İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Aşı Makası

" araması için 474 sonuç listeleniyor

Aşı Makası

Hem Güvenli Hem Kullanışlı Geniş Seçenekler

Bitkiler, bahçeleri süsleyen ve çeşitli meyve ve sebzeyi insanlara sunan önemli canlılardır. Sağlıklı bir şekilde canlılıklarını koruması için özenli bir bakım gerektirirler ve bu sebeple müşteriler çeşitli aletlere ihtiyaç duyar. Aşılama aletleri de bu ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılan önemli bir eşyalardır. Bitkileri aşılayıp bakımını sağlayarak canlılıklarını ve verimliliklerini korumak bu aletler sayesinde çok kolaydır. Özellikle meyve ve sebzeler verimli bir şekilde yetiştirilir. Ayrıca meyvelerin yabani türe dönüşmeden çoğalmasını engeller. Meyve ve sebzeler aşılama ile sağlığa uygun bir şekilde yetiştirilir. Uzunluk bakımından da farklılık gösterir. Aşılama yapacağınız bitki veya ağacın yapısına göre çeşitli uzunlukta modellerden uygun olanı belirleyebilirsiniz. Bahçıvanlık alanında sıkça kullanılan bir alet olmakla birlikte hobi olarak bahçe ile ilgilenen müşteriler de bunu sıkça tercih eder. Bunun yanında aşı için makas adı verilen bir araç vardır ve bu aleti kullanarak bitkilerinizin bakımını verimli bir şekilde yapabilirsiniz. Bahçe işlerinde yanınızdan ayırmayacağınız çok kullanışlı bir üründür. Ağır olmayan, oldukça hafif yapısı ile kolay bir kullanıma sahiptir. Ergonomik olarak tasarlanmış yapısı ile tek elinizle rahat bir kullanımı vardır. Kesme konusunda farklı kalınlıklarda modelleri de mevcuttur. Kesip alınan dal parçasına kalem denir ve bu kalem ile bir ağaca aşılama yapılır. Ayrıca bir yerde gördüğünüz, çok güzel gözüken bir elma, kiraz veya armut ağacından siz de kendi bahçenizde yetiştirmek isterseniz, bu aletle yapacağınız kesme ve aşılama işlemi ile kendi bahçenize bu meyveyi kolayca getirebilirsiniz. Ürünlerin bir arada bulunduğu farklı aşılama seti modelleri de mevcuttur. Set halinde modellerle de gerekli birçok ürünü bir arada satın alıp ağaçlarınızın sağlığı için aşılama işlemini pratik olarak sağlayabilirsiniz. Birçok kullanım alanı ile güvenli ve hızlı kullanım avantajı sağlamasıyla pek çok kişinin tercih ettiği bu makası siz de rahatlıkla Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Trendyol müşteri memnuniyetine önem vererek her kategoride ürünü müşterisine sunar. Bu alanda da ihtiyacınıza uygun olan birçok modeli Trendyol’da kolayca bulabilirsiniz.

Hem Güvenli Hem Kullanışlı Geniş Seçenekler

Ağaç ve bitkilerde verimlilik sağlamak için uygulanan aşılama ile bahçe, tarla gibi yerlerde canlılık ve çeşitlilik getirmek amaçlanır. Bu işlemde kullanılan aletler de önemli bir yere sahiptir. Süs amaçlı kullanılan ve bulunduğu alanı güzelleştiren çiçeklere de bu işlem uygulanabilir. İki ayrı bitki parçasını kaynaştırıp dış etmenlere ve çeşitli hastalıklara karşı daha dirençli hale getirmek aşılama işlemi ile oldukça kolaydır. Makas ve bıçaklarda bulunan keskin kısımlar yardımı ile ağacınıza veya çiçeğinize zarar vermeden üzerlerinde bulunan kuru veya çürük tabakayı kolaylıkla ayırarak budama yapabilirsiniz. Kök bitkilerinin canlı köklerine başka bir ağaç dalını ekleyerek verimli bir aşılama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle bitkilerinizi güçlendirerek sağlıklı olmalarını sağlayabilir, uzun yıllar verimlilik elde edebilirsiniz. Bu aletin birçok çeşidi bulunur. Her ağaca ve yönteme uygun aşı makası çeşitleri vardır. Her ağacın aşılama yöntemi farklılık gösterir. Dilcikli yani İngiliz aşısı adı verilen aşılama şekli, 6 mm ile 1 cm çapında küçük anaç parçalarının aşılanmasında kullanılır. Bu yöntem için ayrı olarak üretilen dilcikli aşı makası modelleri de oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu makas ile aşılama yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Bunlardan biri alınan kalemin ve aşılama yapılacak anacın aynı kalınlıkta olmasıdır. Bu iki parça bağlanırken de kaynamanın düzgün olması ve aşının iyi tutması için parçaların tam oturmasına dikkat edilmelidir. Bağlama işleminden sonra kalemin ucu macun ile mutlaka kapatılmalıdır. Çeşitli meyve ve asma ağaçlarına yapılabilir. Eğer dilcikli makas yoksa bu yöntemi aşı bıçağı kullanarak da uygulayabilirsiniz. Bu ürün de aşılamada oldukça sık kullanılır. Aşılama için kalem keserken düzgün bir kesim işlemi gerçekleştirmek için idealdir. Bahçıvanların ve çiftçilerin kesim işlerini de oldukça kolaylaştırır. Çakı tarzında olan, açılıp kapanma özelliği bulunması ile sık tercih edilen bir model olarak müşteriye sunulur. Aynı zamanda farklı materyallerden yapılan saplarıyla da şık bir görünüm sunar. Keskin yapısı ile aşılama için kalem parça elde etmek ve budama yapmak için müşterilerin sıkça tercih ettiği ve pratik bir şekilde kullandığı bir modeldir. Çift bıçaklı modelleri de vardır. İki tane keskin bıçağı olanlar da sıkça kullanılır. Keskin olması sebebiyle kullanılırken dikkat edilmelidir. Siz de çiçek ve ağaçlarınızın sağlığını korumak ve sonucunda verimli ürünler elde etmek istiyorsanız, satın alabilir ve bahçenizi canlandırabilirsiniz. Bahçıvanlık, çiftçilik gibi alanlarla ilgilenen kişilerin yanı sıra hobi olarak bahçeyle uğraşmayı seven kişiler için de tercih edilmesi gereken bir üründür. Trendyol bu kategoride pek çok çeşidi içinde barındırır. Geniş satıcı kitlesi ile her ihtiyaca ve bütçeye uygun ürünleri Trendyol’un zengin yelpazesinde bulabilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Sağlıklı ve Verimli Bitkiler İçin Gerekli Ekipmanlar

Sağlıklı ve Verimli Bitkiler İçin Gerekli Ekipmanlar

Aşılama, ağaçların, süs bitkilerinin verimliliği ve sağlığı için çok önemli bir unsurdur. Bu işlem için gerekli ekipmanların da yardımıyla bahçeniz, tarlanızın verimliliğini ve sürekliliğini sağlamak mümkündür. Verimliliği azalmış fidanlarınızı sağlıklı fidanlardan alacağınız parçalarla birleştirip aşılama yaparak canlandırabilmeniz bu ürünlerle çok kolaydır. Aşılama işlemi ilkbahar aylarında yapılırsa verimli sonuçlar elde edilir. Önce alet yardımı ile aşılanacak parça için kalem parçası kesilir. Kesme işleminden sonra aşılanacak anaç parça ile kalem parça, kenetleme yerlerinden birbirlerine iliştirilir. Bu noktada aşı yapılan alanda kesik olan yere aşı macunu adı verilen antiseptik özellikte bir ürün sürülür. Kalem parçanın tepesine de sürebilirsiniz. Bir spatula veya benzeri bir araç yardımıyla uygulanır. Bu macun sayesinde bitkinin kesilen kısmı daha kolay ve sağlıklı bir şekilde onarılır. Ağaçları budadıktan sonra oluşan kesikler için de uygulayabilirsiniz. Her çeşit ağaç, fidan ve asma gibi bitkileri aşılamada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu macunun vitamin katkılı çeşitleri de mevcuttur. Uygulama yapılırken havanın yağışlı olmamasına dikkat edilmelidir. Suyla teması sonucu aşının verimliliğini düşürebilir. Kuru ve ılık alanlarda muhafaza edilirse uzun zaman bozulmadan kullanabilirsiniz. Macun sürüldükten sonra birbirine kenetlenen kısma aşılamada oldukça önemli olan aşı bandı adı verilen ürün sarılır. Bu bant, aşılama yapılan yeri su ve öteki dış etmenlere karşı koruyarak verimli bir aşılama yapılmasını sağlar. Bandın çıkarılacağı zaman da önemli bir noktadır. Mevsim normallerinde olan havalarda 15-20 gün sonra çıkarılması uygun olur. Aksi takdirde aşılamanız tutmamış olacağından bu husus da göz önünde bulundurulmalıdır. Aşı bandı nereden alınır sorusu da müşterilerin sorduğu önemli bir noktadır. Trendyol pek çok ürünü müşterisiyle buluşturduğu gibi bu alanda da oldukça fazla çeşit sunar. Bütçe dostu birçok aşı macunu fiyatına Trendyol’da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde birbirinden uygun aşı bandı fiyatlarına da kolaylıkla erişebilirsiniz. Trendyol ihtiyacınıza uygun olan ürünü almanız için geniş seçenekleri ile sizi bekler. Geniş satıcı kalitesi, uygun fiyatları ve kaliteli seçenekleriyle Trendyol’u gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Her Bitkiye ve Herkese Uygun Modeller

Her Bitkiye ve Herkese Uygun Modeller

Bahçe ve tarlalarla ilgilenmek bazı kişiler için meslekken, bazı kişiler için de bir hobidir. Her iki alanda da bitkilerden verim elde etmek ana hedeftir. Bu sebeple aşılama çok önemli bir unsurdur. Çürüyen bitkilerinizi aşılama ile tekrar canlandırıp ondan verim almanız aşılama ile mümkündür. Bu sebeple aşılama için özel olarak üretilen makas ve bıçaklar bulunur. Aşılamak için gerekli malzemeler aşı seti olarak da müşterinin hizmetine sunulur. Yedek bıçakları, düzeltme makası ve tamponlarla gerekli olan ekipmanları tek bir çantada bulmak mümkündür. Ayrıca macun ve bant içeren ağaç aşı seti de bulunur. Makasın yanı sıra bıçak modelleri ile aşılama yapabilirsiniz. Aşı bıçağı seti de kullanışlı tasarımlarıyla sizin için bir seçenektir. Açıp kapanan tasarımlarıyla ve şık saplarıyla birçok müşterinin beğenisini kazanır. Düzgün bir kesim işlemi sağlayarak verimli sonuçlar elde etmenizi sağlar. Macun, bant ve güvenlik için eldiven de içeren setler mevcuttur. Eldiven kullanımı oldukça önemlidir. Ellerinize zarar vermeden rahat bir kullanım elde etmenizi sağlar. Siz de hem sağlıklı bitkiler yetiştirmek hem de bahçenizi çeşitli bitkilerle donatarak canlılık katmak istiyorsanız, bunları rahatlıkla seçebilirsiniz. Aşılamanın yanı sıra bitkilerinizi budamanızda da kolaylık sağlar. Budama işleminin ardından uygulayacağınız macun bitkinizin daha kısa sürede ve sağlıklı şekilde toparlanmasına yardım edeceğinden oldukça önemli bir üründür. Ergonomik tasarımlarıyla tek elinizle kolayca kullanabilirsiniz. Hafif yapıları da kullanım aşamasında rahatlık sağlar. Pratik bir kullanımla bitkilerinize hayat ve verimlilik vermeniz mümkündür. Pek çok meyve, sebze ve çiçeklerinizde yapacağınız aşılamalar için uygun birçok ürünü zengin satıcı kitlesi ve uygun fiyatlar ile Trendyol’da kolayca bulabilirsiniz. Müşterilerin her alanda ihtiyacını karşılamaya yönelik gelişmiş ürün çeşitliliği ile aradığınızı rahatça alabilirsiniz.

Pratik Kullanımı Aşı Bıçağı Tavsiyesi

Pratik Kullanımı Aşı Bıçağı Tavsiyesi

Klasik yöntemle aşılama yapmak isteyenler için model olarak aşı bıçağı tavsiye edilir. Ağaçların yüzeyindeki ölü kısımların temizlenmesinde tercih edilen ürünlerdir. Çeşitli renk ve tasarımlarıyla faydalı kullanımının yanında şıklık konusunda da dikkat çeker. Kancalı modelleri hafif ve açıp kapanabilir tasarımlarıyla aşılama yapılacak her yere kolaylıkla taşınabilir. Küçük boyutu da kullanım kolaylığını artırır. Bu yönüyle de çok tercih edilen bir modeldir. Ayrıca aşılamanın yanında budama ve ağaç kökü çıkarmak için de kullanılır. Uzun ve uca doğru kıvrık tasarımı ile çeşitli işlerde kolaylık sağlar. Sert ve çelik yapısı sayesinde paslanmaz ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Profesyonel modelleriyle de aşılama, budama gibi işlerinize verimlilik katabilirsiniz. Körelmesi de zordur. Aşı bıçağı fiyatları da çeşitlilik gösterir ve her cebe uygundur. Makaslar da kullanılacak alana göre de çeşitli modellere sahiptir. Örneğin bir ceviz ağacınız varsa kullanım rahatlığı için omega aşı makası tavsiye edilebilir. İhtiyacınıza uygun olan ürünü kullanarak siz de bitkilerinize canlılık katıp, verimlilik sağlayabilirsiniz. Bıçakları ve diğer parçaları değişebilen çeşitleri de uzun yıllar kullanıma uygundur ve sıklıkla tercih edilir. Kullanımı oldukça pratik olan bu ürünleri eldiven eşliğinde kullanırsanız sizin için güvenli olur. Bu ürünlerin bakımı da oldukça kolaydır. Yılda 1 kez yağlayarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayrıca kuru alanda muhafaza etmeniz de ürününüzün kullanımı açısından faydalı olur. Bu hususlara dikkat edilerek verimli bir şekilde yıllarca kullanmanız mümkündür. Trendyol, müşterilerinin her ihtiyacına hitap eden ürünleri satışa sunar ve müşterilerini memnun etmeyi hedefler. Bütçe dostu kaliteli bıçaklar Trendyol’da hizmetinizdedir. Dilediğiniz bıçak ve makas modelini Trendyol’un geniş dünyasında kolayca bulabilir ve dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Hem Kullanışlı Hem Bütçe Dostu Aşı Makası Fiyatları

Hem Kullanışlı Hem Bütçe Dostu Aşı Makası Fiyatları

Sağlıklı bitkiler verimli ürünler vereceği için bitkilerin bakımı çok önemli bir konudur. Bu konuda özel olarak üretilen aşı yapma makası ve bıçağı çeşitleri, müşterilerin hayatını kolaylaştırarak birçok bitkiyi canlandırır. Pek çok çeşidi bulunan bu ürünler her bitkiye uygun modelleri içinde barındırır. Bu ürünlerde sağlıklı bitkiler elde ederek onların verimini artırmak çok kolaydır. Çakı şeklindeki bıçak modelleri de müşterilerin ilgisini çeker. Hafif yapılarıyla işinizi elinizi yormadan rahatça yapabilirsiniz. Pek çok kişinin yaygın olarak kullandığı aşı makası seti de, pratik kullanımıyla müşteriye sunulur. İçeriğinde aşılama için gerekli olan birçok ürünü barındırır. Siz de bu ürünleri kullanarak kendi bahçenizde verimliliği artırabilirsiniz. Tasarım ve kullanma şekline göre fiyatları farklılık gösterir. Genel olarak herkese uygun fiyatları vardır. Birden çok kullanım alanı sağlaması sebebiyle müşterilerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir. Aşılama, budama ve kesme gibi birçok işleve sahiptir ve geniş bir kullanım alanı sağlar. Meyve ağaçlarından süs bitkilerine kadar pek çok bitkide kullanıma uygun çeşitleri vardır. Özel sapları ve kullanım sırasında kaymayı önleyen tasarımı ile işlem sırasında size kullanım kolaylığı sağlar. Aşı seti fiyatları oldukça uygundur ve ihtiyacı olan herkese hitap eder. Siz de bu pratik ve kullanım alanı geniş ürünü alarak bitkilerinize canlılık verebilirsiniz. İyi bir bıçak ve alet seçimi ile bahçenizin birçok işini pratik bir şekilde halledebilirsiniz. İşlem sırasında ellerinizi korumaya dikkat etmeniz önemlidir. Yüzlerce ürünü bünyesinde barındıran Trendyol, müşterilerine bu alanda da hizmet eder. Onlarca satıcıyı bünyesinde barındıran avantajlı konumu ile müşterilerine her alanda hizmet eder. İndirim avantajı sunmasıyla pek çok ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun dilediğiniz model ürünü Trendyol’da bütçenize göre ağaç aşı makası fiyatı seçenekleriyle bulabilirsiniz.

Sağlıklı Bitkilerin Adresi Trendyol

Sağlıklı Bitkilerin Adresi Trendyol

El aletleri ile birçok iş kolayca yapılır. Bağ bahçe işlerinde de bu aletler sıklıkla kullanılır ve insanların hayatının bir parçası olur. Birçok marka ve çeşidi barındıran bu kategoride ihtiyacınıza uygun olan aleti seçmeniz önemli bir husustur. Birden çok işleve sahip bu aletlerden kendinize uygun olanı bulmanızla birlikte pek çok iş kolaylaşır. Aşılama aletleri de çok önemli bir yer tutar. Çürümüş, verimsiz hale gelmiş bir ağacın herhangi bir yerine yapılan aşılama ile canlı bir hale getirmek oldukça kolaydır. Ceviz, kiraz, dut, elma gibi ya da daha ince yapılı ağaçlarda aşılama işlevi aşı makası sayesinde kolayca yapılır. Macunu ve bantı da kullanarak yapılan özenli bir aşılama işinde olumlu sonuç almak kaçınılmazdır. Önemli bir parça olan aşı macunu nerede satılır sorusu müşteriler tarafından sıklıkla sorulur. Trendyol birçok macun çeşidini içinde barındırır. Yüzlerce satıcı ve geniş fiyat aralığı ile birçok markadan macunu Trendyol’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Makasların önemli bir bölümü olan bıçak kısımları da değişebilme özelliği ile uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Set halinde satılan modellerde de görülen aşı makası yedek bıçağı çeşitlerini de Trendyol’da bulabilirsiniz. Müşterilerine her daim kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan Trendyol bu kategoride de sizlere pek çok seçenek sunar. Bitkilerin yenilenmesi ve çoğalması amacıyla yapılan aşılama işlemine dair ihtiyacınız olan tüm ürünlere kolayca Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Her boy ve işlevde pek çok modelde indirimli fiyatlarıyla da müşterilerine ödeme kolaylığı sağlar. İster set olarak ister parça olarak bulabileceğiniz çeşitler Trendyol’da sizi bekler. Siz de dilediğiniz aleti almak için Trendyol’un avantajlı seçeneklerine göz atarak ihtiyacınız olanı hemen satın alabilirsiniz.

Aşı Makası Nereden Alınır?

Aşı makasının pek çok çeşidi vardır. Bunların hepsini Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Özellikle çiftçiler bahçıvanlar ve evlerinin bahçelerinde hobi olarak uğraşanlar için aşı makasları insanlar için vazgeçilmez bir alettir. Aşı makası bahar ayında yapılan meyve ağaçlarının aşılanmasında kullanılır. Aşı makası iki farklı meyve ya da bitkinin tek gövdede birleşmesi için kullanılan bir makastır. Aşı makaslarının sağlam ve kaliteli olması için kullanılan malzeme son derece önemlidir. Aşı makası ve farklı modelleri için kullanılması gereken en sağlam malzeme çeliktir. Aynı zamanda aşı makasında tercih edilen malzeme uzun yıllar kullanılabilmesi için de çok önemlidir. Söz konusu ürünleri Trendyol ile cazip biçimde satın alabilirsiniz. Bu seçeneklerle üst düzey verim elde edebilirsiniz.

Aşı Makası Modelleri Nelerdir?

Aşı makasının pek çok modeli vardır. Bu seçenekler arasında V aşı makası, her dönem dikkat çeker. Ayrıca gönyeli ve dilcikli aşı makası modelleri de yoğun rağbet görür. Bununla beraber kancalı, profesyonel ve kalın dal aşı makası gibi pek çok model vardır. Pratik ve hafif olmasından dolayı kullanımı hem rahat hem de kolaydır. Özellikle yeni öğrenen kişiler için aşı makasları çok büyük bir kolaylıktır. Aşı makası modellerinin çok olması ziraat ile uğraşanlar, çiftçiler ve bahçıvanlar için büyük bir avantajdır. Aşı makasları ile ceviz, erik, kiraz ya da üzüm gibi pek çok sevilen ağaç ve meyve çeşitlerini kesip aşı yapabilirsiniz.

Aşı Makası Kullanışlı Mıdır?

Aşı makası bitki ve ağaçların kesilip aşı yapılabilmesi için son derece kullanışlı bir alettir. Tarım ve ziraat ile uğraşan kişiler için özellikle aşı mevsiminde çiftçiler açısından vazgeçilmez bir alettir. Aşı makası bu iş ile uğraşan insanların işlerini büyük oranda kolaylaştırır. Küçük hobi bahçeniz olsa dahi aşı makası sizin işinize büyük ölçüde yarayacak bir alettir. Üstelik sağlam malzemeden yapılmış olan bir aşı makası uzun yıllar sorunsuz biçimde kullanılır. Aşı makası tek ağaçtan birden fazla meyve ya da sebze alabilmenizi sağlar. Söz konusu seçenekler sayesinde bir ağaçtan maksimum verimi alabilirsiniz.