placeholder
"

Chekich

" araması için 962 sonuç listeleniyor

Chekich

Chekich Ayakkabılar ile Bir Adım Öne Çıkın

Ayakkabılar günlük giyimin önemli bir parçası durumundadır. Hem kıyafet uyumunuzun bir parçası olarak hem de rahatlığın sembolü olarak ayakkabı seçiminde özen göstermek gerekir. O gün için tercih ettiğiniz kıyafet kombinesine uygun renkte ve modelde bir ayakkabı seçimi şıklığınızın tamamlayıcısı olacaktır. İster klasik tarzda isterseniz spor modellerde ayakkabılarla kendi tarzınızı yaratabilir ve şıklığınızla ön plana çıkabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için farklı çeşit ve modellerde ayakkabılar bulabilirsiniz. Bazı ayakkabılar ise hem kadınların hem de erkeklerin giyebileceği şekilde dizayn edilmiştir. Bu ayakkabıları tercih ettiğinizde geniş numara seçenekleri sayesinde ayağınıza uygun olan modeli bulmanız da mümkündür. Chekich markası ürettiği şık ve modern ayakkabılarla genç olan ve genç kalabilen erkeklere ve kadınlara hitap etmektedir. Üretilen ayakkabılar ile kendi tarzınızı sade ve şık bir biçimde tamamlayabilmeniz mümkündür. Rengârenk modeller sayesinde enerjinizin dışa yansımasında yardımcı olur. Kaliteli ve özgün modelleriyle ve geniş dağıtım ağıyla birçok erkek ve kadın ayakkabı tercihini 2014 yılından beri Chekich’ten yana kullanmakta. Hem kendi markası altında hem de başta İtalya, Fransa ve İspanyol markaları olmak üzere birçok markayla da üretim yaparak öncülüğünü korumaktadır. Kullandığı malzemeler ile de hem Türkiye’nin hem de Avrupa’da fark yaratmayı başarmıştır. Ayakkabılarında tamamen vegan deri malzemeler kullanmayı amaçlayan Chekich markası yaratıcı ve kaliteli tasarımlar üretmeye devam etmektedir. Büyük bir çoğunluğu Türkiye içerisindeki üretim tesislerinde üretilmekte olan ayakkabılarda hayvansal herhangi bir malzeme kullanmamaktadır. Bu sayede hem hayvanların korunmasında önemli bir rol oynuyor hem de sağlıklı ürünler üreterek insan sağlığını da önemli bir yere koyuyor. Chekich ayakkabı modelleri vegan bireylerin rahatlıkla ve güven içerisinde kullanabilirler. Özellikle genç nüfusun hassasiyetleri ve çevre konusunda diğer markalardan daha dikkatli bir üretim planlaması bulunmakta. Aynı zamanda tasarımlarıyla da genç kitlenin ilgisini çekmektedir. Sanatsal tasarım modelleri sayesinde kendi kişiliğinizi yansıtan ayakkabılarla bir adım öne çıkabilirsiniz. Kişisel zevklerinize ve günlük giyim alışkanlıklarınıza uygun modeller ile kendinizi daha rahat ve şık hissedebilirsiniz. Üretim ve pazarlama stratejilerini tamamen sürdürülebilir ve doğa dostu bir şekilde planlayan ender yerli markalardan biridir. Giydiğiniz ayakkabının gün içerisinde sürekli ayağınızda olduğu düşünüldüğünde hem çevre ve doğa dostu hem şık ve tarz sahibi hem de rahatlığı bir arada yaşayabilirsiniz.

Chekich Rahatlığı

Bir ayakkabı alırken dikkat edilmesi gerek en önemli husus ayakkabının ayak kısmını tamamen sarması ve bunun yanında ayağı çok sıkmamasıdır. Bazı ayakkabı modelleri ayarlanabilir özellikte olması sayesinde ayağınıza göre ölçülendirebilirsiniz. Fakat birçok ayakkabı modeli tek bir ölçüde olduğu için doğru ayakkabıyı seçmek bütçeniz ve ayak sağlığınız için büyük önem taşımaktadır. Gün içerisindeki tempomuza göre ayaklarımız da yorulabilir. Bu nedenle şıklığından önce rahat edebileceğiniz bir ayakkabı seçmeniz hem gün içindeki yorgunluğunuzun bir nebze de olsa azalmasına hem de ayak sağlığımızın korunmasında önemli bir rol oynamaktadır. Ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus başparmak ile ayakkabı arasında yarım santimlik bir pay bulunmasıdır. Bu sayede yürürken ve koşarken ayakkabı içerisinde bir hareket alanı olacak ve başparmak ve topuk bölgesinde zedelenmeler engellenmiş olacaktır. Doğru ayakkabı numarasını bulabilmek için dikkat edilmesi gereken bir başka detay da ayakkabının yan ve üst kısımlarının ayağı sıkmamasıdır. Ayakkabının bol olması durumunda ayak içeride fazla hareket edecek ve sürtünme nedeniyle ayak derisinde tahrişler oluşabilecektir. Çok sıkan bir ayakkabı da kan dolaşımını engelleyeceği için ayak sağlığınızı tehlikeye atacaktır. Ayakkabı yapımında kullanılan malzeme de ayakkabı alırken dikkat etmemiz gereken bir başka konudur. Şıklığı ve tasarımı dışında uygun kumaş seçimleriyle yapılmış olan bir ayakkabı ile gün içerisinde ayaklarınızın nefes almasını sağlayabilirsiniz. Böylece hem ayak kokusunun hem de ayakkabının çabuk eskimesinin önüne geçmiş olursunuz. Chekich orijinal ürünleri hem ayak sağlığınıza hem de şıklığınızı koruyan modelleriyle üretim yapmaktadır. Ucuz ve kalitesiz kumaşlarla üretilmiş bir ayakkabı tercih etmeniz neticesinde ayak sağlığınızı tehlikeye atabilir ve cilt hastalıklarına maruz kalabilirsiniz. Kısa süreli ve güvensiz bir kullanıma neden olan bu ayakkabılar sanıldığının aksine bütçe dostu değillerdir. Ayakkabının taban kısmı da satın alma sürecinde dikkat edilmesi gereken bir başka konudur. Ortopedik ve kişiye özel bir ayakkabı kullanmak zorunda değilseniz ayakkabı tabanına dikkat etmeniz gerekir. Sert bir ayakkabı tabanı ayak tabanlarınızda şişmeler yaratabilir. Aynı şekilde ince bir ayakkabı tabanı da zeminle olan farkı azaltacağı için rahat bir kullanım sağlamaz. Orta kalınlık ve esneklikte ayakkabı tabanları ile günlük temponuzda rahatlıkla kullanılabilen ayakkabılara sahip olabilirsiniz.

Chekich Erkek Ayakkabıları

Erkek ayakkabıları klasik ve spor olmak üzere iki farklı modelde üretilmektedir. Klasik ayakkabılar ile genelde iş, toplantı ve özel günlerde şıklık ve konforu aynı anda ayağınıza getirebilirsiniz. Spor ayakkabılara oranla daha az rahat gözükmesine rağmen birçok klasik model ayakkabı günlük kullanımda rahatlıkla tercih edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bağcıklı ve bağcıksız olarak iki farklı tipte üretilen klasik model ayakkabılar genellikle koyu renklerde üretilmesinin yanı sıra açık renklerde üretilen modeller de bulunmaktadır. Chekich klasik ayakkabı modelleri ile kendi şıklığınıza göre ayakkabılar bulmak mümkündür. Dış malzemesinde suni deri kullanılan bu ayakkabıların iç astar malzemesi %100 pamuktan oluşmaktadır. 3 cm’lik topuk yüksekliği ile rahat bir yürüyüş ve kullanım imkânı sunar. Bazı modellerde bulunan bağlıklar sayesinde ayakkabının üst kısmındaki genişlik payı ayağınıza göre ayarlanabilmektedir. Ayağın hava almasına olanak sağlayan yapısı ile mantar ve koku gibi oluşabilecek olumsuz sıkıntıları engellemektedir. Özellikle bahar ve yaz aylarında ayağın terlemesi ile oluşabilecek sağlık problemlerinin önüne geçmek için ayakkabıların hava alabilen bir kumaş veya deri ile yapılması önemlidir. Chekich ayakkabıları kullandığı malzemeler ile hem ayak sağlığınızı hem de doğayı düşünerek üretim yapmaktadır. Kış aylarında kullanılacak olan ayakkabılarının soğuk hava koşullarının yanı sıra kar ve yağmur gibi hava koşullarında da rahatlıkla giyilebilir olması önemlidir. Bu ayakkabılar genelde yazın giyilenlerin aksine içi kaplamalı ya da daha kalın bir kumaş veya deri malzemeden yapılmaktadır. Soğuk havanın ayakları etkilemesi sonucu hasta olmayı engelleyebilen bir ayakkabı tercihi kış aylarını rahat geçirmenize olanak tanır. Ayağınızı sıcak tutmasının yanı sıra yazlık ayakkabılardaki gibi ayağınızın hava almasını sağlayacak olan bir ayakkabı ile oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz. Ayakkabı tabanının zemin ve dış ortamlardaki soğuk havayı içeri almayacak bir malzemeden üretilmelidir. Chekich bot modelleri farklı çeşitleriyle ayağınızı rahat tutacak şekilde tasarlanmıştır. İster ayak bileğinde kalan isterse bilek üstü boğaz modellerinde dış malzeme olarak suni deri, iç malzeme olarak da yüzde yüz pamuk tercih edilmiştir. Bazı modellerde bulunan bağcıkları sayesinde ayağınızı sıkmadan sarar ve kış aylarında ayaklarınızın üşümemesini sağlar. Cırtlı modellerde de yapışkanları sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilme olanağı bulunmaktadır. Bağcıklı ve cırtlı modellerin dışında tercih edilebilecek bir diğer bot modeli ise lastikli bot modelleridir. Ayakkabının ayak kısmının üstünde yer alan esnek lastikler sayesinde farklı bir tarz yakalarken aynı zamanda güvenli bir kış geçirebilirsiniz.

Enerjik, Dinamik, Capcanlı Chekich

Özellikle genç nüfusun çoğunlukta olduğu ülkemizde ayakkabı modası da günü yakalamak adına yaratıcı ve çağdaş kreasyonlarla karşımıza çıkmaktalar. Genç kesime hitap edebilmek için onların yaşamlarını, ihtiyaçlarını ve günlük alışkanlıklarını da yakından tanıma gereksinimi duyan Chekich, son dönemde ürettiği ayakkabılar ile sadece gençlerin değil genç kalmayı hayat misyonu edinmiş kişilerin de tercih ettiği bir ayakkabı. Türkiye’deki fabrikalarında ürettiği Chekich sneaker modeli ayakkabılar ile yaz ve bahar aylarında farklı bir tarz yakalayarak tüm gözleri üzerinize çevirebilirsiniz. Düz renk seçenekleriyle sade bir görünüme kavuşabileceğiniz gibi farklı renk ve desenlerle üretilen cıvıl cıvıl bir görünüm de elde edebilirsiniz. İster kot ya da kumaş pantolonunuzun altına isterse yazın şort ya da kaprilerinizin altında kullanabilirsiniz. Suni deri kumaşı ve %100 pamuklu iç astarı sayesinde ister babet çorapla ister çorapsız olarak giyilebilmektedir. Yaz ve bahar aylarında gün içi tempomuzda oluşabilecek artışlara göre hareketlerini kısıtlamadan özgürce gezebilirsiniz. 3 cm.’lik topuk yüksekliği ile ayak tabanınızı deforme etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede yazın tadını hoplayarak ve zıplayarak bile çıkarabilirsiniz. Düz ayakkabılara göre daha konforlu bir yürüme deneyimi sunan Chekich yüksek taban modelleri ile ayak sağlığınızı endişe etmenize gerek kalmaz. Sneaker modellerinde bağcıklı, cırtlı veya lastikli olmak üzere üç farklı seçenek bulunmaktadır. Bağcıklı modeller sayesinde ayağınızın üst kısmı daha az sürtünmeye maruz kalarak kızarmasına ve soyulmasına engel olur. Ayakkabının dış rengine göre farklılık gösteren bu bağcıklar sayesinde ayakkabınızın sıkılığını kendi ayağınıza göre ayarlamanız mümkünüdür. Cırtlı modellerde yine ayak tarak kemiğinize göre uygun sıkılıkta ayarlayabileceğiniz çift taraflı yapışabilen bir kumaş kullanılmaktadır. Bu sayede ayağınızın nefes alması daha kolay olur. Gün içinde kullanabileceğiniz renkli ve desenli modellerin yanı sıra düğün, balo, davet ya da iş ortamında giyebileceğiniz tek renk sneaker modelleri de bulunmaktadır. Chekich beyaz ayakkabı ile sadeliğin zarafeti ve konforu bir arada bulabilirsiniz. Asil ve klasik bir tarza sahipseniz Chekich ayakkabı siyah modelleriyle şıklığınızı yansıtabilirsiniz. Tek renk Chekich ayakkabı modelleri ile farklı renkteki kot ya da kumaş pantolonlarınızın altına rahatça giyebilmeniz mümkündür. Hem erkek hem de kadınların zevkine göre ayrı ayrı tasarlanmış sneaker ayakkabıların yanı sıra hem kadınların hem de erkeklerin giyebileceği unisex modeller de mevcuttur.

Chekich ile Mutlu Kış

Ayakkabılarımızın şık olmasını istediğimiz gibi aynı zamanda rahat ve konforlu olmasını da isteriz. Özellikle ayakta uzun süre vakit geçiren kişiler için ayakkabının kaliteli ve konforlu olmaz hem gün içi çalışma tempomuzu ayarlamada hem de ayak sağlığımızı korumada önemli bir faktör oluşturur. Doğru ayakkabı seçimi ile ilerde oluşabilecek bel, diz ve omurgada yaşanabilecek sorunların önüne geçmektedir. Gün içinde eklem ve bacaklara baskı yapan vücut ağırlığımız son olarak ayaklara baskı yaptığı için rahat ve konforlu bir ayakkabı seçimi beden sağlığımızı korumamıza da yardımcı olur. Tüm gün yükümüzü çeken ayaklarımıza için, bu kadar farklı marka, model ve çeşit arasından en uygunu bulmak da bir hayli zor olmakta. Farklı renk modellerle son yılların en çok tercih edilen markalarından Chekich gençlerin kitlenin yanı sıra orta yaşlı ve yaşlı kullanıcılara yönelik ürünleri de bulunmaktadır. Özellikle erkekler için ürettiği modellerle erkek giyiminde önemli bir yer edinen ayakkabılar konusunda öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Klasik ve spor tarzlarda ayrı ayrı ürettiği modellerle farklı kesimlere hitap etmeyi hedeflemekte. Kaliteden ödün vermeden günümüz modasına uygun ayakkabılar ile rahatlığı ve şıklığı bir arada bulabilirsiniz. Kış aylarında özellikle erkeklerin kullandığı postallar soğuk havanın ayaklarımızdaki etkisini azaltmaya yardımcı olur. Chekich postal bot ile ayaklarımızı sıcak tutarken aynı zamanda nefes alan kumaş özelliği sayesinde ayak kokusu ve mantar gibi durumlardan da korunmamızı sağlar. Farklı renklerde üretilen botlar sayesinde şıklığınızı ve sağlığınızı aynı anda korumanız mümkün olacaktır. Ayakkabı ile aynı renkte üretilen bağcıkları sayesinde ayaklarını sararak daha kontrollü bir korumaya sahiptir. Astarı doğal deriden üretilen ayakkabılar terleme ve koku yapmaktadır. Chekich ürünleri, İç astarlarının yüzde yüz pamuk malzemeden üretilmesi sayesinde ayaklarınız bir yandan hava alırken diğer yandan da sıcak kalmaya devam eder. Suni deri ile yapılmış olan Chekich botlar ile karlı ve yağmurlu havalarda ayaklarınızın ıslanmasını önleyebilirsiniz. Doğa ve insan dostu modelleri sayesinde hem size hem hayvan dostlarımıza herhangi bir zarar vermeden üretilmektedir. Bazı bot modellerinin taban kısmının altında bulunan dişler sayesinde buzlu havalarda kayma riskiniz azalır. Bot ve çizme türündeki ayakkabılarınızı bağcıklarını çözerek giymeniz ve giyerken çekecek yardımı almanız ayakkabılarınızı daha uzun süreli bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Chekich Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Farklı modelleri ile Chekich ayakkabıları her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğa ve çevre dostu ayakkabıları ile hem sağlığınızı hem şıklığınızı korumanızda en büyük yardımcınızdır. Chekich siyah erkek ayakkabı modelleri ile ister günlük hayatınızda isterse özel günlerinizde bir adım öne çıkabilirsiniz. Rahatlığı ve konforun yanı sıra nefes alan kumaş yapısı ile ayakta oluşabilecek kokuları ve mantar gibi rahatsızlıkları daha başlamadan engellemektedir. Farklı renk ve model seçenekleri içerisinden ayak numaranıza uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Günlük kıyafetlerin yanı sıra takım elbise ile birlikte muhteşem bir ikili oluşturan Chekich rugan ayakkabıları ile gecenin parlayan yıldızı olabilirsiniz. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı çeşitte taban rengine sahiptir. Kolay temizlenebilmesi sayesinde gün içerisinde oluşabilecek kir ve lekeleri kolaylıkla yok edebilirsiniz. Bağcıklı ya da tokalı modelleri sayesinde kendi zevkinize uygun modele sahip olabilirsiniz. Her mevsim giyebileceğiniz modeller ile ayağınızı korurken bütçenizi de korumuş olursunuz. Sneaker modellerinin iç astarında kullanılan pamuklu kumaş sayesinde yazın ister çorapla ister çorapsız giyebilmeniz mümkündür. İnternetten ayakkabı alışverişi yapmayı düşünüyorsanız Trendyol’da rahatlıkla bulabileceğiniz Chekich siyah erkek ayakkabı modellerinden bütçenize ve ayağınıza uygun bir ayakkabı bulabilirsiniz. Birçok çeşit, renk ve model arasından farklı filtreleme ve sıralama listeleri ile şıklığınızdan ödün vermeden konforu sağlayabilirsiniz. Dilerseniz model görselleri altında yer alan Chekich ayakkabı yorum kısmını inceleyerek daha önce satın almış ve kullanmış olan bireylerin yorumlarını okuyabilirsiniz. Mağaza puanlaması sistemi ile güvenli alışveriş ve kolay ödeme yöntemleri sayesinde evinizden çıkmadan rahatlıkla alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Birçok ayakkabı numarasını içinden kendi ayağınıza uygun modeli kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Bir hafta içinde siparişiniz kapınıza ulaşacaktır. Hem Türkiye’de hem de Avrupa kıtasında birçok gencin tercih ettiği Chekich ayakkabıları günlük rahatlığı önemli günlerinizde de yaşamanıza olanak sağlamaktadır. İster klasik giyim tarzına ister spor tarza uygun birçok model arasından aradığınız modeli bulabilirsiniz. Farklı ayak tiplerine göre birçok ayakkabı numarasına uygun model bulunmaktadır. Üretiminde kullandığı suni deri ve pamuklu iç astarı sayesinde ayağınızın nefes alması kolaylaşır. Herhangi bir hayvansal malzeme kullanılmadığı için %100 vegan özelliğe sahiptir. Şıklığı, rahatlığı ve konforu bir arada yaşayarak güne bir adım önden başlayabilirsiniz.