Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Taş Cinsi
Fiyat
Ayar
Materyal
Ürün Puanı
"

Anı Yüzük

" araması için 1758 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Anı Yüzük Tasarımları Trendyol'da!

Anı yüzük 2017 yılında İstanbul’da ticaret hayatını başlatan önemli markalar içerisinde yer alır. Birçok kişiye hitap eden ürün içerikleri ve kalitesi ile kısa süre içerisinde bilinen, aranan ve talep gören markalar arasında yer almaya başlamıştır. Anı markasında yüzük, cüzdan, tespih, Premium ürünler kategorisi, bileklik, dizi ürünleri kategorilerine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz ve ihtiyacınız olan her ürüne anında ulaşım sağlayarak tarzınız ve kişiliğinin yansımasını aksesuarlar ile ortaya çıkarabilirsiniz. Günlük hayatta sık kullanılan ürün içeriklerinin arasında cüzdanlar gelir. Cüzdanlar bizim için önemli olan kimlik kartı, sürücü belgesi ya da diğer önemli kartların taşınabilmesine imkan sağlayan aksesuarlardır. Yanınızdan ayrılmayan cüzdan modellerinde başarılı seçimler yapılmasının önemi büyüktür. Cüzdanların uzun ömürlü kullanılabilmesi için kaliteli malzeme içeriğine sahip olması gerekecektir. Suni deriden yapılmış cüzdanlar zaman içerisinde yıpranma ve aşınmalar yaşayabileceği için uzun ömürlü bir kullanım sağlamayacaklardır. %100 deri malzeme içeriği ile oluşturulan cüzdan seçenekleri uzun ömürlü bir kullanım sunacaktır. Yıllar boyu kullanımınızda dahi herhangi bir yıpranmaya uğramaması sebebi ile ilk günkü gibi kalabilecektir. Bunun yanı sıra cüzdanın iç yapısının oldukça düzenli ve bölmelerle dolu olması gereklidir. Özel pek çok kart ya da farklı malzemelerin yerleştirilebilmesi ve düzenli görünebilmesi için bölmelerin fazlalığı kişiler için avantaj oluşturacaktır. Bunun yanı sıra cüzdanın boyutlarının normal sınırlarda olması oldukça önemlidir. Çok büyük tasarlanan cüzdanlar her yere rahatlıkla taşınamayabilecektir. Bu nedenle çantalarınızın içerisine kolayca yerleştirilebilecek ve elde de rahatlıkla taşınabilecek boyutlar tercih edilmelidir. Cüzdan çeşitlerinde erkek ve kadın kategorisinde de alternatif seçenekler bulunur. Çok bölmeli kadın cüzdan tüm önemli eşyalarınızın tekli bir şekilde koyulabilmesini sağlayacaktır. Bu nedenle tüm eşyalarınızın düzenli bir şekilde sıralanırken, arama sorunu ortadan kalkabilecektir. Cüzdan içerisinde yaklaşık 15 adet kart bölümü bulunur. Ayrıca cüzdanda yedi adet kağıt paraların yerleştirilebilmesi için bölmesi vardır. Fermuarlı alanı sayesinde bozuk para ya da düşebilecek eşyaların güvenle saklanabilmesi mümkündür. İdeal boyutlara sahip bu cüzdan, %100 deri malzeme içeriğine sahiptir. Bu cüzdan modelinde kapitone detaylı cüzdan tasarımını bulabilmenizde mümkün olacaktır. Siz de istediğiniz tasarımı Trendyol’dan bulabilirsiniz.

Öne Çıkan Anı Yüzük Modelleri

Öne Çıkan Anı Yüzük Modelleri

Cüzdanlar arasında çok ilgi gören tasarımlardan birisi polis cüzdanlarıdır. Polislerin polis olduğunu gösteren kart ve benzeri malzemeleri taşıyabilmesi ve gerekli durumlarda gösterebilmesi için logolu bir cüzdana ihtiyaçları olacaktır. Polis cüzdan çeşitlerinde istenilen tüm renk seçeneklerinin bulunabilmesi mümkün olacaktır. %100 hakiki deri malzemesi sayesinde uzun süre zarar görmeden ilk günkü gibi kullanılabilir. Cüzdanın iç kısmı açıldığında Emniyet Genel Müdürlüğünün amblemi bulunur. Bu amblem rozet kalıcı olduğu için seneler sonra dahi silinmeden kalacaktır. Bu ürün yalnızca polis olduğunu belgeleyen kişilere gönderilir ya da satılabilir. Özel tasarlanmış cüzdanın içerisinde 8 farklı kart bölgesi vardır. Bu bölmelerin haricinde şeffaf iki adet kart bölmesi bulunur. Bu da polislerin kimliklerinin görünürlüğünü artıracaktır. Bunun yanı sıra polis olduğunu ispatlayabilen kişilerin cüzdan üzerinden dijital anlamda kişiselleştirme yaptırabilmesi de mümkün olacaktır. Markada polis rozetinin yer aldığı pek çok alternatif seçeneklerde bulunur. Anı yüzük modelleri arasında Kara Kuvvetleri Komutanlığının ambleminin yer aldığı model içerikleri de bulunur. Bu üründe kullanılan rozet özel yapıştırıcı malzemeler yardımı ile çift taraflı olarak yapıştırılmıştır. Bu nedenle sökülebilme ya ad düşme olasılığı bulunur. Astsubaylar tarafından kullanılabilecek bu cüzdan gerekli durumlarda mesleğinizi tanıtabilmek ve mesleğinizin gururunu yaşayabilmek adına oldukça başarılı bir cüzdan çeşididir. %100 hakiki deri malzeme içeriği ile oluşturulmuştur. Bu cüzdanın iç kapak kısmında yer alan logonun yanı sıra, askeri kimliğin konulabilmesi için bir adet şeffaf kart bölümü yer alır. Bu şeffaf kart bölümünün yanı sıra 12 farklı kart koyabilmek için bölüm bulunur. Ayrıca kartta bozuk para koyabilmek için fermuarlı bir alan ve kağıt paraları yerleştirebilmek için iki adet kağıt para alanı vardır. Cüzdanda bulunan üç adet gizli bölme özel eşyaların saklanabilmesini sağlayarak kaybolmasını önleyecektir. Markanın jandarma cüzdan çeşidi ise iç kısmında Hava kuvvetlerinin ambleminin yer aldığı bir cüzdan türüdür. Yüzde yüz hakiki deri olarak bilinen malzeme içeriğinin yanı sıra 12 farklı kart bölümü, 2 adet şeffaf bölüm, iki adet para bölümü, 3 adet gizli bölüm ve 1 adet bozuk para bölümü yer alır. Deri malzemesinin yılan desenleri ile oluşturulması modele farklı bir hava katar. Boyutlarının ideal olması nedeniyle rahatlıkla cepte taşınabilecektir. Beştaş modellerinin şansı, başarıyı, mutluluğu, sadakati ve huzuru temsil ettiğine inanılır. Kişiler bu 5 simgeyi üzerinde taşıyabilmek için bu modellerini tercih edebileceklerdir. Herkesin istediği tasarımları bulabileceği ürün çeşitlerini Trendyol’dan bulabilirsiniz.

Dikkat Çeken Anı Yüzük Aksesuar Çeşitleri

Dikkat Çeken Anı Yüzük Aksesuar Çeşitleri

Mekanizmalı cüzdan modelleri de erkek kategorisinde öne çıkan parçalar arasında yer alır. Mekanizmalı cüzdan çeşitlerinde gövde sizin yardımınız ile açılırken, kendi kendine mıknatıs yardımı ile açılabilir. Mıknatıs ürünün kolay kullanılabilmesini sağlarken, açılabilmesini ortadan kaldıracaktır. Mekanizmalı cüzdan çeşitleri boyut olarak küçük tasarlanır. Bu nedenle her yerde rahatlıkla taşınarak istenildiğinde çıkarılabilecektir. Ayrıca bu cüzdan çeşidinin kişiselleştirilebilmesi mümkün olacaktır. Kişilerin istemesi durumunda isim, soy isim, telefon numarası, sevgili isimleri, özel tarihler gibi baskıları cüzdan üzerine yaptırabilmesi mümkün olacaktır. Bu baskılar özel lazer kalem yardımı ile yapıldığı için kalıcıdır. Herhangi bir silinme olasılığı bulunmadan uzun yıllar kullanılabilecektir. Bu cüzdan da diğer cüzdan çeşitleri gibi hakiki deri malzemesinden yapılmıştır. 2 adet kartlık ve bir adet şeffaf bölüm olmak üzere 3 farklı kart alanı yer alır. Birde çelik kartlık bölümü bulunur. Bunun haricinde kağıt paraların yerleştirilebilmesi için 2 adet büyük para bölümü yer alır. Kişiye özel bir aksesuar olması sebebiyle yalnızca kişisel kullanımlarda değil hediye içeriği olarak da tercih edilir. İstenilen kişiye özel şekilde tasarlandığında karşınızdaki kişiye özel olduğunu ve değerli olduğunu hissettirebilmenizin güzel yolu olacaktır. Cüzdanın büyük olduğunu düşünen kişiler için kartlık seçenekleri de mevcuttur. Anı yüzük kartlık yalnızca kağıt para ve kart kullanmaya elverişli aksesuar çeşitleridir. Bunun haricinde içerisine farklı bir kişisel eşya sığmayacaktır. Kartlık modelleri, küçük ve ergonomik oluşu ile erkeklerin çok talep gösterdikleri ürünlerden bir tanesidir. Yanında para taşımak yerine kredi kartı taşıyan kişiler için oldukça ideal bir cüzdan seçeneği olacaktır. Bu üründe 6 adet kartlık ve 2 adet şeffaf kartlık bölümü bulunur. İçerisinde bulunan kağıt para tokası kağıt paranın konularak düşmesini engelleyebilir. Çift taraflı olması sebebi ile iki renkli kullanım imkanı sunabilir. Tamamen hakiki deri bir üründür. Kuyumculuk kartlık çeşitleri kişilerin istekleri doğrultusunda kişiselleştirilebilir. Ürün üzerine logo tasarımı ya da yazı yazılması yapılabilecektir. Lazer işlemi ile yapılan bu tasarımlar ömür boyu kalıcılık sağlar. Anı yüzük alyans tasarımları da müşterilerin büyük beğenisini kazanır. Siz de istediğiniz alyans çeşidini Trendyol’dan bulabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Anı Yüzük Çeşitleri

Her Tarza Uygun Anı Yüzük Çeşitleri

Anı yüzük kuyumculuk markasında yer alan tespih modelleri erkeklerin günlük ya da özel günlerinde tercih etmiş olduğu aksesuarlardan bir tanesidir. Tesbih genellikle erkeklerin geçmişten gelen örf ve adetleri sonucunda tercih ettiği aksesuarlardır. Erkekler tespihlerin erkeklerin ağırlığını göstermesi nedeniyle tercih edilebilir. Bunun yanı sıra tespihlerin erkekler üzerinde rahatlatıcı bir etki yarattığına inanılır. Bunun yanı sıra bu taşın şifa getirdiği de düşünülür. Anı yüzük tesbih taşlarının çekilmesi ile birlikte stres attıkları için fazlası ile talep gösterirler. Markanın tespih modellerinde çok beğenilen kehribar tespihler, orijinal kehribar taşından oluşturulmuştur. Kehribar taşının kişinin huzuru sağladığı ve stres, sıkıntılarını giderdiğine inanılır. Bu taş oldukça zor bulunduğu için tespih çeşitleri de oldukça kıymetli olacaktır. Kehribar doğal bir taş olup sarı ya da yeşil renk seçenekleri bulunur. Anı yüzük kullananlar tarafından yorumları incelendiğinde tespih kategorisinde oltu taşı modellerinin oldukça beğenildiği görülebilir. Oltu taşı doğal bir taş olup kişiler üzerinde sabır duygusunu geliştirdiğine inanılır. Ayrıca kişinin stresinin atılmasını destekleyerek depresyonun engellenmesi konusunda destek sağlar. Kişinin güven duygusunun gelişmesini desteklerken, kişiye şans getirdiği düşünülür. Tüm bu nedenlerden dolayı erkekler Oltu taşından oluşturulmuş tespih modellerini sıklıkla tercih eder. Oltu taşı tespihlerinde farklı renk alternatifleri bulunur. Bu nedenle erkeklerin zevklerine uyum gösteren renkleri tercih edebilmesi mümkün olacaktır. Anı yüzük online alışveriş ile beğendiğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Ürünler su ile temas ettiğinde renginde farklılık oluşacağını gözleyebilmek mümkün olacaktır. Kadın kategorisinde yer alan katlamalı cüzdan modelleri, elde ve çantada taşınabilmesi adına oldukça avantaj sağlar. %100 hakiki deri malzeme içeriğine sahip bu ürün çıt çıtlar ile sabitlenerek kullanılabilir.

Farklı Zevklere Hitap Eden Anı Yüzük Tasarımları

Farklı Zevklere Hitap Eden Anı Yüzük Tasarımları

Dıştan kilit sistemi sayesinde açılma ya da iç kısmın deforme olma ihtimali bulunmaz. İç bölümde kart yerleştirebilmek için 7 farklı alan yer alır. Cüzdanda kağıt paralar için ise 2 farklı alan oluşturulmuştur. Fermuarlı bölüme ise, bozuk para ya da türevi malzemelerin yerleştirilebilmesi mümkündür. Son derece hafif bu cüzdan boyutları ve ağırlığı açısından elde rahatlıkla kullanılabilecektir. Anı yüzük yorum yapanların düşünceleri incelendiğinde bu model oldukça beğenilir. Anı yüzük indirim zamanlarında yarı fiyatına satın alınabilir. Tek yapmanız gereken indirimleri takip etmenizdir. Siz de detaylara Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Doğal bir taş olan sultan taşı kişileri ruhani açıdan pozitif bir şekilde destekleyebilir. Stresi azaltırken güveni ve cesareti geliştirdiği düşünülür. Nazarı ortadan kaldırdığı düşünülmesi nedeniyle nazarı üstünüzden uzak tutabilmek için kullanabilirsiniz. Motivasyonu artıran bu taşın şeffaf bir görünümü bulunur. Tespih çeşitleri arasında yer alan gümüş tespihler kararmama özelliği sayesinde uzun süre kullanılabilecektir. El işçiliğine sahip olması nedeniyle bu tespihlerin değerinin oldukça fazla olduğunu söyleyebilmek mümkün olacaktır. Yuvarlak gümüş taşların üst kısmında yapılan işlemeler ile tespihler asil bir görünüme ulaştırılmıştır. İmamesinde kullanılan uzun püskül oldukça şık görünür. Kişilerin istekleri doğrultusunda bu püskül kısmının kişiselleştirilebilmesi mümkün olacaktır. İstenirse püskül kısmına gümüş harfler kullanılarak ad ve soyadın baş harfi yerleştirilebilecektir. Markanın modelleri şıklığı ile tarzınızın ve karakterinizin yansıtılabilmesini sağlayacaktır. Kadın yüzük modellerinde genellikle aşkın temsili olarak adlandırılan tek taş, tria, tamtur ve beştaş modelleri bulunur. Tektaşlar aşka ve evliliğe atılan ilk adımda çok tercih edilen yüzük çeşitlerinden biridir. Tria yüzükler ise dünüm, bugün ve yarınım anlamına geldiği için eşlerin karısına alabileceği güzel ve anlamlı hediye içeriği olacaktır. Anı yüzük tavsiye bölümünde yazılan yorumlar sayesinde istediğiniz tasarımı kısa sürede seçebilirsiniz.

İlgi Çeken Anı Yüzük Tasarımları

İlgi Çeken Anı Yüzük Tasarımları

Anı yüzük erkek kategorisinde ise çok ağır ve asil tasarımlar yer alır. Erkekler sıklıkla yüzük modellerini nadiren tercih ettikleri için model olarak da ağır seçimler yapar. Payitaht modeli bunlardan bir tanesidir. Bu yüzük tasarımlarında genellikle padişahların dizide kullandığı yüzükler yer alır. Bu modelleri arasında yer alan markanın devre yüzükleri, mesleğinin gururunu yaşamayı sevenlerin tercih ettikleri yüzükler arasında bulunur. Devre yüzükleri uzman çavuş, astsubay, asteğmen, polis gibi güvenlik personellerinin kullandığı tasarımlarıdır. Her rütbe ve mesleğin farklı tasarlanmış bir modeli bulunur. Bu armalar lazer yöntemi ile oluşturulduğu için ömür boyu kalıcılık sağlayabilir. Kişilerin bu yüzük modeline isim ve tarih gibi detaylarda yazılabilir. Anı gümüş yüzük 9.25 ayar gümüş malzemesinden yapılmıştır. Taş olarak zirkonyum kullanıldığı için herhangi bir kararma ya da taş düşmesi olasılığı bulunmayacaktır. Farklı yüzük ölçüsünün bulunması sebebiyle kişilerin parmak ölçüsüne uygun olarak seçimler yapabilmesi mümkün olacaktır. Ayrıca gerekli durumlarda daraltma ya da genişletme yapıldığında yüzükte herhangi bir zarar görmeyecektir. Markanın saat kategorisinde geniş ürün içeriği bulunur. Hem kadın hem de erkek ürünlerinde bulunan saat çeşitleri arasından seçimler yaparak hem saat kavramını takip edebilir, hem de şık bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Asker saatleri tamamen plastik malzeme içeriği ile kırılma ya da darbe almadan uzun süre kullanılabilecektir. Kamuflaj deseni sayesinde askerlerin üniformasına uyum sağlayabilecektir. Üründe alarm, kronometre gibi farklı özellikler bulunur. Soğuk ışık teknolojisinin bulunuyor olması sayesinde saat gece mavi ışık ile saatin görülebilmesini sağlayacaktır. Saatte 12 ve 24 olmak üzere iki farklı gösterim bulunur. Ayrıca suya ve tere karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Anı yüzük kampanya zamanlarında indirimli fiyatlarla müşterilerin hizmetine sunulur. Siz de istediğiniz parçayı uygun fiyata bulabilirsiniz.

Avantajlı Fırsatlarla Anı Yüzük Fiyatları

Avantajlı Fırsatlarla Anı Yüzük Fiyatları

Kadın saat kategorisinde yer alan taşlı saat modeli tamamen zirkonyum taş kaplamasıdır. Oldukça şık bir model olan bu ürün 9.25 ayar gümüştür. Beyaz renkli olması sebebiyle her renk ile rahatlıkla kombin yapılabilecektir. Anı yüzük kolye modelleri arasında yer alan söz kolyesi oldukça anlamlı bir üründür. Kadınlar kategorisi içerisinde bulunan bu ürünün motifinde erkek ve kadın birbirine sarılır bir görünüm içerisindedir. Söz anlamına gelen bu motif kişilerin birbirleri ile ömür boyu birlikte olacağının simgesidir. Yine kadın kategorisi içerisinde yer alan gül kolyesi kadınların bir çiçek kadar değerli olduğunun ifade edilmesidir. Ters bir gül şeklinde tamamlanan bu figür sıra dışı ve hoş bir görünüme sahiptir. 9.25 gümüş malzeme içeriğine sahip bu kolye rose rengindedir. Bunun yanı sıra gül detayında kırmızı, pembe, turuncu gibi farklı renk seçenekleri bulunur. Anı yüzük ürünleri kategorisinde ise ay yıldız, kurt, zümrüdü anka gibi farklı figürler bulunur. Anı yüzük bileklik modelleri arasında yer alan kesimli bileklikler kişiselleştirilebilmesi sebebiyle oldukça anlamlı ve şık bir hediye olacaktır. Farklı şekillerde tasarlanabilen bu bilekliklerin iç kısmına kişinin istekleri doğrultusunda isim, soy isim ya da anlamlı bir tarih yazılabilecektir. Arka kısımdan bileğe ayarlanabilen bu bileklikler her bilek ölçüsüne uyum sağlayabilir. Erkek kategorisinde ise çok silikon olarak tasarlanmış bileklik modelleri bulunur. Silikon bileklikler bileği kolayca sarabilmesi ve sıkmaması sebebiyle rahat bir kullanım sunacaktır. Ön kısmına istenilen yazı içeriğinin yazdırılabilmesi sebebiyle kişiler dilediği gibi kişiselleştirebileceklerdir. Arka kısmından klipsli olması bilekliğin bileğe oturabilmesini sağlayacaktır. Yazılar lazer kalem ile yazıldığı için kesinlikle silinmeden uzun yıllar saklanabilecektir. Anı yüzük fiyat konusunda seçilen ürüne, seçilen ürünün model içeriği ve diğer detaylarına bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Trendyol üzerinden anı yüzük satın alabilirsiniz.