İlgili Kategoriler
Fiyat
Cinsiyet
Hacim
Satıcı Tipi
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Cecile Parfüm

" araması için 55 sonuç listeleniyor
Cecile Prıncess Edt 100 Ml
Kargo Bedava

CecilePrıncess Edt 100 Ml

(1)
599,90 TL
Sepete Git

Cecile Parfüm Modelleri ile Eşsiz Kokun

Parfümler, kadınlar ve erkekler tarafından yılın her döneminde tercih edilebilen kozmetik ürünleri arasında yer almaktadır. Farklı kokulara sahip ürünler pek çok kişi tarafından tercih edilebilirken değişkenlik gösteren tarzlara uygun üretimler markalar tarafından üstlenilmektedir. Parfümler özellikle yaz aylarında terlemenin fazla olduğu dönemlerde kullanılmaktadır. Sürekli koku değiştiren müşteriler olabildiği gibi bazı müşteriler sevdikleri kokuyu uzun süreler kullanabilir. Pek çok marka tarafından üretimleri yapılan parfümler kullanıcıların istekleri ve tarzları doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. Üretimleri yapılan parfümler tek bir ana maddeden oluşan kokular olabildiği gibi aynı zamanda birden fazla kokudan oluşan ve kombinlenen kozmetik ürünleri de olabilmektedir. Kadınlar için üretimleri yapılan parfümler dönemlik olarak çiçeksi ve şekerli parfümlerden oluşabilirken erkekler için üretimleri yapılan parfümler genel olarak odunsu ve keskin kokulardan oluşmaktadır. Dönemlik olarak parfüm değiştiren kadınlar yaz aylarında fresh kokular olarak adlandırılan çiçeksi parfümleri tercih edebilirken kış aylarında genel olarak şekerli parfümler tercih edilir. Bu durum erkekler için de çeşitlilik gösterebilmektedir. Şeker bazlı üretilen ve tatlı kokulara sahip olan parfümler erkekler tarafından kış aylarında sıklıkla tercih edilirken okyanus ve fresh kokulara sahip olan parfümlerde genel olarak yaz aylarında tercih edilmektedir. Cecile parfüm seçenekleri kadınlar tarafından sevilen serilere sahip olan bir markadır. Üretimlerinde farklı tarzlara ve isteklere sahip olan kadınların ilgisini çekebilecek kokulara ev sahipliği yapılırken aynı zamanda farklı mililitre ölçülerine sahip olan parfümlerinde üretilmesi ile talepler karşılanmaktadır. Cecile markası tarafından yapılan üretimler Eau de Toillet tarzında olurken parfümler uzun süreli kalıcılık sağlarken aynı zamanda kullanıcılarının isteklerine göre gün içerisinde birden fazla kez de kullanılabilmektedir. Fiyatlandırma konusunda da değişiklik gösteren marka özellikle üretimlerini yaptığı farklı parfüm serileri ile adını duyururken farklı seriler farklı fiyatlandırmalardan satışa sunulmaktadır.

Cecile Parfümler

Cecile Parfümler

1980 yılında kurulan bir kozmetik firmasının alt markalarından birisi olan Cecile ilk defa 2001 yılında parfüm üretimlerine başlaması ile adından söz ettirmiştir. Markanın kozmetik ürünleri arasında yer alan Cecile parfüm serileri ile kadınlara hitap eden üretimler yaparken ana firma kozmetik ürünlerine ek olarak makyaj malzemeleri ve kadınlara uygun diğer aksesuarların da üretimlerini üstlenmiştir. Türk markası olması nedeniyle kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören marka geniş koku yelpazesini uygun fiyatlardan satışa sunmasıyla birlikte kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almıştır. Parfümlerini tekli olarak satabilen marka aynı zamanda Cecile parfüm seti ile satışlarını arttırmayı ve kadınların daha uzun süreler markanın kokularını kullanmalarını sağlamaktadır. Set içeriklerinde genel olarak aynı kokulara sahip deodorant ve parfümleri birlikte satışa sunan marka müşterilerinin isteklerine göre sadece parfüm veya sadece deodorant satışları da yapabilmektedir. Türkiye genelinde 5000’i aşkın satış noktası ile hizmet veren Cecile markası Türkiye’ye ek olarak Avrupa’da da satışlarına devam etmektedir. Hazırlanacak parfümlerin kokuları için dünyanın önde gelen araştırma ve inceleme kurumlarından onay alan marka antialerjik parfüm üretimleri yapması sebebiyle de kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Cecile kadın parfüm setleri ve serileri genel olarak farklı üst, orta ve alt notalardan oluşan, kadınların tarzlarını yansıtarak şıklıklarını destekleyen ürünler olabilmektedir. Aynı zamanda üretimlerinde geniş mililitre seçeneklerini de kullanan marka özellikle taşıma konusunda kadınlar tarafından tercih edilebilecek ürünlerin imalatını yapmaktadır. 50 ve 100 ml seçeneklerini sıklıkla tercih eden Cecile markası kullanıcılarının isteklerine göre 150 ml seçeneklerine sahip parfüm şişelerini de kullanabilmektedir. Geniş bir koku yelpazesine sahip olan marka ürünlerin seriler halinde duyurmaktadır. Cecile markası parfüm serileri arasında Diva, Iris, Lovely ve Amor gibi bilinen ve sevilen kokular olabildiği gibi kadınlar istedikleri kokuları birleştirerek kişiye özel parfümlerde üretebilmektedir.

Cecile Parfüm Çeşitleri

Cecile Parfüm Çeşitleri

Cecile markası parfümlerinde farklı tarzlara sahip kadınlara hitap edebilmek adına değişkenlik gösteren ürünleri tercih etmektedir. Geniş koku yelpazesine sahip olan markanın sevilen kokularından birisi olan Cecile Diva parfüm kokusu çiçeksi temellere dayanmaktadır. Genel olarak kadınların yaz aylarında tercih ettiği Cecile Diva parfüm içeriği meyveler ve çiçeklerden oluşmaktadır. Diva serisi içerisinde mango, greyfurt, vadi zambağı ve vanilya gibi bitki ve meyvelerin kokuları bulunmaktadır. Yumuşak ve hafif bir kokuya sahip olan parfüm yaz aylarında fresh olması nedeniyle kullanıcılarını sıkmamaktadır. Markanın sevilen kokularından birisi olan Cecile Iris parfüm kullananlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Parfüm içeriğinde çok sayıda farklı kokuyu barındırması sebebiyle de ilgi görürken tepe noktalarında gül ve sümbül, orta notalarda menekşe, yasemin ve şeftali bulunduran İris parfüm dip notasında ise Misk bulundurması nedeniyle çiçeksi dokulara sahiptir. Günlük kullanıma uygun olan ürün zariflik ve kibarlık isteyen, hafif ve yumuşak kokuları ile kendini belli eden parfüm arayışında olan kadınların tercihlerinden birisidir. Cecile markasının aşk temalı parfümlerinden birisi olan Cecile Lovely parfüm içerisinde bulundurduğu kokular ile şıklığı ve göz alıcılığı temsil etmektedir. Çiçeksi kokular arasında yer almasına karşın keskin dokuları ve koku özleri sayesinde dikkat çekmek isteyen kadınlar tarafından tercih edilen Lovely serisi şişe tasarımlarıyla da adından söz ettirmektedir. Yasemin ve bergamotun keskin kokularına sahip olan ürün orta notalarında kehribar ve sandal ağacı kokularına sahiptir. İçerisinde bulunan kokuların keskin olması nedeniyle girilen ortamda anında fark edilmeye yardımcı olan parfüm pek çok kadının beğenisini toplamaktadır. Cecile Amor parfüm şekerli kokuları seven kadınlar ve genç kızlar için üretilmektedir. tepe notalarında siyah üzüm ve armut kokularını barındıran ürün orta notalarında İris çiçeği, yasemin ve portakal çiçeği kokularına sahip olurken alt notalarında vanilya, silhat, cevizli şekerleme ve tonka fasulyesi kokularına sahiptir. Pek çok kokunun bir araya gelmesi ile oluşan amor serisi şekerli kokusunu hissettirmektedir. Yüksek enerjiye sahip olan kadınların tercihi olan Amor serisi parfümler markanın sevilen ürünlerinden bir tanesidir. Yoğun formu sayesinde günün en hareketli zamanlarında bile hoş kokmaya yardımcı olacaktır. Cecile parfüm fiyatına ulaşabilirsiniz.

Cecile Parfüm Yorumları ve Fiyatları

Cecile Parfüm Yorumları ve Fiyatları

Cecile Diva parfüm yorumları markanın resmi sitesi başta olmak üzere online alışveriş sitelerinde bulunabilmektedir. Genel olarak yapılan yorumlar kokunun kalıcılığı başta olmak üzere koku ve ten uyumu, şişe tasarımı ve fiyat kategorilerinde yer alırken kullanıcıların isteklerine göre farklı konularda da yorumlar yapılabilmektedir. Cecile Diva parfüm kullananlar online alışveriş sitelerine yorumlar yapabilmektedir. Marka genelinde yorumlar olabildiği gibi satın alınan ürünler ile ilgili de yorumlar bulunabilmektedir. Diva serisi markanın imza parfümlerinden birisi olması nedeniyle kadınlar tarafından en fazla tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Yapılan yorumlarda ürünü set olarak satın alan kullanıcılar ve tekli olarak alan kullanıcıların yorumları değişiklik gösterebilir. Cecile parfüm seti ile ilgili yapılan yorumlarda deodorantlarla ilgili çok sayıda yorum bulunabilirken set içeriklerinin fiyatları sıklıkla yorum almaktadır. Cecile parfüm fiyatları koku ve mililitre değerlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Aynı zamanda kendi aralarında farklı konularda da değişiklik gösterebilen fiyatlar tekli ve set içeriği olarak satılabilmeleri nedeniyle de farklılıklara sahiptir. Cecile iris parfüm kullananların yorumlarına ulaşabilirsiniz.