İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Koku Türü
Fiyat
Hacim
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bargello Parfüm

" araması için 5977 sonuç listeleniyor

En Güzel Bargello Parfüm Çeşitleri Trendyol'da!

Bargello parfümleri çok eski yıllardan beri koku üretiminde tecrübe kazanarak en bilinen kolonya üreticilerinden biri haline gelir. Zaman içinde daha da gelişerek ürün çeşitliliğini artırmış ve sektörün iddialı firmalarından olur. Bursa’da kurulan fabrikasında birçok farklı kalite sertifikası ve güvence belgesiyle üretim yapar. Ürün çeşitliliği arasında özel serileri de üreterek kadın ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bargello özel seri ürünler body splash, kolonya, oda ve araç kokuları, deodorant ve setlerin yanında sabun ve el kremi de üretir. Bu ürünlerin kendi içlerinde de geniş yelpazeleri vardır. Özel serilerin oluşturduğu güzel esans yayan esanslar sayesinde yeni deneyimler elde edebilirsiniz. Bu deneyimler arasından kadın ve erkek ürün çeşitlerini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Bargello erkek parfüm çeşitleri birbirinden farklı esanslarda üretilir. Bu çeşitler arasında odunsu ve sert esanslar da bulunarak özel seriler halinde satışa sunulur. Kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında şeker aromalı esanslar bulunur. Markanın şekerli ürünleri body splashlar yani vücut spreyleri genellikle kullanılır. Bunun yanında vanilya ve zambak aromalarını kullanarak esanslarına yeni çeşitler ekler. Oda esanslarında da dekoratif görüntüyü ve kaliteyi aynı anda sunarken sprey, seramik şişe ve çubuklu seçeneklerini de müşterilerinin tercihine bırakır. Bu modeller sayesinde hipnoz olarak esansların güzelliğine kendinizi rahat bir şekilde bırakabilirsiniz. Daha kalıcı bir özellik gösteren hipnoz ürünü araç esansı olarak da kullanılabilir. Çiçeksi, odunsu, meyveli ve hatta tarçın ve sakız kokularına kadar aradığınız pek çok hipnoz etkili ürünlere ulaşarak araçlarınızda kullanabilirsiniz. Bargello parfüm kadın ve erkek ürünlerine ek araç çeşitleri arasından alışverişinizi isteğinize göre ve güvenle yapabilirsiniz.

Her Mevsime Uygun Hoş Notalar

Her Mevsime Uygun Hoş Notalar

Bargello parfüm çeşitleri Floral, Fresh, Woody, Oriental olmak üzere pek çok farklı çeşide sahiptir. Genel olarak 400’ün üzerindeki farklı çeşide sahip olduğundan yüksek kalite ürünlerini müşterisiyle buluşturur. Bu yüksek sayıya sektöründeki global gelişmeleri takip eder. Hiç durmadan güzel esans çalışmaları yaparak kendi koleksiyonlarını da üretir. Bu koleksiyonları müşterileriyle buluşturarak daha da büyür. Birçok markanın listesine sahip olan bu marka orijinal esanslara çok yakın esanslar ile üretir. Bargello orijinal parfüm olarak satışa sunulan bu çeşitlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çikolata, ıhlamur, okyanus, incir, lavanta, mandalina ve klasik limon esansı ile orijinal üretimlerine devam ederek kadın ve erkek müşterilerinin beğenisine sunar. Odunsu çeşitlerin kalıcılığı diğer çeşitler gibi oldukça fazla kokular içerir. Markanın yılbaşına ait özel serisinin diğer koleksiyonu olan Oriental, sarı kutusunda O kısaltması ile paketlenerek satışa sunulur. Oriental esanslı modeller kadın ve erkek müşterilere çeşit çeşit ve kalıcı modeller arasından zevkinize göre kokuları satın alabilirsiniz. Oriental esanslar diğerlerine göre daha ağır ve baharatlı esanslar içerir. Bu seride de dünya markalarında tercih edilen oryantal kokuları bulmak mümkündür. Unisex özelliğe sahip kokular istiyorsanız birbirinden farklı esanslara sahip olan setlere göz gezdirebilirsiniz. Bargello yasemin kokusu parfüm çeşidi ise muhteşem kokusu ile avantajlı bir şekilde satışa sunulur. Içeriğinde bulunan özel esanslar sayesinde kadınların gözde ürünü olarak sıklıkla tercih edilir. Teninize sıktığınız andan itibaren etrafınızı yasemin çiçeğinin kokukusuyla sarması ferah bir nefes alabilmenize yardım eder. Bargello parfüm kodları sayesinde aradığınız kokuyu kızılca bulabilirsiniz.

Bargello Parfüm Kalıcılığı

Bargello Parfüm Kalıcılığı

Markanın modelleri kullandığı esanslar ile kalıcılığa ve kaliteye aynı anda ulaşmanızı hedefller. Yaz ve kış aylarında daha kalıcı bir özellik yakalayabilmek için birinden farklı kokular tercih edilir. Herkesin kendisine özgü bir esansa sahip olabileceğini ve büyüleyici aromalara kalıcı notalar eklenerek satışa sunulan yaz ürünleri ferahlayabileceğiniz şekilde üretilir. Kadın ve erkeklere özgü esanslar ayrı ayrı üretilerek satışa sunulur. Bargello parfüm erkek modelleri sert ve keskin notalarıyla ön plana çıkar. Daha kalıcı bir özellik gösteren bu çeşitler sert notalar içerir. Bargello çiçek kokuları kadınlar tarafından her mevsim tercih edilebilecek bir özelliğe sahiptir. Çiçeksi seçenekler Floral koleksiyonunu da içinde barındırarak daha hafif notaları barındıran, turuncu zarif kutusunda FL olarak kısaltılan ve numaraları ile belirlenen ürünleri temsil eder. Dünyadaki esans trendlerini sürekli takip eden firma, Floral koleksiyonunda en bilindik markaları da müşterilerine sunarak ulaşılabilir bir moda imkânı sağlar. Ayrıca Bargello en sevilen parfümler çeşitleri yüksek kalıcılık oranı sayesinde gün boyu yanınızda hissetmeniz için üretilir. Bir diğer seriyi kapsayan, Fresh kategorisi ise en çok tercih edilen ürünlerin sunulduğu bir diğer kategoridir. Yazlık ürünlerin oluşturduğu bu seri daha çok tazeliği ve ferahlığı hissedeceğiniz notaları içerir. Mavi kutu tasarımı içinde FR olarak kısaltılmış ve numaralandırarak müşterilere sunulur. Bu kategori içerisinde yine dünya markalarından severek tercih edilen çeşitleri buabilirsiniz. Diğer koleksiyonu Woody koleksiyonudur ve içinde daha odunsu notalar içeren modeller bulunur. Bargello odunsu çeşitler hem kadın hem de erkekler için üretilen koleksiyon içerisinde yer alır. Floral ve fresh koleksiyonunda olduğu gibi Woody serisi de birçok farklı kokuyu içerir ve kadın ve erkek müşterilerin kullanımına sunulur. Bargello unisex parfüm kodlarına Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Woody koleksiyonu unisex özelliğe sahip olarak gri kutusunda W kısaltmasıyla satışa sunulur. Woody koleksiyonu, daha çok erkeklere hitap ediyormuş gibi görünse de Bargello kadın parfüm çeşitleri de kadınlar arasında aranan ürünlerden olur. Floral, Fresh, Woody ve Oriental serilerinin içinde kadın ve erkek kokularını ayrı ayrı bulabildiğiniz gibi Bargello unisex parfüm çeşitlerini de bulabilirsiniz. Tüm ürünlerde olduğu gibi unisex kokular da fazlasıyla kalıcıdır. Siz de markanın kalıcı çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Farklı İçeriklerle Bargello Parfüm Listesi

Birbirinden Farklı İçeriklerle Bargello Parfüm Listesi

Sahip olunan her üründe olduğu gibi esans kullanırken de dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Öncelikle kokuları koklayarak değil teninize sıkarak denemeli ve teniniz ile bir uyuma sahip olan ürünleri tercih etmelisiniz. Teninize sıkmadan sadece koklayarak bir modelin kokusunu beğenebilirsiniz. Ancak sıktığınızda aynı kokuyu alamayacağınızı bilmelisiniz. Çünkü konuzun ten ile karıştıktan sonra asıl aromasını ve kokusunu bırakır. Bargello açık parfüm modellerini sıktıktan sonra belirli bir süre beklemeli ve daha sonra kokusuna bakmalısınız. Dökme değil spreyli modellerin şişelerini tercih etmek daha ekonomik olacağı için spreyli şişeleri satın alabilirsiniz. Dökme şişeler ayrıca elinizle temas eder ve bakterilere açık hale gelir. Bu da esansınızın bozulmasına ve kalitesini kaybetmesine neden olur. Bargello dolum parfümleri spreyli şişelere sahiptir. Uzun süreli kullanım ve kalite imkânı sunarak daha kalıcı özellik gösterir. Spreyli şişelerin kullanımı daha pratik ve kolaydır. Markanın kış ürünleri soğuk havlarda daha kalıcı ve sert bir özellik gösterir. Teninizde 24 saat boyunca kış esanslı kokularını saklayabilirsiniz. Teninizdeki yağ ve ten rengi bu kalıcılık konusunda belirleyici olarak size yoldaşlık eder. Koku kullanımının püf noktalarından biri, özellikle vücudunuzda kokuyu tutabilecek bölgelere sıkmanızdır. Bu bölgeler bilek içleri, kulak arkaları, şakaklar, saçlar ve boyun olarak bilinir. Bargello kış kokuları soğuk hava şartlarında daha kalıcı bir özellik gösterir. Bileğinize doğrudan sıkarak daha sert bir özellik elde edebilirsiniz. Göğüs arası, diz kapağı ve diz arkası bölgeleri ile bacak üstü de kokuyu tutabilen bölgeler olarak belirtilir. Bargello kalem parfümleri bu bölgelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genel olarak bilindiği gibi kokunuzun fazla sıcak ya da fazla soğuk ve güneş ışığında ya da fazla nemli ortamlarda saklamamalısınız. Birbirinden farklı listeye sahip olan markanın kokuları oldukça kalıcı bir özellik gösterir. Bargello parfüm listesine göz atarak beğendiğiniz kalıcı esansa sahip kokuyu kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Kalıcılığıyla sıklıkla tercih edilen Bargello parfüm siparişlerinizi Trendyol’dan verebilirsiniz.

Hoş ve Kalıcı Ürünler

Hoş ve Kalıcı Ürünler

Bargello parfüm isimleri genel olarak markalı modellerin benzerleriyle dikkat çeker ve fiyat olarak orijinal pçeşitlerden daha uygun fiyatlı oldukları için müşteriler tarafından tercih edilir. Markanın ürün adları orijinalleriyle benzer bir şekilde satışa sunularak istediğiniz modelin kolay bir şekilde bulunabilmesinde etkilidir. Müşterilerin çoğu orijinal kokuların uçuk fiyatından kaçış olarak denedikten sonra çok memnun kaldıklarını ve kalıcılığının da kendilerini tatmin ettiklerini söylerler. Marka veya orijinallik takıntılarınız yoksa ya da istediğiniz modele ayıracak bütçeniz yoksa kesinlikle şans verebileceğiniz esans markası olduğu konusunda tavsiyeler verir. Bu özelliklerinden dolayı Bargello parfüm kullananlar tarafından yapılan yorumların güzelliği diğer müşterilere tavsiye edilmesinde büyük bir etkendir. Online sipariş üzerinden satışa sunulan modeller hem fiyat, hem de performans olarak müşteri yorumlarına olumlu yansıtır. Bazı müşteriler Bargello parfüm yorumları ile ilgili bugüne kadar kullandıkları orijinal modellerin kokusuna en yakın modelleri bu firmada bulduklarını belirtir. Hatta neredeyse daha iyi olduklarını söylerler. Bargello yeni çıkan, yazlık, çiçeksi, güzel, yılbaşı parfümleri çok kalıcı ve kokuların orjinal modellere yakın olduklarını belirttikleri için en öne çıkan özelliklerinin bunlar olduğunu söylemek oldukça mümkündür. Yeni modeller arasından en beğendiğiniz modeli satın alarak yeni bir deneyim elde edebilirsiniz. İstediğiniz aromalar sayesinde güzel bir esansa sahip olabilirsiniz. Eğer afrodizyak etkili bir model arıyorsanız Trendyol üzerinden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu sayede daha kalıcı ve seksi bir koku elde edebilirsiniz. Markanın afrodizyak ürünlerinin kalıcılık ve silaj açısından zaten yeterince tatmin olduğunu, uçup gitmediğini ve etrafa yayılımın güzel olduğunu belirtir. Fiyat/performans bakımından en iyisi olduğunu düşünerek sıklıkla bu markayı tercih ederler. Markanın romantik modelleri sağlığa zararlı herhangi bir madde içermedikleri için de müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir.Trendyol üzerinden Bargello siparişlerinizi kolay bir şekilde verebilirsiniz. Ayrıca ürünler dermatolojik olarak test edildiği ve güvenlik değerlendirmesi yapıldığı bilinir.

Farklı Boyutlarda Seçenekler

Farklı Boyutlarda Seçenekler

Bargello parfüm kampanya fırsatları ile müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam eder. Satın almak istediğiniz çeşitleri seçtiğinizde her an avantajlı bir kampanya ile karşılaşmanız mümkün. Markanın güzel esanslarını her yerde kullanabilirsiniz. Bargello parfüm 50 ml ve 100 ml boy seçenekleri ile tercih edeceğiniz modelleri 2’li kampanya fiyatı ile de satın alabilirsiniz. Bargello ikili, kalıcı, yeşil elma parfüm modellerini satın alarak daha büyük bir avantaj elde edebilirsiniz. Boy ve fiyat farklılıkları ile birlikte EDP ve EDT seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Bargello Yakoud, Fresh, Floral parfüm EDP ve EDT özelliklere sahip olarak uygun fiyatlarla satışa sunulur. Bargello aşkın kokusu, yaz kokuları, aşk kokusu, şeker kokuları, kış parfümleri, parfüm kokuları ile pek çok seçenek sunar. Eau de toilette'lerden çok daha yoğun olduğu için gece kullanımına uygundur. Eau de toilette (EDT) modeller ise yaklaşık % 5-15 oranında daha küçük bir doz esans yağı içerir. Bargello parfüm numaraları EDT ve EDP özelliklerine göre sıralanarak satışa sunulur. Daha az yoğun oldukları için günlük kullanmak için idealdir. EDP kokular daha aromatik iken EDT kokuları daha hafif ve taze esansları kapsar. Sıcak ve nemli mevsimlerde EDT modeller daha sık tercih edilmelidir. Soğuk havalarda ise EDP modelleri kullanmak daha uygun olacaktır. 2’li EDP Bargello parfüm kampanyası, indirim, online sipariş imkanı ve 2’li EDT fırsatlarından isteğinize göre faydalanabilirsiniz.

Avantajlı Bargello Parfüm Fiyatları

Avantajlı Bargello Parfüm Fiyatları

Bargello fiyatları çeşitli modeline ve boyutuna göre değişiklik göstererek satışa sunulur. Bargello parfüm fiyatları ve kalitesi müşteri potansiyelinin beklentilerini karşılamak için uygun ve avantajlı bir şekilde satışa sunulur. Bu fiyatlar ulaşılabilir bir alışveriş imkânı sunması amacıyla belirlenerek her cebe hitap eder.. Trendyol’a özel fiyatları ile indirimlerden yararlanabilirsiniz. 0TL-60TL ile 125TL-175TL arasındaki fiyat listesinden istediğiniz modele avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Fiyatlar ürünlere, setlere ve luxee box koleksiyonlara göre farklılık gösterir. Bargello pudra kokulu, vanilyalı, çikolatalı parfüm indirimlerine Trendyol’a özel kampanyalar ile her çeşidine indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Özel fiyatlarıyla müşterisine kavuşmayı bekleyen Bargello parfüm indirim olanakları ile avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Binlerce farklı çeşit modele indirimli fiyatlar ile ulaşmak oldukça mümkündür. Trendyol’un markaya özel olarak belirlediği fiyatları ile satışa sunduğu modellere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yeşil elma esanslı modeller güzel bir kokuya sahip olabilmenizi sağlar. Esanslara ek olarak eklenen özel baharatlar sayesinde ferah ve hoş bir koku elde edebilirsiniz. Bargello Candy, Charm, Raphella, Delina, Chocolate, Scandal, Hipnoz, afrodizyak parfüm adları ve kokuları arasından zevkinize göre uygun fiyatlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu çeşitler arasından istediğiniz modeli ikili setler halinde stın alarak uygun bir fiyat ödeyebilirsiniz. Kampanya fiyatından satılmak üzere satışa sunulan binlerce çeşit ürün arasından istediğiniz ve zevkinize uygun olan modeli kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Bargello kampanyalı ve indirimli fiyatları ile ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Ürünler altında bulunan yorumlarına göz gezdirerek Bargello parfüm önerilerini okuyabilirsiniz. Eğer daha önce satın almadıysanız bu öneriler doğrultusunda istediğiniz model hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bargello parfüm tavsiyeleri sayesinde muhteşem kokulara sahip olabilirsiniz.