placeholder
"

Bvlgari

" araması için 379 sonuç listeleniyor

Bvlgari

Bvlgari

Dünyaca ünlü Bvlgari markası kol saati başta olmak üzere pek çok kategorideki çok özel ürünleri ile büyük beğeni topluyor. Erkekler ve kadınlar için artık klasikleşmiş bir saat markası olan Bvlgari, geleneksel modellerinin yanı sıra çağdaş tasarımları ile de ön plana çıkıyor. Bvlgari kol saati seçeneklerinin yanı sıra güneş gözlüğü, parfüm, mücevherler, çanta ve diğer aksesuarlar konusunda lüks ürünleriyle göz dolduruyor. Özgün şişe tasarımları ile adından söz ettiren Bvlgari parfüm çeşitleri, eşsiz koku seçenekleriyle hem erkekler, hem kadınlar için seçkin parfümler sunuyor. Markanın gösterişli ve lüks ürünleri dünyaca ünlü yıldızların da aralarında bulunduğu pek çok kişi tarafından ilgiyle izleniyor.

Markanın farklı kategorilerdeki ürünlerine Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasında kolaylıkla erişilebiliyor. Farklı kategorilerdeki seçkin modeller cazip satın alma koşulları ile edinilebiliyor. Trendyol özel indirim ve dönemsel kampanyalarla kaçırılmayacak Bvlgari fiyat seçenekleri sağlıyor. Bvlgari outlet aksesuar online satın alma seçeneklerine Trendyol aracılığıyla kolayca ulaşılabiliyor ve oldukça makul satın alma koşulları sağlanabiliyor.

Lüks ve Seçkin İtalyan Markası

İtalyan moda stilini farklı kategorilerdeki ürünlerine başarıyla uygulayan markanın tarihi 1881 yılına kadar uzanıyor. Sotirio Bulgari tarafından Roma’da kurulan kuyumcu ve antikacı dükkanında doğan marka, özellikle kol saatleri ile dünya çapında öne kavuşuyor. İlk yıllarında Art-Deco tarzı takılar ile ün yapan marka, ışıltılı ve canlı renklerin revaçta olduğu bu dönemde değerli taşlar ve kusursuz bir el işçiliği ile öne çıkıyor. 1. Dünya Savaşı ile 2. Dünya Savaşı arasındaki dönemde doğan ve takı tasarımlarıyla göz dolduran Art-Deco akımı, 1910’lu yıllardan itibaren etkisini gösteriyor. Özellikle 1920’ler ve 1930’lara damgasını vuran akım, göz kamaştırıcı ve güçlü tasarımlardan oluşuyor. Bu dönemin belirgin özellikleri arasında bulunan takı saatlerde, elmas, safir gibi değerli taşların kullanıldığı saatler de bu dönemde ön plana çıkıyor. Art-Deco stilindeki mücevher tasarımcıları pırlanta, elmas, yakut, altın ve inci gibi klasik malzemelerden bolca yararlanma yanında mercan, firuze gibi yarı değerli taşlar ile krom, çelik, plastik gibi modern unsurları da bolca kullanıyor. Bvlgari takıları, bu özel dönemin ardından 1960’lı yıllarda Holywood yıldızlarının markayı keşfetmesi ile yeniden dikkatleri üzerine çekiyor. Liz Taylor’dan Clarke Gable’a, Audrey Hepburn’den Sophia Loren’e pek çok ünlü yıldız markanın takılarını kullanmaya başlıyor. 1980’li yıllardan itibaren lüks saatleri ile adından söz ettirmeye başlayan marka, İtalyan tasarım ustalığı ile İsviçre’nin geleneksel saat tekniğini başarıyla buluşturuyor. Kol saatleri ile dünya çapında üne sahip olan marka, bir asırdan fazla deneyimi olan mücevher sektöründe iddialı ürünler sunuyor.

Küpe, alyans ve küpe modelleri başta olmak üzere seçkin mücevher koleksiyonları bulunan marka, dünyaca ünlü starların tercih listelerinde ilk sıralarda yerini alıyor. Markanın ürün gamı içinde herkes için erişilebilir fiyat düzeyinde olan altın kolye ya da alyans gibi günlük kullanım modelleri yanında çok özel mücevher tasarımları da bulunuyor. Özellikle erkek alyanslarında iddialı olan marka, konforlu kullanım sunan tasarımlarıyla göz dolduruyor. Antik çağların mükemmel estetiği ve zarafetinden esinlenen modelleri, eşsiz renk kombinasyonları ve farkl�� mücevher modellerinde kendini gösteren yenilikçi estetik anlayışı ile büyük ilgi gören markanın her yeni koleksiyonu ile büyük ses getiriyor. Klasik İtalyan sanatının eşsiz örneklerinden esinlenen tasarımları antik kültürün yeniden yeşermesine imkân tanıyor ve nadide sanatsal parçalar ortaya çıkarıyor. Fresklerdeki renk tonlarından eşsiz rönesans heykellerine sanatın farklı dönemlerindeki çizgileri yeniden var eden marka, doğadan ve sanattan aldığı ilham ile yüksek sanatsal değere sahip modeller tasarlıyor. Bvlgari, değerli metaller ve taşların eşsiz uyumu sayesinde lüks bir mücevher koleksiyonu sunuyor. Değerli taşların eşsiz enerjisini kusursuz tasarımlarda bir araya getiren marka, mücevherin ışığını ve estetiğini çağdaş çizgilerle yeniden tanımlıyor. Farklı kreasyonlara başarıyla entegre edilen değerli ve yarı değerli taşlar, yüksek kaliteli metallerle uyum içinde mükemmel bir estetik oluşturuyor.

Bvlgari Saat Modelleri ve Özellikleri

Dünyaca ünlü saat kasalarında altın, gümüş, titanyum, çelik ve seramik gibi malzemeler kullanan marka, gelişmiş mekanizmalarıyla kusursuz saat modelleri sunuyor. Değerli taşlarla süslenmiş özel kadın saati seçenekleri de büyük ilgi görüyor. Lüks saatlerden klasik modellere, dalış saatlerinden sportif modellere bir çok farklı model seçeneği sunan Bvlgari, mücevher niteliği taşıyan özel lüks saatleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Mücevher titizliğinde hazırlanan lüks saatler oldukça yüksek fiyatlara alıcı bulurken, günlük kullanım için daha makul düzeylerde fiyat seçenekleri de bulunabiliyor. Kişisel moda stilini ve imajı oluşturmaya yardımcı olan Bvlgari modelleri, özel akşam yemekleri ya da şık davetler için kusursuz bir tercih oluşturuyor. Prestijli ve lüks bir stile sahip olan modeller, değişik stiller, farklı kordon yapıları ve çok özel tasarımlar sunuyor. Kol saatlerindeki işçilik kendini detaylarda gösterirken, konforlu ve rahat bir kullanım sağlayan kordonlar büyük beğeni topluyor.

Değişik giyim stilleri ile uyumlu olarak takılabilen, yenilikçi stiller oluşturmaya imkân veren Bvlgari kol saati seçenekleri, özel metal alaşımlar, yüksek kaliteli plastikler ya da gerçek deri malzemeler kullanılarak üretiliyor. Canlı ve göz alıcı şıklıktaki modeller tercih edilebildiği gibi sadelik ve zarafet ile ön plana çıkan klasik modeller de büyük ilgi görüyor. Kol saatlerinin değişik kasa ve cam yapılarına uygun kordon seçenekleri bulunuyor. Konforlu ve pratik silikon malzemelerden paslanmaz çelik kordonlara farklı tasarımlar kullanıcıları bekliyor. Çoğunlukla metalik ya da doğal deri renklerinde olan kordonlar, ayrıca beyaz, siyah, mavi, kırmızı gibi dikkat çekici renk alternatifleri de sunuyor. Markanın geniş ürün yelpazesi içinde herkesin beğenisine ve bütçesine uygun kol saati ürünleri bulunabiliyor.

Kişisel tercihe göre başta değişik kasa tipleri ve çapları, özel cam seçenekleri, farklı kordon çeşitleri ve kordon renkleri olmak üzere zengin bir kol saati modeli yelpazesi sunan marka, malzeme kalitesi ile de göz dolduruyor. Kordon ve kasa yapılarındaki kullanılan malzemenin kalitesi yanında çizilmeye karşı tam koruması bulunan özel mineral kristal camlar tercih ediliyor. Safir cam ya da dayanıklılığı artırılmış kristaller de tercih edilen cam seçenekleri arasında yer alıyor. Uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabilen, renklerinde solma ya da açılma görülmeyen, mekanizması oldukça sağlam olan kol saati modelleri, uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Bvlgari Parfüm Seçenekleri

Koku sektörüne 1992 yılında giren ve kısa sürede büyük bir popülerliğe ulaşan marka, ünlü koku tasarımcısı Jean Claude Ellena tarafından geliştirilen ilk parfümü ile büyük beğeni topladı. Yeni parfüm modelleriyle başarı düzeyini daha da yukarılara taşıyan marka, özel geliştirdiği patentli kokular başta olmak üzere sayısız ürünü bulunuyor. Tarihsel uzmanlık alanı olan mücevher kategorisinde olduğu gibi eşsiz ve nadide modeller geliştirmeye dikkat eden marka, özellikle kadın kokularında zarif ve çekici seçenekler sunuyor. Çiçek aromalarından geliştiren kokular, çok özel karışımları ile kusursuz bir etki bırakıyor. Erkek parfümlerinde ise çağdaş esintiler sunan gizemli karışımlar ön plana çıkıyor. Ferah, cezbedici ve baştan çıkarıcı etkiler bırakan parfüm seçenekleri arasında herkese hitap eden ürünler bulunabiliyor. Dünyanın dört bir yanındaki çok özel bitki ve çiçeklerin özlerinden hazırlanan parfümler, kusursuz karışımları sayesinde oldukça ferah ve aromatik bir his oluşturuyor. Farklı esans tipleri ile değişik stillere uygun seçenekler sunan marka, kendi kişisel tarzını oluşturmak isteyenlere kusursuz seçenekler sunuyor. Yıllar içinde ikonik hale gelmiş kadın ve erkek parfümleri, stil sahibi kadınlar ve erkeklerin tercih listelerinde ilk sıralarda yer alıyor. Dünyanın farklı coğrafyalarının koku ve esanslarını büyük bir titizle buluşturan parfüm seçenekleri, herkesin kendi stiline uygun seçimler yapmasına imkân tanıyor. Kırların çiçek çağrışımlı esintilerinden deniz ve okyanusların ferahlatıcı etkisine, turunçların odunsu detay aromalarından terapi etkisi sağlayan hafif kokulara oldukça geniş bir ürün gamı sunan Bvlgari, herkesin beğenisine uygun seçenekler bulmasını kolaylaştırıyor.

Antika ve mücevher geçmişi olan Bvlgari özel tasarlanmış parfüm şişeleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Özgün şişe tasarımları arasında Bvlgari turuncu parfüm seçenekleri özel bir yerde bulunuyor. Etkisini uzun süre devam ettiren parfüm seçenekleri, kalıcı kokuları sayesinde etkili bir stil oluşturmaya yardımcı oluyor. Kişisel tercihe göre yoğun aromatik esanslar ya da hafif kokular tercih edilebilirken, parfümlerin uzun süre kalıcı olma özelliği sayesinde ferahlık hissi gün boyu devam ediyor. Gün içinde parfümü tazelemeye gerek bırakmayan kalıcılık, markanın deodorant ve roll-on ürünlerinde de kendini gösteriyor. Bvlgari parfüm seti seçenekleri parfümlerin yanı sıra deodorant, roll-on ve losyon gibi ürünlerle kusursuz bir bakım olanağı sağlıyor. İçerikleri ve özlerindeki kokular itibariyle uyumlu olan bu setler, terlemeyi önlüyor ve vücudun nefes almasını sağlıyor. Markanın ayrıca krem, sabunu ve şampuan ürünleri de hem kokuları, hem üstün temizleme güçleriyle büyük beğeni topluyor.

Bvlgari parfüm ürünleri setler halinde alınabildiği gibi, tek tek de satın alınabiliyor. Dermatolojik testlerden geçirilen ve hemen her cilt tipi ile gönül rahatlığıyla kullanılabilen ürünlerin içeriğinde alerjenler ya da zararlı kimyasallar bulunmuyor.

Bvlgari Güneş Gözlüğü Modelleri

Markanın sevilen aksesuar koleksiyonu içinde güneş gözlüğü modelleri özel bir yer tutuyor. Kadın ve erkek gözlük modelleri tıpkı markanın mücevher koleksiyonu gibi kusursuz tasarımlarıyla eşsiz bir şıklık sunuyor. Çağdaş tasarım çizgileriyle kusursuz İtalyan stilinden izler taşıyan güneş gözlükleri, gösterişli ve lüks görünümleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Markanın güneş gözlükleri arasında unisex gözlüklerden kadın ve erkek için özel tasarlanmış modellere pek çok farklı model alternatifi bulunuyor. Parlamayı önleyen yapısı sayesinde konforlu ve rahat bir kullanım sunan güneş gözlükleri, degrade camlı modelleriyle yenilik tarzlar da sunabiliyor. Kedi gözü modellerinden klasik oval çerçevelere farklı çerçeve tasarımları her türlü zevke hitap edebiliyor. Hem kadınlar, hem erkekler için tasarlanan unisex modellerde çağdaş stiller ön plana çıkarken, kadınlar için kedi gözü ya da iri kemik çerçeveler sıklıkla tercih ediliyor. Zengin ürün yelpazesi karar vermeyi güçleştirse de Bvlgari modelleri arasında herkesin zevkine ve ihtiyacına uygun bir model mutlaka bulunuyor.

Farklı yüz hatları ile uyumlu kusursuz bir estetik sunan güneş gözlükleri, cat-eye formlu koleksiyonlarından leopar desenli tasarımlarında çok özel stiller sunuyor. Altıgen kesimler, metal gözlük sapları, degrade camlar ve diğer estetik özellikler farklı kullanım alanları için ideal seçimler oluşturuyor. Güneş gözlüğü modellerinde cam yüzeyleri ya da çerçeve bölümlerinde özel swarovski, kristal gibi taşlar kullanarak oldukça estetik tasarımlar geliştiriliyor. Göz alıcı bir şıklık sunan bu çok özel gözlük tasarımları mücevher şıklığını aksesuarlara taşıyor. Pilot stildeki güneş gözlükleri ise sokak tarzının ve sportif giyimin vazgeçilmez bir parçası olarak öne çıkıyor. Gözlük seçimi sırasında yüz biçiminin dikkate alınması, yüz tipine uygun gözlük modelinin seçilmesi tavsiye ediliyor. Kemik çerçeve seçenekleri her dönem büyük ilgi görürken, yenilikçi çizgideki dinamik ve neşeli tasarımlar da popülerliğini giderek artırıyor. Yüksek kaliteli malzemeden üstün estetik tasarımlarla geliştirilen gözlük modelleri, yenilikçi teknolojiler kullanılan özel camlarıyla büyük beğeni topluyor. Güneşin zararlı etkilerine karşı tam koruma sağlayan gözlükler, kendi tarzını yaratmak isteyen kadınlar ve erkeklere sayısız seçenek sunuyor. Çoğunlukla metal ya da yüksek kaliteli plastik çerçevelerin kullanıldığı güneş gözlüğü modelleri, UV filtrelerin yanı sıra organik antirefle cam teknolojisi de içeriyor. Gösterişli, lüks ve göz alıcı güneş gözlüğü modelleri ile adından söz ettiren İtalyan markasının yenilikçi modelleri her yeni sezonda ilgiyle bekleniyor. Zamansız modelleri her dönem revaçta olan marka, antik Roma’nın eşsiz kültüründen aldığı ilhamla mükemmel gözlük seçenekleri geliştiriyor. Adı lüks ve ihtişam ile birlikte anılan markanın gözlük modelleri, yeni bir stil arayanların başvurduğu ilk ürünler oluyor.

Özel Aksesuarlar ve Bvlgari Fiyat Seçenekleri

Bvlgari markası geliştirdiği çanta ürünleri ile adından sıklıkla söz ettiriyor. Yüksek kalite deri malzemelerden üretilen çantalar, oldukça işlevsel ve estetik tasarımlar sunuyor. Zarafeti ve şıklığı ile dikkatleri üzerine çeken çanta modelleri, her mevsim zevk sahibi kombinlerin vazgeçilmez parçası olarak öne çıkıyor. Günlük kullanım için tasarlanan farklı boyutlardaki el ve omuz çantaları yanında özel davetler için göz alıcı çanta seçenekleri de bulunuyor. Markanın ikonik Serpentine serisinde yer alan çanta modelleri her sezonda yeni detaylar ile daha etkili bir şıklığa kavuşuyor. Markanın geleneksel çizgisinden izler taşıyan yenilikçi tasarımların yer aldığı özel koleksiyonları zamansız bir tasarım çizgisi sunuyor. Hakiki deri, yılan derisi gibi çok özel ve yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığı çanta modelleri, yenilikçi tasarım çizgilerinin yanı sıra güçlü ve titiz işçilik özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Gömlekten sweatshirte, ceketlerden şal modellerine tekstil ürünleri de bulunan marka kusursuz bir moda stili için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri tasarlıyor.

Bvlgari markasının değerli taşlar başta olmak üzere doğal malzemeler kullanarak geliştirdiği modeller eşsiz mücevher formlarından, günlük ihtiyaçlara yanıt verebilen lüks aksesuarlara geniş bir yelpaze sunuyor. Stil yaratıcısı bir nitelik taşıyan ve dünya modasına yön veren markalar arasında bulunan Bvlgari, geliştirdiği özgün stiller ve yenilikçi tarzlarla öne çıkıyor. Oluşturduğu kreasyonlar her sezon büyük ilgi gören markanın pek çok ürününe Trendyol aracılığıyla kolayca ulaşılabiliyor. Parfümler ve güneş gözlükleri başta olmak üzere yeni bir stil yaratmak için ihtiyaç duyulan tüm unsurlar makul satın alma koşulları ile edinilebiliyor. Diğer Bvlgari ürünleri gibi, parfüm kategorisinde yer alan benzersiz Bvlgari seçenekleri de Trendyol’da büyük ilgi görüyor. Markanın oryantal, odunsu, çiçeksi ya da meyvemsi esintiler oluşturan parfüm kategorileri özelliklerine göre farklı fiyat skalalarında bulunabiliyor. Ünlü Bvlgari turuncu modeli başta olmak üzere bütün parfüm seçenekleri Trendyol güvencesi ve cazip fiyat avantajlarıyla satın alınabiliyor.

Hem kadınlar hem için vazgeçilmez aksesuarlar arasında bulunan güneş gözlüğü modelleri de özgün modelleri ile Trendyol’da yerini alıyor. Bvlgari Türkiye güvencesiyle satışa sunulan eşsiz modellere, elverişle satın alma seçenekleriyle ulaşılabiliyor. Trendyol sağladığı avantajlı satın alma koşulları ve cazip Bvlgari fiyatlarıyla zengin bir ürün gamı oluşturuyor. Bvlgari Türkiye ve Trendyol’un çok özel indirimleri ve dönemsel kampanyaları kaçırılmayacak fiyat fırsatları oluştururken, Bvlgari outlet aksesuar online seçenekleriyle Trendyol’da yerini alıyor.