Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Çeşit
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Beslenme Gereçleri

" araması için 27549 sonuç listeleniyor

Kaliteli Beslenme Gereçleri Trendyol’da!

Bebekler, ilk altı ay anne sütüyle beslendikten sonra ek gıdaya geçer. Ek gıdaya geçiş sürecinde bebeklerin yeme alışkanlığını elde etmesi için gerekli ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Altı ay boyunca anne sütüyle beslenen bebeklerin çeşitli yiyeceklere alışması için özel olarak tasarlanan gereçler ön plana çıkar. Bebeklerin yemekleri kolay şekilde yemesine yardımcı olan bu gereçler online alışveriş sürecinde satışa sunulur. Beslenme seti ürünlerinin içeriğinde tabak, çatal, kaşık ya da bardak gibi yemek sırasında ihtiyaç duyulan gereçler bulunur. Bebeklerin vücut sağlığına herhangi bir zarar vermeyen ürünler sağlıklı materyal kalitesine sahiptir. Özellikle bebeklerin ek gıdaya kolay alışabilmesi için ilk dönemlerde püre formunda yiyecekler ile beslenilir. Püre formundaki yiyeceklerin kolay bir şekilde ağza alınması için kaşık veya çatala ihtiyaç duyulur. Ek gıda malzemeleri bebeklerin yeme alışkanlığını elde etme sürecinde oldukça kolaylık sağlar. Özellikle yiyeceklerle ilk defa tanışan çocuklar beslenme sırasında yemekleri ağzından çıkarabilir. Bu gibi durumlarda etrafa yiyecek dökülmemesi için önlük kullanılır. Yemek kalıntılarının dökülmemesini sağlayan önlükler hijyenik kullanım deneyimi sunar. Bebek mama kasesi çeşitleri ise sulu veya katı yiyeceklerin konulması için kullanılır. Sert plastik malzemelerden üretilen kaseler kırılmaya karşı dayanıklıdır. Oldukça hareketli ve dinamik yapıya sahip olan bebekler etrafındaki eşyaları yere atabilir. Bu gibi durumlarda plastiklerden üretilen gereçleri kullanabilirsiniz. Trendyol üzerinden bebeğiniz için beslenme gereçleri satın alarak kolaylık sağlayabilirsiniz.

Sağlıklı Kullanım Sunan Beslenme Gereçleri Modelleri

Bebek beslenme gereçleri altı aydan sonra ek gıdaya geçiş sürecinde ebeveynler tarafından kullanılır. Katı veya sıvı formdaki yiyecekler için kullanılan birbirinden çeşitli ürün seçenekleri bulunur. Plastik malzemeden üretilen kase, kaşık ya da çatal gibi ürünler müşterilere kullanım kolaylığı sağlar. Özellikle çocukların yeme alışkanlığını kısa sürede elde edebilmesi için yumuşak yapıdaki ürünleri kullanmak gerekir. Çocukların ağız yapısı son derece hassas ve narin olduğu için sert olmayan yapıdaki beslenme gereçlerini kullanabilirsiniz. Katı veya sıvı yiyeceklerin verilmesi için özel olarak üretilen kaşıklar bulunur. Küçük ağız yapısına sahip olan kaşık modelleri oldukça kullanışlıdır. Hafif tasarımı sayesinde bebeklerin rahatlıkla tutabileceği kaşıklar ebeveynlerin beğenisini kazanır. Tekli veya çoklu adetlerde satışa sunulan kaşık modelleri bulunur. Beslenme gereçleri modelleri renkli ve eğlenceli tasarımları ile dikkat çeker. Bebeklerin yeme alışkanlığına hızlı adapte olabilmeleri için eğlenceli tasarımlara sahip ürünler ön plana çıkar. Kız ve erkek çocukları için üretilen farklı renk skalasında yemek gereçleri online alışverişte satışa sunulur. Tabak, kaşık, kase, önlük ve bardak gibi yemek gereçlerini takım halinde sipariş ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kırılmayan yapıya sahip olan ürünler çizilmeye ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Çocukların tabak ve kase gibi ürünleri kırmaması için plastik malzemeden üretilen gereçleri tercih edebilirsiniz. Bebek alıştırma kaşığı kullanışlı tasarımı ve hafif yapısıyla ön plana çıkar. Bebeklerin ağız yapısına uygun şekilde hazırlanan kaşık modelleri mama yerken kolaylık sağlar. Özellikle bu ürünler yoğurt veya püre gibi yiyeceklerin ağza kolay bir şekilde atılmasını sağlayan tutma sapına sahiptir. Bebeklerin yiyecekleri ağzından çıkarmadan yemesi için özel olarak tasarlanan kaşık modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kaşıklar ağız ve damak yapısına herhangi bir zarar vermez. Keskin olmayan yeme başlığı sayesinde bebeğiniz için gönül rahatlığıyla dilediğiniz kaşık modelini sipariş edebilirsiniz. Kaşık aracılığıyla bebeğinize püre veya sıvı formda olan yiyecekleri verebilirsiniz. Beslenme gereçleri geniş ürün yelpazesi ile müşterilere sunulur. Altı aydan sonra bebeklerin yeme ve beslenme alışkanlığı elde etmesi için sağlıklı kullanım sağlayan gereçleri tercih edebilirsiniz. Ebeveynlerin beğenisini kazanarak ön plana çıkan çeşitli beslenme ürünlerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Güvenilir Beslenme Gereçleri Markaları

Bebekler için sağlıklı ve pratik kullanım deneyimi sunan beslenme gereçleri online alışverişte müşterilere sunulur. Özellikle yemek alışkanlığın elde edilebilmesi için ebeveynler tarafından doğru bebek ek gıda araç gereçleri seçimi yapılması oldukça önemlidir. Kaşık, kase veya tabak gibi beslenme sırasında gerekli olan ürünler çeşitli markalar üzerinden satışa sunulur. Sağlığa zarar vermeyen kaliteli materyallerden üretilen ürünler ebeveynlerin tercihleri arasında bulunur. Aynı zamanda biberon ile beslenen çocukların bardak ile su içmeyi öğrenebilmeleri için portatif tasarıma sahip ürünler ön plana çıkar. Plastik malzemelerden üretilen bardak modelleri hafif yapısı sayesinde çocuklar tarafından kolay şekilde tutulabilir. Biberondan bardağa geçiş sürecinde oldukça kolaylık sağlayan çeşitli ürün seçenekleri bulunur. Aynı zamanda çocukların sıvı içecekleri rahat şekilde içebilmelerine yardımcı olan pipetli bardaklar üretilir. Pipetli ürünler içerisindeki suyun akmadan ve dökülmeden tüketilmesine yardımcı olur. Online alışverişte müşterilere sunulan birbirinden çeşitli beslenme gereçleri markaları bulunur. Güvenilir ve sağlıklı kullanım imkanı sunan markaların birbirinden çeşitli ürünlerini online alışverişte sipariş edebilirsiniz. Ek gıdaya geçiş sürecinde hem ebeveynlere hem de bebeklere kolaylık sağlayan ürün seçeneklerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Çeşitli beslenme gereçlerini öncesinde deneyimleyen ve kullanan ebeveynlerin yorumlarını öğrenmek için alışverişinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ebeveynler kullandıkları ürünler hakkında değerlendirmelerin yorum bölümünde bildirir. Beslenme gereçleri yorum bölümü çerçevesinde doğru ürün seçimi yapabilirsiniz. Çocuğunuz için uygun olan beslenme ekipmanları arasında inceleme yaptıktan sonra siparişinizi oluşturabilirsiniz. Özellikle çocukların tabak, bardak, kase ve kaşık gibi ürünlere kolay adapte olabilmeleri için renkli tasarıma sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Çocuklar için kolay kullanım sağlayan gereç modelleri arasında bütçenize uygun olan ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Cazip Beslenme Gereçleri Fiyat Aralıkları

Ek gıda saklama kapları modelleri kullanışlı tasarımları ile dikkat çeker. Sağlıklı cam malzemeden üretilen saklama kabı modelleri kapaklı tasarımı sayesinde pratik kullanım sağlar. Bebekler için hazırlanan mama veya yiyeceklerin sağlıklı şekilde muhafaza edilmesi için özel olarak üretilen saklama kabı modelleri ön plana çıkar. Darbelere karşı dayanıklı cam malzemeden üretilen saklama kabı çeşitleri farklı boyutlara sahiptir. Özellikle bu ürünler dışardayken bebekler için hazırlanan yemeklerin muhafaza edilmesi için kullanılır. Dışarıdan yemek almak yerine evde hazırladığınız yiyecekleri saklama kabının içerisine koyarak pratik şekilde kullanabilirsiniz. Hava sızdırmaz kapaklı tasarımı sayesinde yiyeceklerin kullanım ömrünü uzatan bu ürünler müşterilerin beğenisini kazanır. Kapaklı olarak tasarlanan ürünler yiyeceklerin dökülmeden pratik şekilde taşınmasını sağlar. Meyve, püre, yoğurt gibi ek gıdaya geçiş sürecinde çocuklara verilen yiyeceklerin muhafaza edilmesi için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Kare veya yuvarlak forma sahip olan saklama kabı modelleri geniş müşteri kitlesine hitap eder. Aynı zamanda çocuğunuz için hazırladığınız yemeklerin içeriğinin bozulmadan muhafaza edilmesi için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Hafif yapısı sayesinde kolay taşınabilir özelliğe sahip olan saklama kabı ürünleri müşterilerin beğenisini kazanır. Kaliteli ve kullanışlı tasarımı sayesinde ebeveynler için pratiklik sağlayan ürünleri online alışverişte inceleyebilirsiniz. Beslenme gereçleri fiyat skalası ürünlerin türüne, büyüklüğüne ve markasına göre değişiklik gösterir. Kısa sürede pratik şekilde beslenme alışkanlığı elde edilmesini sağlayan bu ürünleri bütçenize hitap eden fiyatlar ile sipariş edebilirsiniz. Plastik veya cam malzemeden üretilen birbirinden çeşitli gereçler arasında detaylı inceleme yapabilirsiniz. Geniş fiyat skalası sayesinde çocuğunuz için kullanıma uygun olan çeşitli beslenme gereçlerini sipariş edebilirsiniz. Çatal, kaşık gibi ürünlere uzun süre kullanmak için çoklu adetlerde sipariş edebilirsiniz. Bebek beslenme araç gereçleri arasında ihtiyacınıza yönelik olan ürünü Trendyol’dan seçebilirsiniz.