placeholder
"

Caudalie Parfüm

" araması için 26 sonuç listeleniyor

Etkileyici Kokularıyla Caudalie Parfüm Çeşitleri Trendyol’da!

Bağcılıktan gelen köklerini yansıtmak için seçilen ve feminen isim olan Caudalie, tadımdan sonra şarabın ağızda kaldığı süreyi ölçen birimi gösteren bir terimdir. Caudalie Rose parfüm ile geniş kitlelere yayılan, çevre konusunda oldukça duyarlı olan marka, 2021’e kadar sekiz milyondan fazla ağaç diktirirken ilerleyen yıllarda bu sayının artmasını hedefler. Bu sayede Caudalie parfüm kullananlar olarak seçeceğiniz ürünlerin çevreye zararı olmayacağından, doğaya yarar sağlayacağından emin olabilirsiniz. Markanın ürünleri Paris’e bir saat uzaklıktaki Fransa Kozmetik Vadisi’nde geliştirilip üretilir ve dünyaya yayılır. Caudalie markası, dünyada kokunun kalbi olarak bilinen Fransa’da vegan içerikleriyle insanlara üzüm bağlarında bulunma hissini yaşatmak için ortaya çıkar. Üzüm bağlarında bulunma hissini yoğun şekilde yaşatan Caudalie mor parfüm ahenkli aroması ve hafif kokusuyla sizi sarmalar. Çok esanslı bu ürünler, özenle seçilen kokuların özel birleşimi sağlanarak beğeninize sunulur. İçerik ile form bütünlüğüne inanan marka, ürünlerin ambalajlarını estetik ve sade biçimde tasarlayarak göz zevkinize de hitap edişiyle kusursuz hissedebilirsiniz. Caudalie The des Vignes parfüm ile bu kusursuz bütünlüğün tadını çıkarırken aromaların teninizle tamamlanışını hissedebilirsiniz. Hem kalıcı hem de hoş aromalara sahip olan bu ürünleri dilediğiniz her mevsimde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Trendyol sayesinde aradığınız tüm parfüm çeşitlerini kolayca bulabilir hem tarzınıza hem de bütçenize uygun olan seçenekler arasından dilediğiniz kokuyu seçebilirsiniz.

Farklı Kokuları ile Caudalie Parfüm Seçenekleri

Farklı Kokuları ile Caudalie Parfüm Seçenekleri

Her zevke hitap ederek karakterize edilen parfümlerin farklı seçenekleri bulunur. The des Vignes seçeneği hafif ama çekici bir koku sevenlerin tercih ettiği aromalar arasında yer alır. Mor ambalajı ile ilk bakışta yansıttığı çekici ve gizemli havayı, kokusuyla da yansıtarak duyusal bütünlük oluşturur. Ambalajıyla bütünleşmesi sebebiyle mor parfüm olarak da bilinir. Caudalie yasemin ve zencefil aromalı parfüm bu aromaların yanı sıra zencefil, üzüm çiçeği, portakal çiçeği esansiyel yağı da içerir. Portakal çiçeği esansiyel yağının kökeni Hindistan’a uzanır, kişinin rahatlamasını sağlarken zihnini dengelemesine de yardımcı olur. Çiçeksi aromalı, hafif fakat farklı bir koku istiyorsanız üzüm çiçeği aromalı parfümü deneyebilirsiniz. Üst notalarında; mandalina, greyfurt, bergamot; orta notalarında üzüm çiçeği, beyaz gül, karpuz; alt notalarında sandal ağacı, sedir kokularıyla gül parfümünün verdiği ferahlık ve tazeliği hissine sahip olurken değişimin enerjisini hissedersiniz. Caudalie Soleil des Vignes parfüm yaz mevsiminde teninde güneş kokusunu taşımak isteyenler için üretilir. Üst notasında turunç yaprağı, mandalina özü; orta notasında hindistan cevizi, turunç yaprağı, yasemin; alt notasında vanilya bulunan Caudalie Soleil parfüm ile yılın her anı, yaz mevsimini hissettirir. Divine seçeneği, başlangıçta nazik ve hafif kokularla duyularınıza hitap ederken zaman geçtikçe tazelik ve güvenle sizi sarar. Üst notalarında ekşi greyfurt, beyaz şeftali, yalancı karabiber; orta notalarında Fas gülü, menekşe, yasemin, Bulgar gülü absolütü; alt notalarında ise sedir, misk, vanilya kokuları sizi karşılar. Bu kokuları deneyimleyenlere bakıldığında Divine, memnuniyeti oldukça yüksek bir üründür. Sade ve şık ambalajda sunulan Caudalie Rose de Vigne parfüm size taze ve nemli gül hissiyatı yaşatmayı amaçlar. Üst notalarında uşkun, greyfurt; orta notalarında gül, manolya, zambak; alt notalarında ise misk, odunsu amber kokusu ile gül parfümü günün her saatinde ferah ve tazelenmiş hissetmenizi sağlar. Bergamot aromalı parfümü ise size üst notalarında; bergamot, turunç, limon, kakule; orta notalarında adaçayı, pembe biber, iris çiçeği, alt notalarında tütsü, beyaz misk, ambroks ile yaz hafifliğini yaşatır. Bu sayede ferah, tazelenmiş ve canlı hissedersiniz.

Temiz İçerikli Doğal Caudalie Parfüm Çeşitleri

Temiz İçerikli Doğal Caudalie Parfüm Çeşitleri

Kokusu kadar ambalajlarındaki estetikle göze de hitap eden bu büyüleyici kokular bütçenize en uygun haliyle, geniş seçenek yelpazesiyle Trendyol’da bulunur. Belirli dönemlerde özel olarak üretilen Caudalie parfüm seti sizin için, parfümün yanı sıra roll-on, duş jeli, krem gibi farklı ürünler eklenerek özenle ambalajlanır. Kullanılan ambalajlar doğaya zarar vermeyen içeriklerden üretilir. Kokuları 50 ml şeklinde sunmayı tercih eden Caudalie parfüm 100 ml olan tek ürünü The Des Vignes’tir. Doğallığı tercih eden marka parfümlerinde paraben, sülfat, mineral yağ ve yapay renklendirici kullanılmaz. Ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez. Doğal içeriğiyle, etik anlayışına bağlı kalarak üretilen Caudalie parfümlerden karakterinizi yansıtanı seçeneği geniş ürün yelpazesiyle Trendyol’da bulabilirsiniz. Piyasaya sürülmeden önce Sağlık Bakanlığı onaylı bağımsız bir laboratuvarın dermatolojik gözlemiyle kalite, tolerans ve etkinlik testlerine tabi tutulur. Ürünlerde, kozmo-etik adını verdikleri sömürüsüz, doğal, organik bileşenler kullanılır. Ürünlere koruyucu madde olarak Ecocert sertifikalı bileşenleri minimum düzeyde katılır. İçeriğinde olduğu gibi ambalajlarında da doğaya zarar vermeyen maddeler kullanılır. Bu sayede her açıdan kusursuzluğu hedefleyen markanın ürünlerinden kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Marka, kokularının hayvanlar üzerinde test edilmesine karşıdır, Çin hükümetinin zorunlu hayvan deneylerine karşı çalışmalar yürüten IIVS derneğini finanse eder. Arıcılıktan elde edilen maddeler haricinde, herhangi bir hayvansal madde kullanılmadığından kokuları vegan içeriklidir. Sadece belli parfümlerinde esansiyel yağ bulunur. Alerjik yapıya sahip değilseniz, hamilelik döneminde ve güneşe çıkmadan önce kullanıma uygundur. Caudalie parfüm kategorisindeki ürünler vegan formüllüdür. Cilde direkt olarak uygulanabilen ürünler, doğal içeriği sayesinde olumsuz bir tepkimeye girmeden gün boyu tazelik hissini yaşamanızı sağlar. Parfümü kıyafetlerinize, bulunduğunuz mekana ve aksesuarlarınıza da kullanarak yaşadığınız ferahlığı artırıp keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Caudalie Parfüm Alternatifleri

Her Bütçeye Uygun Caudalie Parfüm Alternatifleri

Her üründe olduğu gibi Caudalie parfüm çeşitlerinde de fiyatlar kendi içinde farklılık gösterir. Bu sebeple her bütçeye uygun bir ürün bulmak oldukça kolaydır. Çiçeksi kokulardan odunsu kokulara meyveli kokulardan şekerli olanlara kadar birçok farklı özelliğe sahip olan parfüm arasından zevkinize uygun olanları inceleyerek kolayca satın alabilirsiniz. Ürün seçenekleri arasında bulunan Caudalie gül parfüm çeşitleri gibi birçok farklı tarza uygun olanları inceleyebilir, dilediğinizi satın alabilirsiniz. Çiçeksi kokulardan hoşlanmayan müşteriler için özel olarak üretilen ve hemen her mevsimde rahatlıkla kullanabileceğiniz baharatlı kokular da bulunur. Trendyol’daki ürün çeşitleri arasından hem bütçeniz hem de tarzınıza uygun olanları kolayca bulabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri sayesinde beğendiğiniz tarzdaki parfümlerin özelliklerini belirlemenizin yanı sıra fiyat filtrelemesi de yapabilirsiniz. Bu sayede hem beğendiğiniz parfümlere kolayca ulaşabilir hem de bütçenizi aşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Birçok farklı kokuya sahip olmasının yanı sıra Caudalie parfüm fiyatı ile de müşterilerin dikkatini çeken ürünler arasında yer alır. Her online alışveriş sırasında tüm müşterilerin yorumlardan yararlandığı da bilinir. Bu sebeple Trendyol’daki Caudalie parfüm yorum bölümü sayesinde siz de beğendiğiniz aromalara sahip olan ürünlerin özelliklerini bu şekilde kolayca öğrenebilirsiniz. Sizden önce satın alan müşterilerin yazdığı yorumlardan yararlanarak daha önce kullanan insanların ürün hakkındaki fikirlerini öğrenip deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede sizin için uygun olan ürüne kolayca ulaşarak satın alabilirsiniz. Markanın kokularını üst, alt ve orta notalarında kullanılan bileşenleri öğrenip bu bileşenlerin kalıcılığını ve aromasını göz önüne alarak zevkinize en uygun kokuyu seçebilirsiniz. Doğal içeriği, kozmo-etik anlayışı ile vegan içeriğinin yanı sıra etkileyici, kalıcı, her zevke hitap eden çeşitli kokularıyla Caudalie markasının dilediğiniz ürününü kolaylıkla Trendyol’dan sipariş ederek temin edebilirsiniz.