Kullanışlı ve Kaliteli Ürünleri ile Aymini Sizlerle

Bebekler doğdukları andan, kendilerini ifade edebilecek yaşa gelinceye kadar oldukça hassas bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Her ebeveyn çocuklarına ihtiyaç duydukları bu bakımı verebilmek için çaba harcar. Hem bebeklerin hem de ebeveynlerin konforunu sağlayan bakım ürünleri ve mobilya tasarımları kullanmak oldukça önemlidir. Bebek mobilyası çeşitleriyle adını duyuran Aymini konforlu ve şık tasarımlı ürünleriyle beğeni kazanır. Marka kaliteli, güvenli ve konforlu ürünleriyle tanınır. Yaratıcı ve yenilikçi tasarımlara imza atarak bebeklerin mutlu ve rahat bir gelişim dönemi geçirmelerine katkı sağlar. Aymini bebek odası mobilyaları arasında beşik, yavrulu karyola, şifonyer ve dolap gibi farklı ürünler bulunur. Marka insan sağlığına ve çevreye büyük önem verir. Bu nedenle ürünlerinde insan sağlığına ya da çevreye zarar verebilecek malzemeler kullanmaz. Bebeğinizin sağlığını ve konforunu ön planda tutan marka her ihtiyaca uygun mobilyalar üretir. Bebeğinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz odaları bu ürünlerle donatabilirsiniz. Zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan markanın mobilya modelleri arasından zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Beşik ve dolap gibi mobilyaları tek tek alarak odanızı dekore edebilirsiniz. Trendyol’daki Aymini mobilya takımlarını da tercih edebilirsiniz. Çocuklarınızın sağlıklı bir ortamda büyümelerini isterseniz markanın kaliteli ahşap ve boya maddeleriyle üretilen mobilyalarını kullanabilirsiniz. Markanın beşik modelleriyle bebeklerinizi huzur dolu uykulara yatırabilirsiniz. Şık tasarımlı Aymini bebe mobilya modellerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Aymina Bebek Beşiği Modelleri

Aymina Bebek Beşiği Modelleri

Bebeklerinizi doğdukları andan kendi başlarına uyuyabilecekleri zamana kadar Aymini beşik modellerinde yatırabilirsiniz. Markanın beşik çeşitlerinde bebeğinizin eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz çekmeceler ve alt açma bölümleri yer alır. Sallanabilme özelliği bulunan beşikler bebeğinizin konforu düşünülerek üretilir. Alt açma bölümü olan beşikleri depolama bölümlerine bebek bezi, ıslak mendil gibi eşyaları yerleştirebilirsiniz. Beşiklerin kenarlarında bebeğinizi güvende tutan parmaklıklar bulunur. Bu parmaklıkları ihtiyaç duyduğunuzda kolayca sökebilirsiniz. Beşiklerin iç kısmı suntalama tekniğiyle üretilir. Dış yüzeyleri ise MDF ahşap üzerine boyama tekniğiyle hazırlanır. Markanın beşiklerini bebeğiniz büyüdüğünde karyolaya dönüştürebilirsiniz. Aymini büyüyen beşik modelleri farklı isimlerle anılır. Büyüyen beşikler 70x130 cm boyutlarındadır. Sallanma, sabitlenme, asansörlü korkuluk ve çekmeceli beşik özelliğine sahiptirler. Aymini sultan beşik modelini cibinliklerle hareketlendirebilirsiniz. Bebeğinizin dönerken kenarlara çarpmasını engellemek için yumuşak kenar koruyucular da kullanabilirsiniz. Beyaz renk ağırlıklı bu ürünle ferah bir dekorasyon yapabilirsiniz. Aymini Eliza beşik modeli büyüyebilme özelliğine sahiptir. Baş ucunda bulunan dolabı ve korkulukları sökerek karyola olarak kullanabilirsiniz. Aymini esla, eliza, lidya, sultan beşik modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Büyüyen beşikleri bebeğiniz 4 yaşına gelene kadar korumalıklı, daha sonrasında ise karyola biçiminde kullanabilirsiniz. Dört yaşından büyük çocukların korkuluklardan sarkarak düşme riski bulunduğu için uygun zaman geldiğinde beşiği büyütmeniz gerekir. Aymini esla beşik ahşap ve krem renginin uyumuyla tasarlanır. Büyütülerek genç odası karyolasına dönüştürülebilir. Çekmece kulplarında halat detayları bulunur. Oldukça şık tasarımlı ve konforlu bir üründür. Bu ürünü Aymini dolap ve şifonyer modelleriyle birlikte kullanarak odanızda bütünlük elde edebilirsiniz. Markanın ürünlerinde kurşun ve toksik maddeler kullanılmadan üretilir. Bu sayede çocuklarınızın sağlığı korunmuş olur. Mobilyaların dış yüzeyi lake boyalarla renklendirilir. Lake boyalar ürünlere hem şık bir görünüm katar hem de uzun ömürlü olmalarını sağlar. Mobilyalarınızın dayanıklılığını koruyabilmesi için toz ve kirden uzak durması gerekir. Bu nedenle düzenli aralıklarla, ağır temizleyiciler kullanmadan tozunu alabilirsiniz. Odanın büyüklüğüne ve genel dizaynına uygun beşikler seçerek keyifli bir ortam oluşturabilirsiniz. Bebeğinizin sağlıklı bir gelişim süreci geçirmesini destekleyecek markanın beşik modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Aymini Bebek Beşiği Fiyatları

Aymini Bebek Beşiği Fiyatları

Markanın bebek mobilyası koleksiyonları arasından bebeğinizin keyifle uyuyabileceği beşikleri tercih edebilirsiniz. Geniş bir odanız varsa ve mobilyaları çocuğunuz büyüdüğünde de kullanmak istiyorsanız bebek odası takımlarını tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun ihtiyacı olan tüm mobilyaları bir arada bulabilirsiniz. Takım içeriklerinde gardırop, şifonyer ve beşik bulunur. Aymini esla bebek odası takımında büyüyen beşikler yer alır. Çocuğunuz büyüdüğünde bu beşiği karyolaya dönüştürerek kullanabilirsiniz. 70x130 cm büyüklüğündeki beşikler karyolaya dönüştüğünde 70x180 cm ölçülerine sahip olurlar. Oda takımlarında yer alan tüm beşiklerde asansörlü korkuluk sistemi vardır. Bu sistem gerektiğinde sabitlenebilir. Aymini ikon bebek odası takımı içinde yer alan beşiklerin çekmecelerinde teleskopik ray sistemi kullanılır. Bu sayede gürültü çıkarmadan açılıp kapanabilir. Bu üründe ahşap ve antrasit renkleri ağırlıktadır. Hoş tasarımlı bir şifonyer ve dolap da bu takımın içindedir. Aymini lidya bebek odası takımı bebeklik döneminden itibaren konforlu bir kullanım imkanı sağlar. Ebeveynler açısından da fonksiyonel kullanım özellikleri gösterir. Aymini beşik fiyatları tasarım özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Trendyol’da yer alan kampanyalardan faydalanarak markanın ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Aymini büyüyen beşik fiyatları da tasarım özelliklerine ve ürün ölçülerine göre değişebilir. Bebeğinizin ve sizin ihtiyaçlarınıza, odanızın büyüklüğüne uygun beşik ya da oda takımlarından birini tercih edebilirsiniz. Markanın kaliteli ürünlerini kullanarak çocuğunuzun sağlıklı gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Markanın takımlarında yer alan gardıroplara çocuğunuzun eşyalarını düzenli biçimde yerleştirebilirsiniz. Gardırop modellerinde 3 ve 4 kapılı seçenekler bulunur. Eşya yoğunluğunuzu göz önünde bulundurarak bu ürünlerden birini seçebilirsiniz. Bebek odası takımlarının fiyatı içerdiği mobilya sayısına göre belirlenir. Sadece beşik ve dolap içeren takımları ya da şifonyer de bulunan tam takımları tercih edebilirsiniz. Aymini sultan bebek odası takımını incelemek için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Aymini Montessori Karyola Çeşitleri Trendyol’da

Aymini Montessori Karyola Çeşitleri Trendyol’da

Bebeğinizin rahat bir uyku uyumasına yardımcı olan beşikler farklı şekillerde karşınıza çıkabilir. Çocuğunuzun motor gelişimini destekleyen tarzda yataklar mutlu bir bebeklik geçirmelerine de katkı sağlar. Evladınızın kendi kendine yatıp kalkmayı öğrendiği montessori karyolalar tasarım bakımından oldukça dikkat çekicidir. Aymini montessori bebek odası takımlarında yavrulu karyola özelliği bulunur. Montessori oda takımları sayesinde çocuklarınız kendilerini rahat ifade edebilecekleri bir ortama sahip olabilir. Yeni becerilerini keşfetmeleri kolaylaşır. Markanın montessori yatakları yere yakın olarak tasarlanır. Bu sayede çocuklarını yatağa yardım almadan yatabilir. Aymini esla montessori yataklar küçük bir evi andıracak biçimde tasarlanır. Karyolanın altından bir yatak daha çıkar. Birden fazla çocuğunuz varsa ve fazladan yatak koyacak kadar yeriniz bulunmuyorsa bu yavrulu karyolalar işinize yarayabilir. Trendyol’da markanın farklı tasarımlara sahip karyola çeşitlerini filtreleyerek bulabilirsiniz. Zevklerinizi ve ihtiyaçlarınızı dikkate alarak bu ürünlerden birini seçebilir, çocuğunuz için keyifli bir ortam oluşturabilirsiniz. Çocuğunuz büyüdükçe mobilya ihtiyacında bazı değişiklikler meydana gelebilir. Okul çağına gelen bir çocuğun çalışma masasına ihtiyacı olur. Çocuğunuzun odasını markanın ürünleriyle dekore ettiyseniz ayrıca çalışma masalarını da tercih edebilirsiniz. Markanın çalışma masası modelleriyle odanızda bütünlük oluşturabilirsiniz. Komodin, şifonyer, dolap, karyola gibi ihtiyaçlarınızı markanın Trendyol’da yer alan ürünleriyle karşılayabilirsiniz. Bebek odası takımlarını markanın genç odalarıyla da değiştirebilirsiniz. Yorumları inceleyebilir, sizden önce satın alan müşterilerin değerlendirmelerini okuyabilirsiniz. Böylece tam istediğiniz seçeneğe uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz. Trendyol sık sık düzenlediği indirim ve kampanyalarla da yanınızdadır. Ayrica; Markanın tüm çeşitlerini inceleyebilir, odanıza renk katacak ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. Bebek ve genç odaları için ihtiyaç duyduğunuz kaliteli yatak, dolap ve şifonyer çeşitlerini de satın alabilirsiniz.