placeholder
"

And Outdoor

" araması için 581 sonuç listeleniyor

And Outdoor Kamp Ürünleri ile Sizleri Bekliyor

Günümüzde insanların vaktinin çoğu oradan oraya koşuşturmakla geçer. Hava kirliliği, şehrin kalabalık olması, gürültü kirliliği gibi etmenler hayatın akışını zorlaştırır. İnsanlar, günlük hayatın stresinden, koşuşturmacasından uzaklaşabilmek için çeşitli yollar arar. Hatta insanlar sık sık bütün bunlardan uzaklaşmak, bir süre doğayla iç içe olmak istediklerini dile getirirler. Spor yapmak, hem bütün bunlardan uzaklaşmak, hem de bireyin kendisine vakit ayırıp kendini iyi hissetmesine olanak sağlar. Bunları yapmanın bir yolu da doğa sporlarıdır. Doğa sporları, doğal ortamda yapılan, sağlıklı yaşama, kilo vermeye, stresi ve kanser riskini azaltmaya yardımcı olan aktivitelerdir. Kamp yapmak ise doğa sporlarından sadece bir tanesidir. Kamp yapmak kafa dinlemek, vücudu zinde tutmak için güzel bir alternatiftir. Bir hafta sonu aile ya da arkadaşlarla yapılan bir piknik, gidilen bir kamp sayesinde insanlar, şehrin gürültüsünden sıyrılarak rahatlar ve yenilendiğini hisseder. Kamp sporuna ilgi duyan insanlar, bu aktiviteyi yapabilmek için bazı ekipmanlara ihtiyaç duyarlar. Pratik, dayanıklı, kullanışlı ve az yer kaplayacak ürünleri yanlarında bulundurmayı tercih ederler. Doğa sporları ekipmanları denildiğinde akıllara And Outdoor markası gelir. İstanbul/Sirkeci’de kurulmuş olan marka, 1982’den beri hizmet veren bir markadır. Yapacağınız doğa sporları için ihtiyacınız olabilecek birçok malzemeyi üretir ve satışa sunar. Ayrıca markanın sizlere sunduğu ürünlerin şık tasarımlarından ödün vermeden, su geçirmez olması gibi özellikler sunması yapacağınız sporun keyfini sonuna kadar çıkarmanıza yardımcı olur. Siz de keyifli bir deneyim yaşamak isterseniz Trendyol’daki ürünlerden yararlanabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

And Outdoor’un Hayatınızı Kolaylaştıracak Özellikleri

And Outdoor’un Hayatınızı Kolaylaştıracak Özellikleri

Doğada zaman geçirebilmek için bazı malzemelere ihtiyaç duyulur. Kullanılan malzemelerin çok yer kaplamaması, su geçirmemesi ve rüzgar, kar, yağmur, fırtına, sıcak gibi kötü hava koşullarına uyum sağlamasına önem verilmeli ve buna göre hazırlık yapılmalıdır. Giyilecek kıyafet ve ayakkabılar dahi doğa koşullarına uygun olmalıdır. Olumsuz hava koşullarının etkilerinden korunabilmek için bedeninize, size katılacak kişi sayısına, kamp yapacağınız konuma göre doğru ekipman seçilmesi gerekir. Çünkü kamp, sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz olmak üzere dört mevsim yapılabilecek eğlenceli bir aktivitedir. Çadırlar, dört mevsimlik, iki mevsimlik ya da mevsimlik gibi kategorilere ayrılırlar. Buna göre satın alınacak çadırın özelliklerinin, bulunulan mevsime göre uygun olmasına özen gösterilmelidir. İki mevsimlik çadırlar ilkbahar ve yaz aylarını temsil eder. Bu çadırların kumaşı diğer mevsimlerin çadırlarına göre incedir. Sıradan çadırlara göre bu markanın iki mevsimlik çadırları sineklikli pencerelere sahiptir. Sineklikli pencere çadırın çok sıcak olmasını engelleyerek, çadır içinde bir hava sirkülasyonu olmasını sağlar. Üç mevsimlik çadırlar denilirken, ilkbahar, yaz mevsimlerine ek olarak sonbahar mevsimi de ifade edilir. Bu çadırlarda daha kalın bir kumaş kullanılır. Bunun sebebi sonbahar aylarında yağışların artması ve rüzgar faktörünün göz önünde bulundurulmasıdır. Dört mevsimlik çadırlar her mevsim için kullanılabilir. Kar yağışı, rüzgar, fırtına gibi olumsuz hava koşullarına uyum sağlayabilmektedir. Genellikle yüksek rakımlı bölgelerde kamp kuran dağcılar tarafından tercih edilir. Çadırların su geçirgenliğini belirtmek amacıyla bazı değerler kullanılır. Örneğin satın alacağınız çadırın özelliklerinde 5000 mm şeklinde bir değer belirtilmişse bu o çadırın 5000 mm değerinde bir basınca maruz kaldığında su geçirebileceğini ifade eder. Markanın, kişi sayısına ve tercih edeceğiniz mevsime bağlı olarak birçok ürün seçeneği mevcuttur. Siz de ihtiyacınıza ve kullanım amacınıza göre markanın bünyesinde bulundurduğu birçok seçenekten yararlanabilirsiniz.

Giyim ürünlerinin terletmeyen, sıcak tutan, belinin ayarlanabilir, güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyan, birçok cebi olan ve termal ürünler olması satın alan kişiye, gitmeyi tercih ettiği mevsime ve sıradan kıyafetlere göre oldukça kolaylık sağlar. Örneğin yaz gününde giydiğiniz herhangi bir tişört, sizi güneşin zararlı etkilerinden korumaz ve terletirken, markanın tişörtleri nem barındırmayan teknolojisi sayesinde, kuru, serin ve rahat bir aktivite sunar. Trendyol'da tüm ürünleri inceleyerek, aktivitelerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Kamp dört mevsim yapılabilen bir aktivitedir. Her mevsim yapılabileceğinden satın alınan ekipmanların bu aktiviteyi yapacağınız mevsime uyum sağlaması sizler için çok önemlidir. Çadır satın alırken bakılması gereken bazı özellikler vardır. İçinde kalacak kişi sayısına göre boyutunu uygun seçmek, yanınıza alacağınız eşyalarınızın çadırınıza sığması gerekir. Çadırda bulunan fermuarların sağlam olması gerekir. Bütün bunlar konforlu bir kamp için göz ardı edilmemelidir. And Outdoor çadır 4 kişilik sizlere iki, üç, on iki ve on altı kişilik olmak üzere birçok farklı boyutta barınma imkanı sunar. On altı kişilik çadırlar iki oda, bir salon, bir bagaj ve üç kapıya sahip, çift tenteli, nefes alabilen polyester özelliğine sahiptir. Böylelikle hem eşyalarınızı koyabileceğiniz ayrı bir alanınız, hem de sevdiklerinizle birlikte vakit geçirebileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. Çadırınızı kuracağınız yeri seçerken rüzgar, yağmur, kar, sıcak gibi faktörlerin sizi en az etkileyeceği bölgeyi seçerek kurmaya başlayabilirsiniz. Markanın tüm çadırlarında su geçirmezlik özelliği mevcuttur, iç ve dış kumaşında aynı materyalden yararlanılmıştır. PVC kaplamalı ve nefes alabilen kumaşıyla konforunuzdan ödün vermeyerek, evinizde gibi hissedersiniz. İki mevsimlik çadırlarında hem çadırın tavanında, hem de yanında sineklikli havalandırma penceresi bulunur. Özellikle yaz aylarında kampa gitmeyi tercih ederseniz ve havasızlıktan şikayetçiyseniz bu ürünü tercih edebilirsiniz. On iki ve on altı kişilik çadırlar diğer çadırlara göre ağır olsa da oda sayıları da buna göre fazladır. Ayrı ayrı birden fazla çadırı yanınızda taşımak yerine on iki ya da on altı kişilik bir çadır kullanmak hem zamanınızdan, hem de yerden tasarruf ettirir. Markanın her aileye, her tercihe, her mevsime uygun birçok ürününe ulaşabilirsiniz. Çadır kurmanın işkence haline gelmesinden şikayetçiyseniz, otomatik kurulum sistemiyle rahatça kurabileceğiniz bu çadırları Trendyol’da bulabilirsiniz.

And Outdoor Uyku Tulumları ile Deliksiz Bir Uyku

And Outdoor Uyku Tulumları ile Deliksiz Bir Uyku

And Outdoor uyku tulumu alternatifleri doğada rahat bir şekilde uyumanıza yardımcı olur. Uyku tulumu seçimleri basit gibi görünse de güzel bir kamp için oldukça önemlidir. Tıpkı çadırlar gibi mevsimlere göre ayrı ayrı kategorilere ayrılmış bu ürünler ifade edilirken, ısı derecelerinden sıklıkla söz edilir. Isı dereceleri, uyku tulumunu satın alacak olan kişinin yaşı, boyu, kilosu gibi fiziksel özelliklerine göre, ayrıca içinde bulunulan mevsime göre içinde rahatça uyuyabileceği uyku tulumunu seçmesini sağlar. Uyku tulumlarının sıcaklık dereceleri belirlenirken standart bir kadın ve bir erkek göz önünde bulundurulur. Standart bir kadının bir erkeğe göre daha kolay üşüyebileceği düşünülerek sıcaklık dereceleri buna göre şekillendirilir. Standart bir kadının 25 yaşında, 160 cm boya ve 60 kiloya sahip olduğu, standart bir erkeğin ise 25 yaşında, 173 boya ve 73 kiloya sahip olduğu varsayılır. Dört adet sıcaklık derecesi bulunur. Bunlardan ilki üst limit (Upper Limit)’tir. Üst limit standart bir erkeğin içinde rahat bir şekilde üşümeden uyuyabileceği uyku tulumlarıdır. İkincisi konfor (Comfort) sıcaklık derecesidir. Bu sıcaklık derecesinde standart bir kadın rahatça uyuyabilir. Üçüncüsü alt limit (Low Limit)’tir. Sıradan bir erkeğin cenin pozisyonunda deliksiz uyuyabileceği bir uyku tulumunu ifade eder. Sonuncusu ise ekstrem (Extreme) sıcaklık derecesidir. Bu sıcaklık derecesi standart bir kadının 6 saat boyunca hipotermi geçirme riski olmadan hayatta kalabileceği ve rahatça uyuyabileceği dereceleri ifade eder. Bütün bunlara göre kamp yapacağınız mevsime ve kendi vücut ölçülerinize uygun bir uyku tulumu satın almalısınız. Markanın yetişkin, çocuk bireyler için, mumya tip, dikdörtgen tip ve zarf tip şeklinde uyku tulumları mevcuttur. Markanın çocuklar için üretilmiş ürünleri vardır. Bu ürünler dış yüzeyi yırtılmaz, iç yüzeyi pamuklu ve konfor sıcaklık derecesinde üretilen ürünlerdir. Ürünlerin sıcaklık dereceleri çadır içinde kullanılacağı varsayılarak üretilmektedir. Uyku tulumunuz, taşımanızın kolaylığı açısından mümkün olduğu kadar hafif olmalıdır.

Ağırlıkları tek kişilik, çift kişilik, yetişkin ya da çocuk bireylere göre artıp azalabilir. Ultra hafif özelliği sayesinde zorluk çekmeden taşıyabileceğiniz uyku tulumlarını inceleyerek kolayca satın alabilirsiniz. Çoğu insan kampa giderken yanına aldığı eşyaların az yer kaplamasına dikkat eder. Eğer siz de buna dikkat edenlerdeniz And Outdoor sandalyelerini tercih edebilirsiniz. Katlanabilir oluşu, taşıma çantasının olması ve içerisinde masa ve iki adet sandalyesinin bulunması sebebiyle yer kaplamaz, kolayca taşıma imkanı sunar.Masanızda içeceğinizi koyabileceğiniz iki adet bardak koyma yerinin var olması sayesinde içecekleriniz devrilmeden sabit bir şekilde masanızda kalır. Markanın sandalye sayılarının yetersiz olacağını düşünürseniz And Outdoor piknik örtüsü su geçirmeyen zemini sayesinde serilen yerde bulunan ıslaklığı üst yüzeye geçirmez. Katlandığında çanta gibi rahatça taşınabilir ve fazla yer kaplamaz. Dilerseniz çadırınızın zeminine ya da çadırınızın dışına sererek zemindeki ıslaklık ve nemden korunabilirsiniz. Hamak iki ağaç ya da bir stand arasına asılarak, dinlenebileceğiniz bir üründür. Hamak satın alırken sağlam olması bakılan en önemli özelliklerden biridir. And Outdoor hamakları oldukça dayanıklı, renkli ve kanvas kumaştan yapılmış ve bağlanabilmesi için iki adet naylon ipi bulunmaktadır. Kendinden kumaşlı dış çantası sayesinde kolay taşınabilme özelliğine sahiptir. İhtiyacınıza bağlı olarak farklı boyutları vardır. Dilerseniz bağlamak yerine Trendyol uygulamasında bulabileceğiniz hamak standı sayesinde hamağınızda dinlenmek ya da uyumak için piknik ya da kampa gitmenize gerek kalmadan evinizin terasına ya da bahçesine kurabilir, çocuklarınızı eğlendirebilirsiniz. Siz yemeğinizi yerken, içeceğinizin ısısının sabit kalmasını And Outdoor termoslarını kullanabilirsiniz. Termoslar, içerisine koyduğunuz içeceğin ısısının sabit kalmasına yardımcı olan, bazen piknik, kamp için kullanılsa da spor yapmak gibi aktiviteler için de hayatın her anında yanımızda olan ürünlerdir. Termos satın alırken ağzının iyi kapanmasına, hava almamasına ve içine koyulan içeceği akıtmadığından emin olunmalıdır. Sıradan bir bardaktan farkı olmalı, kolayca kırılmamalıdır. İçinin paslanmaması, koku yapmaması, koyduğunuz içeceğin kokusunu değiştirmemesi gibi özelliklere sahip olması gerekir. Ailenizle gideceğiniz bir kampta yanınıza alacağınız 1.5 litrelik kapasitesi, altı-sekiz saat arası koruma süresi olan And Outdoor çelik termosu sayesinde koyduğunuz içecek saatlerce koruma altında olacak. Eğer günlük hayatınızda kullanabileceğiniz bir termos arayışındaysanız kupa formundaki termosları tercih edebilirsiniz. Örneğin; aceleniz varsa ve kahvenizi içmeden işe gitmek size göre değilse kupa formunda olan termosları kullanarak, kahvenizi istediğiniz yerde tüketebileceksiniz. Dinlenirken, kitabınızı okurken, yemeğinizi yerken veya sohbet ederken bu ürünlerin size eşlik etmesini isterseniz siparişinizi verebilirsiniz.

Şık ve Rahat And Outdoor Giyim Ürünleri

Şık ve Rahat And Outdoor Giyim Ürünleri

Kamp her mevsim yapılabilecek bir aktivite olduğundan giydiğiniz kıyafetlerin yapısı, materyali oldukça önemlidir. Soğuk havalarda soğuktan, sıcak ve güneşli havalarda güneşin zararlı etkilerinden korunmak, alınan kıyafetin terletmemesi gibi etmenleri göz önünde bulundurmalısınız. And Outdoor giyim ürünleri sayesinde yanınızda çok fazla kıyafet taşımak zorunda kalmayacaksınız. Termal çoraplar, soğuk havalarda cildiniz ile arada boşluk oluşturarak sizi soğuktan korumaya ve ayaklarınızı sıcak tutmanıza yardımcı olur. Markanın, birçok termal çorap seçeneği vardır. Kadın ve erkekler için bazı çorapları 35-40, bazıları 40-45 numara aralığındadır. Giyilen kat kat kalın kıyafetler rahat hareket etmeyi engelleyebilir. Bu durumda termal ürünler yardıma koşmaktadır. Markanın giyim kategorisinde bulunan gömleklerinin dışı koton ve polyester, içi termal polar teknolojisi sayesinde vücudunuza nefes aldırır, terletmez ve sıcak tutar. İki adet düğmeli göğüs cebi sayesinde değerli eşyalarınızı yanınızdan ayırmayacaksınız. Bu ürünler erkekler için üretilmiş, birçok farklı bedene sahiptir, kırmızı ve haki olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Markanın iki farklı renkte kargo pantolonu bulunmaktadır ve ürünler tek ebattır. Pantolonunuz eşsiz yapısı sayesinde böcek ısırıklarına karşı sizi korur, terlemenizi önler. Pamuklu dokuma kumaşıyla, belinin ayarlanabilir ve çıtçıtlı olmasıyla bedeninize ve uzun seyahatlerinize uyum sağlar. Birden çok cebinin bulunması da ayrı bir çanta taşımanızın önüne geçen güzel bir özelliktir. Markanın kısa kollu tişörtü de sadece erkekler için üretilmiştir. Cildinizi zararlı güneş ışınlarından korur, hafif ve yumuşak kumaşıyla üzerinizde ağırlık yapmaz. Nem barındırmayan teknolojisi sayesinde terlemenin önüne geçer, yaptığınız aktivite sonuna kadar vücudunuzu kuru ve serin tutar.

Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Markanın giyim ürünleri sadece kullanışlı olmasıyla değil, şık olmasıyla da ön plandadır. Kampta hem rahatınız hem de şıklığınız için markanın ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. And Outdoor geçmişten günümüze kadar doğa sporları ekipmanlarını satışa sunan bir markadır. Günümüzde İnternet alışverişinin lider ismi Trendyol, birçok marka, ürün ve kategoriyi bünyesinde bulundurur. Farklı ürün seçenekleri ve büyük indirimleriyle doğa sporlarıyla ilgilenen müşteriler tarafından da sıklıkla kullanılan bir uygulamadır. And Outdoor çadırlarının iki, üç, dört, altı, on iki, on altı kişilik olması ve çadırların kullanılabildiği mevsimlerine göre tüm çeşitleriyle müşteriye birçok seçenek sunar. Ürünlerinin dayanıklı, su geçirmeyen ve satın alınan ürüne göre mevsimlere uyum sağlayabilmesi, az yer kaplaması gibi özellikleri ile kendine çeker. Markanın kendine çeken özellikleri sadece bunlarla sınırlı değildir. Uyku tulumlarının tüm yaş grupları ve cinsiyetleri göz önünde bulundurularak sıcaklık dereceleri, boyutları gibi özellikleri şekillendirilmesi her yaş grubunun markayı tercih edebilmesine olanak sağlar. Termoslarının içine koyulan içeceklerinın ısısını 6-8 saat kadar muhafaza etmesi ve içeceğin kokusunu değiştirmemesi termos satın alınırken bakılacak en önemli özelliklerdir. Giyim ürünlerinin termal polar teknolojisiyle üretilmesi, terletmeyen, sıcak tutan, ayarlanabilir, güneşin zararlı etkilerinden koruyan ürünler olması da markanın tercih edilmesi için oldukça güçlü bir sebeptir. Kamp sandalyelerinizi ve masanızı hem kamp ve piknik gibi aktivitelerde, hem de sahilde buluştuğunuz arkadaşlarınızla rahat rahat sohbet edebilmek için pratik bir şekilde taşıma çantasıyla yanınıza alabilirsiniz. Çadır gibi genellikle zor kurulacağı düşünülen ürünlerin otomatik kurulum gibi bir özelliğe sahip olması zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Markanın, hayatınızı olabildiğince kolaylaştırabilmek adına ultra hafif ürünler üretmesi, her bütçeye, her aileye ve her tercihe bağlı seçenekler sunması sayesinde aradığınız her şeyi bir arada bulabileceksiniz. İstediğiniz modelden, fiyattan, boyuttan ürünü ister kendiniz, isterseniz de sevdikleriniz için tercih edebilir, Trendyol’un uygun fiyatları ve kampanyalarından yararlanarak tek tıkla satın alabilirsiniz.