Wi-Fi Özelliği
Görüntü Kalitesi
Fiyat
Ethernet
HDMI
USB
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Android Uydu Alıcısı

" araması için 217 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Android Uydu Alıcısı Trendyol’da!

Televizyonlarda görüntü vermesi amacıyla kullanılan Android uydu alıcısı yüksek yayın kalitesinden dolayı çokça kullanılır. İzleyicilerin tercih ettiği platformların tümünü barındıran bu ürünler, internetten yayın izlemek isteyen müşterilerin kullandığı bir cihazdır. Aynı zamanda her televizyon markası ile uyumludur. Müşterilerin son yıllarda tercih ettiği pek çok belgesel ve yayına ulaşma fırsatı sunar. Ürün içerisinde bulunan faydalı yayınlar sayesinde keyifli bir yayın deneyimi sunar. Özellikle maç izlemek isteyenlerin yüksek fiyatlar ödemek yerine Android TV uyumlu uydu alıcısı sayesinde yüksek fiyat bedelleri ödemesine gerek kalmadan bu ürünleri satın alması oldukça mantıklıdır. Özellikle pek çok cihaz üzerinde önemli ve yüksek dönüşümler yaşanmaya devam eder. Buna bağlı olarak akıllı cihazların yaygınlaşması ile beraber cep telefonları üzerinden de radikal değişimler ortaya çıkar. Bu ürünler, radikal değişimlere uyum sağlayarak net bir izleme deneyimi sağlar. Pek çok televizyon kanalını izlemeye de imkan tanır. İzlemek istediğiniz her türlü yayına bu cihazlar sayesinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz uygu dilerseniz de internet üzerinden izleme imkanı elde edebilirsiniz. Akıllı televizyon anlamında artan değişimlere bağlı olarak farklılık gösteren Android uydu alıcısı fiyatları bakımından son derece avantajlıdır. Aynı zamanda burada sunduğu yeniliklere bağlı olarak özellikle internet yayınına bağlanarak televizyon ve sinema keyfi sürebilirsiniz. Ayrıca aygıtta oyun oynayabileceğiniz bir sistem satın almak isterseniz Android uydu alıcısı online olarak Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Güvenilir Yapısıyla Android Uydu Alıcısı

Güvenilir Yapısıyla Android Uydu Alıcısı

Akıllı TV ya da Android TV olarak adlandırılan cihazlar, televizyon izleme deneyimine keyifli ve özel bir boyut kazandırır. Akıllı ve kullanışlı televizyonlar ile birlikte kullanıma sunulan Android işletim sistemli cihazlar sayesinde basit internet bağlantısı üzerinden hızlı ve interaktif içeriklere ulaşmanızı mümkündür. Özellikle televizyondan video izlemek amacıyla müşteriler, bu ürünleri tercih eder. Bu ürünler, bazı TV sistemlerinde video kanalları bulunmadığından pratik bir çözüm niteliği kazandırır. Aynı zamanda video kaynaklı pek çok popüler uygulamadan da isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra sosyal medya siteleri üzerinden bağlantı da sağlayabilirsiniz. Burada yer alan uygulamalar sayesinde hızlı bir şekilde sosyal medya adreslerine de ulaşabilirsiniz. Televizyonu isteğinize bağlı olarak bilgisayar mantığıyla çalıştırmayı sağlayan akıllı televizyon teknolojisi sayesinde birçok internetli kullanım da artış gösterir. Özellikle kendi evinde doğrudan akıllı bir televizyonu bulunmayan kişiler tarafından bu cihazlar önemli ve değerli bir fırsat sunar. Tanıtımı 2014 yılında Google tarafından sunulan Android uydu alıcısı tavsiye eden müşteriler, televizyonda pek çok platforma ulaşım sağlayabilir. Bu modelleri tercih ederek harici kullanımlarda da bunu dışardan entegre edebilirsiniz. Buna bağlı olarak uzaktaki yayınları bile internet aracılığı ile evinizde ya da iş yerinizde kullanabilirsiniz. Birçok televizyona uyumlu bir cihaz olan modeller, akıllı televizyonlarda film izlemeye imkan tanır. Aynı zamanda TV programlarının yanı sıra uygulama ya da oyun oynama deneyimi kazandırır. İçerisinde yer alan yazılımlar sayesinde güvenli bir izleme imkanı elde edebilirsiniz. Sesli arama özelliği üzerinden karşınıza çıkan ve deneyime bağlı olarak 4K Android uydu alıcısı, hem telefonlardan hem de tabletlerden kontrol edilebilir. Dilediğiniz zamanlarda Android TV uydu alıcısı üzerinden sistemlerinize katmak istediğiniz uygulamaları ya da oyunları indirebilir, güzel ve keyifli bir oyun deneyimi de yaşayabilirsiniz. Hafif tasarımı ve yer kaplamaması gibi avantajlı özellikleri sayesinde kaliteli kullanım elde edebilirsiniz. Dilediğiniz kanalı izleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Temin edilen akıllı kumandalar sayesinde de dilediğiniz video ya da filmler arasında geçiş üstünlüğü elde edebilirsiniz.

Kaliteli Tasarımıyla Android Uydu Alıcısı

Kaliteli Tasarımıyla Android Uydu Alıcısı

Boş zamanların verimli ve kaliteli bir biçimde değerlendirilmesi oldukça önemlidir. İzlemek istediğiniz tüm kanallara ve kullanmak istediğiniz uygulamalara hızlı bir biçimde ulaşmak son derece önemlidir. Seyir esnasında net ve keskin görüntülere sahip olmak da müşterilere keyif verir. Kaliteli yazılımların kullanıldığı Android işletim sistemli uydu alıcısı çeşitleri, kaliteli yayın yapan ürünler arasında yer alır. Verimli ve heyecan verici bir aktivite yapabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. 4K çözünürlük sunan modeller, ses kalitesinden de ödün vermez. İzlemek istediğiniz bütün programlara anında erişim sağlayabileceğiniz özelliğe sahip olan cihazları satın alabilirsiniz. Trendyol sayesinde hızlı ve pratik bir biçimde Android uydu alıcısı indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Bütçenize uygun şekilde gerçekleştirdiğiniz alışveriş deneyimi sayesinde cihazınızı akıllı televizyona dönüştürebilir, kullanışlı ve kaliteli bir hale getirerek keyifli bir seyir deneyimi yaşayabilirsiniz. Kanalları hızlı geçebilme özelliğine sahip olan modeller, hızlı bir erişim sunar. Aynı zamanda dilediğiniz programları da kolayca listelemenize imkan tanır. Birbirinden farklı kanalları sorunsuz bir biçimde görüntüleyebilirsiniz. Özellikle işletim sistemi bakımından sadece cep telefonları ile sınırlı kalmadan tablet, televizyon, ve arabalarda karşınıza çıkar. Televizyonlarda kullanılan çanaklı Android uydu alıcısı müşterilere sunulan özelliklerin verimli ve hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlayabilir. Her televizyon marka ve modeline uygun olan bu cihazların kurulumu da kolaydır. Ek bir çaba sarf etmeden tek bir kablo sayesinde uydu ile televizyon arasındaki bağlantıyı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda televizyonunuzdan telefonunuza bağlanmak isterseniz de yüksek kolaylık elde edebilirsiniz. Android uydu alıcısı kullananlar, özellikle programlara kolayca bağlanabildiklerinden memnundur. Telefonu bağlayarak mobil oyun deneyimini telefondan sürdürebilirsiniz. Tüm bu fırsatlara Trendyol sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatıyla Android Uydu Alıcısı

Avantajlı Fiyatıyla Android Uydu Alıcısı

Televizyon sistemlerinin kaliteli bir deneyim sunması için çeşitli araçlara ihtiyaç duyulur. Tunerli Android uydu alıcısı sayesinde birbirinden farklı izleme kaynaklarını geliştirmek oldukça mümkündür. Özellikle sosyal medya, video siteleri ya da dizi ve film izleme uygulamalarına kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Tüm bildirimlerinizi inceleyebilir, kaçırdığınız dizi bölümlerine erişebilirsiniz. Bu uygulamalara sorunsuz bir şekilde giriş seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. İdeal boyutlu modelleri satın alarak fazla yer kaplamasını önleyebilirsiniz. Böylelikle hem kaliteli hem de konforlu bir deneyim elde edebilirsiniz. Cihazları kablolu ya da kablosuz bağlantı sistemlerine göre satın alabilirsiniz. Kullanım konforunuza uygun olan model hangisi ise onu satın alabilir, güvenli ve avantajlı bir deneyim süreci elde edebilirsiniz. Video, dizi ya da filmlerinizi yüksek kalitede izleme fırsatına sahip olabilirsiniz. avantajlı fiyatlardan faydalanabilmek adına Trendyol’dan alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. gerektiren modellere göre değişiklik gösterebilir. Bütçenize uygun Android uydu alıcısı satın alabilir, avantajlı bir sürece sahip olabilirsiniz. Cihazlarınızı kolay bir biçimde kurarak kısa sürede izleme deneyimi elde edebilirsiniz. Televizyonlara bağladığınız zaman USB klavye ya da fare gibi donanımlar kullanabilirsiniz. Böylelikle tarayıcı üzerinden internete bağlanma gibi birçok faaliyeti gerçekleştirebilirsiniz. Oyun oynama işlemlerini de bu cihazlar üzerinden yapabilir ve müzik dinleme fırsatı elde edebilirsiniz. Android uydu alıcı yorumları ile beraber kullanma durumlarına bağlı olarak karşınıza çıkan cihazın üzerinde bulunan bağlantı giriş uçlarını kullanabilirsiniz. Bu aygıta HDMI, USB ya da Ethernet gibi giriş seçenekleri kullanabilirsiniz. Televizyon izlerken daha iyi ve daha kaliteli bir görüntüye kavuşmak isterseniz en kaliteli Android TV cihazlarını Trendyol üzerinden bulabilirsiniz. Böylelikle avantajlı alışveriş deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm seçenekleri inceleyebilir, kendinize uygun olanı satın alabilirsiniz.