İlgili Kategoriler
Hacim
Fiyat
Çeşit
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Bingo Yumuşatıcılar

" araması için 217 sonuç listeleniyor

Fresh Bingo Yumuşatıcılar Trendyol'da!

Çamaşırları her yıkamada daha güzel kokutan ve uzun süre güzel kokusunu muhafaza eden Bingo yumuşatıcılar, farklı koku ve içerik seçenekleriyle çamaşırlarınızda bahar esintileri oluşturmaktadır. Manolya, lavanta ve farklı koku içerikleriyle hazırlanan markaya ait ürünlerle, çamaşırlarınızı daha uzun süre güzel kokulu olarak muhafaza edebilirsiniz. Bebekler için hassas ve sağlıklı malzemeler tercih etmenizi sağlayan bu marka ürün çeşitleri, parfüm ve paraben içermeyen bileşenleri sayesinde bebeklerin cildinde herhangi bir alerjen etken oluşmasının önüne geçmektedir. Bingo soft yumuşatıcı içerikleri arasından, en beğendiğiniz koku ve içerikleri seçerek, kıyafetleri yıkama sürecini daha özel hale getirebilirsiniz. Tüm kıyafetlerde ekstra hassasiyet sunan Bingo Fresh, Masal, Tılsım yumuşatıcı ürünleri, az miktarla bir makine kıayfetleri güzelleştirecektir. Çeşitli kampanya ürünlerini inceleyerek, bir ürün yerine birkaç ürünü daha uygun şekilde temin etmeniz mümkündür. Aradığınız kriterlere uygun birçok ürün içeriğini sizler için bir araya getiren Trendyol üzerinden, çamaşırlarınızı en iyi şekilde yıkayan ve ekstra yumuşaklık sağlayan markaya ait olan ürünleri uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Tekli ya da çoklu alımlarda özel kampanyalardan faydalanarak, birçok ürünü tek seferde temin edebilirsiniz. Tüm renk ve kumaş türlerinde kullanılan uygun olan bu marka ürünler, sizler için bir araya getirilmiştir. Ekstra güzel kokulu çamaşırlar için kullanacağınız birbirinden farklı ürün içerikleri arasından, zevkinize uygun olan parfüm kokulu malzemeleri kolayca satın alabilirsiniz.

Çamaşırları Yıpratmayan Bingo Yumuşatıcılar

Çamaşırları Yıpratmayan Bingo Yumuşatıcılar

Çamaşırlarınızı ekstra yumuşak hale getiren ve tüylenme gibi sorunları ortadan kaldıran Bingo yumuşatıcı 3 lt, 4 lt, 5 lt gibi boyut seçenekleriyle ekstra tasarruf sağlamaktadır. Kıyafetlerin yumuşaklığını artıran ve dokusuyla birlikte uzun süre güzel kokusunu muhafaza eden Bingo yumuşatıcı indirimi ile sunulan ürün 1440 ml konsantre boyuyla, daha az miktarla daha fazla kıyafeti yıkamanızı sağlamaktadır. Ortalama 60 yıkamaya kadar maksimum yumuşaklık ve güzellik sağlayan markaya ait olan seçenekler, tek kapakla daha fazla miktarda kıyafeti etkili şekilde yıkamaktadır. Farklı içerik ve parfüm seçenekleriyle, kıyafetleri hayallerin ötesine taşıyan markaya ait Soft içerikler arasından, en beğendiğiniz favori ürünleri anında alabilirsiniz. Daha uzun süreyle çamaşır yıkamanızı sağlayan ekonomik paketleri inceleyerek, büyük boylardaki seçenekleri daha uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Tüm kıyafetlerde etkili sonuç doğuran ve güzel kokusunu uzun süre devam ettiren Bingo ikili yumuşatıcı çeşitleri favori ürünleri daha uyguna elde etmenizi sağlamaktadır. Büyük boydaki malzeme paketlerini tercih ederek, litre başına düşen birim değerini düşürür ve bütçenize katkı sağlarsınız. Soft ürün çeşitlerinin tamamını kapsayan konsantre malzemeleri seçerek, ürünleri daha az miktarda kullanıp, daha fazla kıyafeti uzun süre yıkayabilirsiniz. Çamaşırlarda ekstra koku ve yumuşaklık hissi elde etmeniz amacıyla hazırlanan Bingo parfümlü, parfümsüz yumuşatıcı çeşitlerini inceleyerek, sevdiğiniz kokulara sahip olan içerikleri temin edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz parfümlü içerikler, parfüm etkisini 6 aya kadar devam ettirmekte ve çamaşırlardaki temizlik hissini korumaktadır. Çok ağır parfüm kokularından hoşlanmıyor ve kıyafetlerde ferah bir his oluşmasını istiyorsanız, bu etkili ürünleri tercih edebilirsiniz. Hoş kokusuyla, rahatsızlık vermeden parfüm etkisini devam ettiren beyaz, tüm çamaşır türlerinde etkili ve uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Renkli çamaşırlarda da yoğun şekilde kokusunu veren beyaz etkili içerikler, tüm kıyafetlerin ekstra yumuşak ve güzel kokulu olmasını sağlayacaktır. Çamaşır yıkarken ferah ve iç açan kokuları ön plana çıkarmak isterseniz, bahar etkili içerikler arasından, en beğendiğiniz ürünleri uzun zaman boyunca kullanabilirsiniz.

Ekstra Yumuşaklık için Bingo Yumuşatıcılar

Ekstra Yumuşaklık için Bingo Yumuşatıcılar

Pamuklu ve sentetik fark etmeksizin, tüm çamaşır türlerinde etkili olan bu marka ürünleri kullanarak, renkli ve beyaz kıyafetlerin ekstra ferah kalmasını sağlayabilirsiniz. Renkli ve beyazlarda karışık olarak kullanabileceğiniz Bingo çamaşır yumuşatıcılarının yanı sıra, her çamaşır türü için özel olarak hazırlanan, ekstra etkili malzemelere da inceleyebilirsiniz. Farklı koku içerikleriyle, en beğendiğiniz kokuları kıyafetlerinizde kullanmanızı sağlayan Bingo sıvı yumuşatıcı çeşitleri arasından, sevdiğiniz favori ürünleri anında temin edebilirsiniz. En farklı fiyatlarla ekstra boyutlarda seçeneklere sahip olmanız adına, özel olarak hazırlanan çoklu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Daha önce bu marka ürünleri kullanmadıysanız ve yeni ürün deneyiminde başkalarının fikirlerine ihtiyaç duyarsanız, Bingo yumuşatıcı kullananlar tarafından yapılan yorum ve değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Çiçek kokularını kıyafetlerinde tercih ediyor ve uzun süre etkili bir koku arıyorsanız, Bingo yumuşatıcı manolya, sümbül, şakayık kokulu içerikleri tercih edebilirsiniz. Yoğun manolya kokusuyla, çamaşırlarda ferah bir doku oluşturan malzemeler, ekstra çiçek kokusu destekleriyle kusursuz çamaşırlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Sevdiğiniz koku ve içeriklerle hazırlanan Bingo yumuşatıcılar yorum ve tavsiyeleri inceleyerek, en sevdiğiniz kokuyu uzun süre çamaşırlarınıza hakim kılabilirsiniz. Çiçek ve özel esans bileşenleriyle, parfüm etkisini 6 aya kadar tüm çamaşırlarınızda etkin şekilde koruyan malzemeler arasında seçim yaparken, farklı malzeme türlerini bir araya getiren kampanya ve paketleri inceleyebilirsiniz. Her kıyafet için farklı konularda ürün tercih etmek isterseniz, beyaz ve renkli ayrımına uygun olarak hazırlanan Bingo yumuşatıcı kırmızı, beyaz, mor, pembe, lavanta içeriklerini inceleyebilirsiniz. Maksimum koku hissi veren konsantre içerikler, kıyafetlerin daha uzun süreyle yeniliğini korumasını sağlar. Çiçek ve bahar esintileri ile donatılan birbirinden özel Bingo Hipnoz yumuşatıcı formülü arasında seçim yaparken, tüm çamaşır türlerinde kullanılabilen ve 200 yıkamaya kadar yeterli olan Bingo yumuşatıcı Kuzumun Kokusu, Oğluşum ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Hassas Ciltler İçin Bingo Yumuşatıcılar

Hassas Ciltler İçin Bingo Yumuşatıcılar

Hassas ciltler, alerjen yapıdaki ciltler ve bebekler için tercih edeceğiniz markaya ait malzemeler, hijyeni koruması ve çamaşırların yumuşak kalması için parfümsüz olarak hazırlanmaktadır. Özellikle mikroplara karşı tam koruma sağlayan ve parfümsüz içeriği sayesinde, çamaşırlarınızın yıpranmasını engellerken alerji riski oluşturmayan Bingo yıldız çiçeği yumuşatıcı türleri, çamaşırlarınızı ve sağlığınızı korumaktadır. Seçtiğiniz çamaşır türüne uygun olarak, ekstra hassasiyet ve hijyen sağlayan Bingo konsantre yumuşatıcı seçenekleriyle daha az miktardaki sıvıyla, daha fazla çamaşırı yıkamanızı sağlamaktadır. Özellikle astım gibi nefes darlığı ve hassasiyet yaşayan kişilerin, çamaşırlarında herhangi bir parfüm etkisi kullanmaması gerekmektedir. Astım, bronşit ve alerji gibi sebeplere bağlı olarak, çamaşırlardaki parfüm kokusundan rahatsızlık duymamanız adına, parfümsüz içeriklerle doğal ve sağlıklı Bingo Lovely yumuşatıcı hazırlanmıştır. Markaya ait kokusuz malzeme içeriklerini kullanmanız durumunda, çamaşırların tiftiklenmesinin önüne geçerken, koku ve parfüm gibi alerjen etkilerin tamamını ortadan kaldırabilirsiniz. Alerjen riski bulunan parfüm içerikleri yerine, bitkisel özlerden hazırlanan kokusuz içerikleri çamaşırlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Bebekler ve çocukların alerjen içerikler yerine, sağlıklı ve doğal maddelerle yıkanan çamaşırlar giymesini sağlayan Bingo Sensitive yumuşatıcı ile sunulan seri, sentetik herhangi bir maddeyi bileşenlerine dahil etmemiştir. Bebek kokusunu koruyan ve bebeklerinizin huzur içerisinde uyumasını sağlayan özel bileşenleriyle, Bingo ortanca yumuşatıcı çamaşırlarınızı mükemmel hale getirecektir. Çocuk ve bebeklerin kıyafetleri için tercih edeceğiniz Bingo yumuşatıcı çeşitleri arasından, sevdiğiniz içerikleri tercih ederek, çamaşırların daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Aradığınız malzemeye daha uygun fiyatlar elde etmeniz için Bingo yumuşatıcı fiyatları özel kampanyalarla sunulmakta ve tek fiyata daha fazla ürün almanız sağlanmaktadır. Farklı boyutlardaki ürünleri tercih edeceğiniz gibi konsantre boylardaki çamaşır ürünlerini kullanarak, daha fazla miktarda çamaşırı daha az malzemeyle yıkayabilirsiniz. Bingo yumuşatıcı 60 yıkama için Trendyol üzerinden inceleme yapabilirsiniz.