Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kullanışlı Botech Uydu Alıcı Trendyol’da!

Televizyon izlemeyi keyifli hale getiren Botech uydu alıcısı yabancı ve yerli kanallara kolay ulaşabilmeyi mümkün kılar. Antenden maksimum verim alabilmek ve çeşitli kanalları izleyebilmek için Botech HD uydu alıcısı modelinden yararlanabilirsiniz. Daha hızlı ve pratik özellikler sunan Botech uydu alıcısı farklı modellere sahiptir. Şık görünümü ile televizyon sehpasına estetik görünüm kazandırırken kesintisiz televizyon keyfini insanlara sunar. Korunaklı yapıları sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Kolay kullanımı ve kurulumu sayesinde hızlı bir şekilde televizyona adapte edilebilir. Uygun fiyatları ile cazip seçenekler sunan modeller, uzaktan kumandası ile kanal bulma ve kanal değiştirme işlemlerini daha kolay hale getirir. Yüksek sinyal gücü olan kumandalar sayesinde uzak mesafelerden de komut gönderme imkanı sunar. Çanak antenden gelen LNB kablosu sayesinde Botech uydu alıcısını kullanabilirsiniz. Hafif, küçük ve işlevsel olan ürünler az alan kaplarlar. Bu sayede alanı daha verimli kullanmayı sağlar. Bu ürünler ağır olmadıkları için kolayca taşınabilirler. Botech uydu alıcı modelleri yüksek kanal kapasitesi sayesinde yüzlerce kanalı izlemeyi mümkün kılar. Aynı zamanda kanal düzenleme imkanına göre en çok izlenen kanalları sıralayabilir ve kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Favori kanal listesi oluşturarak en çok izlediğiniz kanalları belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda Botech uydu alıcısı sayesinde çocuklar için uygun kanallar seçilebilir ve kötü içeriklerden uzak tutulmaları sağlanabilir. Farklı modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilir ve kendinize uygun olan Botech uydu alıcısını tercih edebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Botech Uydu Alıcı Modelleri

Beğeni Toplayan Botech Uydu Alıcı Modelleri

Botech uydu alıcıları birbirinden farkı birçok modeli insanlarla buluşturur. Otomatik arama ve manuel arama imkanları sunan farklı modeller ile insanlara kolaylık sağlar. Gelişmiş modeller, ev ortamında çeşitli kanalları izleme imkanı sunar. Botech uydu alıcısı Wi-Fi özelliği ile evinizdeki İnterneti televizyon üzerinde kullanabilirsiniz. Bu sayede Youtube gibi çeşitli platformlar üzerinden video, film, dizi izleme imkanına sahip olunur. Teletext desteği sayesinde kanalları teletext ekranlarına uyumlu hale getirebilirsiniz. Alt yazılı sahip olan dizi yada filmleri alt yazı ile izleyebilirsiniz. Scart girişi sayesinde televizyon ve cihaz arasındaki bağlantı kurulur. Botech uydu alıcısı USB girişi sayesinde sevilen programları kaydetme ve sonradan izleme imkanı sunar. USB girişinin bulunması taşıyıcı belleğin içerisindeki uygun dosyaları izleyebilmeyi mümkün kılar. HDMI çıkışı sayesinde televizyon ve cihaz arasında güvenli bir bağlantı oluşturulur. Botech mini uydu alıcı modelinde çanak olmadan birçok kanalı seyredebilirsiniz. Botech mini uydu alıcısı destekli otomatik kanal güncelleme özelliği ile 8000 kanal kapasitesine sahiptir. Uydu alıcısı Botech, Hd görüntü imkanı ile görüntülerin daha canlı gözükmesini sağlar. Bu sayede herhangi bir televizyon programından alınan verim artar ve keyifli dakikalar geçirilebilir. OSD menüsü sayesinde müşterilere tam fonksiyon sunar. Kanal düzenleme fonksiyonu sayesinde istenilen kanal eklenebilir, istenmeyen kanallar ise silinebilir. Botech 4k uydu alıcısı Android TV işlemcisine sahiptir. Youtube, Netflix gibi popüler uygulamalara televizyondan ulaşmayı sağlar. Botech 4k modeli içerisinde BT kumanda cihazı bulunur. Sesli komut imkanı sayesinde dilediğiniz kanalı konuşarak açabilirsiniz. Premium audio özelliği sayesinde oyun oynamayı sevenlere, dizi ve film severlere yüksek kaliteli ses deneyimi sunar. İnsanlara ekranda izlediklerinin içerisinde olduklarını hissettirmeyi başaran bu model Wi-Fi, Bluetooth ve USB üzerinden yüksek aktarım hızını destekler. Android işletim sistemi için Botech uydu alıcısı Wzone Android TV üzerinden de kullanılabilir. Televizyon içerisinden Google Play Store’da yer alan yüzlerce uygulamaya göz atabilirsiniz. İnsanlara kolaylık ve pratiklik sunan Botech uydu cihazı modellerini Trendyol aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Kolaylık Sağlayan Botech Uydu Alıcıları

Kolaylık Sağlayan Botech Uydu Alıcıları

Dijital ekranı ile son teknolojiyi evlerde buluşturan Botech uydu alıcıları, kaç numaralı kanalda olduğunuzu gösterir. Birçok işlemi uzaktan kumanda ile yapmaktansa ürün gövdesindeki dijital ekrandan yapma imkanını sunar. Yüksek çözünürlüğü sayesinde USB üzerinden açılan filmleri sinema kalitesinde evinizde sizlere yaşatır. Geniş ses aralığı imkanı olan tüm cihazlar, yayınların sesini kumanda üzerinden ayarlama imkanı sunar. Ani gelişen durumlarda sesi otomatik olarak kapatma tuşu pratiklik bir kullanım sağlar. Kumandanın ergonomik tasarımı sayesinde çocuklar ve yaşlılar için kullanımı kolay hale getirir. Farklı renklerde yapılan tuşların hangi işlevleri yerine getirdiği kolaylıkla anlaşılabilir. Botech dijital uydu alıcısı hassas sinyal alış gücüne sahiptir. Şebeke arama, çoklu TP arama özelliği, uydu ekleme, silme, taşıma desteği, isim değiştirme Botech uydu alıcısı özelliklerinden sadece bazılarıdır. Botech uydu alıcısı sayesinde ebeveyn kilidi kanal kilitleme özelliği çocukların uygun olmayan kanallara çocuğun ulaşmasını engeller. Botech uydu alıcısı modelleri yaşam, çocuk, müzik, spor, belgesel gibi otomatik kategoriler oluşturur. USB PVR özelliği olan cihaz modelleri sayesinde kaydet seyret seçeneğinden yararlanılabilir. Kanal bulma işlemi içim manuel ya da otomatik arama kısımları kullanılır. Yüksek kaliteli çözünürlük imkanı sayesinde izlediğiniz dizi ya da filmden daha fazla keyif alabilir, netliğin tadını çıkarabilirsiniz. Hızlı kurulumu sayesinde dakikalar içinde televizyonunuza bağlayabilir, dilediğiniz kanal listesini oluşturabilirsiniz. Kendinize uygun olan kanalları ön sıralara alırken izlemediğiniz kanalları daha geriye koyabilirsiniz. Wi-Fi özellikli modeller sayesinde İnternetin zevkini büyük ekranda yaşayarak dizi, film ya da video izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Ses kalitesi ve çözünürlüğü ile sinema salonunu evinize getiren Botech uydu alıcısı modellerini inceleyebilir, Trendyol’dan kolayca sipariş edebilirsiniz.

Botech Uydu Alıcıları Fiyatları

Botech Uydu Alıcıları Fiyatları

Markanın tüm modelleri evlerde çanak bozulmalarına takılmadan keyifli bir şekilde televizyon izleme imkanı sunar. Botech uydu alıcıları sayesinde evinizdeki İnterneti televizyonunuzda rahatça kullanabilir, birçok farklı kanala ulaşabilirsiniz. Botech uydu alıcılarının Wi-Fi özelliği sayesinde ev içerisindeki İnterneti televizyona bağlayarak Netflix, Youtube gibi çeşitli platformlardan rahatlıkla dizi, film ya da farklı programlar takip edilebilir. Çanak antenden gelen LNB kablosu sayesinde Botech uydu alıcısını kullanabilirsiniz. Hafif, küçük ve işlevsel olan cihazlar az alan kaplarlar. Bu sayede alanı daha verimli kullanmayı sağlar. Bu ürünler ağır olmadıkları için kolayca taşınabilirler. Kolay kurumları sayesinde insanları yormadan kısa süre içerisinde İnternete bağlanabilir. Küçük oluşu ile televizyon sehpasında yer tutmaz ve şık bir görüntü sunar. Botech uydu alıcıları ebeveyn kontrolü sağlamayı mümkün kılar. Bu sayede televizyonlu odada çocukları rahatça bırakabilirsiniz. Dilediğiniz kanalı silebilir, ekleyebilir ya da kilitleyebilirsiniz. Kendinize uygun favori listesi oluşturarak beğendiğiniz kanalları hızlıca bulabilirsiniz. Her evin ekonomisine uygun olan cihaz modellerini inceleyebilirsiniz. Modeller arasındaki özellik ve fonksiyonların çeşitliliğinden dolayı Botech uydu alıcıları, geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Bu sayede pek çok müşteriye hitap eden seçenekleri bulmak mümkündür. Botech uydu alıcı fiyatları ürün modeline, özelliklerine, sinyal gücüne ve daha birçok etkene göre değişir. Botech uydu alıcısı yorumlarını okuyarak fikir edinebilir ve size uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile salon dekorasyonuna uygun olan rengi de belirleyebilirsiniz. Mini boyutundaki modeller sayesinde göze çarpmayan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Siz de televizyonunuza uyum sağlayacak Botech uydu alıcısı modelini seçerek sepetinize ekleyebilir, Trendyol sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.