placeholder
"

Anex

" araması için 124 sonuç listeleniyor
Anex ® Air-x - Gri
KARGO BEDAVA
Anex® Air-x - Gri
6.699 TL
Sepete Git
Anex Air-x Toffee Puset
KARGO BEDAVA
AnexAir-x Toffee Puset
6.699 TL
Sepete Git
Anex ® Air-z - Ivy
KARGO BEDAVA
Anex® Air-z - Ivy
5.699 TL
Sepete Git

Anex Ürünleri ile Anneler ve Bebekler Mutlu

Teknoloji, artık hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Yaşamın her alanında sıklıkla kullanılır. Değişen dünyayla birlikte teknolojinin de her geçen gün geliştiğini görebilirsiniz. Elektronik aletler, hayatınızı kolaylaştırmak için vardır. Bu sayede sizler için değerli olan zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Siz de kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz. Bu noktada Anex markası, sizlerin yanında yer alır. Sahip olduğu geniş ürün skalası ile her türlü elektronik ihtiyacınızı karşılar. Anex markası; kablo&adaptör, kablo&sarf malzemeleri, uydu alıcı aksesuarları, TV aksesuarları, vida, çivi, dübel gibi oldukça çeşitli alanda müşterilerine hizmet sunar. Markanın sizler için sağladığı tüm ürünler, her türlü markaya ve cihaza uygun olarak üretilir. Aynı zamanda bu ürünler, son derece kaliteli malzemelerden oluşturulur ve birinci sınıf materyaller kullanılarak hazırlanır. Anex markası için müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir. Günümüzde televizyonlar, evlerinizin olmazsa olmaz eşyaları arasındadır. Birçok kişi günün çoğunu ekran başında geçirir. Bu süreçte sizlere kaliteli ve net görüntüler sağlayan cihaz ise çanak antendir. Ancak bu tür cihazlarda da zaman geçtikçe birtakım problemler ya da eksiklikler meydana gelebilir. Bu noktada Anex markasının ürünleri, sizlere yardımcı olur. Markanın sunduğu hizmetlerden biri, uydu alıcı alanındadır. Bu alanda oldukça çeşitli malzemeler ile sizlerin ihtiyaçlarınızı gideren markanın içeriklerinden biri de alüminyum çanak anten lnb&munt kelepçe setidir. Bu seti çanak antenlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz bu alet, 90 cm ölçüsünde yer alan alüminyum çanaklarla uyumludur. Set içerisinde tutucu plastikler, kelepçe çeşitleri, vidalar ve pullar hazır olarak bulunur. Bu set sayesinde zamanla bozulan, paslanan ya da eskiyen materyalleri kolayca değiştirebilirsiniz. Böylece küçük parça değişimleriyle yeni anten alma ihtiyacı duymazsınız. Marka, kablolu yayınlarda sinyal bölücü ürünleriyle sizlere hizmet sunar. Böylece frekans ayrımını hem güvenli hem de rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Markanın sunduğu bir diğer ürün ise geniş bant özelliğine sahip olan çoklu uydu alıcısıdır. Bu ürün, su geçirmez özelliktedir ve kullanım sürecinde güç tüketimi oldukça azdır. Sizler de Anex uydu alıcı aksesuarına kolay şekilde ulaşmak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Hizmetin Adresi: Anex Markası

Kaliteli Hizmetin Adresi: Anex Markası

Anex, her alanda müşterilerinin ihtiyaçlarını baz alarak üretim sağlar. Bu sayede pratik kullanım imkanı oluşturur. Markanın sizler için ürettiği tüm ürünlerde küçük aletler ile büyük kolaylıklar sağlamak amaçlanır. Böylece yüksek fiyatla elde ettiğiniz cihazları, değiştirmek zorunda kalmadan pratik şekilde sunulan çözümlerle kullanmaya devam edebilirsiniz. Diğer taraftan elektrikli cihazların hayattaki etkinliği oldukça fazladır. Bu cihazlar sayesinde birçok iş, aynı anda halledilebilir. Anex firması, teknolojinin gelişimini yakından takip ederek hizmet üretir. Markanın elektronik ürünlerine ek olarak çivi, dübel ve vida gibi parçaları da bulunur. Dübellerin kullanım alanı oldukça geniştir. Herhangi bir aparatı, cihazı, dolabı ya da benzeri malzemeleri sabitlemek amacıyla kullanılır. Sabitleme alanları olarak zemin, duvar, ahşap, tuğla ve beton gibi çok çeşitli yerler seçilebilir. Dübellerin kullanım alanları da bulundukları yere göre farklılık gösterir. Bu noktada doğru dübelin seçilmesi gerekir. Anex dübel seçenekleri ise oldukça çeşitlidir. Markanın sizlere sunduğu dübel çeşitleri ile dilediğiniz ürünü istediğiniz zemine yerleştirebilirsiniz. Firmanın tasarladığı 10'luk çelik dübel ile dilediğiniz materyalleri güvenle sabitleyebilirsiniz. Bu dübeller, çelik yapıda hazırlanır ve pratik kullanım sağlar. Marka tarafından sahip olduğunuz bu dübel ürünleri, beton zemine uygun olarak üretilir. Bu sayede her türlü beton üzerine dilediğiniz ürünü rahatlıkla sabitleyebilirsiniz. Size sunulan bu dübeller, 4'lü paket halinde bulunur. Markanın bir diğer dübel ürünü ise 10'luk plastik roket dübeldir. Bu dübeller, İngilizler tarafından icat edilir ve 1911 yılı itibariyle kullanılmaya başlanır. Plastik dübeller, birden çok alanda avantaj sağlar. Bu avantajlardan ilki ise seçilen zemine yerleştirilecek olan vidaların zemin kısmına hasar vermemesidir. Bu sayede zemin korunarak kötü görüntü oluşumu önlenir. Böylece hem sabitleme işinizi pratik şekilde halledebilirsiniz hem de göz zevkiniz bozulmadan ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu plastik dübeller sayesinde vidalar oldukça sağlam şekilde zemine oturur. Marka tarafından sunulan plastik roket dübeller, 100'lük paket halinde sizlerle buluşturulur.

Bir diğer önemli ihtiyaç ise vida ürünleridir. Mobilya, eşya, dekor ve çeşitli aksesuar ürünlerinin monte edilmesinde vidalar kullanılır. Vida kullanımı, günlük hayatta oldukça yaygın konumdadır. Bu nedenle yanlış vidaların tercih edilmesi sakıncalıdır. Böyle durumlarda eşyalarınız zarar görebilir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için Anex markasını tercih edebilirsiniz. Anex vida çeşitleri, zengin seçenek yelpazesiyle sizlere yardımcı olur. Marka, müşterilerine sunduğu vida çeşitleri sayesinde pratik çözümler oluşturur. Bu pratikliğin yanı sıra sağlamlık da önemlidir. Markanın tüm malzemelerinde kalite söz konusudur. Eşyalarınızın güvenle sabitlenmesini ya da monte edilmesini sağlar. Bu nedenle gönül rahatlığıyla her alanda kullanabilirsiniz. Anex markasının oldukça çeşitli malzemelerine ulaşmak için websitemizden destek alabilirsiniz. Markanın müşterileri için ürettiği içerikler arasında kablo çeşitleri de yer alır. Power güç kablosu, bu çeşitler arasında bulunur. Bu güç kablosu, 1 metre uzunluğa ve 90 derecelik açıya sahiptir. Anex'in sizlerle buluşturduğu bu ürün, her türlü markaya uygun olarak üretilir. Bu sayede çeşitli markalara sahip cihazlarınıza kolayca uyum sağlar. Dilediğiniz LCD ve LED TV cihazlarında güvenle kullanabilirsiniz. Bir başka ürün çeşidi ise traş makinesi elektrik kablosudur. Erkeklerin günlük hayatında aktif olarak kullandığı tıraş makineleri, zamandan tasarruf edilmesine imkan tanır. Aynı zamanda klasik tıraş yöntemlerinin cilde rahatsızlık verdiği bilinir. Kızarıklık, yaralanma gibi tahriş sorunlarını önlemek için uzmanlar tarafından tıraş makinesi kullanımı tavsiye edilir.Bu nedenle tıraş makineleri, hayatın vazgeçilmez cihazları arasında yer alır. Her üründe olduğu gibi bu aletlerin çalışması için de elektrik gereklidir. Elektrik akımı ise kablolar sayesinde gerçekleşir. Anex markası, bu hassas makineler için özel olarak kablo üretir. Böylece hayatınızın kolaylaşmasına yardımcı olur. Uzatma kablosu alanında da kaliteli hizmet sunar. Elektrikli cihazların kısa kablolara sahip olması durumunda hareketiniz kısıtlanır. Bu nedenle ihtiyacınızı gidermede problemler oluşur. Anex uzatma kabloları ile artık böyle bir sorun yaşamazsınız. Elektrik kullanımı her ne kadar büyük kolaylık olsa da aynı zamanda çeşitli riskler de barındırır. Bu nedenle kaliteli ürünler kullanılmalıdır. Sağlığınızı ve güvenliğinizi ön planda tutan marka, oldukça kaliteli malzemelerle tasarımlarını oluşturur. Kablo çeşitlerinde de aynı kalite söz konusudur. Markanın müşterilerine sunduğu uzatma kablolarında dişi ve erkek özelliği bulunur. Vga kablo çeşidi de sıklıkla kullanılan seçenekler arasındadır. Vga kablolar, görüntü aktarımı konusunda oldukça büyük avantaj sağlar. Yansıtılan görüntülerin kaliteli ve net olması gerekir. Bu nedenle vga kablolar önemlidir. Marka tarafından üretilen vga kablolar, yansıtılan görüntülerin orijinaline uygun olarak aktarımını sağlar. Çözünürlüğü yüksek ve kaliteli görüntüler oluşturur.

Hayatınızı Kolaylaştıran İçerikler

Hayatınızı Kolaylaştıran İçerikler

Sizlere güvenli hizmet veren marka, rutin hayatınızın her alanında pratik çözümler sağlar. Bu sayede zamanınızı ve gücünüzü harcamak zorunda kalmazsınız. Anex markasının kablo alanındaki ürünleri, her ihtiyacınıza uygun olarak üretilir. Firma tarafından üretilen USB kablo çeşitleri, son derece kalitelidir. Teknoloji çağının gereği olan telefon, bilgisayar, tablet gibi birçok cihaz aktif olarak kullanılır. Bu cihazlar arasında dosya transferi ise USB kabloları ile mümkündür. Ayrıca bu kablolar ile cihazlarınızı şarj edebilir ya da kameralarda kullanabilirsiniz. USB kablolar; her türlü veri ve bilgi aktarımının yanı sıra, şarj imkanı açısından da oldukça kullanışlıdır. Tüm bu özelliklere sahip olan markanın USB ürünleri, sizlere pratiklik sağlar. Anex'in ses uzatma kabloları ise sizlere sunulan diğer hizmetler arasında yer alır. Ses uzatma kabloları ile her tarz ortamda kaliteli ve yüksek sesler elde edebilirsiniz. Markanın bünyesinde yer alan bir başka ürün ise stereo aux ses uzatma kablolarıdır. Markanın bu ses uzatma kablolarını araba, hoparlör, kulaklık gibi oldukça farklı alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 90 derece açıya sahip olan kablolar sayesinde dilediğiniz müzik ve sesleri yüksek verimlilikte dinleyebilirsiniz. Hi-fi ses kabloları ise son derece yüksek performansa sahip olarak üretilir ve 10 metrelik uzunluğa sahiptir. Firmanın ses alanındaki bir başka ürünü ise ses dağıtıcı kablolardır. Markanın scart kabloları ise sıklıkla kullanılan diğer ürünlerdendir. LED TV uyumlu scart adaptörü de son derece pratik malzemeler arasındadır.

Bu scart kablo çeşitleri ile her türlü görüntü ve ses transferini gerçekleştirebilirsiniz. Anex, güvenlik kameraları için de kablolar üretir. Tamamıyla güvenlik kameralarına uygun şekilde hazırlanan kablolar, büyük rağbet görür. Anex adaptör ürünlerine ve diğer kablo çeşitlerine güvenli alışveriş imkanıyla ulaşabilirsiniz.Marka, bol içerik barındıran ürün skalası sayesinde müşterilerden olumlu geri dönüşler alır. Bu sayede müşteri memnuniyeti açısından sıklıkla tercih edilir. Teknolojinin getirdiği önemli hizmetlerden biri de İnternet olur. İnternet günümüzde hayatın zorunlu bir ihtiyacı halindedir. Eğitim, iş, sağlık, ekonomi, sanât, bilim gibi birçok farklı alanda insanlar tarafından düzenli olarak İnternet kullanır. Hayatın rutin bir gerekliliği haline gelen İnternet sayesinde zaman ve emek harcamadan her türlü bilgi, ses, görüntü gibi veriye hızlıca ulaşabilirsiniz. Son derece pratik ve hızlı imkanlar sunan Dijital dünya sayesinde dünya her geçen gün gelişir. Anex bu alanda da yüksek performans içeren ürünleri bünyesinde bulundurur. Anex internet kabloları ile dilediğiniz yerde kolayca dijital dünyanın sunduğu nimetlerden yararlanabilirsiniz. Oldukça farklılık içeren uzunluk çeşitleri ile istediğiniz ölçüde internet kablolarını elde edebilirsiniz. 3 metreden 50 metreye kadar uzanan her boyda kablolar ile ihtiyacınıza uygun seçenekleri burada bulabilirsiniz. Bir başka teknolojik ürün ise telefonlardır. İnternet hizmeti kadar telefon cihazları da büyük bir gerekliliktir. Hayatınızın olağan akışında yer alan telefonlar ile her türlü iletişim, haberleşme ihtiyaçlarınızı karşılarsınız. Çağın vazgeçilmez teknoloji aleti olan telefonların sağlam olması gerekir. Telefon ahizeleri, iletişimin gerçekleşmesinde temel etken olan sesin karşıya ulaşmasını sağlar. Böylece iletişim gerçekleşir. Tüm bu nedenlerden dolayı ahizeler önemlidir. Genellikle ev ve iş yerlerinde kullanılan ahizeli telefonlar, günümüzde hala oldukça yaygındır. Teknolojiyi yakından takip eden Anex, telefon ahizeleri üretiminde de hizmet sağlar. İçerdiği telefon ahize çeşitleri ile sesin Kaliteli ve etkili şekilde aktarımına imkan verir. Yüksek verim ve kalite sunan firmanın ürünleri, websitemizde yer alır. Sizler de Anex sarf malzemesine kolayca ulaşmak için Trendyol’a bakabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Anex Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Anex Fiyatları

Anex firması, hayatınızın her alanına yönelik ürünler üretir. Elektrikle çalışan tüm cihazlara ve markalara uygun şekilde hazırlanır. Uydu alıcı aksesuarları, TV aksesuarları, adaptör ve kablo çeşitleri gibi içeriklere ek olarak Anex çivi, vida, dübel, askı aparatları üretiminde de son derece farklı modeller sunar. Bir başka pratik malzeme ise askı aparatlarıdır. Özellikle gelişen teknolojiyle beraber klasik televizyonlar yerine LED TV ve plazma gibi cihazların kullanım oranı giderek artar. İstediğiniz tüm filmleri, dizileri ya da programları yüksek kalitede izlemek için son moda televizyonları tercih edebilirsiniz. Bu sayede evinizde sinema keyfi yaşayabilirsiniz. Tüm bu avantajlara sahip olan televizyonlar, duvara monte edilerek kullanılır. Yüksek fiyatlarla sahip olduğunuz cihazların sabitleme işlemi ise oldukça önemlidir. Eğer duvara doğru bir şekilde sabitlenmezse istenmeyen sonuçlar doğabilir. Herhangi bir deprem anında sabitlenmeyen eşyalar, düşerek tehlike oluşturabilir. Bu nedenle sağlam ve kaliteli aparatlar tercih edilmelidir. Anex tarafından müşterileri için özel olarak hazırlanan bu aparatlar, son derece güvenilirdir. Marka, aparat çeşitleri açısından da farklı ürünler bulundurur. Kilitli tavan askı aparatı Anex'in sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Kilitli tavan askı aparatı ile tüm LCD plazma ve LED TV cihazlarını kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Aparatta yer alan yükseklik ayarı ile cihazınızı dileğiniz seviyede kademeli olarak ayarlayabilirsiniz. Farklı açılara döndürme imkanı da mevcuttur. 45 dereceye kadar açıları ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda televizyonunuzu 360 dereceye kadar da döndürebilirsiniz.

Markanın sizlere sunduğu aparatlar, 70 kiloya kadar ağırlık taşır. Sevilen bir diğer ürün ise duvar askı aparatıdır. Bu aparatlar ile televizyonlarınızı duvara kolay bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Bütçe dostu Anex fiyatları üzerinden aradığınız kaliteye sahip olabilir ve evinizdeki yaşam alanını güzelleştirebilirsiniz. Anex'in her bütçeye uygun olan askı aparatlarına ve diğer tüm ürünlere sahip olabilirsiniz. Her geçen gün gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmak oldukça zorlaşır. Dolayısıyla içinde bulunduğunuz çağı yakalamak ancak teknolojik aletler ile mümkün olur. Böyle bir dönemde bilgisayarlar, önemli konumda yer alır. Özellikle kişisel bilgisayarlar, son derece ihtiyaçtır. Genç nesil tarafından sıklıkla kullanılan bilgisayarların taşınabilmesi önemli bir özelliktir. Taşınabilir bilgisayarlar sayesinde istediğiniz her yerde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Notebook cihazlar ise trend olan bilgisayar çeşitleri arasında yer alır. Dizüstü bilgisayarların kullanım alanı oldukça yaygındır. Eğitim ve iş hayatınızda sizlere kolaylık sağlar. Az yer kaplayıp hafif ağırlıkta olması ise sahip olduğu özellikler arasındadır. Dizüstü bilgisayarları kullanabilmek için notebook kablosuna ihtiyaç vardır. Anex notebook kabloları ile birçok avantaj sağlar. Bu sayede hiçbir sorun yaşamadan bilgisayarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Jack kablo çeşitleri de müşterilere sunulan ürünlerin başında gelir. Anex; traş makinesi, notebook, ses sistemleri, uzatma, vga, İnternet, teyp power, USB, güvenlik kamerası, geniş bant, adaptör, yazıcı gibi cihazlar için özel olarak tasarladığı birbirinden farklı kablo çeşitleri ile sizlere eşlik eder. Bu sayede elektrikli aletlerde meydana gelen sorunlarda cihazı değiştirmenize gerek kalmaz. Marka tarafından oldukça uygun fiyatlarla elde ettiğiniz ürünler sayesinde yaşamınız kolaylaşır. Hayatınıza pratiklik ve kolaylık katar. Böylece zamanınızı, bu tarz sorunlara harcamadan değerlendirebilirsiniz. Bir diğer yandan çivi, dübel, vida ve TV askı aparat çeşitleri ile sizlerin yanınızda yer alır. Anex Türkiye'de kaliteli ürünleri ile adından söz ettirir. Markanın birbirinden dayanıklı ve güvenli ürünlerini online alışverişin bir numarası olan Trendyol ile keşfedebilir, ihtiyaçlarınız için oldukça etkili çözümlere sahip olabilirsiniz.