İlgili Kategoriler
Maşa Çapı
Fiyat
Renk
Maksimum Sıcaklık
Satıcı Tipi
Tip
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Plaka Materyali
Fiyat Geçmişi
Otomatik Kapanma
Dijital Ekran
Voltaj
Priz Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Arzum Saç Maşası

" araması için 52 sonuç listeleniyor

Arzum Saç Maşası

Arzum Saç Maşası Modelleri

1966 yılında kurulan ve Türkiye merkezli bir marka olan Arzum, mutfak aletleri, elektrikli ev aletleri, kahve makineleri ve kişisel bakım aletleri üreticisi olarak bilinir. Hayatı kolaylaştıran birçok ürüne imza atan Arzum saç maşası çeşitleri ile bukle şekillendirmede pratik çözümler sunar. Her müşteri tipine ve her ihtiyaca uygun modeli bulabileceğiniz seçenekleri, yenilikçi ve modern üretim anlayışıyla tasarlanır. Teknoloji alanında yaşanan tüm yenilikleri başarılı bir şekilde ürünlerine aktaran marka, bu yönüyle geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. Bukleleri şekillendirirken ışıltı katan ve kök sağlığını koruyan şekillendirmelerin tümü kullanım kolaylığı sağlayan detaylar ve özelliklerle donatılır. İnce telli, kalın telli, düz ya da kıvırcık fark etmeksizin her saç tipinde güvenle kullanılabilen modeller, buklelerin kısa sürede göz alıcı ve bakımlı görünmesine yardım eder. Markanın saç maşası kullananlar tarafından yapılan yorum ve değerlendirmelerde vurgulanan zarar vermeden şekillendirme özelliği, markanın detaylı araştırmaları ve uzmanların katkılarıyla şekillenir. Olumsuz hava koşulları, stres ve kimyasal işlemler sonucu yıpranmış telleri özenle şekillendiren modeller, modern tasarımlarıyla da dikkat çeker ve her zevke hitap eden seçenekler sunar. Arzum saç maşası siyah modelin yanı sıra bej, beyaz, kahverengi, mor, pembe ve turuncu renkli alternatiflere de imza atar ve böylelikle bukle şekillendirme işlemlerini keyifli bir hale getirir. Modeller; plaka malzemesi, kalınlık, sıcaklık ayarı, otomatik kapanma ve iyon özelliği gibi farklı detaylara göre şekillenir. Seramik plakalar ve bunun yanında keratin ve argan yağı katkılı plakalı modeller, markanın müşteri ihtiyaçlarına yönelik tasarım anlayışı sonucunda şekillenir. Güvenliği maksimumda tutan marka, otomatik kapanma özelliğini hemen hemen tüm modellerinde kullanır. Müşterilerin beğenisine sunulmadan önce sayısız testten geçen ürünler, bu bakımdan kullanım anında yaşanabilecek sorunları da en aza indirir. Siz de evinizin konforunda bukleleri şekillendirecek ve stilinize göz alıcı bir ışıltı kazandıracak bir ürün arıyorsanız markanın Trendyol’da sunulan seçeneklerini renk, model, fiyat ve puan gibi özellikler doğrultusunda filtreleyebilir ve seçtiğiniz şekillendirme maşasını satın alabilirsiniz.

Arzum Saç Maşası Modelleri

Arzum saç maşası modelleri plaka malzemesine, kalınlığına, sıcaklık aralığına ve iyon özelliğine göre farklılık gösterir. Bu bakımdan markanın şekillendirme ürünlerini tek tek değerlendirmeden önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Böylelikle sunulan çok sayıda seçenek arasından ihtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Hafif dalgalı ya da perma tadında buklelere sahip olmanızı sağlayan şekillendirme maşaları, farklı dalga stilleri de yapmanızı mümkün kılar. Arzum saç maşası 19 mm ince ve kalıcı bukleler yaratmanıza yardımcı olur. 19 mm kalınlığına sahip seramik plaka ile tüm gün bozulmayan bukleleri kolayca elde edebilirsiniz. Model, seramik plakası sayesinde tellerin daha parlak görünmesini sağlar ve telleri ısıdan korur. 160° C, 180° C ve 200° C sıcaklık seçenekleriyle her saç tipi özelinde kullanılabilir. Arzum saç maşası 25 mm doğal dalgalar elde etmenin en pratik halini sunar. 160° C ve 200° C sıcaklık seçeneklerine sahip olan model, özel kalınlığı ile orta büyüklükteki dalgaları elde etmenizi sağlar. Seramik plaka detayı ile telleri koruyan ve dalgalara ışıltı katan model, tüm gün bozulmayan dalgalar yaratır. Arzum 32 mm saç maşası geniş dalgaları tercih eden müşterilerin ilk tercihidir. Plaj dalgası da denilen doğal dalgalar elde etmeyi sağlayan ürün diğer modellerin aksine oldukça kalın ve dağınık dalgalar yaratır. Denizden çıktıktan sonra kendi kendine kururken deniz tuzunun etkisiyle dalgalı ve dağınık görünen bukleleri dilediğiniz an yapmanızı sağlar. Modellerin kalınlığı kadar sunduğu sıcaklık aralığı da seçenekleri belirler. Müşterilerin bukle tipine göre ayarlama yapmasını mümkün kılan sıcaklık ayarları ürün özelinde farklılık gösterir. Ürünler 180° C, 200° C, 210° C, 220° C ve 230° C sıcaklık ayarlarına sahiptir. İnce telli ve kuru diplere sahipseniz en düşük ayar olan 180° C’yi seçmelisiniz. Bu sıcaklık ayarı kuru ve kabarmaya yatkın olan telleri yatıştırır ve en ideal şekillendirmeyi sunar. Daha hızlı ve belirgin bir şekillendirme için 200° C dereceyi de seçebilirsiniz. Daha kalın telli saçlara sahipseniz 210° C derece sıcaklık ayarı sizin için oldukça ideal bir seçenektir. Saç telleriniz çok kalın telliyse ve zor şekil alıyorsa 220° C ve 230° C derece sıcaklık seçeneklerinden birini tercih ederek bukleleri kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Bu sıcaklık ayarları Arzum 19 mm saç maşası dahil tüm ürünlerde bulunur. Tüm bunların yanında iyon özelliği de seçeneklerini belirler. Bazılarında bulunan iyon özelliği bir nevi bakım kremi işlevi görür. İyon özelliği, şekillendirme esnasında kabaran ve uçuşan telleri yatıştırır ve daha kolay bir işlem uygular. İyon özelliği bulunan maşa ile şekillendirilen teller, işlem bittiğinde daha yumuşak dokulu ve daha ışıltılı bir görünüme kavuşur. Markanın ürünlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçip Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

  • Öncelikle istediğiniz bukle tipi için doğru şekillendirme sunan boyutlardaki modeli seçtiğinizden emin olmalısınız. Yanlış seçilen şekillendirme maşası, saç tellerinin zamanla zarar görmesine ve tellerde kalıcı değişimler yaşamasına neden olabilir. Bu nedenle oldukça özenli bir seçim yapmalısınız.
  • İnce telleriniz varsa Arzum ince saç maşası bu bakımdan sizin için en doğru seçenektir.
  • Şekillendirme modeli seçiminde kök yapınızın yanında saçınızın dalgasını nasıl tercih ettiğiniz de önemli. Saçlarınızda yaratacağınız dalga kalınlığı kişisel bir tercih olabileceği gibi, bazı dalgalar sadece belirli modellerde mümkündür. Bu bakımdan normal ve kalın tellere sahipseniz Arzum kalın saç maşası sizin için en doğru seçenek olur.
  • Kolay şekil alan ve aldığı şekli uzun süre koruyan normal ve kalın telli saçlar, büyük gövdelerle yapılan kalın dalgaları uzun saatler boyunca taşır ve bozulmaz.
  • Bunun yanında saçınızın yapısına uygun ısıyı yakalamak için opsiyonlar sunan ısı ayarlı seçenekleri tercih etmeniz gerekir. Bu opsiyon sayesinde saçınız ve istediğiniz ürün özelinde düşük ya da yüksek sıcaklık vererek şekillendirme yapabilirsiniz.
  • Ürünün plaka malzemesi de oldukça önemli bir detaydır. Genel olarak seramikten üretilen modeller telleri şekillendirirken sağlığını korur. Seramiğin yanı sıra iyon malzemeden üretilen ve daha üstün koruma sağlayan seçenekler de bulunur. İyon malzeme modeller kabarmayı önler ve şekillendirme sırasında en iyi sonucu elde etmenizi mümkün kılar.
  • Satın alacağınız maşanın kablo uzunluğu da önemli bir detaydır. Gereğinden kısa ya da gereğinden uzun olan kablolar kullanımı zor bir hale getirebilir. Bu nedenle kablonun standart uzunlukta olması yeterlidir.
  • Buna ek olarak cihazın ağırlığı da oldukça önemli. Fazla ağır olmayan modeller asi ve kabaran telleri daha kolay şekillendirmenizi sağlar.

Saç Maşası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç Maşası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saçlarınızda profesyonel bir şekillendirmeye ihtiyaç duyuyorsanız, yenilikçi teknolojilerle donatılmış ve üstün şekillendirme sunan Arzum seramik saç maşası almanızın zamanı gelmiş demektir. Ancak şekillendirme ürünü seçerken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunur.

Şekillendirme maşası ihtiyacınızı bu özellikler doğrultusunda satın alabilirsiniz. Doğru özelliklerde aldığınız şekillendirme maşası yardımıyla hep hayalini kurduğunuz kusursuz dalgalara sahip bakımlı görünen bukleler elde edebilirsiniz.

Arzum ile Daha Bakımlı, Işıltılı Saçlar

Arzum ile Daha Bakımlı, Işıltılı Saçlar

Arzum iyonlu saç maşası, içeriğinde kullanılan kaliteli iyon malzeme detayı sayesinde şekillendirme anında dalgaların daha pürüzsüz ve daha ışıltılı olmasını mümkün kılar. Hem şekillendiren hem de bakım uygulayan iyon teknolojili ürünler, markanın en yenilikçi tasarım anlayışıyla üretilir. Daha bakımlı ve ışıltılı stiller yaratmayı hedefleyen Arzum Pearl Effect saç maşası modeliyle de müşterilerin beklentilerini karşılayan özellikler sunar. Pearl Effect maşa, avokado ve E vitamini katkılı seramik plakaları ile telleri zarar vermeden şekillendirir. Ekstra kaygan özelliği sayesinde saç tellerini kırmadan geniş ve doğal bukleler yaratan model, buklelerin tüm gün şekilli ve parlak görünmesini sağlar. Her saç tipine uygun sıcaklık ayarı bulunan model, 120° C ve 200° C sıcaklık seçeneklerine sahiptir. 25 mm çapı sayesinde saçlarda doğal dalgalar yaratır. Tasarımın uç kısmında soğuk tutan özel ısı malzemesi bulunur. Bu malzeme sayesinde ellerinizi ya da yüzünüzü yakmadan saçlarınızı güvenle şekillendirebilirsiniz. Bunun yanında açık unutulduğu durumlarda 30 dakika sonra kendiliğinden kapanan model, olabilecek kazaların önüne geçer. Arzum Lisa saç maşası, 200° C ve 160° C sıcaklık ayar seçeneklerine sahiptir. Geniş ve doğal görünümlü dalgalar elde etmenizi sağlayan model, seramik plakası ile telleri sıcaklığın vereceği zararlardan korur. Açık ve kapalı gösterge lambası ile kolay bir kullanım deneyimi sunan Lisa, soğuk tutma ucu sayesinde güvenilir işlem uygulamanıza yardım eder. Modern tasarım detayıyla da dikkat çeken Lisa maşa, şık dizaynıyla büyük beğeni kazanır. Daha bakımlı ve ışıltılı bir stile sahip olmak için Arzum uzmanlığında üretilen maşa modellerini Trendyol’da detaylı bir şekilde inceleyebilir, beklentinize ve bütçenize uygun ürünleri karşılaştırarak satın alabilirsiniz.

Arzum Maşa Fiyatları

Arzum Maşa Fiyatları

Arzum maşa fiyatları modele, plaka malzemesine, sıcaklık ayarına, iyon özelliğine, rengine ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları Arzum kalitesini satın alma ayrıcalığını sunar. En kaliteli materyallerle üretim yapan marka, ürünlerinin tümünde müşteri beklentilerini karşılamayı amaçlar ve modellerini bu yönde geliştirir. Her kategoride olduğu gibi zengin bir ürün seçkisine yer veren Trendyol, şekillendirme maşası özelinde markanın tercihleri arasında müşterilere benzersiz ayrıcalıklar sunar. Belirli dönemlerde uygulanan indirim ve kampanyalar ile şekillendirme maşası ihtiyacınızı cazip fiyat aralıklarıyla satın alabilirsiniz. Bunun için Trendyol’u düzenli aralıklarla takip edebilirsiniz. Fiyatlar ürünler özelinde farklılık gösterir. Arzum Belisa saç maşası bu bakımdan diğer modellere göre farklı bir fiyat bandına sahiptir. Keratin seramik plakaya sahip olan ürün, keratin ve argan yağı katkısı ile bukleleri şekillendirirken tellerin tümüne detaylı bir şekilde bakım uygular. 120° C ve 200° C sıcaklık seçenekleri sunan model, otomatik kapanma özelliğine de sahiptir. Isı koruma sistemi ile donatılan ürün, özel ısı koruyucu çantasıyla gelir. Arzum Nuvo saç maşası, 19 mm kalınlığı ile ideal şekillendirme uygular. Seramik kaplama yüzeye sahip olan model, telleri en yüksek ısıda bile korur ve parlaklığını artırır. 200° C sıcaklık ayarı sunan ürün, tek sıcaklık ayarında bile maksimum performans sunar ve buklelerin kusursuz bir şekle kavuşmasına yardımcı olur. 1.80 metre kablo uzunluğuna sahip olan ürün, kolay bir kullanım deneyimi yaşatır. Zor şekil alan ve düz saçlarda dahi etkili sonuçlar yaratan model, her saç tipinde kullanılabilir. Hızlı ısınma özelliğine sahip olan ürün 35 saniye içinde ısınır ve hızlı bir işlem uygular. Her bütçeye hitap eden Arzum şekillendirme ürünlerini Trendyol ile cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Arzum Saç Maşası Yorumları

Arzum Saç Maşası Yorumları

Arzum saç maşası yorumları doğrultusunda ürünün tasarım, donanım, teknoloji ve dayanıklılık bakımından geniş bir müşteri kitlesi tarafından beğenildiğini söylemek mümkündür. Seramik ve iyon kaplama teknolojileri ile bukleleri şekillendirirken koruyan ürünler, bu bakımdan da büyük beğeni toplar. Bunun yanı sıra Arzum Vanessa saç maşası da sunduğu performansla müşterilerin tüm beklentilerini karşılar. Seramik plaka malzemesine sahip olan model, sunduğu sıcaklık opsiyonları ile son derece kullanışlıdır. İdeal kalınlık, maksimum koruma ve el yakmayan tasarımı ile büyük beğeni toplayan model, bu bakımdan beklentilerin ötesinde bir kullanım deneyimi yaşatır. 25 mm kalınlığı ile doğal görünümlü bukleler yaratan model, ısı koruma sistemi ile olası kazaları önler. Model müşteri yorumlarında en beğenilenler arasındadır. Çabuk ısınması, kaliteli materyalleri, yarattığı dalga kalınlığı ile fiyat/performans değerlendirmelerinden tam not alır. Arzum Hira saç maşası fiyat/performans değerlendirmeleri incelendiğinde beklentileri karşılayan özellikler sunduğu görülür. Gün boyu dayanan doğal bukleler yaratması, kısa sürede ısınması, ergonomik ve şık tasarımıyla değerlendirilen model, ideal özelliklere sahiptir. Markanın şekillendirme ürünlerinin tümü, kaliteli materyalleri ve teknolojik donanımlarıyla büyük beğeni toplar. Modern ve şık tasarım detaylarıyla da donatılan ürünler, özellikleriyle kullanım kolaylığı sağlar. İdeal uzunlukta kablo tasarımına sahip olan modellerin tümü, bu bakımdan kolay bir kullanım deneyimi yaşatır. Bunun yanında ısınmayan uç tasarımı ile işlem esnasında ellerin ya da yüzün yanmasına engel olur. Güvenlik detaylarıyla da hayatı kolaylaştıran özellikler sunan modeller, kullanılmadığı takdirde, 30 dakika sonra kendi kendine kapanır ve istenmeyen kazaları önler. İhtiyacınız olan özellikleri ve daha fazlasını sunan modellerini, renk skalası ve merak ettiğiniz diğer tüm detaylarla birlikte Trendyol’da inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü kısa süre içerisinde satın alabilirsiniz.

Arzum Saç Maşası Trendyol’da

Arzum Saç Maşası Trendyol’da

Online alışveriş deneyiminin önem kazandığı günümüzde Trendyol, sunduğu çeşitlilik ve güvenilir hizmet nedeniyle müşterilerin sıklıkla tercih ettiği bir platformdur. Müşterilerin pek çok ihtiyacına yanıt veren çeşitlilik sunan Trendyol, Arzum Nova saç maşası ve markanın tüm ürünlerine de sayfalarında yer verir. Uzun yıllardır mutfak ihtiyacınızdan temizliğe kadar pratik ve kullanışlı elektrikli ev aletleri ile farklı ihtiyaçları karşılayan ürün çeşitliliğiyle beğeni kazanan marka, şekillendirme ürünlerinde sunduğu yenilikler ve modern tasarımlarıyla her zevke hitap eder. Arzum su dalgası saç maşası ile saçınıza doğal dalgalar katabilirsiniz. Saçlarda doğal ve tüm gün dayanan bukleler yaratan model, ideal sıcaklık ayarına da sahiptir. Her saç tipi özelinde kullanılabilir. Kuaföre fazla zaman ve bütçe ayırmadan, ev konforunda şekillendirme ayrıcalığı yaşatan kaliteli seçenekler, uzman detaylar ve tam donanımlı teknolojilere sahiptir. Kendi kendine kapanma, el yakmayan uç tasarımına sahip olma, sıcaklık kontrolü, farklı sıcaklık seçenekleri, telleri koruyan iyon ve seramik kaplama detayı gibi özelliklere sahip olan ürünler müşterilere çok sayıda seçenek sunar. Siz de şekillendirme maşası ihtiyacınızı inceleyerek bulabilirsiniz. İncelediğiniz ve kararsız kaldığınız ürün özelinde müşteri yorum ve değerlendirmelerine göz atabilir ve ürün ile ilgili kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Edindiğiniz bilgi doğrultusunda da fiyat/performans değerlendirmesi yaparak beğendiğiniz şekillendirme maşasını online olarak satın alabilirsiniz. Dilerseniz ideal bir hediye seçeneği olarak da tercih edebilir ve markanın imzasını taşıyan şekillendirme maşaları ile sevdiklerinize onları mutlu edecek bir hediye sunabilirsiniz.