İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Basketbol Filesi

" araması için 226 sonuç listeleniyor
Rain Spor Animasyon Basketbol Filesi

Rain Spor AnimasyonBasketbol Filesi

(52)
Basketbol Filesi
78,65 TL
Sepete Git

Basketbol Filesi

Basketbol Filesi

Spor, birçok kimsenin ilgi alanının başında gelir. Basketbol yaygın olarak oynanan sporlar arasında yer alır. Her spor gibi basketbolun da kendine göre malzemeleri bulunur. Antrenmanlarda kullanılan top ve filenin kalitesi oyun deneyiminiz üzerinde etkilidir. Oyun içerisinde kullanılan malzemelerin kalitesi oyundan aldığınız keyfi artırır. Basketbol filesi, oyun içerisinde topun hedefi olan potanın parçasıdır. Zincir ya da ipten örülen bu filelerden top geçirilerek oynanan oyun iç ve dış ortamda oynanabilir. İç ve dış ortamda oynanabilen basketbol, hava şartları ve ortama bağlı olarak farklı ürün malzemelerinin tercihini gerektirebilir. Örneğin kapalı bir sahada ipten seçenekler tercih edilirken, açık bir sahada zincir basketbol filesi kullanmak oyun deneyimi açısından ve kullanım ömrü bakımından daha iyi bir tercihtir. Basketbol oynarken topun kalitesi kadar filenin kalitesi de oldukça önemlidir. Basketbol fileleri potaya atılan topların yavaşlatılmasını sağlamak için kullanılır. Gevşemiş ipler topun hızının yavaşlamasını engellemek konusunda yetersiz kalabilirler. Dış saha oyunları için tercih edilen ip ile örülmüş ürünler; yağış, güneş, rüzgar gibi faktörlerden olumsuz etkilenebilir. Bu sebeple kısa süre içerisinde yıpranarak işlevsiz hale geldikleri görülebilir. Dış sahalar için kullanılan zincir modeller ise uzun süre ve dayanıklı bir kullanım sağlar. Topun hızını kesip güvenli bir şekilde zemine inmesini sağlayan basketbol fileleri, bu oyunun vazgeçilmez parçaları arasına yer alır. Filesiz potalar ile basketbol oynamak oyuncuların zarar görmesine neden olabilir. Bu tarz potalardan çıkan top gelişigüzel bir şekilde savrulup oyuncuların zarar görmesini sağlayabilir. Bu sebeple oyun potalarında ip kullanmak oyun deneyimi açısından daha yararlıdır. Basketbol malzemelerini sahanın açık ya da kapalı olmasına göre seçebilirsiniz. Kapalı sahalarda pamuk ya da floş ipten örülmüş fileler uygun olacaktır. Açık sahalarda ise malzemenin çabuk tahrip olmaması ve uzun süreli bir kullanım deneyimi için zincirden örülmüş modeller tercih edilmelidir. Basketbol malzemeleri Trendyol üzerinden müşterilerin beğenisine sunulur. Açık ve kapalı alanlar için tercih edebileceğiniz ürünler sayesinde ihtiyacınız olan modele Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Farklı seçenekleri ve ürün kalitesi ile müşterilerin beğenisini kazanan Trendyol’u inceleyerek ihtiyacınıza uygun olan seçeneğe karar verebilirsiniz.

Farklı Alternatifleriyle Basketbol Filesi Modelleri

Basketbol fileleri kullanım alanları bakımından çeşitli materyallerden üretilir. Alacağınız fileye karar verirken malzeme özelliklerinin kullanım amacınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde aldığınız çeşit kısa sürede zarar görebilir ya da beklediğiniz performansı sağlamanız zorlaşabilir. Demir basketbol filesi, ipten örülen modellere göre daha dayanıklıdır. İsteğiniz ve ihtiyacınıza göre dilediğiniz ürün modelini tercih edebilirsiniz. Demir basketbol fileleri yüksek kalitede malzemeden üretilir. Bu sayede hem çevresel koşullara hem de oyun esnasında olabilecek etkilere karşı dayanıklıdır. Güneşe ve hava koşullarına dayanıklı olan demirden örülen seçenekler, katmanlı yapıları sayesinde gözleri de korur. Özenle örülmüş bu modeller sayesinde oyun içerisinde rahat edersiniz. Standart ekipman özelliğine sahip ürünler müşterileri memnun eder. Floş ipten örülen seçenekler, farklı renklerde olabilir. Mavi, kırmızı ve beyaz olarak sunulan ürün seçenekleri arasından dilediğiniz modeli tercih ederek sipariş verebilirsiniz. Basketbol filesi ölçüleri 7mm, 4x4 genişlik, 12 göz uzunluk ve 50 cm göz aralığında olabilir. Küçük çocukların basketbol oynamasına uygun olan ürün seçenekleri standartlara göre farklı ölçülerde olabilir. Ürün modelleri arasından çocuğunuz ya da kendiniz için uygun olan seçeneklere göz atabilirsiniz. Pamuk iplik ile örülmüş ürünler, floş iple örülmüş ürünlerden farklı bir yapıya sahiptir. Beyaz renk seçeneğine sahip olan bu file özellikle iç saha ortamında kullanıma uygundur. Trendyol üzerinden standart ölçülere sahip olarak satılan ürünler ikili paketler halinde müşterilerin tercihine sunulur. Alternatifleri inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Materyallerine Göre Basketbol Filesi Fiyatları

Materyallerine Göre Basketbol Filesi Fiyatları

Basketbol potaları için kullanılan fileler farklı malzemelerden üretilebilir. Üretildikleri malzemeler, ürün boyutları ve kullanım alanları, fiyatlar üzerinde etkilidir. Urgan (pamuk) ipi ile örülmüş fileler doku olarak floş ip ile örülmüş iplerden farklıdır. Pamuk ipleri iç saha potanız için kullanabilirsiniz. Nizami ölçülerde kalın ipten örülmüş bu ip seçenekleri sizler için kaliteli malzemeler seçilerek üretilir. İp ürün seçeneklerinin yanında tercih edilebilecek demir örmeler birinci kalite malzemeden üretilir. Basketbol filesi fiyatları kullanılan malzemenin materyali ve kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Almak istediğiniz özelliklere sahip ürün seçeneklerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Erken yaşta basketbol oynamaya başlayan çocuklar için uygun ölçülerde potalar ve oyun malzemeleri vardır. Bu seçenekleri göz önünde bulundurarak çocuklarınız için uygun malzemeleri satın alabilirsiniz. Floş ip ya da pamuk ipinden üretilmiş ürün modelleri çocuklarınıza kullanabileceğiniz seçenekler arasında yer alır. Trendyol üzerinden almak istediğiniz ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Çocuklu ailelerin de sıklıkla tercih ettiği çocuk potalar çeşitli modelleri ile müşterileri memnun eder. Çocuklar için üretilen modeller evinizin çocuk odasında, oturma odasında ya da bahçesinde kullanıma uygundur. Portatif ve ergonomik modelleri ile çocuklarınıza uygun ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Her anne baba çocukları için iyi olanı ister, sizler de çocuklarınız için iyi seçenekleri Trendyol üzerinden bulabilirsiniz. Yetişkinlerin ve profesyonellerin kendi çalışma alanları için tercih edebileceği modellere de ev sahipliği yapan Trendyol, farklı ürün seçenekleri ve farklı segmentteki fiyatları ile pek çok bütçeye hitap eder. Basketbol pota filesi fiyatları için Trendyol ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Basketbol Fileleri Tüm Çeşitleriyle Trendyol’da

Basketbol Fileleri Tüm Çeşitleriyle Trendyol’da

Basketbol filesi nereden alınır?” diye sorulduğunda ilk akla gelen yer, ülkemizin en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol’dur. Onlarca farklı kategoride yüzlerce farklı ürün seçeneğine sahip olan Trendyol, müşteriler için her zaman iyi olanı hedefler. Basketbol çember filesi müşterilerin aradığı ürün seçenekleri arasındadır. Spor kategorisinde yüzlerce farklı marka ve modele ev sahipliği yapan Trendyol üzerinden dilediğiniz ürünü bularak satın alabilirsiniz. Basketbol topu taşıma filesi seçenekleri, basketbol toplarınızı yanınızda daha rahat taşımanıza yardımcı olur. Aynı şekilde hentbol, futbol gibi çeşitli sporların top ve malzemelerini de taşımanıza olanak sağlayan taşıma ürünü size kolaylık sağlar. Su ve havlu gibi spor esnasında size yardımcı olabilecek bu ürün seçeneğinin farklı renk ve modelleri Trendyol’da mevcuttur. Almak istediğiniz seçenekleri Trendyol üzerinden inceleyebilir ve size uygun modelleri belirleyebilirsiniz. Filtreleme seçenekleri ile Trendyol, müşterilerinin aradıkları ürünlere kısa sürede ulaşmasında onlara yardımcı olur. Renk, malzeme ve boyut gibi seçenekleri filtreleyerek Trendyol üzerinden aradığınız ürüne kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Listelenen ürünler arasından ihtiyaç ve bütçenize uygun olanları inceleyebilirsiniz. Ürünleri fiyat, marka ve model açısından karşılaştırarak size uygun olan seçeneğe karar verebilirsiniz. Daha önce ürünü almış ve kullanım sağlamış müşteri yorumları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Burada yapılan yorumlar doğrultusunda satın almak istediğiniz seçeneğin size uygunluğunu değerlendirebilirsiniz. Müşterilerine kaliteli ve nitelikli bir hizmet sunan Trendyol, müşterilerinin isteklerine karşılık verir. Dayanıklı, sağlam ve standartlara uygun seçenekleri ile Trendyol üzerinden online alışverişlerinizi güvenle sağlayabilirsiniz. Siz de kaliteli bir oyun deneyimi yaşamak için dilediğiniz ürünleri Trendyol üzerinden güvenle sipariş edebilirsiniz.