Ecco

Ecco

Ayağın biçimini alarak olağanüstü konfor ve rahatlık sağlayan ayakkabı modelleriyle bilinen Ecco markası, ünü dünya geneline yayılmış kusursuz ayakkabılar tasarlıyor. Kendi ürettiği deriler ile üretimin ilk aşamalarından başlayarak, kullanıcıya ulaştığı son ana kadar yüksek kalite standartlarını uygulayan marka, konforlu, dayanıklı ve şık ayakkabı modelleriyle göz dolduruyor. Sneakerlardan sportif stildeki ayakkabıları, topuklu kadın ayakkabılarından outdoor ürünlere hemen her kategoride kusursuz deri ürünler tasarlayan marka, bütün ürünlerinde ayakları rahat ettirmeyi rahat etmesini temel prensip olarak uyguluyor. Yüksek kalite ve üstün estetik ile konfor buluşturan markanın ürün gamı, uzun ömürlü yapısıyla da öne çıkıyor. Deri ürünler konusundaki engin tecrübesini farklı ayakkabı serilerinin yanı sıra çanta, cüzdan, kemer gibi aksesuarlarla da sürdüren markanın zengin ürün gamı dünyanın dört bir yanında büyük ilgi görüyor.

Ecco marka ürünler Trendyol avantajlarıyla incelenebiliyor, özellikleri karşılaştırılabiliyor ve istendiğinde kolayca satın alınabiliyor. Ecco kalitesiyle Trendyol güvencesi ile tanışmak isteyenler, aradıkları ürünlere rahatlıkla ulaşabildikleri gibi, eşsiz fiyat fırsatlarına da kavuşuyor. Trendyol indirim ve kampanya dönemlerinde kaçırılmayacak fiyat avantajları sağlıyor, farklı ihtiyaçlara yanıt veren lüks ayakkabı modellerini makul fiyat seçenekleri ile satışa sunuyor.

Bir Hayal ile Başlayan Serüven

Danimarka merkezli Ecco markasının oldukça ilginç bir hikâyesi bulunuyor. Markanın yaratıcısı Karl Toosbuy, erken yaşlardan itibaren ayakkabı sektörü içinde pişiyor ve henüz 30’lu yaşlarında iken bir ayakkabı fabrikasına müdür oluyor. Hayalinde hep kendi fabrikasını kurmak ve kendi ayakkabı markasını yaratmak olan Karl Toosbuy, bu amaçla işini bırakıp ülkenin batı kıyılarındaki küçük bir kasabaya yerleşiyor ve boş bir fabrika satın alıyor. İlk dönemler epey zorlanan Toosbuy, insan ayağının yapısına uygun yenilikçi Ecco ayakkabı tasarımları ile güçlü bir çıkış yapmayı başarıyor. Yüzyıllardır süregelen ayakkabı üretim geleneğine yeni bir soluk getiren marka, 1970’li yıllarda rahatlığı ve işlevselliği ile adından söz ettirmeye başlıyor.

16 çalışan ile yola çıktığı Nisan 1963’ten bu yana büyük gelişme kaydeden marka, bugün 17 bin çalışanıyla mükemmel ayakkabı tasarımları gerçekleştiriyor. Dünyanın 50 farklı ülkesinde kullanıcılara ulaşan markanın adı kalite, güvenilirlik ve rahatlık ile birlikte anılıyor. Farklı fikirlerin yeşermesine, yenilikçi tasarımların ortaya çıkmasına destek olan marka, bugün sürekli gelişen ve güçlenen yapısıyla dünyanın önemli markaları arasında bulunuyor. Yüksek kaliteli ürünleri, üstün bir estetik anlayışı ile tasarlayan marka, birinci sınıf ürünleri herkesin erişebileceği fiyatlarla kullanıcılara sunmayı hedefliyor.

1972 Münih Olimpiyat Oyunları için Ecco Olympics’i geliştirerek dünya pazarında ses getiren işler yapan marka, 1978 yılında Ecco Joke serisi ile hafif, esnek ve konforlu ayakkabıları kullanıcıların dikkatine sunuyor. Free ve Time serileri bu çizgisini sürdüren marka, 1980’de Danimarka’nın ilk yüksek teknolojili üretim tezgahını kurarak, müthiş bir atılım yapıyor. O yıl 1 milyon çift ayakkabı satan markanın, ertesi yıl piyasaya sürdüğü Soft serisi hâlâ popülerliğini koruyor.

Yenilikçi ve Çevre Dostu Üretim

Portekiz’de fabrika, ABD’de temsilcilik açarak 1990’lı yıllara hızlı bir giriş yapan markanın, Endonezya, Tayland, Slovakya ve Çin gibi ülkelerde kurduğu üretim tesisleri çok daha büyük bir üretim kapasitesi sağlıyor. Danimarka’da inşa ettiği Ecco Center’da ile AR-GE faaliyetleri için Futura’yı kuran marka, üretim ile başladığı serüvenini yaygın satış ağı ile geliştiriyor ve dünyanın aranan markalarından biri haline geliyor. 2004’te ilk enjeksiyon kalıplı performans ayakkabısını tasarlayan marka, lansmanını yaptığı pek çok ayakkabı modeli ile ilgi görmeyi sürdürüyor.

Hibrit golf ayakkabılarından sneaker modellerine, günlük spor ayakkabılardan özel tasarım ürünlere geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, ilk günkü üretim felsefesi ile faaliyetini sürdürüyor. Ayağa kolayca oturan ve ayağın şeklini taşıyan ayakkabılar üretmek isteyen kurucusunun izinden giden markanın, dayanıklı ve konforlu ayakkabı modelleri dünyanın dört bir yanında büyük rağbet görüyor. Robot teknolojilerinden yararlanan marka, doğrudan enjeksiyon teknolojisi ile mükemmel tasarımları yüksek kaliteli malzeme ile buluşturuyor.

Kendi tabakhanelerinde ürettiği derileri kullanan Ecco markası, çevre dostu çizgisiyle de dikkat çekiyor. Tüketimi azaltma, uzun süreli ve yeniden kullanımı teşvik etme, geri dönüşümü artırma ilkelerine uygun davranan markanın enerji verimliği başta olmak üzere çevreci bir üretim anlayışı bulunuyor. Deri işlemenin her aşamasında ve ayakkabı üretim süreçlerinde etkili biçimde varlık gösteren marka, dünyanın dört bir yanındaki tabakhane ve fabrikalarıyla kalite standardını hep yüksekte tutmayı başarıyor. Dünyanın en büyük deri üreticilerinden biri olan markanın derileri de kalitesiyle aranan ürünler arasında bulunuyor. Marka kendi ürünleri dışında da deri işleme konusunda bir dünya markası olarak en sık tercih edilen deri üreticileri arasında yerini alıyor. Ayakkabı tasarımlarında ilhamını İskandinav kültürünün dengeli ve aktif yaşamından alan Ecco markası, bölge ülkelerinin bilinen yaşam kalitesine uygun üretimler yapıyor. Markanın tasarım merkezinde güncel ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan ayakkabı modelleri, sade ama şık tasarımları ile dikkat çekiyor.

Şık, Konforlu ve Estetik Ayakkabı Modelleri

Kendi üretimi olan yüksek kaliteli derileri tercih eden Ecco erkek ayakkabı ve diğer ürünlerinde birinci kalite tasarımlar sunuyor. Ayakkabıların hafif, esnek ve yumuşak olmasına, ayağa tam oturmasına büyük özen gösteren markanın, geleneksel İskandinav işçiliği ve güzel sanatları ile süslediği ayakkabılar büyük ilgi görüyor. Ecco erkek ayakkabı ürünlerinde oldukça konforlu bir kullanım sunan sneakers modeller ile daha çok iş hayatında tercih edilen Business serisi ayakkabılar öne çıkıyor. Ecco erkek bot modelleri ise zengin ürün yelpazesi ile siyah ve kahverengi başta olmak üzere farklı renk seçenekleri sunuyor. Çalışma hayatı stilinden günlük tarza hemen her alanda gönül rahatlığı ile kullanılabilen erkek ayakkabı modelleri, farklı kombin seçenekleri içinde yerini alabiliyor. Sade ve şık tasarımlar sayesinde her türlü kombin ile uyum sağlayan modeller, kendi stilini oluşturmak isteyenler için pek çok seçenek sunuyor. Farklı ve dikkat çekici renk seçenekleri sunan spor ayakkabı tasarımları, bir çok giyim stili ile kolayca uyum sağlayabiliyor. Detaylardaki ince işçiliğin sunduğu estetik yanında güçlü taban yapıları sayesinde kusursuz bir spor deneyimi de sunan spor ayakkabı modellerinin üretiminde özel sırçalı deri, nubuk deri gibi ürünler ile yüksek kaliteli kumaşlar kullanılıyor. Kumaştan yapılan astarlar nefes alabilen dokularının yanı sıra yumuşak ve rahat bir kullanım da sağlıyor. Darbeleri ve yokları emen yeni nesil Shock Tru ya da Ecco Fluidform konfor teknolojileri, kusursuz bir yastık etkisi sağlıyor. Spor ayakkabı ürünleri bu özel teknolojiler yardımıyla spor performansını gözle görülür biçimde destekliyor.

Göz alıcı sportif çekicilik ile zorlu kış şartlarının bot stillerini birleştiren kışlık seriler, rahat ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Daha rahat hareket edebilmek için ayak bileğini saran tasarımıyla öne çıkan Ecco erkek bot ürünleri, su geçirmez yapısı ve kusursuz estetik tasarımıyla büyük beğeni topluyor. Ecco bot, gündelik giyim stili ile resmi giyim arasında bir tasarım oluşturuyor. Yüksek bot tasarımı ile günlük stil ile resmi stili birleştiren marka, sırçalı deri yüzeyler, eşsiz deri bağcıklar ya da şık iç fermuarlar ile detaylarda da kusursuz bir malzeme kalitesi sunuyor.

Yenilikçi Teknolojiler, Kusursuz Tasarımlar

Ecco kadın ayakkabı tasarımları, günlük stildeki sneaker modellerinden topuklu ayakkabılara, kadın botlarından çizmelere oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Oldukça şık ve sempatik bir görünüme sahip olan sneaker modelleri, yürüyüş ve koşu başta olmak üzere sportif faaliyetleri için kusursuz alternatifler oluşturuyor. Yüksek kaliteli derisiyle nefes alan ve yumuşak bir kullanım sunan kadın ayakkabıları, hafif ve konforlu taban yapıları ile beğeni topluyor. Markanın geliştirdiği yenilikçi Ecco Fluidform Direkt Konfor Teknolojisi kullanılan ayakkabı tabanları güçlü bir yastık etkisi ile etkili bir esneklik sağlıyor. Yenilikçi teknolojiler sayesinde gün içinde uzun süreli kullanımlarda dahi konfor ve rahatlığından bir şey kaybetmeden yüksek kaliteli taban teknolojileri, ayakların her koşulda rahat etmesini sağlıyor.

Markanın kadınlara özel tasarladığı botlar fermuar ve bağcık detaylarıyla göz alıcı bir estetik sunarken, yumuşak ve işlevsel astar yapısı en soğuk havalarda dahi ayakları sıcak tutmayı başarıyor. Ayakkabı tabanları yere sağlam basmayı ve konforlu hareket etmeyi sağlayan yastık etkisi sağlıyor ve ayakları rahat ettiriyor. Günlük ayakkabılardan botlara, outdoor ürünlerden sneakearlara geniş bir kadın ayakkabı çeşitliliği sunan marka, kadınlar için vazgeçilmez olan topuklu ayakkabılar konusunda da iddialı ürünler tasarlıyor. Ecco kadın ayakkabı ürünleri topuklu ayakkabı çeşitleriyle de vazgeçilmez seçenekler sunuyor. Topuk kısmını kavrama özelliğine sahip olan kadın ayakkabıları, eşiz bir konfor ve kullanım rahatlığı vadediyor. Yüksek topuklara rağmen uzun süreli kullanımda dahi rahatlığından hiçbir şey kaybetmeyen topuklu ayakkabılar, yumuşak ve nefes alan derisi ile ayakları rahat ettiriyor. Markanın tüm ürünlerinde kendini gösteren yüksek kaliteli deri malzeme, pürüzsüz görünümü ve su geçirmez özelliği bütün kadın ayakkabı modellerinde de öne çıkıyor. Gerekli bakımlarla uzun ömürlü bir kullanım sunan ayakkabılar, ilk günkü rahatlıklarını ve estetik görünümlerini uzun yıllar koruyor. Marka yüksek kaliteli deri bölümlerin daha uzun ömürlü olması için özel bakım ürünleri de geliştiriyor ve kullanıcıların dikkatine sunuyor.

Outdoor Modeller ve Sandaletler

Ecco marka ayakkabı modeller outdoor ürünleriyle de hem kadınlar, hem erkekler için dikkat çekici seçenekler sunuyor. Markanın kendi geliştirdiği Biom teknolojisi, ayakkabıların ayağın doğal biçimiyle tam uyumlu olacak biçimde eşleşmesini sağlıyor. Doğa yürüyüşleri ve kamp etkinlikleri için mükemmel seçimler sunan bu ürünler, şehir içi kullanım için de tercih edilebiliyor. Ayakları hem fiziksel olarak rahat ettiren, hem de sıcak tutarak kusursuz bir konfor sağlayan ürünler, nefes alan ferah yapıları ile çok yönlü bir kalite sunuyor.

Yastık etkili orta taban ve kavrama gücü yüksek kauçuk dış taban da outdoor ayakkabı modellerinin konforunu dikkate değer biçimde artırıyor. Çok özel yüksek kaliteli malzemelerden üretilen outdoor ayakkabı seçeneklerinde, Gore-Tex Surround denilen bir başka teknoloji daha kullanılıyor. Su geçirmez nitelikteki Gore-Tex Surround özellikli ayakkabılar, 360 derece nefes alabilirlik sağlıyor, su geçirmez yapısıyla rahat bir kullanım sunuyor. Tıpkı outdoor ayakkabılar gibi yürüyüş ayakkabılarında da hem kadınlar, hem erkekler için konforlu ve fonksiyonel seçenekler yer alıyor.

Yüksek standartlara ve kusursuz kalitede deriye sahip ayakkabıların uzun ömürlü olabilmesi için bakım süreçleri de büyük önem taşıyor. Markanın ayakkabı bakımı için hazırladığı özel setler bulunuyor. Boya, cila, fırça gibi unsurların yer aldığı setler ayakkabıların günlük bakımını yapmayı kolaylaştırıyor, estetik görünümlerini koruyarak, daha uzun süre ilk günkü canlılıkları ile korunmalarını sağlıyor. Ayakkabı bakım ürünleri set olarak satın alınabildiği gibi, tek tek satın almak da mümkün olabiliyor.

Ecco sandalet ürünleri de beyaz taban üzerine yüksek kaliteli deri ile kusursuz tasarımlar oluşturuyor. Nefes alan ferah astar ile mikrofiber kaplanmış taban özelikleri konforlu bir kullanım sunuyor. İki kayışlı bağlama mekanizması sayesinde ayağı doğru biçimde kavrayan Ecco sandaletler, hafif ve dayanıklı taban yapılarıyla daha kolay hareket imkânı tanıyor.

Kusursuz Aksesuar Seçenekleri

Markanın çanta ürünleri de yüksek kaliteli deriyi, ince bir işçilik ile buluşturuyor ve ortaya oldukça kullanışlı modeller çıkıyor. Ecco çanta ürünleri el çantası, sırt çantası, postacı çantası ya da çapraz çanta olarak tercih edilebiliyor. Kimi modellerde yumuşak destek içeren dizüstü bilgisayar bölmesi bulunan Ecco çanta çeşitleri, iç ve dış cepleri sayesinde geniş ve verimli bir kullanım olanağı sağlıyor. Markanın deri işleme alanındaki yüksek birikimi kendisini deri çanta modellerinde de gösteriyor. Üstün deri kalitesi, titiz bir işçilikle birleşiyor ve ortaya uzun ömürlü ve göz alıcı şıklıkta çanta seçenekleri çıkıyor. Postacı çantası çeşitlerinde zengin deriden tasarlanmış modeller ön plana çıkıyor. Geniş iç hacimleri ve işlevsel bölmeleriyle pratik bir kullanım sunan çantalarda, manyetik kapama mekanizmaları da bulunabiliyor. Askı kayışı, toka gibi detaylarda mükemmel işçilik örnekleri veren markanın minimalist tasarım anlayışı sade, şık ve gösterişli modeller ortaya çıkarıyor.

Geleneksel çizgilerde çağdaş bir tasarım sunan cüzdan modelleri de markanın iddialı olduğu ürünler arasında yerini alıyor. Kartvizit cüzdanı içeren modeller kullanım kolaylığı ile öne çıkarken, çıt çıtlı bozuk para cebi oldukça işlevsel bir özellik sağlıyor. Kemer gibi aksesuarları da kendi üretimi olan yüksek kaliteli deriden üreten markanın kemerleri, kullanıldıkça daha güzel ve retro bir görüntü sunabiliyor. Cüzdan modelleri, banknot yeri ile bozuk para yeri, farklı kredi kartları için uygun alanlar sağlıyor. Marka, ayakları rahat ettirmedeki uzmanlığını çok özel çorap tasarımları ile tamamlıyor. Kaliteli, dayanıklı ve ayaklara nefes aldıran çorap modelleri dört mevsim kullanılabilecek seçenekler sunuyor.

Erkek ve kadın aksesuarları konusundaki uzmanlığını çok özel bir alan olan saatler konusunda da geliştiren marka, ürünleriyle dünya genelinde büyük beğeni topluyor. Ecco saat modelleri sportif stilden çağdaş çizgiye, klasik tarzdan yenilikçi modellere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Yüksek kaliteli yapıları ile üstün kalite sunan Ecco saat çeşitleri uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

Ecco Modelleri ve Fiyatları

Ecco Türkiye dünyaca ünlü üstün nitelikli ürünlerini uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılara ulaştırıyor. Yüksek kaliteyi makul fiyatlarla erişilebilir düzeyde tutma felsefesini benimseyen markanın tüm ürünlerine Trendyol aracılığıyla kolayca ulaşılabiliyor. Trendyol’un avantajlarla dolu güvenceli dünyasında Ecco outlet ürünleri kaçırılmayacak fırsatlarla yerini alıyor. Ecco indirim seçenekleri ile çok daha uygun düzeylere inebilen fiyatlar, yüksek kaliteli ayakkabı ve aksesuar ürünlerini herkes için satın alınabilir kılıyor.

Ecco ayakkabı indirim seçenekleri dönemsel olarak botlardan sneaker modellere, sandaletlerden günlük giyim ürünlerine her kategoride kusursuz seçenekler oluşturuyor. Ecco ayakkabı indirim dönemleri yanında Ecco erkek saat kampanya gibi fırsatlar da ön plana çıkıyor. Ecco erkek saat kampanya koşulları ile mükemmel saat seçenekleri kaçırılmayacak satın alma koşulları ile edinilebiliyor. Ecco outlet her dönem çok özel fiyat fırsatları sunarken, Ecco Türkiye güvencesi sayesinde ürünleri herhangi bir kaygı duymadan gönül rahatlığıyla satın alınabiliyor. Trendyol sitesinde markanın tüm ürünleri detaylı olarak incelenebiliyor, özellikleri ve sağladıkları avantajlar karşılaştırılabiliyor. Trendyol, Ecco indirim avantajları daha dahil olmak üzere büyük satın alma kolaylıkları sağlıyor.