İlgili Kategoriler
Fiyat
Hacim
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Aşı Macunu

" araması için 45 sonuç listeleniyor
Tanwax Aşı Macunu 500 Gr.
Hızlı Teslimat

TanwaxAşı Macunu 500 Gr.

180 TL
Sepete Git
Acarlar Aşı Budama Macunu 500gr

AcarlarAşı Budama Macunu 500gr

(9)
Aşı Budama Macunu 500gr
110 TL
Sepete Git
AGROFARM Aşı Macunu
Kargo Bedava

AGROFARMAşı Macunu

400 TL
Sepete Git
ACAR Ası Macunu 250 Gr 4 Adet

ACARAsı Macunu 250 Gr 4 Adet

(2)
Ası Macunu 250 Gr 4 Adet
165 TL
Sepete Git
Belsav BEL-WAX Aşı ve Budama Macunu

BelsavBEL-WAX Aşı ve Budama Macunu

90 TL
Sepete Git

Pratik Kullanımıyla Aşı Macunu Çeşitleri Trendyol’da!

Bitkiler ve ağaçlar sağlıklı bir şekilde büyüyebilmek adına budanmaya ihtiyaç duyar. Budama veya kesim işlemlerinin ardından budama yapılan bölgelere aşı macunu sürülmesi bitkilerin tedavi sürecinin hızlanmasında etkilidir. Antiseptik özelliğe sahip olan ürünler ile aşı yapılan fidanlara uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede tedavi edici özelliği etkin hale gelen yaprak aşı macunu mevcut olan yara yerlerinin hızlı bir biçimde kaybolmasında etkili rol oynar. Fidanlarda, ağaçlarda, bitki veya yapraklarda rahatlıkla aşı macunu kullanabilirsiniz. Çeşitli markaların üretimini yaptığı ve özel içeriklere sahip olan ürünlerle uzun süreli bir tedavi süreci gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı da oldukça pratik bir şekilde olan aşı macunu fiyatı da makul bir meblağda yer alır. Aşı yerinin hava alarak kurumasında etkin olan sıvı aşı macunu aynı zamanda yara olan bölgeye herhangi bir yağmur damlasının girmesini de önler. Böylelikle bitkilerin veya ağaçların korunaklı bir şekilde gelişim göstermesini sağlayabilirsiniz. Spatula veya çubuk yardımı ile kolayca aşı macununu sürerek yara olan bitki ve yapraklara nüfus etmesini gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü ağaç veya fidanda istediğiniz iyileşme etkisini tüm ürünlerde görebilirsiniz. Bu bağlamda aşı sonrasında macun kullanmak için tercih edebileceğiniz ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Pek çok farklı faydalı içeriğe sahip olan macunlar ayrıca budama sonrasında profesyonel bir yetiştiricilik sağlanması bakımından da önemlidir. Siz de bitki, fidan veya ağaçları sağlıklı bir şekilde yetiştirmek istiyorsanız aşı macunu satın alabilirsiniz.

Budama Sonrası Etkili Aşı Macunu Çeşitleri

Budama Sonrası Etkili Aşı Macunu Çeşitleri

Budama veya herhangi bir kesim işlemi sonrasında etkili olan ağaç aşı macunu sayesinde bitki ve ağaçları koruyabilirsiniz. Bunun için tercih edebileceğiniz başlıca ürünler arasında koruma aşı macunu yer alır. Yapraklarda, bitkilerde ve ağaçlarda üstün bir koruma görevi gören aşı macunu tavsiye edilen başlıca ürünlerdendir. Farklı gramaj ölçülerine sahip olan ürünleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirerek incelemeye alabilirsiniz. Bu kapsamda budama yaptığınız bitkilerinizde uzun süre kullanmak için aşı macunu 1 kg tercih edebilirsiniz. Hızlıca kuruyan ve direkt olarak etkisini göstermeye başlayan ürünler aşı sonrasında da koruyucu bir etkiye sahiptir. Bu bağlamda gönül rahatlığıyla bitkilerinizi korumak için uygun fiyatlı olan ürünlerden birini kullanabilirsiniz. İşlemi gerçekleştirdikten sonra bitkilerinizi korumak için ekstra bir sürece girmenize de gerek yoktur. Sadece aşı macununu sürerek belirli bir süre bekledikten sonra bitkilerinizin hızlıca gelişim gösterdiğine şahit olabilirsiniz. Genel anlamda aşı macunu kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen ve önerilen ürünler arasında yer alır. Tüm aradığınız nitelikleri bünyesinde bulunduran türden ürün seçeneklerinin hepsine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygulama esnasında ısıtma ihtiyacı duymadan, bitkilerinizi sudan ve havadan koruyabilirsiniz. Profesyonel veya amatör bir bitki yetiştirici olmanız da fark etmeden ürünleri rahatlıkla fırça yardımıyla sürebilmeniz mümkündür. Bunun için bir fırça veya çubuk kullanmanız da yeterli olur. On dakikalık bir süreç içerisinde kuruyan ürün içerdiği maddeler kapsamında bitkilerinizin yaralarının iyileşmesini hızlandırır. Ayrıca bitki ya da ağaçların yaralarının olduğu kısımlara su ve hava girmesini de önleyen bir etki oluşturur. Bu kapsamda değerlendirildiğinde aşı macunları bitki ve ağaçların hava alarak çürümesini veya ölmesini önler. Siz de kendi bitki, ağaç ve fidanlarınızı korumak, sağlıklı bir şekilde büyümesini görmek istiyorsanız uygun bir içeriğe sahip olan ürünleri değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz kendiniz dilerseniz de sevdikleriniz için alabileceğiniz bu ürünlerle ihtiyaçlarınızı eksiksiz şekilde karşılayabilirsiniz.

Uygun Maliyetli Aşı Macunu Çeşitleri ve Özellikleri

Uygun Maliyetli Aşı Macunu Çeşitleri ve Özellikleri

Çeşitli markaların bitki ve ağaçlar için üretimini gerçekleştirdiği bakırlı aşı macunu ürünleri maliyet bakımından da uygunluk gösterir. Steril bir yapıya sahip olan ürünlerin içeriği de oldukça zengindir. Fırça yardımıyla kolayca uygulama yapılabilen macunlar da kendi içerisinde çeşitlilik oluşturur. Ürün çeşitleri arasında sıvı seçeneklere ek olarak kuru veya toz olanları da tercih edebilirsiniz. Ürünleri bitkilerde kullanma tarzınıza bağlı olacak şekilde değerlendirebilirsiniz. Hastalıklar ve zararlı maddelerin bitkilere veya ağaçlara nüfus etmesini önleyici bir tabaka oluşturur. Bu bağlamda aşı macunu satın alarak fidanlarınızı, bitkilerinizi ve yapraklarınızı koruyabilirsiniz. Ürünler sürüldükten sonra ortalama on dakika içerisinde kurur ve etkisini göstermeye başlar. Geniş bir koruma alanı oluşturan fidan aşı macunu ayrıca bitkilerinizin hızlıca iyileşmesini de sağlar. Sıcakta herhangi bir şekilde erime yapmadığı gibi akma gibi durumlarla da karşılaşmazsınız. Aynı zamanda soğukta uzun süre dursa dahi macunlarda herhangi bir çatlama gözlemlenmez. Böylelikle bitkilerin sorunsuz bir şekilde aşı olmasını, budanmasını ve hızlıca iyileşmesini sağlayabilirsiniz. Geniş bir kullanım alanına sahip olan aşı macunu çeşitleri de dikkat çeker. Fidanlara, yapraklara veya ağaçlara göre macunların içerikleri değişiklik gösterir. Tercih edeceğiniz ürünü bu bağlamda uygun olduğu canlılara ve bitki türlerine göre incelemeniz önemlidir. Bu sayede doğru alışveriş deneyimiyle profesyonel sonucu kısa sürede görebilirsiniz. Bununla birlikte ürünlerin hiçbiri için ısıtma gibi bir işlem ihtiyacı duyulmaz. Direkt olarak yara veya aşı olunan bölgelere fırça desteğiyle macunu dağıtarak kurumasını bekleyebilirsiniz. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken nokta, aşılama işlemini havadar bir ortamda yapmanızdır. Ürünlerin içeriğinde bulunan kimyasallardan etkilenmeden sıcak havalarda ve hava alan bir yerde kolayca işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanışlı İçeriğiyle Aşı Macunu Fiyatları

Kullanışlı İçeriğiyle Aşı Macunu Fiyatları

Bitki ve ağaç yetiştiriciliğinde sürekli olarak gelişim gözlemlenen ürünler arasında aşı macunu markaları da bulunur. Pek çok farklı marka yeni nesil üretim bazına geçerek ısıtmadan da kullanabileceğiniz türden macunların üretimini gerçekleştirir. Bu kapsamda tercih edeceğiniz steril ve antiseptik özellikli ürünleri kullanırken ısıtma işlemi gerçekleştirilmesine ihtiyaç yoktur. Direkt olarak bitkilerinizde, yapraklarınızda veya çiçeklerinizde kullanabileceğiniz aşı macunu yorum ve dönüşleri de olumlu yöndedir. Müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmış olan ürünleri değerlendirmeye alarak sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda aşı macunu indirim fırsatlarını da takip ederek bütçenize uygun olan ürünü alabilirsiniz. Genel anlamda uygun bir fiyatlandırmaya sahip olan ürünler markalarına ve gramajlarına bağlı olarak fiyat konusunda çeşitlilik oluşturabilir. Bu nedenle ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz gramajdaki ürünlere göz atabilirsiniz. Hızlıca ve sağlıklı bir şekilde büyümesini istediğiniz bitkiler için siz de koruma sürecini uygulayabilirsiniz. Bunun için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alan aşı macunu kampanya fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz. Böylece uygun maliyette dilediğiniz aşı koruma ürününü satın alarak bitkilerinize ve ağaçlarınıza sağlıklı bir şekilde bakmaya devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra etkin bir güce sahip olan macunları sıcak ve yağmursuz havalarda kullanabilirsiniz. Bu sayede bitkilerinizin yara olan bölgelerinin hava veya su almasını da önleyebilirsiniz. Herhangi bir şekilde kesilen ya da yanlış işlem uygulanan bölgeler için de rahatlıkla koruma uygulaması yapabilirsiniz. Bitki ve ağaçların iç kısımlarından çürümesi veya hastalanması geri dönüşü olmayan bir durum olduğundan öncesinde tedbirleri sağlamanız verimli bir şekilde büyümeleri için önemlidir. Bu doğrultuda Trendyol üzerinden sizin için uygun olan bir aşı koruma ürünü alabilirsiniz. Kesilen yaraya ürünü sürerek kurumasını beklemeniz yeterlidir. Kısa sürede kuruyan macun ile bitkilerinize iyi bir şekilde bakmaya devam edebilirsiniz.