placeholder
"

Bingo

" araması için 721 sonuç listeleniyor
Bingo Fresh Mutlu Yuvam 2,5 L
BingoFresh Mutlu Yuvam 2,5 L
(403)
Fresh Mutlu Yuvam 2,5 L
49,90 TL
Sepete Git
Bingo Matik Konsantre Renkli 1,5 kg
BingoMatik Konsantre Renkli 1,5 kg
(25)
Matik Konsantre Renkli 1,5 kg
35,74 TL
Sepete Git
Bingo Bıngo Fresh İstanbul 2.5 L
BingoBıngo Fresh İstanbul 2.5 L
(93)
34,90 TL
Sepete Git

Bingo

Bingo

Türkiye’nin önde gelen temizlik ürünleri markalarından olan Bingo, çamaşır ve bulaşık deterjanlarından yüzey temizleyicilere, yumuşatıcılardan çamaşır suyu ürünlerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Türkiye dışında pek çok ülkede de büyük ilgi gören Bingo ürünleri, etkili temizlik ve hijyen sağlamaları ve eşsiz ferahlatıcı etkileriyle öne çıkıyor. Hayat Kimya tarafından kurulan marka 1987 yılında yurt içi pazarlarda başladığı serüvenine 44 ayrı ülkede devam ediyor ve ev temizlik ürünleri kategorisinde tercih listelerinin ilk sıralarında yer almaya devam ediyor. İzmit’te bulunan dev üretim tesisi ile üretim kapasitesini artıran marka, bu tesiste sahip olduğu liman işletmesi ile çok sayıda ülkeye ihracat yapıyor. Öncelikle deterjan üreterek faaliyetine başlayan marka, zaman içinde genişlettiği ürün gamında yumuşatıcı, krem, jel ve sprey ürünler, yüzey temizleyiciler ve cam temizlik ürünlerine de yer veriyor.

Farklı kategorilerdeki Bingo ürünleri Trendyol güvencesi ve özel satın alma koşullarıyla rahatlıkla edinilebiliyor. Bingo büyük ekonomi paketi gibi özel fırsatlar ve uygun fiyatlı Bingo deterjan seti seçenekleri herkes için erişilebilir fiyatlar sunuyor. Yüksek kaliteyi makul fiyatlarla satın almayı kolaylaştıran Bingo deterjan fiyatları Trendyol’un özel indirim ve dönemsel kampanyalarıyla çok daha avantajlı hale geliyor. Tercihe ve kullanım sıklığına göre Bingo 6 kg paketler tercih edilebildiği gibi yoğun kullanılan evler için Bingo 9 kg ya da Bingo 10 kg ürün seçenekleri öne çıkabiliyor. Farklı temizlik ürünleri arasında da Bingo 8 kg ağırlığında paketler ya da Bingo 6 kg ürün seçenekleri bulunabiliyor. Bingo 8 kg ve üzeri paketler küçük ambalajlara göre daha avantajlı fiyatlar sağlayabiliyor. Bingo büyük ekonomi paketi seçenekleri arasında da büyük boy çamaşır suyu ve yumuşatıcı ürünlerin yanı sıra Bingo 9 kg toz deterjana yer veriliyor. Trendyol’da alışveriş yaparken Bingo 10 kg paketleri tercih etmek ya da toplu ve setler halinde alımlar kaçırılmayacak Bingo fiyat avantajları elde etmek mümkün oluyor.

Bingo Toz ve Sıvı Deterjan Seçenekleri

Markanın iddialı olduğu ürünlerin başında gelen toz ve sıvı deterjanlar farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok ürün seçeneği sunuyor. Bingo toz deterjan seçenekleri renkliler, beyazlar ve sık yıkananlar için farklı seçenekler sunuyor. Lekelere ve sararmalara karşı oldukça oldukça etkili olan Bingo beyaz deterjanlar, yıkama sonrasında oluşacak lekelere karşı da koruma işlevi sunuyor. Her yıkamada daha işlevli ve etkili hale gelen ultrabeyaz gibi seçenekler, lekelerin çamaşıra tutunmasının önüne geçiyor. Bingo beyaz çamaşırlar için geliştirdiği özel formüllerin yanı sıra renkli çamaşırlar için de kusursuz temizlik sunuyor. Bingo renkli deterjan güçlü formülü sayesinde renklerin uzun süre ilk günkü canlılığını ve parlaklığını korumasını kolaylaştırıyor. Bingo renkli beyaz ise tüm çamaşırlar için gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Tek deterjan ile güçlü ve etkili bir temizlik sunan Bingo tüm renkler için uygun olan 4,5 kiloluk paketiyle 30 yıkamaya kadar kullanılabiliyor. Bingo deterjan seçenekleri arasında yer alan sık yıkananlar, farklı renklerdeki çamaşırlar için hem koruma, hem etkili bir temizlik sağlıyor. Sık sık çamaşır yıkayanların tercihi olan bu özel deterjan, ekonomik kullanımıyla da tercih ediliyor. Kıyafetlerin yanı sıra perdeler, nevresimler ve havlularda da etkili bir temizlik ile ferah bir koku oluşturan toz deterjanlar, kumaş yapılarını yıpratmıyor ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Renklerin solmasının önüne geçen özel formülü sayesinde Bingo tüm renkler için rahatlıkla kullanılabiliyor. Kokulara karşı hassas olanların tercihi ise Bingo parfümsüz deterjan seçenekleri oluyor. İçeriğinde parfüm, boya gibi maddelerin yer aldığı Bingo parfümsüz derinlikli temizliği ekstra kokuya ihtiyaç duymadan gerçekleştiriyor.

Markanın çamaşır deterjanları arasında seçim yaparken, yıkama tercihleri de önemli bir etken oluşturuyor. Yıkanacak kıyafetlerin renk ve kumaş özellikleri ile birlikte evdeki kişi sayısı da önemli bir faktör oluşturuyor. Kalabalık olmayan aileler ya da yalnız yaşayanlar her türlü çamaşıra uygun olarak ürünleri tercih edebiliyor. Kalabalık aileler ise renkliler, beyazlar ve siyahlar içen farklı deterjan çeşitlerini seçerek, daha verimli sonuçlar alıyor. Markanın aktif köpük teknolojisi ile donatılan elde yıkama deterjanları da büyük ilgi görüyor. Elde yıkama için geliştirilen Bingo çamaşır deterjanı, inatçı lekelerin çıkarılmasını kolaylaştırıyor, çamaşırlara parlak ve canlı bir görünüm kazandırıyor. Bingo toz elde yıkama deterjanı özellikle lekeler taze iken anında müdahale edildiğinde kusursuz ve lekesiz bir temizlik sağlıyor. Elde yıkama deterjanı özel kokusu ve etkili temizliği ile çamaşır makinesi performansını aratmıyor.

Sıvı Deterjan Ürünleri ve Avantajları

Toz deterjanların yanı sıra Bingo sıvı seçenekleri de etkili bir temizlik için tercih edilen deterjan seçeneklerinin başında geliyor. Bingo renkli ürünler, beyazlara özel güçlü formüller, onarıcı ve koruyucu içerikler sunan Bingo sıvı ürünleri arasında farklı ihtiyaçlara uygun pek çok seçenek bulunuyor. Toz deterjanlar gibi çamaşır makinelerinin deterjan bölmesine konulan ve kapak ölçüsü ile pratik bir kullanım sunan sıvı deterjanlar, beyazlar, renkliler ve siyahlar için ayrı ayrı ürünler sunuyor. Sıvı deterjan performans serisi içinde yer alan Bingo renkli beyaz, farklı kumaş türleri için rahatlıkla kullanılabiliyor ve etkili bir temizlik sağlıyor. Beyazların grileşmesini, renkli çamaşırlarını ise solmasını engelleyen renkli beyaz deterjan, güçlü formülü sayesinde tek ürün ile değişik ihtiyaçları karşılıyor. Markanın parfümsüz deterjanının da sıvı versiyonu bulunuyor ve koruyucu içeriği ile büyük ilgi görüyor. Markanın ultra beyaz sıvı deterjanı ise içeriğindeki ağartıcı sayesinde çamaşır suyu kullanmaya gerek bırakmadan, beyaz kumaşların daha da beyaz olmasını sağlıyor. Sıvı deterjanlar 5 kg ağırlığındaki özel paketleri ile satın alınabiliyor ve önerilen ölçülerde kullanıldığında 33 yıkama için rahatlıkla yeterli oluyor.

Markanın bakım serisi sıvı deterjanları ise kırmızı, siyah ve mor paketleri ile dikkat çekiyor. Kırmızı pakette yer alan Bingo renkli, farklı renklerdeki çamaşırların birbirini olumsuz etkilemesinin önüne geçiyor. Kumaşların özgün renklerinin korunmasına yardımcı olan Bingo renkli deterjan, güçlü sıvı formülü sayesinde renklerin canlılığını korumasını sağlıyor. Markanın yenilikçi ürünleri arasında bulunan Bingo siyah ise renklerin birbirine karışmasını önlüyor, siyah kumaşların solmasını engelliyor. Bingo siyah renk koruyucu özelliği ile çamaşırların ilk günkü siyahlığını korumasını kolaylaştırıyor. Markanın sıvı deterjan serisi içinde özel bir yeri olan ”Onaran Koruma”, derin temizlik gücü yanında kumaş lifleri üzerinde onarıcı etki bırakıyor. Lifleri onaran ve bu yolla kumaşları yıpranmaya karşı koruma altına alan bu özel sıvı deterjan, lif parçalanmaları ve tüylenme gibi sorunları en aza indiriyor. Onarıcı sıvı deterjanlar farklı renklerdeki çamaşırlar için gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Bakım serisi sıvı deterjanlar 2 litrelik paketler halinde satın alınabilirken, konsantre yapılarıyla 33 yıkamaya kadar kullanılabiliyor. Sıvı deterjan seçenekleri pratik ambalajları ve özel parfüm seçenekleri ile büyük ilgi görürken, kokuya karşı hassas olanlar parfümsüz ürünlere yönelebiliyor. Ailedeki bireylerin ihtiyaçlarına ve tercihlerine uygun olarak uygun sıvı deterjan seçenekleri tercih edilebiliyor. Konsantre sıvı deterjanlar az miktarla çok daha fazla yıkama yaptığı için ekonomik bir tercih olarak ön plana çıkıyor.

Bebek Deterjanları ve Yumuşatıcı Seçenekleri

Bingo bebek ve küçük çocuklar için özel deterjan ve yumuşatıcı formülleri geliştiriyor. Hassas ciltlere ve alerjik bünyelere uygun olan Bingo Oksijen serisi ürünler, sağlıklı ve zararsız içerikleriyle derinlemesine temizlik ve hijyen sağlıyor. Bingo oksijen serisinde ayrıca hassas içeriğe sahip çamaşır suyu seçenekleri de bulunuyor. Bingo bebek deterjanları yanında özel formüllü yumuşatıcılar da bebekler için kusursuz bir temizlik ve ferahlık sağlıyor. Markanın konsantre yumuşatıcıları arasında çiçek kokularından farklı baharatlara, bebeklere özel kokulardan hassas seçeneklere pek çok ürün bulunuyor. Kıyafetlerin uzun süre ferah kokmasını sağlayan Bingo yumuşatıcı ürünleri, çamaşır makinelerindeki yumuşatıcı bölmesine kapak ölçüsü ile kolayca konulabiliyor. Bebek kokusundan ilham alan Bingo konsantre yumuşatıcı seçenekleri arasında “kuzumun kokusu” serisi büyük ilgi görüyor. Ayrıca Sensitive ve Lovely serisi yumuşatıcılar da kokularıyla büyük beğeni topluyor. Bahar, Ortanca ve Mor Çiçekler serilerindeki yumuşatıcılar da rahatlatıcı etkileri ile doğal bir yumuşaklık sağlıyor. Bingo konsantre ürünlerin yanı sıra standart yumuşatıcı seçenekleriyle de etkili ve ekonomik çözümler oluşturuyor. 5 litrelik büyük şişelerde satışa sunulan yumuşatıcılar, 50 yıkamaya kadar varan bir kullanım sunuyor. Bu seride yer alan yumuşatıcı seçenekleri arasında da bebek kokusundan ilham alan ürünler, etkileyici parfümler ve çiçek kokuları bulunuyor. Gerçek Sevgi serisinde yer alan Bingo çamaşır yumuşatıcı ürünleri ise ilhamını kadınlardan alan pozitif etkisi, ferahlatıcı parfüm içeriği ve iyileştirici gücüyle öne çıkıyor. Konsantre içeriğe sahip Bingo çamaşır yumuşatıcı ürünleri, 60 yıkamaya varan kullanım sayıları ve eşsiz kokularıyla yoğun olarak tercih ediliyor. Markanın özel geliştirdiği çamaşır deterjanları arasında tüllerin hassas yapısını gözeten ürünler de bulunuyor. En hassas tülleri daha derinlemesine temizleyen, etkili bir beyazlık sağlayan tül deterjanı, tüllerin ışıl ışıl parlamasını sağlıyor. Temizliğin yanı sıra formülünde koruyucu bir etkiye de sahip olan tül deterjanı, kir ve lekelere karşı etkili bir koruma kalkanı oluşturuyor. İçeriğinde çamaşır suyu bulunmayan tül deterjanı, güçlü formülü sayesinde ayrıca çamaşır suyu kullanmaya da ihtiyaç bırakıyor.

Bingo çamaşır yıkama için önemli işlevlere sahip yan kullanım ürünleri de geliştiriyor. Markanın kireç önleyici ürünleri özel formülü ile çamaşır makinelerinin daha işlevsel biçimde çalışmasını kolaylaştırıyor, uzun ömürlü olmasını sağlıyor. İçeriğinde fosfat bulunmayan kireç önleyici, makine koruyucu ürünler, doğa dostu özellikleriyle de öne çıkıyor. Kireç önleyicilerin ne sıklıkla ve hangi miktarda kullanılacağını ise o bölgedeki şebeke suyuna göre belirlemek gerekiyor.

Bingo Bulaşık Makinesi Deterjanı Seçenekleri

Bingo bulaşık deterjanı ürünleri ev temizliğinin vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor. Hem elde yıkamaya, hem de bulaşık makinesi kullanımına uygun ürünler geliştiren marka, farklı ağırlık ve paket seçenekleriyle her türlü ihtiyaca yanıt veriyor. Soğuk ya da ılık suyla dahi etkili sonuç veren bulaşık deterjanları, limon ve çiçek formülleri ile güçlü yağ çözücüler içeriyor. Elde yıkama sonrası kolayca durulanan sıvı bulaşık deterjanları arasında elleri koruyan özel ürünler de bulunuyor. Bingo bulaşık makinesi deterjanı doğa dostu içeriği ve etkili temizleme gücü ile öne çıkıyor. Markanın ayrıca bulaşık makineleri için koruma amaçlı tuz ve parlatıcı seçenekleri de bulunuyor.

Bingo çamaşır suyu ürünleri klorsuz ve kokusuz formülleriyle oldukça konforlu ve pratik bir kullanım sunuyor. Bingo klorsuz formülüyle ev genel temizliği için de rahatlıkla kullanılabiliyor ve yüzeylerde maksimum hijyen sağlıyor. Bingo klorsuz çamaşır suyu ürünleri içeriğinde yer alan hidrojen peroksit yardımıyla mikropları uzaklaştırıyor ve kesin bir hijyen sunuyor. Ev içi yüzeylerde hijyen sağlayan ürünler arasında Bingo Cif de özel bir tutuyor. Başta seramik, marley, parke, laminat gibi zeminler olmak üzere her türlü yüzeyde kullanılabilen Bingo yüzey temizleyici ürünleri, kir ve lekeleri başarıyla uzaklaştırıyor. Bingo Pembe gibi ortama çok hoş çiçek kokuları bırakan yüzey temizleyiciler, tercihe göre farklı büyüklüklerdeki ambalaj ve şişelerde satın alınabiliyor. Bingo krem temizleyiciler, limon, amonyak ve çiçek kokuları içeren özel formülleriyle bilhassa mutfaklarda önemli bir işlev üstleniyor. Bingo Cif gibi ovalamadan temizlik sağlayan ve kolayca durulanabilen ürünleriyle öne çıkıyor. Bingo krem mutfakların yanı sıra banyolarda da kireç ve sabun artıklarına karşı etkili bir temizlik sağlıyor.

Evdeki farklı yüzeylerin temizliği için derin bir hijyen ve koruma sağlayan Bingo parfümlü sıvı yüzey temizleyiciler tavsiye ediliyor. Bingo parfümlü yüzey temizleyicileri çok özel seçenekler sunan özel kokular içeriyor. Lavanta bahçelerinin ferahlığından çamaşır deterjanlarının temizlik ferahlığına, bebek kokularından eşsiz tazeliğe pek çok seçeneği bulunan marka, sprey ürünleriyle de beğeni topluyor. Oksijenli Bingo sprey ürünleri evin genelinde gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor ve kıyafetlere bulaşması halinde herhangi bir zarar vermiyor. Kalıntı bırakmayan, kokusu rahatsız etmeyen Bingo sprey ürünler, derinlemesine ve nefes aldıran bir hijyen sağlıyor. Bingo hijyen ürünleri ahşap zeminler için de etkili seçenekler oluşturuyor. İki farklı ahşap temizleyici seçeneği ile farklı ihtiyaçlara yanıt veren marka, ahşap yüzeyleri koruyan formülleri sayesinde tozlanmayı ve kirlenmeyi geciktirici bir etki de sağlıyor. Ahşap dokusuna uygun biçimde geliştirilen Bingo hijyen ürünleri hipoalerjenik içerikleriyle hassas bireyleri de rahatsız etmiyor.

Farklı Ürünler ve Bingo Fiyat Seçenekleri

Bingo halı şampuanı ürünleri makinede ve elde yıkama olarak iki farklı seçenek sunuyor. Çamaşır makinesinde yıkanabilecek özellikteki halılar için özel olarak geliştirilen Bingo halı şampuanı, etkili bir temizlik ve hijyen sağlıyor. Elde yıkama için kullanılan halı şampuanı ürünleri ise en dip noktalara kadar ulaşan köpükleri ile lekeleri çıkarıyor, kirleri başarıyla uzaklaştırıyor. Halı yüzeylerindeki inatçı lekeleri çıkarmak için de kullanılabilen halı şampuanları kalıntı bırakmıyor ve güçlü kokularıyla uzun süre ferahlık hissi veriyor. Markanın ovma tozu gibi özel hijyenik ürünleri mutfaktan banyoya, tuvaletten özel zeminlere her yerde güçlü bir temizlik sağlıyor. Bingo jel temizleyiciler de klorsuz, oksijenli içerikleriyle inatçı kirlerin uzaklaştırılması için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Bingo Jel gibi özel formüle sahip olan Bingo Camsil de her türlü pencere camında lekesiz ve kalıntısız temizlik sağlıyor. Özel fısfısı sayesinde oldukça pratik bir kullanım sunan Bingo Camsil, camlara kristal etkili bir parlaklık ve şeffaflık kazandırıyor.

Bingo deterjan fiyatları ürünün özelliklerine, içeriğine ve ambalaj yapısına göre farklılık gösteriyor. Standart özellikteki deterjan ve temizleyiciler daha makul fiyat düzeyleriyle satın alınabilirken, çok daha etkili bir temizlik sunan ve daha fazla yıkama sağlayan konsantre ürünler biraz daha yüksek fiyatlarda olabiliyor. Az ürün ile çok sayıda yıkama imkânı veren konsantre deterjan ve yumuşatıcılar, oldukça ekonomik çözümler sunuyor. Tek tek satın almak yerine Bingo deterjan seti olarak tercih edilen ev temizlik ürünleri de avantajlı fiyatlar sağlıyor. Markanın pek çok ürününün tek tek ya da setler halinde Trendyol’da bulmak ve uygun fiyat seçenekleriyle satın almak mümkün oluyor. Çoklu ya da set halinde alımların yanı sıra Trendyol’un dönemsel indirimleri ve özel kampanya koşulları da kaçırılmayacak fiyat fırsatları sağlıyor.