İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
Genişlik
Yükseklik
Renk
Fiyat
Materyal
Boyut/Ebat
Özellik
Askılık Tipi
Kapak Sayısı
Gövde Materyali
Kumaş
Ayak Malzemesi
Form
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Antre Hol

" araması için 60440 sonuç listeleniyor

Yaşam Alanlarının Aurasını Değiştiren Antre Hol Ürünleri Trendyol'da!

Son zamanlarda yaşadığınız alanların önemi artar. Özellikle de evlerde geçirilen vakitler artar, insanlar daha çok dinlenme alanı olarak bu mekanlara yönelir. Eğer ki günün yorgunluğu atmak ve de iş stresinden, özel hayatın stresinden kurtulmak isterseniz rahat bir sandalyeye yerleşip ayakkabılarınızı çıkartıp, paltonuzu asıp içeriye diğer odalara doğru ilerlemek, dinlenmek isteyebilirsiniz. Evin giriş kısmını temsil eden antre kimi zaman koridora yerleşmiş bir halde de olabilir. Yoğun ve yorgun bir iş gününün ardından gözlerinizin ilk gördüğü şey de hollerdir. Evin, kafenin, restoranın, işyerinin girişi geri kalan dekorasyon hakkında ipucular taşır. Nasıl ve ne tarzda bir yaşam alanına sahip olduğunuz gösterir. Eve girdiğinizde; gördükleriniz sizi ve evinizi yansıtır. Eser miktarda sizi ve kişiliğiniz yansıtan bu oda şeklindeki geçiş mekânı; diğer odalardan izler taşır. Tüm evinizin bir bütün oluşturması adına da hol dekorasyonu evinizle uyumlu olabilir. Bu nedenle de uyumlu öğeleri bir araya getirip dekorasyon yapabilirsiniz. Hollerinizde yer alması için Halılar, küçük dekoratif biblolar, aydınlatmalar, aynalar ve tablolardan faydalanabilirsiniz. Hol ve antre aslında sadece evlerin girişi için kullanılan kavramlar değildir. Aynı zamanda işyerlerinin, kafe ve restoranların da giriş kısmı için kullanılan kavramlara denk gelir. Evlere, ofislere, restoranlara ve daha sayamayacağımız birçok yaşam alanında katmış olduğunuz büyük ve küçük dokunuşlar sayesinde farklılık ve renk katarsınız. Böylelikle de hayatlarınız vakit geçirdiğiniz koridorda dekorasyon fikirleri ile odalarla bütünleşir. Bu sayede de kişiliğinizle, bütünleşen tasarımlar yaratmanız mümkündür. Bu konularda; tasarımın size ait bir değer taşımasını isterseniz, size ait alanları daha da kendinizle zenginleştirmek isterseniz, antrelerinizden işe başlayabilirsiniz. Bugünlerde marka olan hemen hemen tüm kurumlar, ofisler birlikte çalıştıkları insanlara iyi bir imaj vermek ve de bu imajı iz olarak da bırakmak için müşterilerine daha estetik ve dinlendirici mekânlar sunar. Oldukça önemli bir iç mekân öğesi olan hollerde aslında sanılanın aksine önemli detayları burada; bu yaşam alanında bulabilirsiniz, istediğiniz gibi yaşam alanlarınızı şekillendirebilir, şık ve dekoratif bir hale sokabilirsiniz.

Her Alana Uygun Antre Mobilya

Her Alana Uygun Antre Mobilya

Koridorlarda dekorasyonu ile hollerin şekillenmesine ve iç mekânların şıklık kazanmasına yardımcı olursunuz. Bu sayede de daha etkili ve kullanışlı iç mekânlar elde edersiniz. Öncelikle antre ürünleri ile ilgili bir seçimde bulunurken nelere dikkat etmeniz gerektiğini belirtmemizde fayda var. Eğer eviniz veya işyeriniz için konuşacak olursa küçük, iç hacmi daha dar ve aydınlatmaya ihtiyacı olan bir alanınız varsa bu alanlarda koridora göre seçilen avize ile birlikte lambader de kullanmanız mekânı daha aydınlık ve daha büyük gösterir. Hol lambası seçerken de dimmer ampul seçeneklerinden faydalanabilirsiniz; bu sayede ışık miktarını ne oranda tercih ederseniz o oranda kullanım rahatlığına kavuşursunuz. Ayarlanabilir avize seçenekleri de bulunur, dimmer seçenekli olan ampulleri tercih ederseniz de ışık miktarını ayarlayabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak da loş bir görüntü arzu ederseniz yine aynı şekilde ışık miktarınızı ayarlayabilirsiniz. Büyük bir koridora sahipseniz de avize seçiminde bulunurken daha cesur davranabilirsiniz büyük ve gösterişli bir avize ile antrenize daha etkili bir giriş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede de aydınlatma seçenekleri ile dekoratif ve şık avize seçiminde de özgür kılınırsınız. İster geniş ister dar olsun muhakkak dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olur. Aydınlatma ve de aydınlatmanın en önemli öğesi olan avizeler, aynalarda aynı aydınlatma gibi iç mekanlara aynı etkiyi yaratır yani daha büyük ve geniş göstermek isterseniz hollerinizi, duvar aynası kullandığınız takdirde iç hacim hususunda iki katına kadar bir genişleme gözlemleyebilirsiniz. Sadece bu amaç için değil koridor aynası ile evden çıkarken kendinize son dokunuşları bu alanda yapıp, kendinizi son bir kez kontrol edebilirsiniz. Giydiğiniz elbiseyi, elbisenin altına seçtiğiniz ayakkabıyı, paltoyu kontrol edebilirsiniz. Bu soruları ve nicelerini her gün defalarca sorabilirsiniz. Aynaların çeşitleri içerisinde bu şekle yer alması gerekir. Böylece kullanışlı bir antreye sahip olabilirsiniz. Daha fazla vakit geçirmeniz sağlanır ve boş bir odaymış hissi vermeyebilir. İşte böyle küçük ama değerli düşünülerek tasarlanmış dokunuşlarla belki de en önemli oda haline dönüşebilir. Farklı renkleri sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran tasarımlar, müşterilerin tercih sürecini büyük oranda hızlandırır. Mekânlarınıza aydınlık, hem doğal hem de sade bir o kadar da estetik bir farklılık kazandırabilirsiniz. Bunu da iç mekanlarınızı zenginleştirerek, tasarımlarınıza şıklık katarak hol tasarım fikirlerinizi uygulamaya geçirebilirsiniz. Antre dolap çeşitleri birçok saklama alanına da ev sahipliği yaptığından dolayı büyük bir hollere sahipseniz büyük bir dolap tercih ettiğiniz takdirde kullanmadığınız, mevsimlik olmayan parçaları da saklama alanı elde edebilirsiniz. Kendini ya da sevdikleriniz için alabileceğiniz pek çok ürün çeşidini Trendyol'dan rahatlıkla kullanabilirsiniz. En yeni modeller ve farklı tasarım ürünleri sizleri bekler.

Beğenilen Antre Mobilya Çeşitleri

Beğenilen Antre Mobilya Çeşitleri

Antrelerde yer alması gereken bir diğer önemli hususlara değinecek olursak bunlarda mobilyalar diyebileceğimiz geniş gruptur. Hol mobilyası seçimi yaparken de özellikle istediğiniz tarzda mobilya parçalarını birkaç küçük aksesuar yardımıyla da değiştirip, dönüştürebilirsiniz. Özellikle de hol büyüklüğüne göre mobilyalarınızın boyutu ve düzeni değişebilir, tabi ki evinizin hol ile bir kafe veya işyerinin antresi aynı ebatlarda olmayabilir. Bu grubun içerisine esasen birden çok öğe girer. Öncelikle önemli olan uyumu yakalamak ve tarzınızı oluşturur. Daha sonra da bunları bir araya getirmek, hem şıklık yaratmak hem de alanların amacına hizmet eden antre şifonyer, ayakkabılık seçmek önemlidir. Bu hususlarda özen gösterebilir ve nasıl bir iç girişe sahipseniz bu alanlara yönelik tüm alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Küçük iç girişler yaygın olduğundan koltuk yerine puf kullanabilirsiniz mesela, bu bir alternatiftir. Oysaki bir kafenin veya işyerinin girişinden bahsedilirse geniş bir alan söz konusu olur. Dar hol alanlarında da antre sehpası, maması, askılık gibi işlevleri bir araya getirerek kullanabilirsiniz. Bu bir ev girişi de olabilir tabi ki; değerlendirmek sizin tasarımlarınıza kalır. Örneğin hol pufları hem bir dekorasyon öğesi hem de birer rahatlama aracı olarak kullanılabilir. Hatta puflar çoğu zaman ayakkabı giyme ve çıkarma işlemini gerçekleştirdiğiniz duraklardır. Belki de işten eve geldiğimizdeki en son en rahat durak olabilir. Kuaföre veya bir dişçiye gittiğinizi düşündüğünüzde de aklınıza hemen galoş giyinmek gelir. Bu işlemi ayakta yapmak yerine oturarak yapmak daha mantıklıdır. Bu gibi kullanım amaçları olduğundan aynı zamanda da oldukça dekoratif modelleri bulunduğundan puflar hollerde yer alabilir. Oldukça küçük ve portatif olmalarından dolayı da tercih edilir. Çünkü dekorasyonun bir parçası olma hususunda çok alan kaplamaz, uyum sağlar. Eğer koridorunuz daha genişçe bir alana sahipse bu durumda mobilya olarak hol koltuğu edinebilirsiniz. Bu sayede de dekorasyonunuza sıcak bir hava katmış olursunuz. Çünkü koltuk davetkârlık, misafirperverlik temalarını taşıyan bir dekorasyon öğesidir. Rahat bir iç mekân konsepti ararsanız eğer, sizi karşılayan hol mobilyaları göz yorucu da olmamalıdır. Ancak büyük bir kullanıma ve ferahlığa sahip holler başkaca mobilya seçimleriyle de daha işlevsel bir hale gelebilir.

Renkli Antre Çeşitleri

Renkli Antre Çeşitleri

Herhangi bir mekâna giriş yaptığınız yerler olması sebebiyle de koridorlar sizi dışarıdan içeriye karşılayan yerlerdir. Portmanto olarak adlandırılan mobilyalar hemen hemen eskilerden beridir kullanılır. Şimdilerde ise portmantolarla birlikte ya da ayrı olarak antre dresuar, konsol, ayakkabılık kullanılır. Antrelerinizin girişlerinde yer bulması gereken mobilyalardan biri de antre konsoldur. Bu ögeler koridor dekorasyonunda kullanılabilir. Karşılama işlevi gören bu alanlarda dekoratif seçeneklerden faydalanmak her zaman mevcuttur. Eve girdiğinizde anahtarlarınızı bırakabileceğiniz bir şey arayabilirsiniz. Bu durumda da dekoratif antre dresuar seçenekleri ilginizi çekebilir. Anahtarınızı kaybetmeyeceğiniz ya da evde saatlerce aramayacağınız bir yerde olmasını isterseniz dresuarların çekmecelerine bırakabilirsiniz. Birçok farklı opsiyonu olduğundan dolayı da diğer aksesuar öğeleriyle birleştirebilirsiniz. Dresuarın üzerindeki duvarınıza ayna veya tablo da asabilirsiniz. Kullanacağınız her bir parça birbiriyle uyumlu olduktan sonra sorun olmayabilir. Askılıklar da olması gereken parçalardan biridir. Dışarıdan içeriye girdiğinizde paltolarınız, hırkalarınız, şemsiyeleriniz, şapkalarınızı asmanız gereken bir şeye ihtiyacınız olur. Bir diğer önemli husus antre askılık seçimi olabilir. Bunlar oldukça moda haline geldiğinden hem de isterseniz başka alanlarda da kullanım konforu sunar, insanlar tarafından popüler bir şekilde kullanılır. Elbise askılıklarının alt kısmında ayakkabılarınızı da koyabileceğiniz bir bölmesi olan çeşitlerde vardır. Klasik bir tarzda antreniz varsa da askılıkların duvara sabit olanları da mevcuttur. İçinde ayakkabı koyabileceğiniz veya palto asabileceğiniz antre dolabı da işinizi görebilir. Oldukça kullanışlı seçenekler mevcut ve bunlar kullanışlı ve çok amaçlı olarak tasarlanır. Belki de en önemli faydalarından biri de her gün aynı ceketi, botları giyinmediğinizden dolayı daha fazla seçeneğinizin olmasını isteyebilirsiniz. Bunların da gözünüzün önünde olmasını isterseniz dolaplarda saklar, dener ve soyarsınız.

Kullanışlı Antre Modelleri

Kullanışlı Antre Modelleri

Antre mobilya çeşitleri kadar etkili derece de hatta daha çok süs eşyaları ve dekoratif eşyalar etkiler diyebiliriz. Koridorlar için aksesuar seçenekleri oldukça geniş ve de dekorasyona dair hemen hemen her şey tam bu noktada tamamlanır. Aksesuar olarak her şeyi kullanabiliriz ancak amaç olarak da süs eşyalarını kullanabiliriz. En önemli bir diğer dekorasyon öğesi de elbette ki antre halısıdır. En az mobilya, aydınlatma diğer tüm dekorasyon öğeleri kadar önemlidir. Örneğin halıları dekorasyonunuza ekleyerek daha sıcak ve daha samimi bir ortam elde edebilirsiniz. Antre halı modelleri de genel olarak antrenizin şekline göre değişiklik gösterebilir. Yuvarlak halı tercihinde bulunacaksanız geniş bir antreye sahip olmanız önemlidir. Uzun ince bir girişe sahip antreniz içinse antre yolluk seçeneklerine göz atabilirsiniz. Her ev ya da mekan için antre modelleri farklılık gösterdiğinden dolayı tercih edeceğiniz şeyler farklılık gösterebilir. Eğer duvarlarınızla da dekorasyonunuza bir hava katmanız gerektiğini düşünürseniz antre duvar kağıtları seçimi yaparken öncelikle daha sade, davetkar boğucu olmayan renklere yönelebilirsiniz. Açık renkler, basit desenli koridor duvar kağıtları hem gözü yormaz hem de daha net bir tarzınız olduğunu gösterir. Tablolar oldukça sanatsal değer taşıyan dekorasyon parçaları olabilir belki de bu yüzden de evlerinizden ya da yaşam alanı olan her yerden eksik olmaması gereken parçalardır. Sizden de birer parça taşır ve diğer insanlara da sizin hakkınızda bilgiler verebilir. Antre çeşitleri de sizin tasarımınıza bir parça yardımcı olabilir; duvarlarınızı süsler, sizi daha yaratıcı kılabilir. Koridorlarınızda da sanatsal bir giriş elde etmiş olursunuz, sevdiklerinizi eve davet ettiğiniz bu yerlerde. Antre süsleri hemen hemen her şey olabilir.

Hol Ürün Çeşitleri

Hol Ürün Çeşitleri

Koridor için kullanılabilecek birbirinden farklı pek çok modern tasarım ürünü vardır. Antre mobilyaları sayesinde aklınızda olan ancak bir türlü yer bulamadığınız ürünlerin dekorasyonu hakkında fikir edilebilirsiniz. Farklı renk tercihleri sizlere bu konuda yardımcı olabilir. Aynı zamanda ürünlerin sahip oldukları desenler de her türlü dekorasyona uyum sağlayabilecek özgür çizgilere sahip olabilir. Klasik ya da modern tarz, siz hangi tarza yönelik tercihler yapmayı severseniz o alana ait onlarca fikir arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Fikirler tamamen size kalmış olmakla beraber mumlardan, yazılı duvar dekorlarından faydalanabilirsiniz. Eğer oldukça küçük bir girişe sahipseniz dresuar ve konsol kullanmak gözü yorabilir ancak antre sehpası tercih ederseniz anahtarlarınızı bunun üzerine de koyarak alan tasarrufu yapabilirsiniz. Hol dolabı, masası, konsolu aynı zamanda alanı daha sade gösterir ve kullanışlı da kılar. Antreler genellikle koridorlarda da konumlanabilir. Bu yüzden de dar uzun ince bir antre yaratmış olabilirsiniz. Böyle bir durumda da antre düzenleme konusunda yardım almak gerekir. Çünkü dağınık ve gözü yoran bir görüntü ortaya çıkabilir. Özellikle de sade ve aynı zamanda şık olması gereken antrelerde karışıklık istenmez. Hol sehpa çeşitleri oldukça çeşitli alternatifleri bulunan mobilya parçalarıdır. Yuvarlak, kare, dikdörtgen seçeneklerle seçim yapma konusunda birçok farklılığa sahip olursunuz. Ulaşılabilir bir fiyatlandırma politikası esas alınarak tasarlandığından da tüm ürünler ihtiyacınız oranında fonksiyonel özelliğe göre tasarlanıp fiyatlandırılır. Antre mobilya yorum kalitesinden rengine, tasarlandığı malzemeden işlevsel özelliklerine kadar pek çok detay fiyat belirleyicidir. Bu tasarımlar için ekonomik, keyifli ve faydalı ürünlere kolaylıkla Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Antre Mobilyaları Fiyatları

Avantajlı Antre Mobilyaları Fiyatları

Antre dekorasyonunda birden çok alternatif ve seçenek olduğunu söylenebilir. Bu sebepten dolayı da fiyatlar oldukça çeşitlilik gösterir. Çeşitli mobilyalarla, dekoratif süs eşyaları seçenekleriyle antre avize ile evleri süslemek ve farklılık kazandırmak mümkündür. Yaygınlaşan dekorasyon fikirlerine her zaman her an ulaşmanızdan dolayı da standartların dışına çıkarak kendinize özel alanlar yaratabilirsiniz. Aydınlatmalara dikkat ederek, iç hacmine dikkat ederek tasarladığınız hol modelleri içerisine dahil edilir. Hem şık hem de kullanışlı bu alanı değerlendirmeden bırakmak olmaz. Artık pek çok kişi bu alanların kullanımına önem verir. Siz de dekorasyonu geçiştirmek yerine daha dekoratif unsurlarla bu alanı güzelleştirebilirsiniz. Evi bir bütün halinde ele alıp da bu bütüne göre şekillendirmek her bütçeye göre de alternatiflerin bulunduğu dünyada artık kolaydır. Antreleri olmayan evler bile koridorlarını antre duvar kağıdı ile değerlendirip kullanarak dekore edebilirsiniz. Kaybedilen alanlar değil aksine daha çok tüm mekanların kalitesini arttıran, genişleten alanlar olarak da görülebilir. Evin giriş kısmında hissedilen atmosfer oldukça etkileyici olmalıdır. Böylece evin geri kalanı hakkında herkese güçlü bir izlenim bırakır. Bu amaçlara uygun olan hol mobilyaları kullanarak, işlevsel müdahalelerle, amacınızı gerçekleştirebilirsiniz. En yüksek tatmin ve memnuniyet için de ürünler tasarlanır ve alıcıların da uygun amaçlarda kullanmasına göre sizlere sunulur. Her parçanın kendine has kullanım alanı ve yeri bulunduğundan dolayı da satın alınırken bunlar gözetilerek alınır. Bu bağlamda da tüm hol düzenleme ürünleri bu farklılıklar gözetilerek tasarlanır. Marka ve ürün kalitesi gözetilerek de fiyatlandırma politikası yapılır. Satışta olan tüm ürünler bir amaca hizmet etmek için üreticiler gözetilerek fiyatlandırma yapılır. Antre mobilyaları fiyatları da ürün çeşitlerine göre farklı seçeneklerden oluşur. Siz de farklı ürün çeşitleri arasından tercihlerinizi Trendyol'daki ürün çeşitliliğine göre yapabilirsiniz.