placeholder
"

Bulldozer Matkap

" araması için 10 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Bulldozer Matkap Çeşitleri Trendyol’da!

Günlük hayatta ortaya çıkan tamir ve tadilat işlerinde belirli ekipmanlara ihtiyaç duyulduğu için hemen her mekanda amatör ya da profesyonel nitelikte bir tamir çantası bulunur. Evlerde, işyerlerinde, atölyelerde, yeni alınan eşyaların montajında ve birçok yerde tamir gerekebilir. Delici ve kesici aletlerin yanı sıra montaj işlerinde de kullanılan ekipmanlar, farklı nitelik ve fonksiyonlarla çeşitlilik gösterir. Kesici ve delici takım ürünleri arasında yer alan ekipmanlardan birisi de matkap çeşitleridir. Bulldozer, iş makinaları ekipmanları üreticileri arasında önde gelen markalardan birisidir. Marka dayanıklı ve nitelikli üretim yapmasıyla tanınır. Sert yüzeylerde kullanılan matkap çeşitleri ile istediğiniz ölçüde delikler açabilirsiniz. Ucundaki demir parçasının dönmesiyle yüzeyi oyarak ilerleyen Bulldozer matkap çeşitleri mimari dizaynlarda ve küçük estetik tadilatlarda ihtiyaç duyulan araçlardan birisidir. Ürün seçimi yaparken kullanım yoğunluğu ve biçiminin belirlenip buna uygun tercih yapılması önerilir. Atölyelerde, işletmelerde birçok ustanın farklı işlevlere sahip araç gereci bulunur. Matkap ürünleriyle beton, çelik, mermer, tahta, demir gibi sert yüzeylere, farklı amaçlarla değişik boyutlarda delme işlemleri uygulanabilir. Bulldozer vidalama matkap çeşitleri profesyonel modeller arasında yer alır. Yüksek tork ve darbeli delme modelleri kullanışlı yönüyle çok tercih edilen ürünlerden birisidir. İş ekipmanları aracılığıyla delme işlemlerini büyük zaman kaybetmeden kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Motorlu ve elektrikli matkap çeşitleri kısa süre içerisinde çok fazla işlem yapabilmenizi sağlar. İhtiyacınız olan Bulldozer matkap çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tüm Özellikleriyle Bulldozer Matkap Modelleri

Tüm Özellikleriyle Bulldozer Matkap Modelleri

Matkap seçenekleri farklı parçalardan oluşur ve her parçanın özellikleri bulunur. Delik açma işlemi sırasında ortaya çıkan talaş, toz gibi parçalar matkap ucunun yapısı ve formu sayesinde dışarı atılarak deliğin açılmasına yardımcı olur. Helisel kanalları olarak adlandırılan kısım, bu görevi üstlenir. Böylece işlem sırasında oluşan kalıntılar çalışmalara engel olmadan işlemin seri bir biçimde tamamlanmasına yardımcı olur. Delme, delik boyutlarına göre işlemler yapma ve havşa açma gibi işlemlerde delgi olarak adlandırılan matkaplardan yardım alınır. Açılan deliklerde kalan keskin kısımların yumuşatılmasında da havşa modellerden yardım alınabilir. Matkap ucunda 118 derecelik açı ve iki adet kesme kenarı bulunur. Sivri şekilde olan bu kısımlara matkap ucu adı verilir. Matkabın uç kısmına farklı boyutlarda ve özelliklerde uç takılabilir. Kademeli tork ayarı ile vidalama işlemlerinde performans ayarı yapılabilir. GT-2800 Bulldozer darbeli matkap, 2800 Watt motor gücü sayesinde elektrikli el ekipmanları arasında yüksek performansa sahip ürünler arasında yer alır. Güçlü dişli seti sayesinde kırma ya da delme operasyonlarında rahatlık sunar. 2800 Watt gücünde motora sahip olmasıyla dakikada 930 tork performansına erişebilir. GT-3000 modeli 3000 Watt motor gücü ile GT-2800’ün bir üst performansına sahip üründür. GT-3000 modeli devir sayısı sayesinde ahşap, beton, metal gibi yüzeylerde işlem kolaylığı sunar. Bulldozer darbeli şarjlı matkap X-Tron modelinin ayarlanabilir vitesi ve çift şanzımanı bulunur. Bu ürün çeşitli zeminlerde kolaylıkla uygulama yapabilme kolaylığı sağlar. Bulldozer akülü matkap PRO 36 V 5 Ah modelinin şanzımanı ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Diş sıyırmalarına karşı otomatik tork sistemi bulunan model çift şanzımanla çalışır. Karanlık ortamlarda çalışabilme imkanı sunan tasarımlar LED ışık barındırır. Marka, AR-GE çalışmaları sonucunda ürünlerin teknik değerlerini, renk aralıklarını ve fonksiyonel özelliklerini müşteri memnuniyetine sunar. Bulldozer matkap 36 V ürünleri darbesiz olmasının yanı sıra çift bataryalı aküsüyle uzun süre kullanım sağlar. 165 inç değerinde ek tork sayesinde de %25 fazla sürüş gücü sunar. 550 ila 2000 RPM’de çalışan iki modu bulunan şarjlı ve akülü Bulldozer matkap modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Matkap Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Matkap Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğru matkap modelini seçebilmesine delme ve vidalama yönergeleri yardımcı olur. Bu yönergelerden yardım alarak doğru modeli seçebilirsiniz. Yönergede ürün kullanımını ve dikkat edilmesi gereken özellikler gibi konularda da bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Bulldozer şarjlı matkap çeşitleri bazı aparatlardan oluşur ve çok kullanılan parçalardan oluşan paketleri tercih ederek kullanışlı bir ürün seçimi yapabilirsiniz. Sık tercih edilen takımlar arasında 24 parça, 27 parça ve 32 parça olarak çeşitli aparatlardan oluşan takımlar yer alır. Bulldozer kırıcı delici matkap uçları profesyonel müşteriler için çeşitli niteliklerle sunulur. Bataryalı, çift vitesli, akülü çeşitleri, göstermiş olduğu performanslar ile kaliteli uygulamalara yardımcı olur. Süper Zenon LED ışık karanlık ortamlarda çalışabilme imkanı sunar. Mekanlarda yapılabilecek değişikliklerde veya iş gereği hizmet veren atölyelerde ihtiyaç durulan araçlardan birisi olan el aletleri, gündelik hayatta da duvar, metal ve ahşap gibi yüzeylerde işlem yapmayı kolaylaştırır. Bulldozer matkaplar sahip oldukları yüksek motor gücüyle ihtiyacınızı karşılar. Ürünün kullanıldığı zeminin sertlik derecesi matkabın potansiyelini belirler. Ürün kullanımında devir sayısı dikkat edilmesi gereken hususlardan birisidir. Beton, mermer gibi sert yüzeylerde yüksek devirli ağır ürünlerin kullanılması tavsiye edilir. Sunta, ahşap gibi kolay işlenebilen yüzeylerde düşük sayılı devirde olan hafif ürünler tercih edilebilir. Bulldozer matkap çeşitleri gerçek kauçuktan imal edilmiş dipçik detayıyla kavramayı kolaylaştırır. BMC plastikten imal edilmiş darbelere dayanıklı taşıma çantası da bulunur. Markanın ürünleri EC motor teknolojisi ile %100 uzun ömürlü motorlara sahiptir. Marka hem darbeli hem akülü şarjlı alet isteyen müşterileri için buna uygun tasarım ve ürünler geliştirir. Renk aralıkları, modeller, takım çantası ve set olarak satılan Bulldozer matkap yorumları ya da puanlarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bulldozer Matkap Fiyatları ve Kampanyaları

Bulldozer Matkap Fiyatları ve Kampanyaları

Matkapların modelleri kullanım biçimine göre farklılık gösterir. Kullanım amacına göre farklı özelliklere sahip Bulldozer matkap çeşitleri delik açma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilir. Bulldozer hilti matkap 4 fonksiyon ve 13 mm kompakt sahibidir. Titreşim kontrolü ve toza karşı koruması bulunur. İş ekipmanlarında bulunan özellikler kullanım amaçlarını ön plana çıkarır. Amatör ya da profesyonel müşterilerin beklentilerine göre çeşitli özelliklerde geliştirilen ürünler, farklı renk seçenekleriyle de sunulur. Bulldozer, müşterileri için geliştirdiği pek çok farklı model ile ihtiyaçlara dönük alternatifler sunar. Ürünlerde yer alan farklılıklar fiyat üzerinde etki eder. Bazı müşteriler sadece tekli ürününü tercih ederken, bazıları set olarak tasarlanan ürünleri tercih edebilir. Takım halinde tercih edeceğiniz setler çeşitli aparat ve parçalardan oluşarak kullanım alanınızı çoğaltır. Kullanılacak yüzeyler baz alınarak tercih edilen ürünler arasında fiyat farkları bulunur. Marka, geniş yelpazesi ile sizlere her bütçeye uygun ürün bulabilme kolaylığını sunar. Bulldozer matkap fiyatlarını belirleyen unsurlardan birisi, ürünün takım çeşitlerinin bulunmasıdır. Takım çeşitlerinde yer alan parça, özellik ve aparatların sayıları fiyat aralıklarını değiştirir. Darbeli ve akülü şarjlı matkapların arasında fiyat farklılıkları bulunabilir. İş ekipmanları ve araç gereçleri, belirli dönemlerde avantajlı kampanyalar dahiline alınabilir. Bu kampanyaları takip ederek aradığınız el aletlerini indirim fırsatlarıyla satın alma şansını yakalayabilirsiniz. Farklı özelliklerde üretilen matkap uçları, gövdesi ve aparatlarıyla beraber memnuniyetinize sunulur. Ürünün özellikleri ve sahip olduğu kapasite değiştikçe fiyat aralığı da farklılık gösterir. Metal şanzımana sahip ürünlerin farklı fiyat seçenekleri bulunduğu için çift ya da tek şanzımanlı tasarımları da değerlendirebilirsiniz. Ürün özellikleri ve değişen kriterler tercih ettiğiniz matkabın fiyat aralığını belirler. Trendyol’da yer alan Bulldozer matkap modellerinde çeşitli fiyat aralıklarına bir arada ulaşabilirsiniz.