İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Renk
Parça Sayısı
Fiyat
Paket İçeriği
Materyal
Ek Özellik
Desen
Ortam
Fiyat Geçmişi
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Beyaz Hastane Çıkışı

" araması için 4007 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Beyaz Hastane Çıkışı Modelleri Trendyol’da

Bebek sahibi olacak ebeveynlerin doğum çantasında bebek hastane çıkışı setleri yerini alır. Genelde açık renklerden oluşan, çoğu kişi tarafından tercih edilen beyaz hastane çıkışı setleri yeni doğan bebeğin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanır. Bu setlerin içinde yenidoğan bebeklere uygun şapka, eldiven, zıbın, tulum, patikli pijama, pike gibi bir bebeğin ihtiyacı olabilecek şeyler bulunur. Bu setler pek çok farklı renkte tasarlansa da beyaz renk hastane çıkışı modelleri çoğu zaman hem kız hem de erkek bebekler tarafından rahatlıkla kullanıldığı için tercih edilir. Pek çok farklı parçanın bir arada bulunması ile beyaz hastane çıkışı seti çeşitleri doğum hazırlığı içinde olan anne adayları için büyük bir kolaylık sağlar. Bu sayede tüm ihtiyaçlara tek seferde ulaşım sağlanır. Prematüre bebekler için daha küçük boyutlarda da setler yer alır ve böylece bir bebeğin çoğu ihtiyacı karşılanabilir. Trendyol’da bulunan hastane çıkışı setlerini inceleyerek size en uygun olana kolayca sahip olabilirsiniz.

Bebek Hastane Çıkışı Seçerken Dikkat Edilecekler

Bebek Hastane Çıkışı Seçerken Dikkat Edilecekler

Beyaz bebek hastane çıkışı seti seçerken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunur. Bebeklerin teni oldukça hassastır. Bu nedenle bebeklerin tenine temas edecek kumaşların da alerjik olmaması, sert olmaması gerekir. Yüksek kumaş kalitesi bulunan, yumuşak ve hassas ürünler tercih etmekte fayda bulunur. Pamuklu kumaşların hassas tenlerde de güvenle kullanılabildiği bilinir. Bu nedenle hastane çıkışı seçerken pamuklu kumaşlar tercih edilebilir. Kumaşta renk bulunmaması daha doğal bir yapı oluşturduğundan sade beyaz hastane çıkışı setleri iki cinsiyet için de yoğun olarak tercih edilir. Seçim yaparken doğumun gerçekleşeceği mevsime dikkat etmekte de fayda vardır. Yaz aylarında doğum yapacak kişiler, terletmeyecek ve vücut ısısını dengede tutabilecek doğal kumaşları tercih edebilir. Kış aylarında doğum yapacaklar, daha kalın kumaşları bulunan ürünler seçebilir. Trendyol’da seçeceğiniz bebek hastane çıkışı setlerinin tamamında ürün özelliklerini inceleyebilir ve ilgilendiğiniz ürünün yorumlarına bakarak detaylı bir fikir alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatları ile Bebek Hastane Çıkışı Çeşitleri

Avantajlı Fiyatları ile Bebek Hastane Çıkışı Çeşitleri

Hastane çıkışı setleri farklı parçaları içinde bulundurur. Kimi setler içinde bazı opsiyonel ürünler de yer alır. Eldiven, bere, zıbın, patikli pijama gibi bazı parçalar ise tüm setlerde mevcuttur. Düz beyaz hastane çıkışı setleri, doğallığı nedeniyle anneler tarafından bebeklerine uygun görüldüğü için tercih edilir. Beyaz hastane çıkışı fiyatları özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Organik kumaşlar, pamuklu kumaşlar gibi kumaş çeşidine göre, içinde bulunan parça sayısına göre fiyatlarda farklılıklar görülür. Doğal içerikli tekstil ürünleri aradığınızda bambu lifleriyle dokunan beyaz takımları da değerlendirmeye alabilir, diğer müşterilerin puanlarına bakarak fikir edinebilirsiniz. Trendyol’da bulunan beyaz hastane çıkışı yorum kısmı incelendiğinde, her bütçeye uygun set bulabileceğiniz ve ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz görülebilir.

Güvenle Tercih Edilebilecek Hastane Çıkışı Setleri

Güvenle Tercih Edilebilecek Hastane Çıkışı Setleri

Hastane çıkışı setleri yeni doğan bebeklerin pek çok ihtiyacını karşılayan ürünlerdir. Farklı modellere sahip olan beyaz hastane çıkışı erkek ve kız bebekler için ayrı dizayn edilir. Ürünler üzerinde cinsiyete göre figür baskıları ya da nakışlı işleme gibi detaylar olabilir. Bebeğin konforu göz önüne alındığında sade modeller çokça tercih edilse de kız çocuklar için daha dikkat çekici setler de bulunur. Beyaz dantelli hastane çıkışı setleri kız bebekler için sıkça kullanılır. Bu setlerin üzerinde işlemeler veya süslemeler olsa da Trendyol’da bulunan ürünler güvenle tercih edilebilir. Bebeğin teni ile temas edecek noktalar için doğal ve pamuklu kumaşların kullanıldığı setler bulunur. Böylece anneler bebeğinin vücudunu koruyarak aynı zamanda güzel görünmesini de sağlamış olur. Sizler de güvenle seçeceğiniz hastane çıkışı setlerini güvenilir markaların etiketiyle Trendyol’da bulabilirsiniz.