İlgili Kategoriler
Fiyat
Yaş
Renk
Pil ile mi çalışır?
Pili Değiştirilebilir mi?
Pil Boyutu
Piller Kutuya Dahil Mi?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Et Bebek

" araması için 1699 sonuç listeleniyor

Et Bebek Hakkında Sık Sorulan Sorular

Et Bebek Nerede Bulunur?

Son dönemlerde moda olan ve gerçek bebeklere çok benzeyen et bebek oyuncakları Trendyol’da bulunur. Küçük bir bebek boyutunda olan bu ürünler, gerçek insanlara çok benzer şekilde üretilir. Yapımında kullanılan yumuşak plastik deri sayesinde tıpkı bir insan derisine benzer şekilde üretilen et bebekler son dönemlerde küçük çocukların oldukça fazla ilgisini çeker. 3 yaşından itibaren ilkokul çağına kadar pek çok çocuk bu farklı renklerde ve modellerde bulunan et bebek oyuncaklarından ister. Trendyol’dan aldığınız ve sağlık açısından hiçbir zararı bulunmayan et bebek oyuncaklarını çocuklarınıza hediye edebilirsiniz. Aldığınız bu oyuncakların içerisinde yer alan hiçbir hammaddenin sağlığa zararlı ve kanserojen etkisi bulunmaz. Bu sayede modelleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Et Bebek Çeşitleri Nelerdir?

Çocukların sevdiği et bebek çeşitleri; sarışın mavi gözlü ya da kumral ve kahverengi göz gibi pek çok farklı insan türüne benzer seçeneklerden oluşur. Bu oyuncak bebeklerin en önemli özelliği gerçek insanı benzer boyutlarda üretilmesidir. Et bebek çeşitlerinden bazılarının koluna bastırıldığı zaman insan ya da bebek sesi gibi ses kayıtları çalar. Bir diğer et bebek çeşidi ise peluş olarak tercih edilebilir. Çocuklarınızın en çok ilgisini çeken oyuncak türlerinden olan et bebek ile kendilerine evcilik oyunu kurabilirler. Ayrıca bu et bebeklerin yapısında bulunan plastik insan derisine benzediği için et bebek denir. Dilediğiniz çeşitlerde ve kıyafetlerde bulunan et bebek oyuncaklarından çocuklarınıza alabilirsiniz.

Et Bebek Kaç Yaş İçin Uygundur?

Üstün özellikler ile donatılan et bebek modelleri; 3 ile 15 yaş arasındaki her kız çocuğu ya da erkek çocuğu için uygun oyuncaklardır. Yapısında çocuklara zararlı hiçbir madde bulunmayan ve gerçek bebeğe çok benzeyen bu oyuncaklar ile çocuklarınız arkadaşlarıyla oyun kurabilir. Aynı zamanda bireysel olarak kendi kendine de oyun oynayabilir. Gerçek çocuğa benzeyen bu et bebeklerin üzerinde elbiseler veya pantolonlar bulunur. Ayrıca bu et bebeklerin farklı pek çok çeşidi de vardır. Dilerseniz bu et bebeklerin ses çıkaran türlerinden de alabilirsiniz. Ayrıca saç, ten ve göz rengi de farklı olan et bebek oyuncaklar üretilir. Küçük yaştaki her çocuğun kullanımına uygun ve hafif bir oyuncaktır.