Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Callebaut

" araması için 159 sonuç listeleniyor

Lezzetli Callebaut Ürünleri Trendyol’da!

Barry Callebaut grubuna ait olan Belçikalı çikolata markası Callebaut, alanında popüler bir isimdir. Kuvertür çikolatalar üretmesiyle adından söz ettiren başarılı marka, ürünlerinin kalitesi sayesinde pek çok kişinin beğenisini kazanır. İçerisinde yüksek miktarda kakao yağı bulunan kuvertür çikolata, genelde aşçılar ve gurme kişiler tarafından tercih edilir. Callebaut çikolata, yüksek kakao içeriğinden kaynaklı olarak sahip olduğu baskınlığın yanı sıra yumuşak lezzetleri de içerir. Farklı formlarda üretilen çikolata, mutfakta çeşitli kullanımlar için uygun forma sahiptir. Özgün tatlıların yapımında sık sık tercih edilen ürün, profesyonel mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alır. Farklı tariflerde kullanım için uygun olan yapısı sayesinde çeşitli yiyeceklerin ortaya çıkmasında öncü rol oynar. Yiyeceklere hem görüntü hem de lezzet olarak katkı sağlar. Bu sayede hem profesyonel hem de amatör kişiler tarafından sık sık tercih edilir. Trendyol, dünya çapında adını başarılı bir şekilde duyuran öncü online alışveriş platformlarından birisidir. Bünyesi içerisinde pek çok farklı kategoriye ait ürüne yer verir. Müşterilerinin istek ve beklentilerine her zaman öncelik vermesiye beğenileri kazandır. Bünyesi içerisinde binlerce çeşit gıda seçeneği bulunur. Müşterileri için geliştirdiği akıllı sıralama ve filtreleme özellikleri sayesinde aranan kriterlere uygun olan ürüne kısa süre içerisinde ulaşılır. Başarılı alışveriş sitesinin müşterileri için özenle geliştirdiği detaylardan yararlanarak dilediğiniz ürünü zahmetsizce keşfedebilirsiniz.

Farklı Tarif Çeşitlerine Uygun Tatlar

Farklı Tarif Çeşitlerine Uygun Tatlar

İçeriğinde yaklaşık olarak %55 oranında kakao ve %37 oranında kakao yağı bulunan Callebaut kuvertür çikolata profesyonel aşçılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alan ürün, farklı tariflerde başarılı sonuçlar verir. Çikolatanın yanı sıra Callebaut kakao yağı da ilgilileri için farklı çeşitleriyle raflarda yerini alır. Kalitesiyle pek çok kişinin ilk tercihleri içerisinde yer alan kakao yağı, kakao çekirdeklerinin preslenmesi sonucu üretilir. %100 oranında saf bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda doğal rengini ve tadını işlem sonrasında da korur. Genellikle gıda boyalarıyla karıştırılarak kullanılır. Çikolataları akıcı hale getirmek için sık sık kullanılan kakao yağı, parlaklık ve çıtırlık sağlar. Eritilen kakao yağına temperleme işlemi uygulanır. Ardında renklendiricilerle karıştırılır ve ürünlerin içeriğinde yaygın biçimde kullanılır. Tatlılarda sıklıkla tercih edilen bir diğer ürün ise Callebaut kakao tozudur. Toz yapıya sahip olan ürün, ince dokusu sayesinde kolaylıkla çözünür. Yüksek çözünürlük derecesi sayesinde ürünlerle kısa süre içerisinde bütünleşir. Bu sayede hoş bir tat ve görünüm kazandırır. Rengi koyu bir kahverengi olan ürün yoğun çikolata tadına sahiptir. Genellikle hamur ürünlerin yapım aşamasında kullanılır. Sulu hamur ve akışkan içeriklerle karıştırılarak ürünün yapısına eklenir. Kısa ve pratik yoldan tatlılara farklı bir dokunuş kazandıran ürün hem profesyonel mutfaklarda hem de ev mutfaklarında sık sık tercih edilir. Afrika ve Latin Amerika’nın kakao çekirdeklerinden elde edilen ürün, sahip olduğu yüksek kalitesiyle pek çok kişinin beğenisini kazanmayı başarır. Farklı ebatlarda üretilen ürün, kullanılacak alana göre değişiklik gösterir. Profesyonel mutfaklarda yaygın olarak Callebaut 2.5 kg, 10 kg kakao tozu tercih edilir. Bu sayede fazla sayıda ürünün geliştirilmesinde ve yapım aşamasında kullanılır. Callebaut 1 kg kakao tozu seçeneği ise evlerde sık sık kullanılır. Özellikle evinde tatlı ürünler yapmayı sevenler tarafından son derece sevilen ürün, Callebaut 250 gr, 400 gr boy seçenekleri ile ilgililerinin karşısına çıkar.

Lezzetli Çikolata Seçenekleri

Lezzetli Çikolata Seçenekleri

Callebaut çikolata ürünler farklı şekillerde geliştirilir. Çeşitli boyutlarda üretilen ürünler birçok mutfakta kullanıma hazır halde bulunur. Kuvertür versiyonun yanı sıra damla çikolata biçiminde geliştirilen çeşitler, pek çok kişi tarafından kullanımı tercih edilen ürünlerdir. Küçük yapısı sayesinde süsleme amacıyla kullanılanlar aynı zamanda yiyeceklerle kolaylıkla bütünleşir. Bu sayede uyumlu bir lezzet ortaya çıkar. Callebaut bitter farklı kakao oran seçenekleriyle raflardaki yerini alır. Kakao oranındaki artışla birlikte acılık derecesi yükselir. Aynı zamanda ek lezzetler ilave edilerek farklı tatlarda hazırlanan seçenekler de bulunur. Bu sayede alışılmışın dışında tatlara ulaşılır. Her geçen gün daha fazla kişinin ilgisinin yöneldiği bir diğer seçenek de ruby çikolatalardır. Callebaut ruby çikolatasının elde edilmesi aşamasında özel çekirdeklerden yararlanılır. Yaygın olarak Brezilya, Fildişi Sahili ve Ekvator’da bulunan ruby kakao çekirdekleri, yakut tonundaki rengi ile de dikkatleri çeker. Yakut rengindeki özel çekirdekler işlenir ve ardından pembe renge bürünür. İlk kez 2017 yılında Barry Callebaut tarafından tanıtılan rubye olan ilgi her geçen gün artar. Beyaz, sütlü çikolata ve ahududunun karışımını andıran bir tada sahip olan ruby, hem tatlılığı hem de ekşiliği bir arada barındırır. Bu sayede tatlılarla kolayca bütünleşir. Ruby içerisinde yer alan antioksidan miktarı diğer çikolata türlerine oranla yüksek olduğundan dolayı sağlık üzerinde de olumlu bir etkiye sahiptir. Trendyol’un bünyesi içerisinde pek çok farklı gıda çeşitleri bulunur. Hem yemek hem de tatlı kategorisinde yüzlerce seçenek yer alır. Aynı zamanda paketli gıdalara da erişim imkanı sunan Trendyol, müşterilerinin beklenti ve beğenisine uygun lezzet gelişimi sağlar. Sayısız gıda seçeneğinin bulunduğu Trendyol ile istediğiniz çeşide kolayca ulaşabilir, ihtiyacınız olanları satın alabilirsiniz.

Farklı Damak Zevklerine Uygun Çikolata Çeşitleri

Farklı Damak Zevklerine Uygun Çikolata Çeşitleri

Callebaut Türkiye pazarında tıpkı dünya genelinde olduğu gibi yüksek bir başarı oranına sahiptir. Belçika'ya özgü olan lezzetiyle öne çıkan çikolatalar farklı lezzetlerle uyumlu durumdadır. Geniş bir çeşitliliğe sahip olan Callebaut krep kırığı, kakao tozu, truffle seçenekleri de raflardaki yerini alır. Hayvansal ürünleri kullanmayan müşterilerini de unutmayan Callebaut vegan çeşitlerini ilgililerinin beğenisine sunar. Dünya genelinde Callebaut satış noktaları da bulunur. Dünya genelinde olduğu gibi Callebaut Türkiye satış noktalarını müşterilerinin hizmetine açar. Müşterilerinin beklenti ve isteklerini her zaman önemseyen başarılı marka, zahmetsiz bir alışveriş deneyimi sunmayı hedef edinir. Bu duruma paralel olarak Callebaut online platformlarda başarıyla yer alır. Türkiye’nin öncü online alışveriş sitesi Trendyol, bünyesi içerisinde pek çok farklı Callebaut ürününe yer verir. Callebaut fiyat aralıklarını filtreleme özelliği sunan Trendyol, bu sayede farklı bütçelere kolaylıkla hitap eder. Ayrıca müşterileri için geliştirdiği filtreleme özellikleri sayesinde belirlenen kritere uygun ürün çeşitlerine kısa süre içerisinde ulaşılır. Ayrıca akıllı sıralama özelliği ile, kriterlere uygun ürün seçenekleri önceliklendirilir. Bünyesi içerisinde yer verdiği ürünleri, ilgililerine ulaştırmayı hedef edinen Trendyol, kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermez. Aldığı tavsiye ve geri bildirimleri her zaman önemser bu sayede yüksek kalitedeki hizmet anlayışı ile müşterilerinin beklentilerini karşılar. Alınan ürünler hakkında yorum yapma alanına sahip olan Trendyol, bu sayede objektif yorumları müşterilerinin bilgisine açar. Ürünü daha önce alanlar tarafından değerlendirme ve yorum yapma imkanı sunarak kaliteli bir alışveriş deneyimi sunar. Trendyol ile kolay ve zahmetsiz bir alışveriş yapabilir ve dilediğiniz ürünü kısa süre içerisinde temin edebilirsiniz. Ayrıca ürün hakkındaki görüşlerinizi bildirerek fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.