İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Boyut
Fiyat
Ağırlık
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kum Torbası

" araması için 443 sonuç listeleniyor

Kaliteli Kum Torbası Çeşitleri Trendyol'da!

Kum torbası, ağırlıklı olarak dövüş sporlarında kullanılan bir spor malzemesidir. Genelde boks, kick boks, taekwando, karate gibi spor oyunlarında tercih edilen kum torbaları spor salonlarında kullanılabildiği gibi alternatif modelleri temin edildiğinde ev ortamında bile aktif olarak kullanılabilmektedir. Kum torbası faydaları arasında en önemlisi vuruşu güçlendirmesi ve kişinin normalden daha hızlı davranabilmesini sağlamasıdır. Kum torbası çeşitlerinde geniş ürün içeriği bulunmaktadır. Kum torbasını seçerken dikkat etmeniz gereken hususlardan bir tanesi ne için kullanacağınız olacaktır. Yalnızca boks yapmak isteyenler için farklı, tekme atabilmek için kullananlar içinde farklı seçenekler bulunmaktadır. Kum torbasında farklı boy seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar genellikle 90, 120, 150 olmak üzere 3 farklı boydur. Kum torbasının boy seçiminde kişinin boyunun kaç olduğuna yönelik seçim yapılması gerekecektir. Uzun boylu kişiler için 90 cm bile yeterli olabilirken, orta boylu kişiler için 70 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm kum torbası ideal olacaktır. Ayrıca kum torbasını uzun tercih etmeniz tekme atarken kullanabilmeniz açısından da avantajlı olacaktır. Çocuklar için kum torbası tercih edilecek ise çocuğun boyuna göre 60-90 cm yüksekliğinde kum torbaları seçilmesi yeterli olacaktır. Kum torbasının hafif olması genellikle sporcuların hız antrenmanlarında tercih etmiş olduğu bir durumdur. Hafif kum torbalarına vuruş yapmak ağır torbalara nazaran oldukça kolay olacaktır. Hafif kum torbası çalışma boksta başlangıç için tercih edilebilmektedir. Ağır kum torbası ise sporcuların yumruklarının daha sert ve daha kuvvetli olmasına yardımcı olmaktadır. Ağır kum torbaları genellikle savunma ağırlıklı antrenmanların olmazsa olmaz ekipmanları arasında yer almaktadır. Kum torbası seçerken nerede kullanacağınızı göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Yukarıdan monte edilerek kullanabileceğiniz bir alan bulunuyorsa asılanlar daha uygun olabilir. Ancak tavandan asılanları tercih ederken tavan yüksekliği ile kum torbasının yüksekliğini kıyaslamanız gerekecektir. Asabileceğiniz bir alan bulunmuyorsa ve antrenman için ortamınız uygun değilse ayaklı modeller işinize yarayacaktır. Sabit kalabilme özelliği sayesinde ayaklı kum torbası sert vuruşlara karşı yüksek direnç gösterebilecektir. Kum torbasının dış malzemesinin sağlam olması uzun süreli kullanabilmenizi sağlayacaktır. Mukavemeti yüksek olmayan malzeme içeriği tercih etmeniz hızlı yıpranarak kısıtlı kullanmanıza neden olabilecektir. Kum torbası çeşitleri tercih ederken bütçenize uygunluğuna dikkat etmeniz doğru seçimler yapabilmenizi kolaylaştıracak diğer bir ayrıntıdır.

Her Savunma Sporu İçin Geniş Ürün Çeşitliliğine Sahip Kum Torbaları

Her Savunma Sporu İçin Geniş Ürün Çeşitliliğine Sahip Kum Torbaları

Kum torbası çeşitleri arasında bulunan 80x25 ölçülerine sahip modeller 1.70 ve üzeri kişiler için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yaklaşık 18 kg ağırlığına sahip kum torbası 3 kollu zincirli taşıma sistemine sahiptir. 3 adet kulakçığa bağlı bu kum torbası 7 mm galvaniz kaplama D halkası kullanılmıştır. Kulakların çelikle sabitlenmiş olması sebebiyle ürün oldukça dayanıklı ve dirençlidir. Polycanvas malzeme içeriğine sahip olan bu ürün patlamaması içi iki polyester ip geçilerek dikilmiştir. Dar ve uzun yapısı sayesinde fazla yer kaplamadan her yerde kullanılabilecektir. Bu kum torbasına kırmızı, mavi ve siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Boks kum torbası olarak kullanabileceğiniz ürünlerden bir tanesi de ev tipi kum torbasıdır. 100x30 ölçülerine sahip bu ürün orta boylu kişiler tarafından da rahatlıkla kullanılabilmektedir. PVC malzemesinde tasarlanmış olması nedeniyle aşınmalara karşı yüksek direnç gösterebilmektedir. Torbanın üst kısmında 6 mm kalınlığında deri kumaştan tasarlanmış 4 adet üçgen halkalar bulunmaktadır. Halkalar sporcular tarafından ev ortamına 8 mm kalınlıkta zincirler ile monte edildikten sonra ürün direkt olarak kullanılabilmektedir. Ürünün iç kısmında torbalanmış pamuk ve ince kum içeriği vardır. İç kısmında elyaflar astarlarla örtüldükten sonra fermuarlarla kapatılmaktadır. İstenirse bu fermuarlı bölüm açılarak kum ya da elyaf eklemesi yapılabilmektedir. Bu kum torbasının tavanlarda delinerek kullanılması mümkün olmamaktadır. 20 kg, 30 kg, 50 kg kum torbasının üst kısmında vurulduğunda oluşan tozun çıkmasını sağlayan astarlı yapı bulunmaktadır. Üründe kırmızı, yeşil, saks mavisi, sarı, haki yeşili ve siyah gibi farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Standlı, askılı kum torbası modellerden bazıları da 100 cm uzunluğuna sahiptir. Yırtılmaz astarlı PU malzemesinden üretilmiş bu ürünün oldukça dayanıklı olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Genişliği 35 cm olan torbanın üst kısmında zincirleri takabileceğiniz 6 mm kalınlığında üçgen 4 adet halkalar bulunmaktadır. Ev tipi kum torbası olarak kullanılabilecek bu model matkap yardımıyla kısa süre içerisinde monte edilebilecektir. Montaj sonrasında ürünü direkt olarak kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Dayanıklı Malzeme İçeriği ile Aşınmalara Dayanıklı Kum Torbası Seçenekleri

Dayanıklı Malzeme İçeriği ile Aşınmalara Dayanıklı Kum Torbası Seçenekleri

Kum torbası 120x35 cm uzunluğunda bulunarak spor salonunda ve ev tipi olarak kullanabilme özelliğine sahiptir. Yaklaşık 36 kg ağırlığına sahip bu torba genellikle savunma antrenmanlarında kullanılan bir üründür. İçeriğinde bulunan kum fermuarlı ve astar yapı çıkarıldıktan sonra azaltılabilmektedir. Kum torbasında malzeme olarak özel ekstra dayanıklı sentetik deri kullanılmıştır. Sağlam malzeme içeriği sayesinde yıllarca zarar görmeden aktif bir şekilde kullanılabilmektedir. Torbayı üst kısmında 4 farklı bölümde bulunan deri kulaklar ve zincirler taşımaktadır. 8 mm kalınlığında bulunan bu kulakların içerisinde örme naylon malzemeler kullanıldığı için düşme olasılığı bulunmamaktadır. Her bir kulaklı yapı iki çelik perçin ile taşınmaktadır. Torba polyester ip içeriği ile iki kez dikilmiş olması nedeniyle patlamalara karşı dirençlidir. Bu üründe yalnızca siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır. Kum torbası profesyonel bir spor ekipman niteliği de taşır. 100x35, 120x35, 120x40, 150x40, 190x40 kum torbası genellikle spor salonlarında kullanılmaktadır. Kum torbası manken üst kısımda bulunan 3 kulaklı yapı ve 3 zincirli yapı ile monte edilebilmektedir. Kum torbasında kullanılan PVC maddesi aşınmalara karşı yüksek direnç gösterebilmektedir. Ürünün iç malzemesinde kum, talaş ve pamuk kullanılmış olması sebebiyle sert vuruşlarda bile eli acıtmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir. 19 kg ağırlığında olan bu ürünü daha çok hız antrenmanlarında tercih edebilirsiniz. Mavi, siyah, sarı ve kırmızı gibi farklı renk alternatifleri bulunmaktadır. Ev tipi kum torbası olarak da kullanabileceğiniz kum torbası 80 cm yüksekliğine sahiptir. PVC branda malzemesine sahip ve yaklaşık 20 kg ağırlığındadır. Üst kısmında bulunan astarlı yapı sayesinde toz çıkışı buradan sağlanmaktadır. İçerisinde elyaf ve ince kum malzemesi kullanılmıştır. Astar malzemeyi örttükten sonra fermuar çekilerek direkt kullanım sağlanabilmektedir. 3 kulaklı yapısı sayesinde zincirler bu kulaklı yapıdan geçirildikten sonra matkap yardımıyla tavana monte edilebilmektedir. Bu ürün asma duvarlara monte edilebilmek için uygun bir ürün olmamaktadır. Üründe yalnızca siyah renk seçeneği bulunmaktadır.

Tüm Savunma Sporları İçin Geniş Ürün Çeşitliliği Bulunan Kum Torbaları

Tüm Savunma Sporları İçin Geniş Ürün Çeşitliliği Bulunan Kum Torbaları

Amatör olarak başlayanlar için evde boş kum torbası olarak kullanabileceği model içerikleri bulunmaktadır. Amatör yerden kum torbası 120 cm uzunluğunda olması nedeniyle tekme atmak içinde kullanılabilmektedir. Yaklaşık 36 cm ağırlığında olan bu ürün savunma antremanlarında kendinizi geliştirebilmenizi sağlayacaktır. Ürünün dış kısmı ponycanvas yüksek dayanıklı malzeme içeriğinden tasarlanmıştır. Dış kısmında polyester çift kat ip kullanılarak dikim yapılmıştır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürün elleri acıtmaması için yalnızca kum ve elyaf içeriği bulundurmaktadır. İç kısım astar ve fermuarlı bölüm ile kapatılabilmektedir. Üst kısmında 4 adet naylon kolonlarla tasarlanmış kulaklar ve bu kulaklara uygun zincirli yapı vardır. 7 cm galvaniz kaplı kulaklıkların her bir tanesi iki çelik perçin ile monte edilebilmektedir. Son derece kolay monte edilebilen yere sabit kum torbasını matkap yardımı ile saniyeler içerisinde monte edebilirsiniz. Profesyonel kum torbası modelleri arasında bulunan zincirli kum torbası 120x40 yüksekliğe sahiptir. Uzun olması sebebiyle her boyda kişi için kullanılabilmektedir. Üründe 1. sınıf suni deri PVC kumaş malzemesi kullanılmıştır. Ürünün iç kısmında kum ve talaş kullanılmıştır. Kum ve talaşın üst kısmı astar ile kaplandıktan sonra fermuarla kapatılarak direkt olarak kullanılabilecektir. Şişme kum torbasının üst kısmının üç çevresinde üçgen halkalı yapılar bulunmaktadır. Galvaniz malzemesinden yapılmış bu dayanıklı halkalar arasından zincir geçirildikten sonra matkap ve duvar yardımı ile tavanlara sabitlenebilmektedir 26 kg ağırlığında olan bu ürünün genellikle hız antrenmanlarında tercih edilmektedir.

Kum Torbası Çeşitleri ile Yumruklarınızı Kuvvetlendirin!

Kum Torbası Çeşitleri ile Yumruklarınızı Kuvvetlendirin!

Kum torbası ağırlık çeşitleri arasında bulunan düz box kum torbası genellikle hız antrenmanlarında tercih edilebilen bir üründür. PVC malzemesinden yapılmış olan bu ürünün mukavemetinin artması için polyester ipler kullanılarak dikim kullanılmıştır. Ekstra dayanıklı galvaniz malzemesinden yapılmış olan üçgen halkaların iç kısmında bulunan naylon örmeler olası düşmeleri tamamen engelleyebilmektedir. Kolayca montajı yapılabilen ve her ortamda kullanılabilen bu ürün 18 kg ağırlığına sahiptir. Yuvarlak kum torbasına başarılı vuruşlar yapabilmek için sporcuların ihtiyacı olan en önemli şey eldivenlerdir. Bu nedenle hem kum torbası asma aparatı hem de eldivenin set ürünlerde bulunmaktadır. Kum torbası seti içi dolu olup PVC malzemeye sahiptir. Son derece dayanıklı olduğu için uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecektir. Azo- Free yırtılmaz sertifikası bulunan ürünlerin iç kısmında kumaş kırpıkları kullanılmıştır. 4 adet 6 mm suni deri halkaları bulunan ayak güçlendirmek için kum torbası zinciri yardımıyla montaj edilerek tavana sabitlenebilmektedir. Üst kısmında bulunan astarlı yapı sayesinde antrenman sırasında oluşan toz bulutu buradan çıkabilecektir. Evde kullanım için uygun olan bu torbanın ağırlığı ortalama 22 kilogramdır. Genellikle hız kazanmak için yapılan antrenmanlarda tercih edilebilmektedir. Dolu kum torbası eldiveni ise kaliteli sentetik deri malzemesi kullanılarak yapılmış olan bir üründür. Delikli olarak tasarlanmış olması sebebiyle elin deliklerden hava alınabilmesi sağlanmaktadır. Cırt cırtlı yapısı kolay giyip çıkarabilmenizi sağlayacaktır. Eldivenin iç kısmında bulunan pamuklu astar kumaş elin terlemesini önlerken, elin zarar görmesini tamamen engelleyebilmektedir.

Dilediğiniz Her Boy ve Ağırlık Seçenekleri ile Kum Torbası Modelleri

Dilediğiniz Her Boy ve Ağırlık Seçenekleri ile Kum Torbası Modelleri

Kum torbalarında boy olarak küçük model seçenekleri de bulunmaktadır. Küçük kum torbası çeşitleri genelde kısa boylular ve çocuklar için tercih edilebilmektedir. Armut kum torbası çocuk kum torbası olarak kullanılabilen bir ekipmandır. Armut şeklinde olması ve iç kısmında tamamen kum içeriğinin bulunması nedeniyle çocuklara zarar vermeden antrenman yapılmasına olanak sağlamaktadır. PVC malzemesinden tasarlanmış olan bu ürünün üst kısmında üç tane üçgen halkalar bulunmaktadır. Zincirler ile tavana monte edilebilen kum torbası 10 kg ağırlığındadır. Bilek kum torbası modellerinden biri de stantlı kum torbasıdır. Spor aletleri kum torbası standı olması sayesinde stabil şekilde kalabilmektedir. Özellikle ev ortamında yer kaplamaması ve montaj gerektirmemesi sebebiyle rahatlıkla tercih edilebilmektedir. 160 cm yüksekliğinde ve 50-60 kg ağırlığında bulunan bu ürün her boyda kişinin kullanımı için yeterli olacaktır. Kaliteli kum torbası, dolgu malzemesi, sağlam dış kaplaması sayesinde oldukça dayanıklı bir üründür. İç malzemesinde tamamen süngerli yapı kullanılmıştır. Geniş yapısı ve uzun olması ile sert vuruşları bile absorbe ederek güzel bir antrenman deneyimleyebilmenizi sağlayacaktır. Sağlamlığı test edilen bu ürün boks, kick boks kum torbası gibi birçok savunma sporlarında tercih edilebilmektedir. Hacıyatmaz kum torbası olarak da bilinen boks kum torbası 160 cm yüksekliğine sahip olması sebebiyle özellikle uzun boylular için ideal bir üründür. Ayaklı olarak tasarlanmış olması nedeniyle yer kaplamadan her yerde kullanılabilmektedir. Sporcu tarafından su ya da kum eklenerek antrenmanlar gerçekleştirilebilmektedir. Üst tarafı sünger ve suni deri malzemesi kullanılarak oluşturulmuş olması dayanıklılığını artırmaktadır. Gövdesi iki ayrı bölümden oluşan bu insan şeklinde kum torbasında ekleme ve azaltma yapabilmek son derece kolaydır. İki bölme yeteri kadar doldurulduktan sonra cırt cırt ile yapıştırılarak sabitlenebilmektedir. Hafif olması nedeniyle taşınabilmesi de oldukça kolaydır. Ayaklı kum torbası fiyatları ürün ve ürünün özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Kum Torbası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kum Torbası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Boks seti içeriklerinde büyük kum torbası ve eldiven içeriği bulunmaktadır. Adam kum torbası genellikle amatör kişilerin kullanımı için oluşturulmuş bir üründür. 3 kg ve pamuk içeriği ile doldurulmuş olan bu ürün hız kazanmak isteyen kişilerin ideal bir seçim olacaktır. Ürünün dış gövdesinde PVC malzemesi kullanılmıştır. Bu nedenle yapısının oldukça dayanıklı olduğunu söyleyebilmek mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra ürünün montajı da oldukça kolaydır. Tekli yapısı sayesinde yalnızca bir uç kısımdan delinerek dübel yardımıyla dakikalar içerisinde montajı gerçekleştirebilirsiniz. Eldiven içeriği ise sentetik deri malzemesinden tasarlanmıştır. İçerisinde bulunan delikli yapılar sayesinde elin hava almasını sağlayarak terlemeleri ve koku oluşumunu tamamen engelleyebilmektedir. Cırt cırtlı olması nedeniyle kolayca giyip kolayca çıkarabilirsiniz. İç kısmının astarlı oluşu elin darbelere karşı zarar görmesini tamamen engelleyebilmektedir. Üründe farklı renk alternatifleri bulabilmenizde mümkün olacaktır. Kum torbası malzemesinin en gerekli parçalarından bir tanesi montaj yapılabilmesini sağlayan kum torbası aparatıdır. Aparatlarda herhangi bir kırılma söz konusu olduğunda tekli parçalar halinde alarak değişiklik yapabilirsiniz. Kapı barı kum torbası, tavana ya da kapıya kolayca monte edilebilmektedir. Tekli aparatlar zarar gören diğer aparatların yerini direkt alarak matkap yardımıyla kolayca monte edilebilecektir. Kum torbalarında kasları güçlendirmek için daha küçük yapıda olan kum torbaları tercih edilmektedir. 1 kg ağırlığında bulunan bu kum torbaları genellikle ayak kaslarını güçlendirmek için tercih edilmektedir. 1 kg kum torbası çeşitleri genellikle atletizm, koşu ve basketbol gibi koşu sporlarında tercih edilmektedir. Oldukça hafif bu kum torbaları sıçramaları artırarak, hızlı koşma ve tırmanabilme sağlayabilmektedir. İçerisinde demir tozu ve talaş maddesi bulunmaktadır. Cırt cırtlı yapısı sayesinde bu kum torbaları rahatlıkla her el ya da ayak bileğine ayarlanabilen ayak bileği kum torbasıdır. Her açıdan avantaj sağlayan bu kum torbaları kasların ciddi anlamda güçlendirilmesi açısından sporcular tarafından tercih edilmektedir. 1 kg kum torbası erkek ve kadınların kullanımı için uygundur. Müşteri yorumlar kum torbası nerede satılır gibi pek çok soruya kolayca yanıt bulmanıza yardımcı olur. Kum torbası fiyatları seçilen ürün, ürünün özellikleri ve kum torbası markalarına göre değişiklik göstermektedir. Trendyol uygulaması üzerinde kum torbası marka tavsiyesi seçenekleri geniş ürün içeriğine sahiptir. Uygulama üzerinden giriş yaparak modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, beğendiğiniz ürünlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Hangi Kum Torbasını Almalıyım?

Kum torbası tercihi yaparken size en uygun olana karar vermeniz, alacağınız verimi etkiler. Bu nedenle yaptığınız spora ve branşa uygun bir torba seçmeniz gerekir. Kum torbaları; boyut, özellik, sertlik ve kilo bakımından birbirinden farklıdır. Bu özelliklere uygun olarak üretilen kum torbaları, branşınıza ve mevcut kilo durumunuza uygun çeşitler içerir. Kum torbalarının dayanıklı olması da kullanım süresinin uzun olması adına önemli bir kriterdir. Bu nedenle dayanıklılık ve kalite konusuna da dikkat ederek satın alım yapmanız gerekir. Kaliteli ve sağlam kum torbası modellerini uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Kum Torbası Kaç Kg Olmalıdır?

50-60 kg ağırlığındaki kum torbaları, her boyda sporcunun kullanımına uygun olacaktır. Profesyonel sporcular da bu ağırlıktaki ürünleri tercih edebilirler. 160 cm uzunluk ise kum torbası için ideal olur. Sabitlenen kum torbalarında, kaliteli dış malzemeler ile üretildiği takdirde uzun süre boyunca kullanım yapılabilir. Ancak farklı kiloda kum torbaları da üretilir. Bu nokta kişilerin arzu ve ihtiyaçları doğrultusunda değişkenlik gösterecektir. Hakiki deri ile imal edilen kum torbaları, darbe emici özelliğe sahip olduğu için vuruş esnasında minimum hareket ederek kolayca kullanmanızı sağlar. Bu sayede en ağır darbelerde bile oldukça az etkilenir ve sabit kalır. Aşkı aparatı ile birlikte bulunan boks torbası modelleri arasından size uygun olanı seçerek vuruş çalışmalarınızı her alanda kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kum Torbası Nerede Satılır?

Uzunluk, ağırlık ve stil bakımından birbirinden farklı olarak üretilen kum torbalarını Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Farklı renk, model ve desenler ile spor çalışmalarınızı daha keyifli bir hale getirerek diğer spor malzemeleriniz ile bir kombin oluşturabilirsiniz. Trendyol üzerinde yerini alan çocuk ve yetişkin boks torbası seçenekleri arasından dilediğinizi sipariş ederek vuruş çalışmalarınızı evinizde de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Boks torbası olarak da bilinen bu spor ekipmanı, vuruş tekniklerinin yanı sıra pek çok egzersizi yapmanız için de yarar sağlayabilir. Savunma ve dövüş sporlarına ilgisi olan herkesin kullanabileceği bu ürün, ayaklı modellere de sahiptir. Bu modeller, tavana askı yapılamayan durumlarda da kullanılabilir.