İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Dolgu Materyali
Dış Materyal
Fiyat
Boyut/Ebat
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi

Bellona Yastık Modelleri ile Kafanız Daha Rahat

Sağlıklı ve deliksiz bir uyku için Bellona yastık çeşitlerini seçebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklerde üretilen yastıklar arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bellona yastıkları farklı iç dolgusu ve farklı dokuda olması sebebiyle rahat etmenizi sağlar. Gece uykusu, gün boyunca dinç olmanız açısından önemlidir. Hem çocuklar hem de büyükler için özel olarak üretilen çeşitler bulunur. Bellona markasının ortopedik yastık, viscoline yastık, bambu, destekli yastık gibi geniş bir ürün yelpazesi vardır. Sağlık sorununuz varsa bu alternatifler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ailenizdeki herkesin güvenle kullanabileceği bir yastık çeşidi mutlaka bulunur. Bellona ortopedik yastık, viscoform olarak üretilen yastık çeşidinin ölçüleri 51*42*12,5 cm’dir. Boyun ve başınızı destekleyen özel bir tasarıma sahiptir. Viscoelastik hücreli sistemiyle boyun, baş ve omuz ağırlığınızı ve vücut ısınızı hisseder. Bu duruma göre vücudunuzun şeklini alır. Geçmeyen sırt ve boyun ağrılarının tedavisi için en etkili çözüm yastığınızı uygun olarak seçmekten geçer. Kılıfı havlu dokuludur ve fermuarlı yapıdadır. İstediğinizde hijyen sağlamak için yıkama yapmanıza olanak sağlar. Yıkama sırasında elde veya 40 derecede makinede temizlik yapılması önemlidir. Bu sayede uzun yıllar yastığınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Yastık rengi beyazdır. Dışında kullanılan malzeme, pamuk satendir. Dolgu malzemesi ise visko olarak seçilir. Ortopedik yastığınızı kullandıkça farkı hissetmeye başlayabilirsiniz. Anne, babanıza veya kendinize alabileceğiniz anatomik özelliklere sahip özel bir yastıktır.

Bellona Yastık Modelleri

Bellona Yastık Modelleri

Bellona; kartanesi, doqu, viscojel, bambu, mikrofiber, smart, kolajen, visconight, kaz tüyü yastık modellerine sahiptir. Rahat bir uyku için size en uygun olan yastık modelini seçmeniz önerilir. Bellona Visco yastık, Bellona viscoform yastık ve visconight olarak farklı çeşitlerde üretilir. Ortopedik özelliklere sahip bir çeşittir. Visconight yastık 50*32 cm ölçülerindedir. Visco malzeme yapısı itibarıyla ısı ve basınca karşı duyarlıdır. Uyku sırasında vücuttaki ısı ve basıncın dengelenmesini sağlayarak baş, boyun ve sırt bölgesini rahat ettirir. Her sabah ağrılı uyanan kişilerde fayda sağladığı bilinmektedir. Aynı zamanda baş ve boyun ergonomisine uyumlu olarak özel bir dizayna sahiptir. Baş ve boynun tam olarak şeklini alır. Örgü kılıfı fermuarlıdır ve bu sayede yıkanabilir. Kuru temizleme yapılabilir. Çamaşır suyu kullanılmaması tavsiye edilir. Yıkadıktan sonra mümkünse havadar bir yerde kurutulması önemlidir. Bellona viscoline yastık, boyun ve omuz destekli ortopedik yastık çeşitlerinden biridir. Ölçüleri 60 cm* 40 cm* 15 cm olarak üretilir. Yastığın iç kısmı tela, dış kısmı örgü kumaştan yapılır. Gece boyu terlemeden uyku uyumanıza destek olur. Vücudun tam şeklini alır. Rahat bir uyku için tercih edilebilir. Kılıfı çıkarılabilir. Ayrıca 40 derecede makinede veya elde yıkanarak hijyen sağlanır. Kurutma makinesinde kurutulmaması tavsiye edilir. Yastıkların formunun bozulmaması ve özelliğini kaybetmemesi için bu konuya dikkat edilmesi gerekir. Bellona whiteline microfiber yastık, dış materyalı pamuklu olarak tercih edilir. Dolgu malzemesi elyaftır. Yastık 50 cm*70 cm olarak üretilir. Beyaz renkli temizlik hissi uyandıran görünüme sahip bir üründür. Yumuşak dokusu sayesinde rahat bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Microfiber özellikli kumaş kir ve toz tutmayan yapısıyla birçok kişinin tercih ettiği bir üründür. Bakımı kolay ve sağlıklıdır. Elde veya makinede yıkanabilir. Kendiniz, sevdikleriniz veya misafirleriniz için tercih edebileceğiniz özel bir yastıktır. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla yıllarca keyifli uykularda size eşlik edebilir. Farklı çeşitlerden oluşan Bellona yastıklarını inceleyerek size uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz.

Bellona Yastık Kullanımı

Bellona Yastık Kullanımı

Bellona yastık kullanılırken pratik olması düşünülerek fermuarlı bir tasarım yapılmıştır. Yastıkların kılıfını yıkarken 40 derecede çamaşır makinesinde veya elde yıkama yapmak önerilir. İstenirse güneş gören bir yerde havalandırmak da hijyen açısından faydalı olur. Birçok farklı malzemeyle üretilen yastıkların hepsinin yapısına göre temizlenmesi gerekir. Bu konuda dikkat edilirse uzun yıllar dayanıklı olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Bellona kaz tüyü yastık %100 kaz tüyünden üretilir. 50 cm*70 cm ebatlarında standart yapıdadır. Dış kılıfında kullanılan kumaş %100 pamuktan tercih edilir. Kaz tüyü hem yumuşak hem de terlemeye engel olan havalı yapısı ile rahat etmenizi sağlar. Makinede 30 derecede yıkama yapılabilir veya elde yıkanabilir. Beyaz dokusunu korumak için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Bellona Naturel line yün yastık %100 pamuk dokulu bir üründür. Ayrıca iç malzemesi %100 yün kullanılarak üretilir. Yün yastık 50 cm*70 cm ölçülerinde standart bir yastıktır. Yün malzemenin nefes aldıran yapısı sayesinde gece boyu deliksiz bir uyku uyumanıza destek olur. Yaz ve kış rahatlıkla kullanılabilen bir yastık çeşididir. Yazın serin kışın ise sıcak olmanızı sağlar. Bellona bebek yastığı 35 cm*45 cm ölçüsünde, bebeklerin anatomik yapısına uygun olarak üretilir. Bambu kumaştan yapılması sebebiyle hava aldıran ve nemi içine hapseden özelliği vardır. İçinde bulunan kun maddesi antialerjik ve hijyenik yapıda olmasını sağlar. Bambu selüloz iplikten oluştuğu için yumuşak ve dayanıklıdır. Bebeğiniz için güvenle kullanabileceğiniz bir yastık çeşiti olarak yer alır. Ayrıca pamuktan üretilen bebek yastık alternatifi de bulunur. Yastık malzemesi sebebiyle hem koku oluşumunu hem de topaklanmayı önler. Elde veya çamaşır makinesinde 30 derecede temizliği yapılabilir. Bellona yastık yorumları gerçek kullanıcıların deneyimlerinden oluşur. Yastık almadan önce istediğiniz ürün hakkında yazılanları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede yastık seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bellona Yastık Alternatifleri Trendyol’da

Bellona Yastık Alternatifleri Trendyol’da

Bellona reflü, boyun destekli yastığı baş ve boyun kısmı daha yüksekte olarak üretilir. Bu sayede rahat edilmesi amaçlanır. Baş yukarıda olduğunda yiyeceklerin yemek borusuna gelmesi engellenmiş olur. Özel ölçülerde ve şekilde tasarlanan bu yastıkla rahat bir uyku uyumanız hedeflenir. Boyun destekli yastıklarda da baş ve boyun bölgesi desteklenerek ağrıların sona ermesine yardımcı olur. Sağlığınız için gereken Bellona yastık alternatifleri Trendyol’da beğeninize sunulur. Ailenizdeki en küçükten en büyüğe kadar herkes için uygun bir seçenek vardır. Sağlam ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. Bellona viscojel yastık, serinletici özel jel tabakasıyla gece boyunca ferah bir uyku uymanız için tasarlanır. Hem visco olan yüzeyi hem de jel olan yüzeyi kullanılabilir. İstediğiniz tarafı çevirerek rahatlıkla uyuyabilirsiniz. Jel katmanı olan bölüm sadece silinerek hijyen sağlanabilir. Ayrıca yastık kılıfı yıkanarak temizliği yapılabilir. Vücut ısısına göre şekil alan yapıya sahip olması sayesinde baş ve boyun bölgenizi tam olarak kavrar. 50 cm* 40 cm* 15 cm olarak üretilir. Dokusu sayesinde yüksek nem tutma özelliği de bulunur. Bellona smart yastık, ultrasonik görünümlü olarak tasarlanır. Boncuk elyaf kullanılması sayesinde sağlam ve dayanıklıdır. Terletmeyi engelleyen yapıdadır. Yaz mevsiminde rahat etmenizi sağlar. Standart olarak 50*70 cm ölçülerinde üretilen bir yastıktır. Bellona yastık çeşitlerinin hepsinde olduğu gibi dış kılıfı yıkanarak temizlenebilir. Bellona yastık fiyatları üretildiği malzeme ve iç dolgusuna göre değişir. İstediğiniz ürünü detaylı olarak incelemek ve sipariş vermek için Trendyol’u ziyaret etmeniz yeterlidir. Kısa sürede kargolanarak elinize ulaşan yastığınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Rahat ve keyifli bir uyku için bir tıkla sipariş verebilirsiniz.