek kişilikse bir çarşaf ve buna uyumlu renkte bir yastık kılıfından oluşur. Çift kişilik setlerde ise aynı renk veya desende bir çarşafla iki yastık kılıfı yer alır. Kişiler çok beğendiği nevresimlerini bir sonraki yıkamaya kadar bunun gibi çarşaf setleriyle eşleştirerek hijyenik şekilde dönüşümlü olarak kullanabilir. Alla Turca uyku seti çeşitleri her mevsim kullanıma uygun ranforce yorgan, yastık ve çarşaftan oluşur. Uyku setleri nevresimlerle veya doğrudan rahatlıkla kullanılabilir. Kaliteli dolguları ve kumaşlarıyla her mevsim konforlu uykular vadeder. Alla Turca yorgan kullananlar farklı koşullara uygun kaliteli dolgulardan sıkça bahseder. Parçacık salınımına izin vermeyen kumaşların uyku sırasında solunum problemlerinin önüne geçtiğinden söz eder. Bu ürünlerde özellikle yün ve silikon gibi kılları kolaylıkla uçuşabilen dolgular kaliteli kumaşlarla sabitlenir. Alla Turca yorgan yorum ve puanları dolgu malzemeleri, kumaş kalitesi ve avantajlarından haberdar olma imkanı sunar. Ürünleri satın alarak deneyim sahibi olan müşterilerin yorumları, alışveriş sürecinde olanlar için büyük kolaylık sağlar. Marka bu çeşitlilik ve kalitenin içinde fiyatlarını uygun sınırlarda tutması sayesinde her bütçeye hitap eder. Kişiler yatak odalarında ihtiyaç duyduğu yorgan, yastık, nevresim, yatak örtüsü, pike, çarşaf ve benzeri tüm eşyaları markanın uygun fiyatlarıyla edinmeyi tercih eder. Uzun ömürlü tekstil ürünleriyle gece boyunca deliksiz bir uykuya, gündüz ise şık ve gösterişli bir yatak odası dekorasyonuna sahip olmak için Trendyol’dan Alla Turca modellerini satın alabilirsiniz.