placeholder
"

Calvin Klein Kadın Parfüm

" araması için 56 sonuç listeleniyor

Calvin Klein Kadın Parfüm Çeşitleri ile Benzersiz Kokun

Parfüm, kişisel bakımın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Özellikle kadınlar farklı aromalardaki kokuları severek kullanır. Pek çok çeşit olduğu için her koku zevkine uygun bir seçenek bulunabilir. Calvin Klein kadın parfüm çeşitleri farklı kokular sunduğundan farklı tarzlara uygun seçim yapılabilir. Kadın parfümü ürünlerinde birbirinden hoş aromalara sahip kokular kullanılabilir.

Her Koku Zevkine Hitap Eden Aromalar

Her Koku Zevkine Hitap Eden Aromalar

Calvin Klein Euphoria edp 100 ml kadın parfüm oldukça sık tercih edilen seçenekler arasında yer alır. İçinde meyve kokuları barındıran bu parfüm her zaman taze ve temiz kokmanızı sağlar. Üst notalarındaki nar, kaki ve hurma aromaları sayesinde ilk sıktığınız anda burnunuza hoş bir koku verir. Saatlerce üzerinizde kalır ve alt notalarındaki misk ve amber kokuları ile etrafınıza çekici bir aroma yayar. Çiçeksi aroması ile bahar aylarını ayağınıza getirir ve ferahlatıcı bir kokuya sahip olmanızı sağlar. Esans yoğunluğu fazla olduğundan kalıcı etkisi uzun süre devam eder. Böylece kokunuzu etrafa yaymak için sürekli sıkmanıza gerek kalmaz. Calvin Klein Escape kadın parfüm de üst, orta ve alt notalarında oldukça uyumlu aromalar açığa çıkarır. Okaliptus, kavun ve greyfurtun tropikal havasını üst notalarında hissettirir. Orta notalarda ise adaçayı, biberiye ve servi gibi bitki aromaları sunar. Alt notalarda ise sandal ağacı, amber ve meşe yosunu bitkileri size eşlik eder.

Kalıcı Aromalar ile Gün Boyu Hoş Koku

Kalıcı Aromalar ile Gün Boyu Hoş Koku

Calvin Klein EDP 100 ml kadın parfüm seçenekleri yoğun esans içerikleri sayesinde oldukça kalıcıdır. Bu sayede birkaç fıs bile gün boyu güzel kokmanızı sağlar. Aynı zamanda uzun ömürlü kullanım için de idealdir. EDP parfüm türünde oldukça fazla seçenek vardır. Bu sayede koku zevkinize uygun aromayı sunan parfümü tercih edebilirsiniz. Farklı ortamlara giderken değişik kokular kullanıyor olabilirsiniz. Bu konuda da çeşitli ürünler arasından tercih yapabilirsiniz. Alt, orta ve üst notalarda uyumlu kokular duyabilir ve kendinizi daha temiz ve iyi hissedebilirsiniz. Daha ferahlatıcı bir koku için çiçeksi aromalara, egzotik kokular için baharat aromalarına ve çekici bir koku için oryantal aromalara sahip parfümleri kullanabilirsiniz. Eğer hassas bir koku duyusuna sahipseniz EDT özelliğe sahip kadın parfümlerini deneyebilirsiniz. Calvin Klein in2u EDT 150 ml kadın parfüm hafif ama kalıcı aromasıyla sizin için uygun olabilir. Bergamot, greyfurt, orkide, kaktüs, amber, vanilya gibi notaları içerir. Bu aromaları uyumlu bir şekilde açığa çıkarır ve koku duyunuzu rahatsız etmez. Aynı zamanda kalıcılık oranı da oldukça iyidir. Günlük kullanım için idealdir.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Kadın Parfümleri

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Kadın Parfümleri

Calvin Klein kadın parfümü fiyatı kokuya, aromaya, içeriğe, şişe tasarımına göre oldukça değişkendir. Farklı özelliklere sahip pek çok kadın parfümü bulunduğundan fiyat açısından da farklı seçenekler bulunabilir. Bu sayede hem zevkinize hem de bütçenize hitap eden parfümlere sahip olabilirsiniz. EDP parfümler daha yoğun içeriğe sahip olduğundan EDT parfümlere göre daha yüksek fiyatlıdır. Çünkü içeriklerinde daha fazla esans kullanılır ve kalıcılıkları daha yüksektir. Notalarda hangi bitkilerin yer aldığına göre de fiyatlarda farklılıklar söz konusudur. Kolay bulunan aromalara sahip kokular daha uygun fiyatlıyken nadir kullanılan aromalara sahip parfümler daha yüksek fiyatlıdır. Ayrıca şişe tasarımı da oldukça önemli bir etkendir. Calvin Klein Euphoria kadın parfüm farklı ve estetik şişesi ile beğeni kazanmıştır. Tüm şişeler oldukça şık ve özgün tasarlanır; böylece kullanım açısından çok yönlü avantajlara sahip olabilirsiniz. Kaliteli koku seçenekleri gün boyu size eşlik eder ve karakteristik bir hava yaratmanızı sağlar. Aradığınız koku aromalarını Calvin Klein kadın parfümü kategorisinde bulabilirsiniz.