placeholder
"

Britax Römer Dualfix

" araması için 84 sonuç listeleniyor

Dayanaklı Britax Römer Dualfix Modelleri Trendyol'da!

Çocuğunuz için araç koltuğu seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta konfor ve güvenliktir. Küçük çocuklu aileler tarafından en çok tercih edilen Britax römer dualfix oto koltuğu çocuklarınız ile birlikte güvenli seyahat etmeniz için oldukça önemlidir. Özellikle bebekli aileler hem rahatlık hem de güvenlik sebebiyle bu ürünü kullanırlar. Araçta seyir halindeyken çocuğunuz rahat uyuyabildiği veya oturabildiği güvenli bir alan yaratır. Kolay kurulumu ve şekil verme özellikleri sayesinde çocuğunuzun durumuna göre ayarlamalar yapabilmenize olanak sağlar. Yatış ve oturma pozisyonu kolaylıkla değiştirilebilir, 360 derece dönebilir. Yumuşak ve rahat döşemesi sayesinde bebekler bu koltuk içerisinde rahat ederler. Bu koltuklar adac testlerinden yüksek puan alarak güvenliklerini kanıtlamış, Almanya menşei ürünlerdir. Baş, bel bölgesi destekleri, kemeri ve sünger yapısı sayesinde kaza anında bebeğe gelebilecek zararı en aza indirmeye yönelik tasarlanmışlardır.

Britax Römer Dualfix i Size ile Konfor

Britax Römer Dualfix i Size ile Konfor

Bu model konforu ve güvenliği sizlere bir arada sağlar. Döşemesinde ki süngerler, bel ve sırt desteği kafa desteği çocuğun konforu için özel olarak dizayn edilmiştir. Bu modeller aynı zamanda çocuğunuzla birlikte büyüyecek şekilde hazırlanmışlardır. Yeni doğan pedi sayesinde çocuğunuz doğduğu andan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Büyüdükten sonra ise bu pedi kolaylıkla çıkarıp çocuğunuza yer açabilirsiniz. Britax römer dualfix 360 derece dönebilir ve bu durum sizin için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Özellikle çocukları koltuğa yerleştirme açısından büyük kolaylık sağlar kapı yönüne koltuğu çevirerek çocuğunuz rahatça koltuğa oturtup kemerlerini bağlayabilirsiniz. Uzmanların tavsiyesine göre çocukların 15 aylığa ulaşana kadar ters seyahat etmesidir. Bu model sayesinde çocuklarınızı ters olarak oturtabilir daha sonrasında ise istediğiniz gibi çevirebilirsiniz. Uzun seyahatler sırasında çocukları arka koltukta ters yolculuk etmeye ikna etmek oldukça zordur. Kolaylıkla istediğiniz anda çevirebilmeniz sizin için oldukça pratiklik sağlar.

Britax-Römer Dualfix 0-18 kg Oto Koltuğu ile Güvenlik

Britax-Römer Dualfix 0-18 kg Oto Koltuğu ile Güvenlik

Yandan gerçekleşebilecek kazalar en çok risk taşıyan kazalardır bu nedenle yan darbelere karşı fazla koruması bulunmaktadır. Yanlarında ki bölümler çelikten yapılır ve üst kısımları yumuşak bir dokudadır. Bu sayede kaza anında çelik yanlar çocuğunuzu korurken aynı zamanda darbeleri emer yumuşak kenar kısımlar ise yaralanmaların önüne geçer. Kafa darbesi en riskli darbelerden biridir ve bu nedenle bu modelde bulunan kafa yastığı ve koruması üst düzeyde tutulmuştur. Güvenlik sağlarken çocuğun rahatından da ödün vermeyecek derecede konforlu üretilmiştir. Kemer yapısı sayesinde kaza anında çocuğun hareketini azaltarak yaralanmaları engellemeye yönelik dizayn edilmiştir.

Britax Römer Dualfix Fiyatları

Britax Römer Dualfix Fiyatları

Güvenlik ile birlikte konfor ve ebeveynlerin kullanım kolaylığı da göz önüne alınmalıdır. Bu modeller ile üç etkeni bir arada bulabilirsiniz. Çocuklarınızın rahatını koruyarak onlar ile daha güvenli seyahat edebilirsiniz. Aynı zamanda kolay takma ve çıkarma opsiyonu sayesinde sizlerde rahat bir nefes alabilirsiniz. Yeni doğan bebek için ayrı, 9-18 kiloya ulaşan çocuklar için ayrı bir koltuk almaktansa bu modeli tercih ederek 4 yaşına kadar bu koltuğu kullanabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun yolculuk sırasında huzursuzlanması durumunda koltuğu farklı şekillerde ayarlayarak daha rahat bir yolculuk etmesini sağlayabilirsiniz. Farklı yatış pozisyonlarına veya oturma pozisyonlarına göre ayarlayabilirsiniz.Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.