İlgili Kategoriler
Matkap Türü
Güç (Watt)
Fiyat
Akü Volt
Mandren Tipi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Black Decker Matkap

" araması için 22 sonuç listeleniyor

Black Decker Matkap

Black Decker Matkap Modelleri

Günlük yaşantıda, ufak tefek ev araç gereçlerinde dahi kolay kullanım sağlayan çeşitli elektrikli el aletlerine ihtiyaç duyulur. Black Decker markası, hayatı kolaylaştıran kaliteli malzemelerden üretilen el aletlerini sizlere sunar. Bu noktada en iyi verimi alabilmek adına kullanacağınız ürünün özellikleri oldukça önemlidir. Black Decker matkap ürünleri, gündelik yaşantıda hem küçük hem de profesyonel anlamda büyük parçalarda delik açma veya vidalama işlemleri için oldukça kaliteli ve yüksek verimli el aletleri arasındadır. El aleti seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunur. Ufak yüzeylerde kullanmanız için tasarlanan ürünler çok fonksiyonlu olanlara oranla daha basit ve pratik kullanıma uygun olarak üretilir. Fakat daha büyük parçalarda ve profesyonellik gerektiren durumlarda birçok özelliği içinde barındıran daha kapsamlı aletler tercih edilir. Bu durum tamamen kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre şekillenir. Black Decker çok amaçlı matkap ürünleri, zor yüzeylerde bile uzun süre aksamadan çalışma olanağı sağlar. Kullanıcıların birçoğu el yordamı gerektiren işleri için pratik ve kolay kullanım sağlayan elektrikli el aletlerine ihtiyaç duyarlar. El aletleri bu noktada zamandan kazandırır ve kaliteli dış tasarımı ile günlük yaşantınıza dahil olur. Marka sunduğu bu aletler ile delme, kesme işlemleri yaparken zaman kaybı yaratmadan kolay bir şekilde vidalama yapmanızı veya delik açmanızı sağlar. Mesleki anlamda bu sektörde olan kullanıcılara profesyonel kullanılan el aletlerini de sunar. Ergonomik yapısı ve kolay tutulabilir olması özelliğiyle el içerisine tamamen oturur ve rahat bir şekilde hareket etmenizi kolaylaştırır. Bunların yanı sıra şarjlı ve kablolu olarak kullanıma sunulan çeşitleri mevcuttur. Black Decker kablolu matkap çeşitleri buna örnek olarak verilebilir. Bu matkap türlerinin yalnızca prize bağlı çalışma sistemi bulunur. Şarjlı edilebilir olarak üretilen seçenekler, uzun süre kablosuz kullanma imkanı sunar. Bu sayede elektrik akımının olmadığı ortamlarda işiniz aksamaz ve rahatça kullanabilirsiniz. Hayatın içerisinde kolaylık sağlayan bu araçlar kalitesine, özelliğine, sunduğu enerjiye ve kullanım alanlarına göre birbirinden ayrılır. Sizler de özel ihtiyaçlarınızı zaman kaybetmeden pratik bir yoldan gerçekleştirmek için markanın sunduğu kullanışlı bu ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Black Decker Matkap Modelleri

Hayatın her alanında tüm vidalama ve delme işlemleri için markanın sık tercih edilen el aletleri, kullanım bakımından hemen herkesin kolay anlayabileceği cinsten üretilir. Bu sayede oldukça kolay bir şekilde kullanım olanağı sağlar. İhtiyaç duyulan ve kullanılan ortama göre farklı modelleri bulunur. Black Decker elektrikli matkap modeli, kullanıcılar tarafından en çok kullanılan türler arasındadır. Bu elektrikli alet yalnızca prize bağlı şekilde çalışabilir. Bunun yanı sıra pratik ve kullanımı kolay olan ürünler arasında Black Decker şarjlı matkap modeli bulunur. Belirli bir alanı delme işlemleri alanında oldukça sık tercih edilen el aleti arasında yer alır. Bu model aletlerde, çalışma ortamınıza bağlı olarak değişkenlik gösteren durumlar bulunur. İş için kullanacağınız yüzeyler daha detay gerektiren alanlar olduğu için yüksek verim alabileceğiniz bir ürünü tercih edebilirsiniz. Profesyonel alanda yüksek verim alarak kullanabileceğiniz ürünler arasında Black Decker 710 watt matkap modeli bulunur. Enerji gücü yüksek olduğundan daha hızlı ve istenilen performansta çalışma olanağı sağlar. Ayrıca darbeli olması özelliği ile ahşap üzerinde maksimum 25 mm, metal üzerinde ve duvar yüzeyinde de 13 mm kadar delme kapasitesine sahiptir. Yüksek kaliteli malzemeler ile üretilen üstün darbe mekanizması, tuğla ve betonda hızlı bir şekilde delik açma performansı gösterir. Özel olarak tasarlanan kömür sistemi ile geri dönüş sistemi ile çalışarak sağa ve sola dönüşlerde yeterli hız ve tork kuvveti sağlar. Yüksek kalitede geliştirilen motor tasarımı, matkabın boyutundan daha fazla güç üretir. Darbeli olması özelliği ile içeriğinde bulunan kömür, bittiğinde elektrik kontağına yüklenecek gücü önler. Birçok alanda delmeye ve vidalamaya yarayan bu aletler de ayarlanabilen elektrik hızı diğerlerine oranla daha fazla kontrol sağlar. Bu özellikte bulunan Black Decker darbeli matkap aletleri yarı profesyonel alanlarda kullanıma uygundur. Yüksek profesyonellik gerektirmeyen alanlar için gayet verimli bir şekilde istenilen performansı sağlar. Bunların yanı sıra her an her yerde kullanabileceğiniz bu araçlar ev aletleri arasında sıklıkla tercih edilir. Black Decker 18v şarjlı matkap ürünleri buna örnek olarak gösterilebilir. Yüksek performans ile çalışan bu şarjlı ürün, 21.000 darbe gücü ile çalışır. Ulaşılması zor alanlarda bile oldukça etkili olur. Büyük veya küçük alanlarda iç mekanizması ve aksamı yorulmadan uzun süreler hızlı bir şekilde çalışma olanağı sağlar. Bu matkap üzerinde 2 kademeli vites hızı ayarı bulunur. Yüksek veya düşük hızda yapılacak delme veya vidalama işlemleri için etki eder. Birinci vites ayarında çalıştırdığınız da yüzey üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Teknolojik el aletlerini ikinci vites ayarında çalıştığınızda ise daha yüksek hız performansı sağlar. İşlemleriniz bu sayede daha hızlı ve istenilen verimlilikte gerçekleşir. Zamandan kazandıran pratik el aletlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çekici Black Decker Matkap Özellikleri

Dikkat Çekici Black Decker Matkap Özellikleri

Black Decker markasına ait ürünler, üstün performans sağlayan enerji gücü ile çalışır. Kullanışlı kompakt tasarımı ile tek elinizle rahat bir şekilde kullanım imkanı sağlar. Bu sayede dar alanlara kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Bu dış fonksiyonu sayesinde elden kayma veya düşme gibi olumsuz durumların önüne geçer. Şarjlı matkap özellikleri arasında, dakikada 550 devir hız ayarı bulunur. Maksimum delik açma kapasitesi ahşap yüzeyler üzerinde 25mm, metal kaplamalarda 10 mm’ye kadar uzanır. Farklı noktalarda işlem yapmak için uç değiştirme fonksiyonu da bulunur. Hızlı ve pratik uç değiştirme işlemleri için metal yapıda 10 mm mandren yapı bulunur. Üstün kalite ile tasarlanan bu el aletleri alanında oldukça yüksek performans sağlayarak, en zor ortamlarda bile kesintisiz çalışma hızına sahiptir. Bir başka türde bulunan Black Decker akülü matkap aletleri, her alanda kolayca kullanılabilen sisteme sahiptir. Alet içerisinde bulunan akü kullanılmadığı zamanda şarjını korur ve herhangi bir enerji kaybına neden olmaz. Böylece kullanıcılara ekstra uzun performans süresi sunar. Fonksiyonları arasında 11 kademeden oluşan tork ayarı bulunur. Böylece ahşap, metal ve plastik zeminlerde delme işlemi ile her zaman gelişmiş kontrol durumunu ve hassas işlem yapabilmeyi mümkün kılar. Elektronik hız ayarı özelliği ile delme ve vidalama eylemlerini yaparken kullanılan malzemeye göre yeterli seviyede hız kontrolü sağlar. Markanın kullanıcılarına sunduğu Black Decker matkap ucu ürünlerinin kolay işlev görebilmesi için ekipmana uygun matkap ucunun sağ ve sol ayarı ile rahat kullanım yaratır. Bu tür ürünlerde bulunan kayar akü mekanizması sayesinde pratik ve güvenli bir şekilde akü değiştirme şansınız bulunur. Markanın üstün kaliteli malzemeler ile ürettiği bu şarjlı, akülü ve elektrikli matkap modelleri geniş veya dar alanlarda kullanıma uygun olarak tasarlanır. Bu sayede delme, sökme, vidalama işlemleriniz zaman almaz ve kolayca kısa sürede çözüme kavuşturulur. Hayatın her alanında kolaylık sağlayan bu aletlere Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Markaya ait olan ihtiyacınıza uygun matkap ürünlerine Trendyol üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz.

Harikalar Yaratabileceğiniz Black Decker Matkap

Harikalar Yaratabileceğiniz Black Decker Matkap

Aklınıza gelen her alan üzerinde delme ve vidalama işlemlerinizi kolaylaştıran bu pratik aletler ile eşyalarınızı kolay bir şekilde monte edebilirsiniz. Son dönemlerde İnternet üzerinden mobilya alışverişi oldukça yaygın olarak görülür. Bu şekilde yapılan ev eşyası mobilyaları demonte olarak teslim edilir ve kurulum konusunda zorlandığınız zamanlar olur. Black Decker matkap seti ile yaşanan tüm zorluklar ortadan kalkar. Kullanım kolaylığı sayesinde aldığınız tüm ürünleri çok kısa bir zaman içerisinde monte edebilirsiniz. Bu el aleti setleri ev içerisinde veya dış mekan malzemelerinde oldukça rahat bir kullanım sağlar. Böylece kurulum için ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda farklı yöntemler ile kurulum yaparken harcanan zamanı bu sayede kurtarabilirsiniz. Zamandan tasarruf ettiren bu elektrikli ve akülü matkapların kendine özel led ışıklı aydınlatması bulunur. Bu özelliği çalışma alanınızı aydınlatır ve detayları daha rahat görebilmenize yol açar. Markanın teknolojik aletlerine özel taşıma çantası, elektrikli veya şarjlı matkabı ve ona ait tüm aksesuarları hijyenik ve güvenli bir şekilde saklama alanı sunar. Evinizde veya işyerinizde tüm zeminlerde delme ve vidalama işlemlerinizi Black Decker 500-550 watt matkap aleti ile isteğinize uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu aletin sunduğu 550 watt enerji gücü tüm delik açma işlemleri için yeterlidir. Kesintisiz şekilde çalışması için üretilen düğmesi tek elle çalışma kolaylığı ve güvenlik açısından önemlidir. Bu sayede her köşede kısa zaman içerisinde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Delme esnasında geri dönüş sistemi ile çalışması vida sökme işlemlerinde ve sıkışan metal uçları çıkarmada tam güç enerji sağlar. Sizler de bulunduğunuz alanda harikalar yaratmak isterseniz Trendyol üzerinden markanın matkap ürünlerini inceleyebilir ve kolayca sahip olabilirsiniz.

Black Decker Matkap Kullanım Alanları

Black Decker Matkap Kullanım Alanları

Markanın üstün kalitede ürettiği bu el aletleri, uzun süreler alan bazı monte etme veya delme işlemlerini kolay ve hızlı kullanımı sayesinde en kısa sürede bitirmemizi sağlayan makinelerdir. Gün içerisinde zamandan kazandıran bu el aletlerinin, kullanım esnasında titreşimi engelleyen kauçuk kaplı dış mekanizması bulunur. Markaya ait olan bu aletlerin dış tasarımı da oldukça kaliteli malzemelerden elde edilir. Bu makineleri günlük hayatta sahip olduğunuz her eşya için kullanma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu matkap aletlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Her zemine uygun uçları sayesinde en zor bölgelerde bile kullanım kolaylığı sağlar. Darbeli özelliği ile ön plana çıkan matkap araç ve gereçlerinin kullanım alanları daha çok beton zeminde ve bunun gibi sert yüzeyler üzerinde verimli olur. Bunlara ek olarak şarjlı matkaplarda dilediğiniz zaman batarya değişimi yapmanız mümkündür. Black Decker matkap bataryası, şarjlı el aleti ürünleri için geliştirilen önemli ekipmanlar arasındadır. Her matkap için uygun batarya türü bulunur. Bu sayede bataryanız kullanım aşamasında sorun çıkardığı takdirde yeni batarya satın alarak sıfır bir şarjlı matkap aletine sahip olabilirsiniz. Her alete uygun olarak üretilen çeşitler kullanım süresini artırır. Böylece kullanıcıya uzun yıllar boyunca kullanma olanağı sunulur. Başka bir fonksiyona sahip Black Decker hilti matkap türleri, daha çok kırma ve delme eylemlerini gerçekleştirir. Kırıcı güce sahiptir ve daha sert zeminlerde işlevi büyüktür. Dış mekanizması açısından ağır bir yapıya sahiptir fakat bu durum kullanıma engel olmaz, diğer ürünlerinde olduğu gibi ergonomik yapı ve kolay tutma özelliği bulunur. Bu durum kullanıcıya kolaylık sağlaması ile birlikte büyük oranda memnuniyet oluşturur. Buna bağlı olarak, Black Decker matkap yorum ve açıklamalarını Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Black Decker Matkap Fiyatları

Black Decker Matkap Fiyatları

Marka kullanıcılarına işlevinin yüksek olduğu ve aynı zamanda dış tasarımı açısından da üstün kalitede üretilen el aletleri sunmayı hedefler. Doğru matkap seçimi yaparken öncelikle, akü veya pil gücünü dikkate almanız gerekir. Çünkü şarjlı ve akülü aletlerin yanı sıra Black Decker pilli matkap türleri de mevcuttur. Bu matkap aletlerinin yüksek enerji gücü, voltaj, tork ve devir özellikleri ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde etkili olur. Üretilen matkap seti içerisinde yer alan aksesuarlar ve özelliklerine göre fiyat farklılıkları bulunur. Her matkabın birbirinden farklı fonksiyonları bulunur. Bu özelliklere göre üretilen ürünler de delme ve vidalama uçları ekstra olarak bulunur. Bir diğer üründe ekstra ekipmanlara gerek kalmayabilir, özellikleri bakımından aradığınız gibi olmayabilir. Bunlara bağlı olarak belirlenen fiyat aralıkları olabilir. Black Decker matkap fiyatları belirlenirken makinenin kullanım alanları, ağırlığı, boyutu ve performansı da ürünler arasındaki fiyatların belirlenmesinde etkili olur. Bu tür ürünler birden fazla amaca hitap ettiğinden, matkabın sadece delme işlemi yapması ile hem delme hem de vidalama fonksiyonlarına sahip aletin fiyat aralıkları aynı olmayabilir. Bu durum markaya ait bazı modellerin çok amaçlı olarak her alanda pratik bir şekilde kullanılabilir olmasından kaynaklıdır. El makineleri arasında ayırt edici bir diğer nokta ise, darbeli olma özelliğidir. Darbeli matkap içeriğindeki kömür maddesi kullanılan bölgenin sağlam olmasını sağlar. Bu nedenle darbeli kategoride bulunan modellerde fiyat farklılıkları göz önünde bulundurulmalıdır. Marka ürettiği kullanışlı el aletlerini siz değerli kullanıcılarına en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlar. Siz de bu teknolojik ve pratik makinelere sahip olmak isterseniz Black Decker markasına ait elektrikli veya akülü el aletlerini inceleyebilir, Trendyol’un avantajlı kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Black Decker Matkap Trendyol’da

Black Decker Matkap Trendyol’da

Yenilik yaratan tasarımı ile Black Decker 600w ve 800w matkap modelleri yeterince güçlü ve rahat kullanıma sahip olan araçlar arasındadır. Akla gelen tüm delme ve darbeli delme özelliği ile işlemlerinizi yüksek enerji gücü sayesinde ihtiyaca uygun şekilde yerine getirir. Her iki enerji gücüne sahip bu matkap türleri, kaliteli dış tasarımı sayesinde uzun süreler kullanıma uygun olarak üretilir. Ürün kullanımında ayarlanabilir derinlik mekanizması, ikinci seçenek olarak üretilen tutma kolu, hız ayarı ve ergonomik görüntüsü ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Darbeli delik açma özelliği ve kesintisiz hız ayarlama düğmesi kullanılan alanda yüksek performans elde etmenizi sağlar. Sürekli olarak kullanılacak durumlara özel olarak üretilen kilitleme fonksiyonu da makinenin güvenliğini artırır. Black Decker markasına ait olan 800 watt matkap modeli, yine aynı şekilde tüm zeminler üzerinde etkili olan bir delme aracıdır. Ahşap, metal ve beton üzerinde yüksek gücü ile istenilen performansı sağlar. Bu kategoride bulunan her bir ürün set halinde, taşıma çantası içerisinde piyasaya sunulur. Kullanıcılara sunulan tüm bu ürünlerin isteğe ve ihtiyaca göre ayrılan noktaları bulunur. Trendyol’un filtreleme seçenekleri sayesinde ihtiyacınıza uygun el aletini ve alete uygun ekipmanları kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu durumda kullanılması uygun görülen yerleri açıklayan talimatları set içerisinde mevcuttur. Bu talimatlara uygun olarak kullanılması önerilir. Her alana uygun, yumuşak, sert metal ve plastik ayırt etmeden eksiksiz olarak üretilen ve çalışan matkap çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.