placeholder
"

Ariston

" araması için 523 sonuç listeleniyor

Ariston

Ariston ile Kaliteyi Yükseltin

Ariston, ısıtma sektörüne yönelik hizmet veren bir dünya markasıdır. Bu sistemleri, yeniliklere adapte ederek kullanıcılarının yaşam kalitesini artırmayı hedeflemektedir. Marka enerji verimliliğini odak noktasına almaktadır. Ariston kombi modellerinde öne çıkmaktadır. Yüksek tasarruflu yenilikçi sistemlerin yanı sıra enerji tasarrufu ve İtalyan tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. X serisi, markanın öne çıkan ürünleri arasındadır. Alteas X, Genus X, Clas X ve Cares X gibi dört farklı seçenekleri mevcuttur. Bu seri yakıt tasarrufunun yanı sıra, mobil cihazlara yüklenebilen uygulama sayesinde kontrol edilebilmektedir. Alteas X markanın son model tasarımıdır. Isıtma ve su konforuna dayanan bu ürün akıllı fonksiyonlar barındırmaktadır. Markanın üst sınıf bir kombisidir. Uzaktan erişime sahiptir. Wi-Fi entegrasyonu sayesinde farklı ürünler ve Ariston ürünleriyle bağlantı kurabilmektedir. Duvar tipi bir kombidir. İtalyan tasarımının yanı sıra ön yüzeyinde tam metni gösteren LCD ekranı vardır. Dokunmatik olan bu ekran, bütün değerleri göstermektedir. Zaman programlama özelliği sayesinde de istenilen zamanda kapanmaktadır. Modülasyon pompasına sahip olan bu ürün sessiz bir performans sergilemektedir. Markanın bir diğer öne çıkan modeli ise Cares Premium Hermetik yoğuşmalı kombidir. Isıtma kapasitesi 31,570 Kcal/h olan bu ürün yüzde 109 verimlilik sağlamaktadır. 4 yıldız enerji verimliliğine sahip olmasının yanı sıra LCD kontrol paneli bulunmaktadır. Elektronik ateşleme ve alev modülasyonuna sahip olan bu modelin en dikkat çeken yanı ise arıza teşhis sistemidir. Ariston Alteas X modeli ise markanın son tasarım ürünleri arasındadır. Hermetik cihaz tipine sahip bu ürün, çift eşanjörlü olmasının yanı sıra yüzde 936 verimlilik sağlamaktadır. Baca uzunluğu 70 santimetre olan bu ürünün yüksekliği 745 milimetredir. 400 milimetrelik genişliğe sahip olan bu ürünün ağırlığı ise 32 kilogramdır. Aynı zamanda hermetik kombi baca uzatması seçeneğiyle de kullanıcılara ek bir yükseltme imkânı tanımaktadır. Bu baca uzatmasının boyu 50 santimetredir. Bir başka model olan Genux Evo da konvansiyonel bir ısıtma tekniğine sahiptir. Hem güneş enerjisiyle hem de doğal gazla çalışabilen bu ürün, yüzde 93 oranında bir verimlilik sağlamaktadır. Donma ve pompa blokaj emniyetine sahiptir. Anında sıcak su vermektedir. Aynı zamanda akıllı ısıtma sistemine sahiptir. 770 milimetre yüksekliğe, 400 milimetre de genişliğe sahiptir. Ağırlığı ise 31 kilogramdır.

Enerji Verimliliği Ariston ile Artıyor

Ariston buzdolabı modellerinin tasarımında da verimliliği hedeflemektedir. Hotpoint serisi ise markanın buzdolabı modellerinde dikkat çeken tasarımlarından biridir. Air Tech fonksiyonuna sahip olan bu ürün, hızla soğutulan havayı buzdolabının her noktasına eşit ve dengeli olarak dağıtmaktadır. Bu teknoloji sayesinde gıdalar besin değerlerini uzun süre koruyabiliyorlar. Ayrıca buzdolabının iç duvarlarındaki iyonlar da küf ve bakteri oluşumunu engellemektedir. Active Oxygen teknolojisiyle de saf oksijeni buzdolabının her yerine dağıtarak havayı temizlemektedir. Yüksek enerji verimliliğiyle de A kategorisinde yer alan bu ürün, doğanın korunmasına da katkı sağlamaktadır. Çift kapılı olan bu buzdolabı, 504 litrelik bir brüt hacme sahiptir. Ariston çamaşır makinesi modelleriyle de kullanıcıya birçok seçenek sunmaktadır. Hotpoint serisinin modellerinden olan FCPR de markanın öne çıkan modellerinden birisidir. 10 kilo kapasiteli bu makine sessiz bir çalışma sistemine sahiptir. Aynı zamanda her çamaşır tipine uygun yıkama seçenekleri mevcuttur. Maksimum devir hızı 1400 olan bu makinenin bir de çocuk kilidi bulunmaktadır. Deep Clean teknolojiisi sayesinde yıkanan çamaşırların daha temiz olması hedeflenmiştir. Aynı zamanda 30 dakikalık hızlı yıkama programına da sahiptir. Ürün her kullanım biçimine uygundur. Ariston bulaşık makinesi modelleriyle de öne çıkmaktadır. Birçok farklı modeliyle her zevke hitap eden bu ürünler, beyaz ve gri renk seçenekleriyle kullanıcıya sunulmaktadır. Hot Point serisinde öne çıkan modellerden birisi de 6 programlı olandır. Birbirinden farklı 6 yıkama seçeneğine sahip olan bu ürünler, A+ enerji kategorisinde bulunmaktadır. 14 kişilik geniş iç kapasitesine sahiptir. Dual Space raf sistemi olan bu makine tasarruflu tüketim imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda su sertlik ayarı fonksiyonuyla şebekeden gelen suyun sertlik oranını belirleyerek araç gereçlerin, suyun içerisinde bulunan kireç ve iyonlardan korumaktadır. Böylece iyonlardan ve kireçten korunan eşyaların ömrü uzamaktadır. Aynı zamanda yıkama işlemi 9 saate kadar ertelenebilmektedir. Marka, gelişmiş tasarımıyla ev işlerini kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Güçlü yıkama teknolojilerini verimli tüketime entegre ederek çalışan bu makine, baştan sona güçlendirilme hedefiyle üretilmiştir. Detaylı bir temizlik sunmasının yanı sıra enerji verimi de yükseltilmiştir. Ürünler, birçok seçeneğe sahip olmasının yanında her tarza ve ihtiyaca yönelik ürünler mevcuttur.

Ariston Binlerce Tasarımla Evlerde

Alıcılar için, enerji tasarrufu, kullanım performansı gibi kriterlerin yanı sıra fiyat da önem teşkil etmektedir. Bu yüzden bir marka hakkında araştırma yaparlarken bu kriteri de göz önünde bulundurmaktadırlar. Marka, birden fazla ve birbirinden farklı özelliklere sahip kombilere sahiptir. Bu sebeple Ariston kombi fiyatları da alınacak ürünün özelliklerine ve adet sayısına göre değişmektedir. Her yaştan herkese hitap eden bu ürünler için farklı fiyat seçenekleri de mevcuttur. Ev ve iş yerlerinde kullanımı yaygın olan bir diğer ürün de derin dondurucu. Ariston derin dondurucu modelleriyle de çözümler sunmaktadır. Derin dondurucuda da Hot Point serisi öne çıkmaktadır. 5 çekmecesi olan bu model 60 santimetrelik bir derinliğe sahiptir. Statik dondurucu özelliğinin yanı sıra A sınıfı enerji verimliliğine sahiptir. Genişliği 65 santimetredir. Günlük dondurma kapasitesi ise 8 kilogramdır. Tek kapılı olan bu ürünün toplam hacmi ise 197 litredir. Ariston yoğuşmalı kombi de ilk akla gelen firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda ürünler tasarlayan marka, birçok yoğuşmalı kombiyi üretmeyi başarmıştır. Yoğuşma, dışarı atılacak baca gazının su baharındaki enerjiyi eşanjörler yardımıyla geri kazandırmaktadır. Bu da enerji verimini artırmaktadır. Ariston kombi modelleri, yoğuşmalı veya yoğuşmasız olarak ikiye ayrılmaktadır. İtalyan tasarımlarıyla üretilen bu ürünler, birçok ürün seçeneğiyle tüketicinin ilgisine sunulmuştur. Markanın yoğuşmalı kombileri arasında öne çıkan Genus X modelidir. Bu model, yüksek çözünürlüklü, tam metni gösteren LCD dokunmatik bir ekrana sahiptir. Farklı ısıtma bölgelerinin kontrol edilmesini sağlayan bir menüsü bulunmaktadır. Aynı zamanda sıcaklığı koruyan ve enerji tasarrufu sağlayan bir fonksiyona sahiptir. Kombinin yanı sıra Ariston şofben seçenekleri de mevcuttur. Bu elektrikli su ısıtıcılar pratik bir kullanıma sahip olmalarıyla öne çıkmaktadır. Markanın öne çıkan su ısıtıcıları arasında Pro R bulunmaktadır. Bu ürün, tam modülasyonlu gaz valfine sahip olmasının yanı sıra, sessiz bir çalışma stiline sahiptir. Büyük güçte modülasyonlu bir pompaya sahip olan bu elektrikli su ısıtıcı, paslanmaz çelik ana eşanjörü vardır. Soğuk su giriş ve ısıtma devresi dönüşünde filtre koruması da sağlamaktadır. Maksimum tasarruf için anın gerekliliğine uygun olarak ısı ayarlanmalıdır. Ariston fırın modelleriyle de enerji verimliliğini artırmayı hedeflemektedir. Hotpoint serisin öne çıkan ürünlerinden biri olan MWHA 2031 mikrodalga fırın tasarımıyla da dikkat çekmektedir. Beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürün dijitaldir. 700 watt motor gücüne sahip olmasının yanı sıra 20 litrelik iç hacme sahiptir.

Her İhtiyacınız İçin Ariston

Ariston beyaz eşya konusunda yüksek ürün çeşitliliğine sahip olan bir markadır. Çamaşır makinalarından buzdolaplarına, kombiden elektrikli su ısıtıcılarına kadar birçok ihtiyaca yönelik ürünler tasarlamaktadır. Ariston kurutmalı çamaşır makinesi de yine bir evin ihtiyacına yönelik olarak düşünülmüştür. A sınıfı 11 kilogram çamaşır yıkama kapasiteli, 7 kilogram kurutma kapasiteli olan bu makine Hot Point serisinin öne çıkanlarındandır. Düşük enerji tüketimiyle enerji tasarrufu sağlayan bu ürün, 1400 devir özelliğine sahip olmasıyla, daha az nemli bir yıkama yapabilmektedir. Sentetik, hassas, karma gibi birçok farklı program seçeneğine sahip olması da makineye işlevsellik katmaktadır. Aynı zamanda Hotpoint Ariston çamaşır makinası pompa motoru ve çamaşır makinası mandalı da ayrı olarak bulabileceğiniz ürünler arasındadır. Alıcılar için önem taşıyan konulardan birisi olan Ariston yoğuşmalı kombi fiyatları da ürünün özellik ve adedine göre değişim gösterebilmektedir. Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda yapılan araştırmalarda ürünün özelliklerinin yanı sıra fiyatlar da belirleyici unsur olarak öne çıkmaktadır. Birçok farklı model ve özelliğe sahip olan bu ürünler, her ihtiyaca cevap verebilmektedir. Ariston süpürge modelleriyle de ev ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Markanın Hot Point elektrikli süpürgesi de öne çıkanlar ürünler arasında bulunmaktadır. A kalite enerji sınıfına dahil edilen bu ürünün motor gücü 700 Watt olmasının yanında ses seviyesi ise oldukça düşüktür. Toz torbasız olan bu tasarım, hepa filtreye sahiptir. Hepa filtre tozlara karşı yüzde 99 oranında koruma sağlamaktadır. Enerji verimliliğine ve tasarrufuna önem veren marka buna yönelik ürünler de geliştirmektedir. Ariston oda termostatı çözümüyle ev ve ofis ihtiyaçlarına yönelik bir ürünü daha kullanıcının dikkatine sunmuştur. Evo Serisi Sensys Kablolu Modülasyonlu Oda Termostatı, Kablolu Oda Termostatı ve Kablolu Pilli Oda Termostatı gibi, ihtiyaca uygun birçok seçeneği mevcuttur. Bu ürünler ısınmada tasarruf sağlamaktadır. Oda sıcaklığı istenilen seviyeye ulaştığında ısı kaynağını kapatarak enerjide tasarruf hedeflenmektedir. Teknolojik aletlerin sık kullanımından kaynaklı yaşanan deformasyonlar için de kullanıcılar yedek parça hizmetlerine başvurmaktadırlar. Ariston yedek parça konusunda da müşterinin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Ariston termosifon fiyatları alınan ürünün özelliklerine ve adedine göre değişim gösterebilmektedir. Kullanıcılar için önemli olan fiyat performansı marka için de önem teşkil etmektedir. Bu sebeple marka her ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktadır. Ariston Türkiye ve tüm dünyaya uzanan geniş ağıyla kullanıcılara yüksek kalite ve yüksek performans sunmayı hedeflemektedir.

Mutluluğu Ariston ile Yakalayın

Ariston davlumbaz modelleri arasından da ihtiyaca yönelik seçenekler bulunmaktadır. Hot Point Davlumbaz, markanın öne çıkan ürünlerinden birisidir. 60 santimetre olan bu davlumbazın dokunmatik bir kontrol bulunmaktadır. 3 kademeli güç ayarının yanı sıra IEC normlarına göre bir emiş kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanabilir bir filtresi vardır. Ses seviyesi ise minimuma indirilmiştir. Bacasız kullanım dolayısıyla karbon filtresi vardır, camı beyazdır. Kullanıcıya birkaç farklı seçeneğiyle sunulan bu ürün, ızgarasının fırında yıkanabilme özelliğiyle de işlevsel bir yaklaşıma sahiptir. Davlumbazların yanı sıra mikrodalgalar da bu markanın ev ve ofis ihtiyaçlarına yönelik seçenekleri arasındadır. Ariston mikrodalga fırınlarla kısa süre içerisinde istenilen herhangi bir gıdayı ısıtma imkânı sağlamaktadır. Markanın öne çıkan mikrodalga modellerinden birisi de yine Hotpoint serisinden olmuştur. Fırın hacmi 25 litre olan bu mikrodalga kullanıcılara siyah renk seçeneğiyle sunulmaktadır. İstenilen herhangi bir gıdayı sorunsuz ve kısa sürede ısıtması tasarlanan bu ürün yüksek kapasite hedefiyle üretildi. Ürün, enerji tasarrufu ve verimlilik esasına göre tasarlanmıştır. Enerji tasarrufu ekolojik açıdan günümüzde önemli bir yer tutmaktadır. Ariston ankastre ocaklar da mutfak ihtiyaçlarına yönelik sunulan çözümler arasındadır. Hotpoint ankastre ocaklar siyah renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Çeşitli halka seçeneklerine sahip olan bu ocak Direct Flame teknolojisiyle donatılmıştır. Bir hızlı, iki yarı hızlı ve iki yardımcı brülöre sahip beş halkası bulunmaktadır.420 minik deliği sayesinde enerji kaybını önlemektedir. Pişirme sürelerini kısaltan bu ocak, yüzde 20’ye varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. Dengeli bir ısı dağılımı sağlamaktadır. Her alanda otomatik bir kontak anahtar vardır. Ocak kapatıldığında gaz kaynağının durmasını sağlayan bir sisteme sahiptir. Bu ürünün genişliği 750, derinliği 520 santimetredir. Ariston kombi yorumları ve geri bildirimlerinde olduğu gibi kullanıcılar bu ürüne dair memnuniyetlerini belirtmektedir. Ariston kombi nasıl çalışır sorusu da kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biridir. Ariston çalışma sisteminde enerji tasarrufu ve verimliliğin yanı sıra kullanımda da pratik olmayı hedeflemektedir. Her ürün kullanım kılavuzuna sahiptir. Marka kullanım kılavuzlarında da, her ürün için kolay ve basit anlatım hedeflemektedir.

Ariston Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yoğuşmalı ve yoğuşmasız olmak üzere iki tip kombi üreten Ariston, bilinirliğini artırmaktadır. Pek çok farklı modeliyle her ihtiyaca yönelik ürünler sunmaktadır. Ariston Genus da markanın bir diğer öne çıkan tam yoğuşmalı kombi modelidir. Çift eşanjörlü olan bu marka yüzde 93 enerji verimliliği sağlamaktadır. Baca uzunluğu 70 santimetre olan bu kombinin yüksekliği 745 milimetredir. 32 kilogram da ağırlığa sahiptir. Markanın dikkat çeken bir başka modeli de Hs Premium 24 Kw Erp yoğuşmalı kombisidir. Isıtma enerjisi verimliliğinde A sınıfı olan bu kombi 23 saniyede ısınabilmektedir. Normal ısı kapasitesinde yüzde 97 enerji verimliliği sağlayan bu model, beyaz renk seçeneğiyle kullanıcıların ilgisine sunulmuştur. Markanın öne çıkan bir başka modeli ise Alteas One Net’tir. Bu ürün yüksek verim ve pompa basma yüksekliği sağlayan XtraTech teknolojisiyle donatılmıştır. Çizilmez özellikli darbelere dayanıklı bir cam ön paneline sahip olmasının yanı sıra elektronik yanma kontrol sistemine sahiptir. A sınıfı enerji kategorisinde sınıflandırılmaktadır. Periyodik bakım uyarı sistemine sahip olan bu yoğuşmalı kombi, geniş bir ısı eşanjörüne sahiptir. Geniş dokunmatik bir ekranı vardır. Bu ekrandan tüm veriler izlenebilmektedir.Birçok farklı seçeneğe ev sahipliği yapan markanın her zevke ve ihtiyaca göre çözümler üretmektedir. Ariston Egis de markanın bir başka yoğuşmalı kombisidir. Bu kombi, doğal gaz ve güneş enerjisiyle çalışabilmektedir. Çift eşanjörü bulunan bu kombinin su tankı kapasitesi 0,3 litredir. Enerji verimliliğinin yanı sıra boşaltım dumanlarının enerjisini yeniden kullanması sebebiyle yüzde 107’yi aşan bir ısı randımanı alınmaktadır. Ariston Thermo solar sistemlerle ilgili markanın bir başka çözümüdür. Güneş enerjisini kullanarak sıcak su elde edilen bu sistem, yüksek sıcaklıkta su kullanımı sağlamaktadır. Kompakt ölçülerle tasarlanmasının yanı sıra, hidrolik hızlı montaj kitine sahiptir. Yüksek performanslı bir güneş kollektörüdür, kurulumu kolaydır. Böylece enerjiden edilen tasarruf artmaktadır. Markanın aynı zamanda ısı pompaları da bulunmaktadır. Ariston enerji tasarrufu adına ek çözümler de sunmaktadır. İtalyan tasarımlarını teknolojiyle buluşturan bu pompalar, yüzde 100 hava kaynaklı yenilenebilir enerji kaynakları kullanmaktadır. Fotovaltaik be güneş enerji sistemiyle entegre edilebilen bu sistemin Compact, Flex ve Plus olmak üzere 3 farklı seçeneği mevcuttur. Ariston Microtec yoğuşmalı kombi markanın diğer tüm ürünlerine sayfamız üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm ürünlere anında sahip olabilirsiniz.