Fiyat
Boyut/Ebat
Yaşlanma Karşıtı
Suya/Tere Dayanıklılık
Boy
Cilt Tipi
Form
Görünüm
Hacim
Kullanma Amacı
SPF
Fiyat Geçmişi
Renk
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Biolog

" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.

Biolog

Biolog Ürünleri ile Güzelliğinize Güzellik Katın

Biolog markası diğer kozmetik ürün markaları gibi oldukça tercih edilen markalardan biri olarak doğal formülleri ile her cilt tipine, yapısına uygun ve de sorunlarını çözebilecek ürünler sunmaktadır. Biolog ürünleri arasında leke kremi, beyazlatıcı krem, yüz temizleme jeli ve de şampuanları bulunmaktadır. Sarımsak özlü şampuan ürünü zarar görmüş ve kırılgan saçlara yönelik özel olarak formüle edilerek üretilmiştir. Yoğun vitamin içeren şampuanları saçı beslerken aynı zamanda da sarımsak özü ile bakımını sağlamaktadır. Saçınızı temizlerken aynı zamanda elastikiyetinin de artmasını ve hem yumuşak hem de güçlü saçlara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Diğer ürünlerinden biri Biolog krem, güneş yanığı, hamilelik döneminde oluşan ya da sivilce lekeleri gibi sorunlara yönelik çözümler sunmaktadır. Son yıllarda cildin daha pürüzsüz görünmesi için kullanılan ürünler arasında oldukça popüler bir ürün olarak tercih edilmektedir. Peeling yapılarak da kullanımı yapılabilmektedir. Makyaj malzemeleri kullanılmadan önce cildin pürüzsüz ve de canlı görünmesi makyajın çok daha iyi görünmesini sağlayacaktır. Leke görüntüsü olmayan bir cilt ile çok daha dinç ve de canlı bir ifadeye sahip olunmaktadır. Biolog leke kremi içeriğinde meyan kökü, siyah üzüm ve avokado bulunmaktadır. Hem cilt sorunlarını ortadan kaldırmakta hem de yaşlılık belirtileri sayılan çizgilerin de oluşumlarının gecikmesini sağlamaktadır. Güneş lekeleri kalıcı olabilmektedir. Ancak içeriği doğal ürünlerden oluşan bu krem sayesinde vitaminler cildi beslerken lekelerin de açılarak kaybolmasını sağlamaktadır. Hormonsal nedenlerden ya da kullanılan ilaçlardan kaynaklanan sivilceler de leke sorunlarına neden olabilmektedir. Düzenli olarak leke kremi kullanıldığında cilt yenilenme sürecini hızlandıracaktır. Aynı zamanda biriken toksinlerin atılarak siyah noktaların da azalmasına yardımcı olmaktadır. Lekelerin yanı sıra cilde nem kazandırarak cildin daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlayacaktır. İstenilen sonuca ulaşmak için mutlaka altı ay süre ile düzenli bir şekilde ürünün kullanılması tavsiye edilmektedir. Makyaj temizlendikten sonra uygulama yapılması önerilmektedir. İki defa uygulama yapılabilmektedir. Ancak kremi gece ya da evde bulunulan zamanlarda kullanmak ve güneşten korunmaya dikkat etmek gereklidir. Düzenli kullanım sonrası oldukça etkili olan bu ürün sayesinde makyajsız dışarı çıkılabilmesini sağlayacak derece olumlu sonuçlar ile karşılaşılacak ve pürüzsüz bir cilde sahip olunacaktır.

Cilt Kararmalarına Karşı Biolog Beyazlatıcı Krem

Biolog beyazlatıcı krem ürünü bölgesel olarak cilt tonu koyulaşmasına karşı kullanılmaktadır. Bu sayede cilt tonu tek ton olarak görülmektedir. Krem içeriğinde renk açıcı yoğun limon, yeşilçay özü ve üzüm çekirdeği yağı bulunmaktadır. Genel olarak diz, koltuk altı, dirsek bölgelerinde oluşan kararmaların önüne geçerek renk tonlarındaki eşitsizlikleri tek ton olarak görünmesini sağlamaktadır. Sürtünme, terleme, yanlış güneşlenme ve yanlış ürün kullanımlarından dolayı oluşan koyulaşmaların ve de kararmaların açılmasını sağlamaktadır. Doğal içeriği dolayısıyla tüm cilt tipleri için uygun ürünler arasında yer almaktadır. Ancak kullanmadan önce yine de mutlaka bileğin iç kısmında test etmeniz önerilmektedir. Üründen az bir miktar alıp temiz ve kuru cilde ince bir tabaka halinde kullanılması gerekmektedir. Kısa bir süre su ile temasından kaçınılmalıdır. Hava koşulları, hamilelik dönemi ya da yaşanılan hastalıklar gibi nedenlerden ötürü oluşan cilt koyulaşmaları yaşanabilmektedir. Beyazlatma kremi sayesinde de gerekli minerallerin cilt üzerinde yeniden kazanılması sağlanmaktadır. Doğru ve de düzenli bir kullanım sonrasında cilt üzerindeki koyuluklar giderilecek ve arzu edilen ten rengi elde edilecektir. Beyazlatma kreminin etkisi içeriğinde gerekli minerallerin barındırması sayesinde etkili olmaktadır. Cilt üzerinde yenileyici ve de onarıcı yapıya sahip olduğundan cildin beyazlamasını sağlarken aynı zamanda da genç görünmesine yardımcı olmaktadır. Beyazlatıcı kremlerin etkisi düzenli kullanıma ve kişinin biyolojik yapısına da bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Doğru ve düzenli kullanıldığı takdirde kısa süre içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Biolog beyazlatıcı krem yorum yapanlar arasında oldukça olumlu ve de memnun geri dönüşler bulunmaktadır. Sabah ve akşam düzenli kullanım yapan kullanıcılar eskiye oranla ten renklerinde açılma olduklarını dile getiren yorumlarda bulunmuşlar ve de memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Düzenli kullanım ve gerekli talimatlara uymanın yeterli olduklarını da dile getirmişlerdir. Biolog kozmetik ürünleri son dönemlerde oldukça popüler olan markalardan biri olarak kullanıcılar tarafından tercih edilmekte ve de kullanılmaktadır. Cildine özen gösteren, kararmalardan ve de koyuluklardan kurtulmak isteyenler için Biolog beyazlatıcı krem ürünlerinin başarılı ve etkili sonuçlar vermesi de bunun en önemli etkenlerinden biri olarak görülmektedir.

Biolog Ürünleri ile Yüzünüz Işıldasın

Yediğimiz yiyeceklerin etkileri ya da ergenlik dönemi gibi zamanlarda oluşan sivilceler çoğunlukla cilt yapısını bozarak insanları mutsuz etmektedir. Cilt üzerindeki gözenelerin tıkanması ile yağ bezeleri oluşmakta ve bunun sonucunda da sivilceler oluşmaktadır. Doğru beslenme ve düzenli cilt temizleme yöntemleri ile sivilcelerden kurtulmak mümkün olmaktadır. Hormonal değişiklikler, regl ya da hamilelik dönemlerinde de sivilce oluşumları gerçekleşmekte ya da artış gözlemlenebilmektedir. Ciltte oluşa kızarıklıkları yok etmek ya da sivilcelerden kurtulmak için doğal ürünlerden oluşan Biolog sivilce kremi kullanmak olumlu sonuçlar ile karşılaşılmasını sağlayacaktır. Sabırlı olmak ve düzenli bir şekilde uygulama yapılması istenilen sonuca kavuşulmasına yardımcı olacaktır. Son dönemlerde oldukça dikkat çeken bir ürün olarak birçok kullanıcı tarafından beğenilmiş ve de tercih edilmeye devam edilen ürünler arasında yerini almıştır. Sivilcelerin köklerine etki eder ve kısa bir süre içerisinde de gözle görülür sonuçlar doğurmaktadır. Yüz kremleri günlük bakımda ihmal edilmemesi gereken ürünler arasında yer almaktadır. Sabah ve de akşam kullanılmak üzere cilde sürülen farklı kremler bulunmaktadır. Gece kremleri çok daha yoğun bir nemlendirme sağlarken güneş kremleri güneş ışığından etkilenmeyecek hafif içeriklere sahiplerdir. Biolog yüz kremi ile de cildinizi nemlendirip besleyebilir ve de koruyabilirsiniz. Doğal ve de aydınlık bir görünüm ile cildin ışıldamasını sağlamaktadırlar. Güzel ve de sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olmanın ilk kuralı temiz ve de nemlendirilmiş bir cilt olmasıdır. Nem, cildin temel ihtiyaçlarından biri olarak kuruluk, kırışıklık ya da yaşlanma belirtilerini engellemektedir. Biolog nemlendirici krem cildin su ihtiyacını karşılayarak cildin yumuşacık olmasını sağlamaktadır. Nem seviye dengesini sağlayarak dış etkenlere karşı da cildin korunmasına etki edecektir. Bu sayede ciltte gerinme olmayacak ve esnekliği de artacaktır. Yaşlanma belirtilerinin gecikmesini sağlayarak hava şartlarından da koruyacaktır. Kadın erkek herkesin kullanması gereken ürünler arasında yer almakta ve de sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken konulardan biri de göz çevresine kullanılmaması gerektiğidir. Göz çevresi hassas ve de ince bir yapıya sahip olduğundan farklı kremlere ihtiyaç duymaktadır ve onun için özel olarak geliştirilen göz çevresi nemlendiricileri ürünleri kullanılması gereklidir. Bu nedenle göz çevrenizden sakınarak nemlendirici Biolog kremleri kullanabilirsiniz.

Biolog Kremleri ile Güneşin Ve Yazın Tadını Çıkarın

Vücudun D vitaminini karşılamak için güneşe çıkmak son derece gerekli bir durumdur. Yaz tatili için verilen güneş kremi siparişleri yazın ve güneşin tadı çıkartılmasını ve de güneşin zararlarından korunmayı sağlamaktadır. Korumasız bir şekilde güneşlenmek cilde son derece zarar vermekte ve de cildin yaşlanmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda kırışıklık oluşumunun hızlanmasına ve nem dengesinin bozulmasına da yol açabilmektedir. Bu gibi zararlı etkenlerden korunmak için güneş kremi kullanılması gerekmektedir. Biolog güneş kremi ile bu zararlı etkenlerden korunmanız sağlanmaktadır. İçeriğindeki doğal bileşenlerle cildin nemlenmesini de sağlayarak bakımını yapacak ve canlı, parlak görülmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca güneş kremlerinin sadece yazın değil kışın da kullanılması gerekmektedir. Bu sayede güneşin zararlı ışınlarından her mevsim korunmanıza yardımcı olmaktadır. Doğal içerikli bir ürün olması nedeniyle de bütün cilt tiplerinin kullanabilmesi mümkündür. Suya dayanıklı bir ürün olarak denize girildiği anlarda da etkisini kaybetmemekte ve korumaya da devam etmektedir. Güneş kremi özellikle de hassas ciltlerde kahverengi lekeler ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bu da genel olarak istenilmeyen görüntülerin oluşmasına neden olmaktadır. Bu tip kahverengi lekelerden korunmanın en önemli yolu da güneş kremlerini kullanmaktan geçmektedir. Ek olarak güneşin neden olabileceği sivilcelerin de oluşumunu önlemek için de mutlaka güneş kremi kullanılması tavsiye edilmektedir. Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce güneş kremlerinin sürülmesi tavsiye edilmektedir. Güneş görecek olan her bölgeye sürülmesi bütün vücudun korunmasını sağlayarak istenmeyen kızarıklardan ve de güneş yanıklarından sizi uzak tutacaktır. İyice yedirilerek güneşlenme süresine göre birkaç defa tazelenerek sürülmesi tavsiye edilmektedir. Denizden çıktıktan ve de kurulandıktan sonra yeniden sürülmesi çok daha iyi fayda görülmesini sağlayacaktır. Böylece hem cildinizi hem de sağlığınızı koruyarak güneşin ve denizin tadını çıkararak keyifli bir tatil geçirmeniz mümkün olacaktır. Biolog yorum yapanlar arasında kullanılan ürünler genel olarak son derece olumlu geri dönüşler olmaktadır. Birçok üründen memnun kalan kullanıcılar ürünleri kullandıktan sonraki görüşlerini yorumlarda bildirmiş ve de memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Ürünleri araştırıp yorumları okuyanlar arasında da kullanmaya karar verenler sonrasında da ürünlerden memnun kaldıklarını ve kullanmaya devam edeceklerini belirtmişlerdir.

Biolog Çatlak Kremi ile Çatlaklara Son

Çatlak kremleri vücudun çeşitli bölgelerinde nemsiz kalma nedeniyle oluşan çatlakların ihtiyacı olan nemi kazanmasını sağlamaktadır. Genellikle mevsim geçişlerinde, hamilelik ve de ergenlik dönemlerinde oluşan çatlaklar yeter kadar iyi beslenememe ya da su içememe gibi durumlar nedeniyle de oluşabilmektedir. Hamilelik döneminde ise genişleyen karın bölgesinde çoğunlukla görülmektedir. Her kadın vücudunun pürüzsüz ve de bakımlı görülmesini istemektedir. Ancak hamilelik dönemlerinde hormonal değişiklikler nedeniyle çatlak oluşumları tetiklenebilmektedir. Özellikle karın ve bacak bölgelerin de çatlak oluşumları gözlenmektedir. Hamilelik durumlarında da yaygın bir şekilde ortaya çıkabilmektedirler. Birçok gebe kadında görülebilen bir durum olarak önlemler alındığı takdirde koruma sağlanabilmektedir. Derinin gerilmesi nedeniyle çatlaklar oluşabilmektedir. Bu nedenle vücudun nemli tutulması sağlanarak gerginleşmesi önlenebilmektedir. Bol sıvı tüketimi ile beraber çatlak kremleri düzenli olarak kullanılmalıdır. Kremlerin yanı sıra yürüyüş yapmak da oldukça fayda sağlamaktadır. Karın bölgesinin kaşınmaya başlaması çatlak oluşumunun belirtisi olarak görülmektedir. Biolog çatlak kremi sayesinde vücudun kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olacaktır. Genel olarak gece kullanımı tavsiye edilmektedir. Çatlakların daha fazla açılmasını engelleyerek yumuşamasını sağlamaktadır. Böylece çatlakların düzenli kullanımlar sayesinde zamanla geçmesini ve de iyileşmesini sağlamaktadır. Doğal içerikleri nedeniyle tüm cilt tipleri için uygun bir ürün olarak birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Çatlakların iç kısmına nüfuz ederek bu çatlakların daha da derinleşmesini engellemektedir. Çatlak kremleri çatlak oluşumunun olduğu her bölgeye rahatlıkla sürülebilmektedir. Çatlak kremini uygulamadan önce duş alınması ve gözeneklerin açılması tavsiye edilmektedir. Bu sayede kremi masaj yapar gibi sürerken cilde iyice nüfuz edilmesi sağlanmaktadır. Düzenli bir şekilde bu uygulama yapıldığı takdirde bir süre sonra etkisi ve farkı gözle görülür şekilde fark edilecektir. Düzenli ve de doğru kullanımlar ile nem dengesi sağlanarak yeni çatlak oluşumları engellenmekte ve var olan çatlakların da gerilemesine yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar tarafından tercih edilen popüler çatlak kremleri arasında yer almakta ve de olumlu dönüşler, beğeniler yapılmaktadır. Kullanıcıların oldukça memnun kaldığı ürünler arasında ve de beğenilen markalar arasında yer almaktadır. Kadınların en büyük problemlerinden biri olarak hayatlarında yer alan çatlaklar, özellikle de yaz aylarında çok daha fazla sorun teşkil etmektedirler. Yazın giyilen etekler, şortlar ve de bikini ile mayolar bu konuya daha çok önem verilmesine neden olmaktadır. Bunun için yılın her dönemi cildin nem dengesinin korunmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Hatta spor ve dengeli ve de sağlıklı beslenme ile çatlak oluşumuna neden olan faktörlerin etkisi azaltılabilmektedir. Ayrıca yeterli bir oranda su tüketiminin de yapılması oldukça önemlidir. Hem içeriden hem de dışarıdan cilt yüzeyine bakım yapmak çok daha hızlı ve de kalıcı sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Biolog Ürün Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kalite ve performans olarak göz önüne alındığında, öne çıkan markalar arasında Biolog leke krem ürünleri bulunmaktadır. Oldukça fazla tercih edilen ürünlerden biri olarak birçok kullanıcı tarafından da sevilerek ve de beğenilerek kullanılmaktadır. İçerdiği mineraller ve de vitaminler açısından tamamen doğal ürünlerdir. Lekeleri tedavi ederek hücrelerin hızlı bir şekilde yenilenmesini sağlamaktadır. Antioksidan özelliği sayesinde toksinler ve de mikroplar ciltten uzaklaştırılarak cildin yeniden onarılmasını sağlamaktadır. Güneş lekeleri üzerinde etkili bir üründür. Aynı zamanda zararlı güneş ışınlarına karşı da cildi koruyarak cildin zarar görmesini engellemektedir. Hamilelik dönemlerinde oluşabilecek cilt lekelenmelerinin de giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cildin nem dengesinin korunmasını sağlayarak doğal, ışıltılı ve de pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Biolog leke kremi kullananlar genel olarak memnun geri dönüşlerde bulunmuş ve lekelerinden kurtulma sürelerinin on beş gün kullanılmasının yeterli olduklarını belirtmiş ve de düzenli kullanmaya özen göstererek aynı şekilde kullanmaya devam etmişlerdir. Sabırlı bir şekilde düzenli kullanım sağlandığında etkisi gözle görülür bir şekilde fark edilmektedir. Doğal içerikleri sayesinde cildi tahriş edebilecek ya da yıpratabilecek bir ürün olmamakla birlikte vücudun her bölgesinde kullanılabilmektedir. Uygulamalar sırasında masaj yaparak cilde yedirmek yeterli olacaktır. Ancak mutlaka temiz ve de kuru cilde uygulanması gerekmektedir. Birçok kullanıcı düzenli uygulamalar sonrasında etkisinin gözle görülür bir şekilde görüldüğünü dile getirmektedirler. Tam olarak etkisinin görülmesi en az 6 ay kadar kullanım gerektirmektedir. Bu arada yazın ya da kışın fark etmeksizin yılın her döneminde lekelerden korunmak için leke kremleri kullanılırken aynı zamanda da güneş kremlerinin de mutlaka kullanılmasına önem ve de özen gösterilmelidir. Bu sayede tam bir koruma sağlanmış olup hem çok daha hızlı sonuç alınmasını sağlamakta hem de başka lekelerin oluşumuna da engel olmaktadır. Birçok kullanıcı tarafından tercih edilen markalar arasında yer alarak son yıllarda kalitesini göstermiş ve de kendini kanıtlamış markalardan biri olarak kendine yer edinmiştir. İhtiyacınız olan Biolog kremine telefonunuzdaki uygulama üzerinden ya da internetteki arama motorları üzerinden Biolog leke kremi fiyat ve içerikleri her zaman detaylı ve güncel olarak inceleme imkanınız bulunmaktadır. Dilediğiniz ürünü Trendyol üzerinden sepetinize ekleyerek ödeme koşullarını sağlayıp anında ürününüze sahip olabilirsiniz.